Dziś jest: Niedziela, 27 września 2020, godzina 21:28
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc warcraft 3 frozen trone. prosze o pomoc

Odpowiedź

Temat: warcraft 3 frozen trone. prosze o pomoc

michalpxar90
Wiadomość [#1]: 28.05.2010 o 15:44

Konto skasowane

witam.
ostatnio pojawl sie problem z gra. kiedy stawiam serwa w "sieci lokalnej" podczas wybierania mapy wyskakuje okienko "gra nie zostala znaleziona! "
prubowalem juz chyba wszystkiego!! bardzo prosze o pomoc.

kondi96
Wiadomość [#2]: 28.05.2010 o 16:45

Konto skasowane

btw.
Dziękuję za przeniesienie tematu.

MatisonHitsugaya01
Wiadomość [#3]: 29.05.2010 o 16:21

Konto skasowane

Bo na siedzi lokalnej nie da się grać normalnie. Musisz grać na różnych platformach, które działają na Warcraft III, np. Garena.

michalpxar90
Wiadomość [#4]: 30.05.2010 o 16:13

Konto skasowane

dzieki Matison... ale problem dalej istnieje . wlanaczam "garene" lub "hamchi" w przypadku "gareny" gra wlancza sie automatycznie potem "siec lokalna" a jak wybiram mape ten sam alert "gra nie zostala odnaleziona" gra jest odblokowana (zapora systemu windows) tak samo jak "lancraft" , "garena" i "hamachi" nie pomoglo nawet sformatowanie komputera. okazalo sie rownierz ze nie moge dolanczac do gier utworzonych przez znajomych. W dalszym ciagu przosze o pomoc.

[Edycja michalpxar90 - 30.05.2010 o 16:15]

MatisonHitsugaya01
Wiadomość [#5]: 02.06.2010 o 14:57

Konto skasowane

Ale gdy siedzisz na garenie, to widzisz jakieś gry, czy ręcznie wpisujesz nazwę?

A na Hamachi to ja mam taki sam problem, nie wiem jak zrobić, żeby się dało grać na Sieci lokalnej przez hamachi.

[Edycja MatisonHitsugaya01 - 02.06.2010 o 14:58]

michalpxar90
Wiadomość [#6]: 05.06.2010 o 15:48

Konto skasowane

nie widze gry sad.gif nawet jesli wpisuje

MatisonHitsugaya01
Wiadomość [#7]: 05.06.2010 o 17:56

Konto skasowane

To prawdopodobnie nikt nie hostuje. Powinieneś widzieć. Tak to nie wiem co zrobić.

michalpxar90
Wiadomość [#8]: 05.06.2010 o 20:04

Konto skasowane

chostuje bo inni uzytkownicuy widzą serwer i dolanczaja sie tak ze problem istnieje tylko u mnie. prosze o dalsze propozycie.

MatisonHitsugaya01
Wiadomość [#9]: 06.06.2010 o 08:21

Konto skasowane

Jaki masz patch?

cezare
Wiadomość [#10]: 10.06.2010 o 15:30

Konto skasowane

MatisonHitsugaya01 napisał
Bo na siedzi lokalnej nie da się grać normalnie. Musisz grać na różnych platformach, które działają na Warcraft III, np. Garena.

Za przeproszeniem: co to za bzdury?!
To w takim razie po co 'siedz' lokalna wogóle istnieje w tej grze?

Jeśli jesteś z kumplem na LANie to granie na platformach będzie tylko generować lagi, jeśli wogóle pomoże...
Ja proponuje:
-zmiana pryiorytetów sieciowych (sprawdzić czy sieć, po której gracie ma najwyższy)
-przywrócenie metryki na domyślną (jeśli była zmieniana), chyba, że jest to nie możliwe
-reinstal sterowników do karty sieciowej, lub instalacja tych od producenta, jeśli używasz systemowych
-sprawdzenie programów zabezpieczających (antywir, firewall )
-w ostateczności format, ale nie gwarantuję, że w tej sytuacji pomoże

"Siła naszych przekonań nie dowodzi ich słuszności" - J. Locke
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :