Dziś jest: Piątek, 26 kwietnia 2019, godzina 07:52
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc zaginiony serial, jak go odzyskac

Odpowiedź

Temat: zaginiony serial, jak go odzyskac

przewod
Wiadomość [#1]: 28.05.2012 o 22:39

Konto skasowane

Witam
ja pisze w sprawie teraz nietypowej, bo dotyczacej diablo 2 a nie 3 smiley.gif
otoz daaawno temu dostalem orginalny klucz, BN dziala pieknie, gra zainstalowana... tylko ze na kompie stacjonarnym. Chciałem ją przeinstalować na laptopa, i się połapałem, że klucz mi gdzieś zaginął. I teraz moje pytanie: czy ejst możliwość odzyskania takiego seriala, mając zainstalowaną na nim grę? jakiś myk żeby go znaleźć będąc zalogowanym w grze lub coś w tym stylu?smiley.gif

BlekDef
Wiadomość [#2]: 28.05.2012 o 23:00

Konto skasowane

http://www.ehow.com/how_780(...)key.html
Ewentualnie możesz po prostu skopiować cały folder z D2 na lapka, powinno banglać.

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
prz3m3k
Wiadomość [#3]: 29.05.2012 o 00:07

Konto skasowane

Zaloguj się na swoim koncie BN -> zarządzanie grami - D2 i LoD i tam masz swoje keyesmiley.gif Mam tylko nadzieję, ze wcześniej zarejestrowałeś swoje grysmiley.gif

przewod
Wiadomość [#4]: 29.05.2012 o 23:20

Konto skasowane

Super, dzieki wielkie, faktycznie wystarczylo skopiowac caly folder smiley.gif

[Edycja przewod - 29.05.2012 o 23:52]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :