Dziś jest: Sobota, 31 października 2020, godzina 10:58
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: znowu wymagania

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Pieczenieg
Wiadomość [#1]: 30.11.2012 o 15:48

Konto skasowane

No więc sprawa wygląda tak że mam strasznie słaby komputer i raczej nie stać mnie na nowy a strasznie chciałbym zagrać w HOTS. WoL mi chodził (mam niższe parametry niż te które są zamieszczone w internecie ale jakoś grałem) i teraz nie wiem czy dam radę pograć w HOTS ;/ Jak myślicie?

Benny
Wiadomość [#2]: 30.11.2012 o 15:57

Konto skasowane

Nie podales specyfikacji, wiec nie mamy o czym mowic. Jesli masz na mysli ulepszenia w grafice, to nie doszlo do wiekszych z tego powodu ze silnik gry nie zostal zmieniony, czyli wymagania systemowe powinny pozostac raczej takie same (moze troche wyzsze).

[Edycja Benny - 30.11.2012 o 15:58]

BlekDef
Wiadomość [#3]: 30.11.2012 o 19:25

Konto skasowane

Wystarczy, że dodadzą jakiś nowy efekt graficzny i już będzie wymagana silniejsza karta graficzna. Wystarczy spojrzeć na WoWa. Silnik graficzny ten sam, co podczas premiery, a jakie ma wymagania teraz, a jakie miał kiedyś.

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
ShadowDancer
Wiadomość [#4]: 01.12.2012 o 01:47

Konto skasowane

Wystarczy, że dorzucą poly w modelach i już skok wymagań smiley.gif Natomiast w grach blizza jest fajne to, że można większość bajerów wyłączyć.

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Venucci
Wiadomość [#5]: 01.12.2012 o 08:52

Konto skasowane

Myślę że przez nowy battlenet wymagania gry mogą podskoczyć (samo menu z kerrigan wygląda na ramo i karto- żrące).

ShadowDancer
Wiadomość [#6]: 01.12.2012 o 11:35

Konto skasowane

Omg, ale menu to pikuś, bo nie ma w nim miliona trójkątów i 800 jednostek, japie***le.

ONLY ROCK'N'ROLL

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
BlekDef
Wiadomość [#7]: 01.12.2012 o 12:11

Konto skasowane

Wystarczy, że znowu zapomną wrzucić limit fpsów w menu ;p

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
ShadowDancer
Wiadomość [#8]: 02.12.2012 o 15:23

Konto skasowane

Dobre karty graficzne mają opcję wymuszania v-synca ;)

Anyway słyszałem, że menu grzeje, a nie ścina przez te fps-y.

ONLY ROCK'N'ROLL

haaz
Wiadomość [#9]: 03.12.2012 o 15:30

Konto skasowane

ShadowDancer napisał
Dobre karty graficzne mają opcję wymuszania v-synca ;).

Te uczucie, kiedy wymuszanie vsync można włączyć na starej karcie sprzed 20 lat w opcjach sterownika grafy.

ShadowDancer
Wiadomość [#10]: 03.12.2012 o 16:06

Konto skasowane

Btw, rozumiem, że pierwszy Voodoo pojawił się w 1996, ale ty masz kartę graficzną sprzed 20 lat?

[Edycja ShadowDancer - 03.12.2012 o 16:07]

ONLY ROCK'N'ROLL

haaz
Wiadomość [#11]: 04.12.2012 o 16:25

Konto skasowane

ShadowDancer napisał
Btw, rozumiem, że pierwszy Voodoo pojawił się w 1996, ale ty masz kartę graficzną sprzed 20 lat?

Co za pajac. Dobrze wiesz, że podałem losową liczbę, mając po prostu na myśli bardzo stare modele.
Oczywiście oburzony bo nie ma racji musi się doczepić do czegoś <successful troll is successful> potluczony.gif

A jak się już tak czepiasz to uświadom sobie, że voodoo jest pierwszym akceleratorem graficznym, a nie pierwszą kartą graficzną.
Pierwsze karty graficzne, powstały w latach 80 jak nie wcześniej i miały mniej niż 1mb pamięci.

Osobiście mam któryś model rivy tnt czyli karta, która spokojnie ma te 15-16lat? i wymuszanie vsync jest na niej możliwe.

ShadowDancer
Wiadomość [#12]: 04.12.2012 o 16:46

Konto skasowane

Ok rozumiem. Nie wiem, czy zauważyłeś, że nie rozmawiamy o tym http://www.youtube.com/watch?v=Nw0JgusiCjM tylko o tym https://www.youtube.com/watc(...)o#t=195s chyba normalne, że rozmawiając o sc2 mówimy o współczesnych kartach, a nie urządzeniach działających w 13h, bo to by było bez sensu.

Riva TNT jest z '98, chyba, że masz TNT2 z '99, co wciąż nie daje15 lat i nie zmienia faktu, że nie wiem na jakiej podstawie ty twierdzisz, że to jest dobra karta graficzna - to nadaje się najwyżej do muzeum.

haaz napisał
i wymuszanie vsync jest na niej możliwe.

Więc jaki jest problem?

Domyślam się, że nie zdajesz sobie sprawy z tego co piszesz, to od razu uprzedzę ewentualną odpowiedź. Tak, można na takiej karcie wymusić v-sync, choćby pisząc sterownik, czy podrzucając lewą dll-kę directix.

[Edycja ShadowDancer - 04.12.2012 o 17:04]

ONLY ROCK'N'ROLL

haaz
Wiadomość [#13]: 04.12.2012 o 17:43

Konto skasowane

ShadowDancer napisał

Tutaj się zaczyna - twoja błędna teza i wprowadzanie ludzi w błąd, ktoś pomyśli, że mając grafikę sprzed 3-4 lat, czyli obecnie nie taką dobrą, nie odpali sobie vsynca.

ShadowDancer napisał
nie wiem na jakiej podstawie ty twierdzisz, że to jest dobra karta graficzna - to nadaje się najwyżej do muzeum.

Nigdzie nie pisałem, że jest dobra. Podałem ją jako przykład starej karty "sprzed 20 lat" (no dobra, wiadomo, że nie 20, ale 15 czy tam 16 ja jebe kogo to obchodzi? stara beznadziejna karta co mnie obchodzi data produkcji?) na której można odpalić vsync co sam potwierdziłeś pisząc:

ShadowDancer napisał
Tak, można na takiej karcie wymusić v-sync, choćby pisząc sterownik, czy podrzucając lewą dll-kę directix.

Swoją drogą na rivie wystarczy wejść w catalyst i wymusić vsync na aplikacjach, kolega widze już sterowniki pisze, no cóż ... można i tak potluczony.gif

I teraz rozbrajające twoje:
ShadowDancer napisał
Więc jaki jest problem?

Wprowadzasz w błąd ludzi, prawdopodobnie nieumyślnie. Domyślam się, że nie zdajesz sobie sprawy z tego co piszesz diablotin.gif

[Edycja haaz - 04.12.2012 o 17:44]

Venucci
Wiadomość [#14]: 04.12.2012 o 18:02

Konto skasowane

Proszę państwa co za spotkanie - dzisiaj zmierzy się jeden z największych haterów tego forum - Shadow....dancerrrr, a po drugiej stronie barykady zobaczymy rzadko spotykanego ale równie zdolnego hatera - haazzzaa ! Idą w łeb w łeb, kto wygra to starcie? Obstawiamy proszę państwa obstawiamy.biggrin.gif (joke)

A tak na poważnie to sprawa jest taka że na starych greafikacj i z 98 można było Shadow( no chyba że miałem jakąś hybrydę 98 w co wątpię).

Ale jeślim dalej jest problem to zagrajcie meczyk i nagrajcie go (ze swoich perspektyw) i sprawdzcie kot ma rację.biggrin.gif - bo "zawsze ma ten rację kto jest pro w StarCraft 2" cyt. Day 9 .

[Edycja Venucci - 04.12.2012 o 18:04]

ShadowDancer
Wiadomość [#15]: 04.12.2012 o 22:28

Konto skasowane

Pierdolisz o niewiadomo czym, w odpowiedzi na niewiadomo co i w dodatku nie wiadomo po co, a na końcu okazuje się, że nie chodziło o 20 lat, tylko o 10, bo przecież sprzęt komputerowy przez ten czas nie ruszył się praktycznie z miejsca...

Btw. gdzie ja napisałem, że dobre karty graficzne to mają 3-4 lata?

Gdybyś nie ogarnął, to np. na mojej integrze nie można włączyć v-synca...

(jakbyś dalej nie rozumiał - tak, można uruchomić na niej v-sync, jednak nie ma takiej opcji w sterowniku więc dla 99% ludzi jest to niedostępna opcja)

ONLY ROCK'N'ROLL

haaz
Wiadomość [#16]: 05.12.2012 o 15:07

Konto skasowane

Venucci napisał
a po drugiej stronie barykady zobaczymy rzadko spotykanego ale równie zdolnego hatera - haazzzaa

Hehe a dziękuję za komplement beerchug.gif A tak na poważnie, to przeglądam sobie to forum okazjonalnie i po prostu reaguję jak widzę wyraźny przejaw głupoty czy wprowadzanie ludzi w błąd.
Tak to o tobie Shadow potluczony.gif

ShadowDancer napisał
Pierdolisz o niewiadomo czym, w odpowiedzi na niewiadomo co i w dodatku nie wiadomo po co, a na końcu okazuje się, że nie chodziło o 20 lat, tylko o 10, bo przecież sprzęt komputerowy przez ten czas nie ruszył się praktycznie z miejsca...

Tutaj nasz Shadowek udowadnia, że nie wie o czym piszę, czyli tak naprawdę nie rozumie o czym sam pisze.
Do tego wciąż przykłada szczególną uwagę do mojego szacowania daty rupieciowej karty robiąc z tego super argument potluczony.gif
Ponadto Shadowek doszukuje się mojej odpowiedzi na niewiadomo co. Ja się pytam jakiej odpowiedzi? Jak żyć panie premierze ...
Napisałem zwyczajne sprostowanie byś nie wprowadzał ludzi w błąd, niestety zwykłe sprostowanie Shadowek odbiera jako sygnał do hate wara.

Po udowodnieniu racji z mojej strony odnośnie działania vsynca, że jest to możliwe nawet na bardzo starych modelach (jako przykład podałem swoją starą rivę).
Sam Shadowek przyznał, że można odpalić vsync na rupieciu, czyli, że jednak mam rację, sam nawet napisał:
ShadowDancer napisał
Tak, można na takiej karcie wymusić v-sync

Potem kolega Venucci napisał: (wybacz że posługuję się twoją osobą jako potwierdzającym argumentem czy czymś w tym stylu)
Venucci napisał:
A tak na poważnie to sprawa jest taka że na starych greafikacj i z 98 można było

Czyli 3 osoby zgadzają się ze sobą, że da się odpalić vsync na starej grafie.

Czyli jeśli:
ShadowDancer napisał

A ja mu odpisałem, że nie ma racji, bo na gównianej karcie też się da odpalić i żeby nie wprowadzał ludzi w błąd.
I tutaj normalny człowiek po przeanalizowaniu swojej błędnej wypowiedzi po prostu powinien przyznać się do błędu - i tyle, koniec tematu.

Niestety Shadow potrzebował udowodnić, że ma rację (niestety dla niego został obalony) - sam się przyznał, że jednak na rupieciu można odpalić.
Zatem koniec tematu z mojej strony, jego przyznanie mi racji uznaję za przyznanie się do błędu, niczego nie wymuszam z jego strony.

ALE NIE !!!
Shadowek chce mnie teraz utwierdzić w przekonaniu, że jednak do niczego się nie przyznał i tak naprawdę to on ma rację

Nawet znalazł nowy argument:
ShadowDancer napisał
Gdybyś nie ogarnął, to np. na mojej integrze nie można włączyć v-synca...

Po czym sam się obalił:
ShadowDancer napisał
(jakbyś dalej nie rozumiał - tak, można uruchomić na niej v-sync,

potluczony.gif

Podsumowując:
Napisałem sprostowanie by nie wprowadzano laików w błąd, a zrobił się z tego hate war.
Gdybym wiedział, że Shadowek pajacyk tak zareaguje w ogóle bym się nie odzywał.

Bonus:
ShadowDancer napisał
Btw. gdzie ja napisałem, że dobre karty graficzne to mają 3-4 lata?

O co Shadowkowi tutaj chodzi? Ktoś mnie oświeci? potluczony.gif
I co to ma wspólnego z możliwością włączania vsynca na rupieciach?

Too much fun here biggthumpup.gif

Kris7
Wiadomość [#17]: 05.12.2012 o 18:26

Konto skasowane

wypunktowanie przebiegu powyższej "rozmowy":

1. Shadow napisał coś tak ogólnie, że właściwie się pomylił,
2. Haaz doprecyzował zarzucając Shadowowi błąd,
3. Shadow w sumie się zgodził z Haazem, ale urażony formą w jakiej Haaz doprecyzował (punkt2) jego wypowiedz (z punktu 1) czepił się jakiejś pierdoły,
4. hate Shadowa,
5. hate Haaza.
6. hate Shadowa
7. hate Haaza
...

[Edycja Kris7 - 05.12.2012 o 18:28]

do not cry about the balance before you know how to play your race.
I'm not a nub, I'm gosu of tomorrow...

nie rozmawiam z debilami
Venucci
Wiadomość [#18]: 08.12.2012 o 17:06

Konto skasowane

8. ...to be continued... biggrin.gif

grlt
Wiadomość [#19]: 08.12.2012 o 18:09

Konto skasowane

Sweet beerchug.gif
... a jakby kogoś jeszcze obchodziły minimalne wymagania to zarzucę cytatem:
"We still plan to keep the minimum hardware requirements the same for this expansion set as they were in Wings of Liberty."
http://www.blizzplanet.com/(...)warm-faq

BlekDef
Wiadomość [#20]: 08.12.2012 o 18:24

Konto skasowane

PvP w dniu premiery D3 też miało być.

Last
REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :