Dziś jest: Poniedziałek, 17 czerwca 2019, godzina 16:46
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: zaznaczanie jednostek

jchris4444
Wiadomość [#1]: 20.07.2008 o 13:56

Konto skasowane

Witajcie. Gralem w Starcraft z jakies 6 lat temu i postanowilem do niego wrocic z czysto sentymentalnych powodow. Mam teraz wersje na Mac Os X Leopard, jednak ciagle widnieje na polce pudelko z wersja na Windows. Zaczela mnie jednak wkurzac jedna sprawa. Otoz nie mozna zazczaczyc wiecej jak bodajrze 12 jednostek na raz. Trzeba sie bawic w robienie grup. Wiem ze istnieje gdzies (ale gdzieconfused.gif??) patch czy cos ala to co umozliwia latwiejsza zabawe. Prosze was o pomoc. Dobrze by bylo to ma maka, windowsy to ostatecznosc. Pozdrawiam.

BlekDef
Wiadomość [#2]: 20.07.2008 o 14:56

Konto skasowane

Nie ma czegoś takiego. W Starcrafcie od zawsze można było tylko i wyłącznie maksymalnie 12 jednostek zaznaczać. I powiem szczerze, że jakoś mi to nie przeszkadza (i pewnie wielu innym też, sądząc po popularności tej gry) - nawet jak gram zergami.

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :