Dziś jest: Środa, 19 grudnia 2018, godzina 00:20
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: warrior fury Pve Dps

minos
Wiadomość [#1]: 14.12.2011 o 17:47

Konto skasowane

witam chciałem zapytać o podstawy gry warkiem w fury: lista prio,jaki stance,oraz praktyczne "porady"
co do gemów,enh,i talentów znalazłem wszystko na neciesmiley.gif

prosiłbym jednie życzliwa osobę o nakreślenie podstaw rozgrywki smiley.gif w arms radziłem sobie, ale tutaj jakoś nie mogę się odnaleźć: dużo "dopałek" procki skilli itp
pozdrawiam smiley.gif
edyta:
w arms agro na początku generowało sie poprzez szarże, w fury rozumiem "okrzyk bojowy" i potem incept??

[Edycja minos - 14.12.2011 o 18:31]

Nekkro
Wiadomość [#2]: 14.12.2011 o 20:01

Konto skasowane

no a jak myslisz, ktory stance dla fury warriora ?

co do krotkiego " jak grac " - przeczytaj topic oficjalny dla warriora.

grasz jako dps i chcesz generowac aggro ? Chyba nie...

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
minos
Wiadomość [#3]: 14.12.2011 o 21:02

Konto skasowane

z rage mi się pomyliło, przepraszam

PRICK
Wiadomość [#4]: 14.01.2012 o 11:23

Konto skasowane

minos napisał
w arms agro na początku generowało sie poprzez szarże, w fury rozumiem "okrzyk bojowy" i potem incept??

Witaj. Mozesz uzyc Intercept zeby szybko sie znalesc blisko celu lub Heroic Leap. Intercept nie generuje rage jak charge . W fury tak samo jak w arms biale ataki generuja rage . Im wiecej masz hita w fury tym szybciej rage bedzie sie generowac.
Rotacja :
Bloodthirst -> Colossus Smash -> Bloodthirst -> Raging Blow -> Bloodthirst -> wolny GCD* -> Bloodthirst -> Raging Blow
*Wolny GCD mozesz wypelnic Slamem jezlei bloodsurge procnie lub Heroic Strike ( jezlei masz 75+ rage )
Jak masz jeszcze jakies pytania to pisz smialo .
Pozdrawiam

minos napisał

Witaj. Mozesz uzyc Intercept zeby szybko sie znalesc blisko celu lub Heroic Leap. Intercept nie generuje rage jak charge . W fury tak samo jak w arms biale ataki generuja rage . Im wiecej masz hita w fury tym szybciej rage bedzie sie generowac.
Rotacja :
Bloodthirst -> Colossus Smash -> Bloodthirst -> Raging Blow -> Bloodthirst -> wolny GCD* -> Bloodthirst -> Raging Blow
*Wolny GCD mozesz wypelnic Slamem jezlei bloodsurge procnie lub Heroic Strike ( jezlei masz 75+ rage )
Pozdrawiam

Nekkro
Wiadomość [#5]: 14.01.2012 o 11:57

Konto skasowane

PRICK napisał
Rotacja :
Pozdrawiam

moze troche sie nie znam bo nie gralem jakis czas ale dlaczego BT przed CS ? Raging blow wchodzi tylko jak masz enrage, wiec ta "rotacja", coz...

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
PRICK
Wiadomość [#6]: 14.01.2012 o 13:09

Konto skasowane

Bloodthirst ma maly CD . Walisz BT >CS ( cd na Bloodthirst sie konczy ) >BT i tu dostajesz enrage i uruchamia sie Raging Blow.Jezeli bloodsurge procnie to uzywasz slama przed raging blow i znowu BT. Slam ,jak procnie bloodsurge ma prorytet nad raging blow

Filer127
Wiadomość [#7]: 02.09.2013 o 16:16

Konto skasowane

A moglbyś powiedziec jak rozdysponowales punkty talentow ?

Bo sam szukam i jest ich wiele a nie wiem ktory wybrac ;/

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :