Dziś jest: Wtorek, 17 października 2017, godzina 18:49
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: zablokowane d3 pomocy

DeAve
Wiadomość [#1]: 07.03.2014 o 20:15

Witam
mam taki problem, dziś zablokowano mi konto w diablo 3, na stronie wypełniłem formularz i zadzwonił do mnie pan z blizzard pl i oświadczył że moje konto zostało zablokowane ponieważ osoba od której je kupiłem nie dokonała zapłaty... nie bardzo to rozumiem, klucz kupiłem na allegro i za niego zapłaciłem bez problemu grałem sobie od grudnia do dzisiaj i tu nagle bum... dlaczego tak jestconfused.gif?? czemu ja zwykły konsument jestem karany za to ze ktoś tam czegoś nie zapłacił, ja zapłaciłem... koleś już zablokowane konto na allegro ponad 200 sprzedanych kluczy i firmę z lokalizacją na Seszelkach (mogło to przykuć moją uwagę ale 1000 pozytywów robi swoje), to nie powinien być mój problem i nie powinienem być karany za to ze ktoś się nie wywiązał z umowy z firmą blizzard.... koleś na
jakieś radyconfused.gif?

PM Email
panVonTrobian
Wiadomość [#2]: 08.03.2014 o 11:00

Chytry zawsze traci dwa razy. Niestety. Nie kupuję gier na alegro czy innych tablicach odkąd pewnego razu naciąłem się z zakupem cdkeya do call of duty 4 "po taniości". Po zakupie okazało się że"cd key in use" i dołączyć do gry żadnej nie mogę. Na szczęście sprzedający cwaniaczek, po tym jak go uprzejmie zjebałem, zwrócił mi kasę i się pożegnaliśmy bez żadnych komentarzy.
Trza po prostu, na nogach, do sklepu się udać, capnąć grę z półki i do kasy. To w tej chwili chyba najbezpieczniejszy sposób. Tak też uczyniłem 15 maja roku 2012 i ponownie uczynię 25 marca roku bieżącego.
Proponuję ci wystosować stosowną zjebkę do sprzedawcy i zażądać zwrotu pieniędzy. Innego rozwiązania nie widzę. Spróbuj też na oficjalnym forum diabolo.

PM Email
cmind
Wiadomość [#3]: 07.04.2014 o 16:11

witam smiley.gif
mam poważny problem ponieważ skończyłem grać o 4 nad ranem i o godz. 12 chciałem grać znowu i co?? i pupa :/
jestem rozłączony od sieci w apce battle.net
kiedy próbuje wejść na jakąkolwiek strone blizza kupa info "strona nie istnieje!!"
apka battle.net przekierowuje mnie na jakiś dziwny adres "nudys.battle.net"
nie mam możliwości wejść na stronke blizza żeby złożyć zawiadomienie do pomocy technicznej :/
czy ma ktoś tak samo??
czy ma ktoś jakieś rozwiązanie w tej sprawie??

PM Email
nabonid
Wiadomość [#4]: 07.04.2014 o 17:17

Odpal jakiegos dobrego antywira. Ja gram bez problemow.

PM Email
cmind
Wiadomość [#5]: 07.04.2014 o 19:09

ja już czekam na rozwiązanie problemu powodem jest dostawca internetu czyli "RYBNRET"
wszyscy z klienci rybnetu mamy problem ktory jest juz rozwiązywany
z mojej strony wszystko smiley.gif
dzieki i pozdrawiam smiley.gif

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :