Dziś jest: Środa, 23 października 2019, godzina 18:22
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Kampania Beyond Death

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
RoXxXxXor
Wiadomość [#101]: 22.12.2005 o 07:29

Konto skasowane

screeny tu sa zaje... fajne =] tylko tak jak juz mowiono nie bylo trzeba sie z tym tak afiszowac bo bedzie tak jak z LoW'em

TurieL
Wiadomość [#102]: 30.12.2005 o 10:24

Konto skasowane

Coż, Modez ma tu rację - nie było szans żeby w rozsądnym czasie zrobić tę kampanię tak jak to widziałem. Do tego wyszło trochę zbyt hack'n'slash-owato. Ale na życzenie mogę wysłać wczesną wersję (czyli test sytsemow, jakie do tamtej pory zrobiłem) - 37 MB... ;] Jakby co - dajcie na gg.

BTW: scenariusz BD napisał oczywiście marduk, a wszystkie mapy, wyzwalacze, tekstury i modele są marnymi przerobkami tych od Blizzarda. To przecież oczywiste.
BTW2: Wypowiedzi marduka i pana L. o scenariuszu Origin nie zgadzają się nawet w 1/100 z faktycznym scenariuszem Origin. (napisałbym to w odpowiednich tematach, ale zostały łaskawie zamknięte :] )

ulti15
Wiadomość [#103]: 30.12.2005 o 11:33

Konto skasowane

TurieL napisał:
BTW: scenariusz BD napisał oczywiście marduk, a wszystkie mapy, wyzwalacze, tekstury i modele są marnymi przerobkami tych od Blizzarda. To przecież oczywiste.

nie wierze! a jak mi powiesz jeszcze ze uzywaliscie do tworzenia kampanii world editora to na was doniose CIA!

a serio - 37mb? czym to wyslesz? poleconym?tongue.gif

Forum PBF - Play By Forum rpgsessions.pq.pl
Dla prawdziwych miłośników RPG
TurieL
Wiadomość [#104]: 30.12.2005 o 11:58

Konto skasowane

ulti15 napisał:
a serio - 37mb? czym to wyslesz? poleconym?tongue.gif

Mogę to winrarem pociąć na mniejsze, powiedzmy 5MB kawałki i wysłać w częściach.

ulti15
Wiadomość [#105]: 30.12.2005 o 12:03

Konto skasowane

ahh racja ...ja wciaz zyje w mrokach sredniowiecza t.t

mxr_sdz_(at)_tlen.pl

prosilbym biggthumpup.gif

ocene wystawie jak dorwe kiedy TFT

Sethiel
Wiadomość [#106]: 30.12.2005 o 14:18

Konto skasowane

Raz poprosze! Maila nie podam niestety bo taka mała menda sie tu kredzi...Turiel masz mojego maila..

nalas
Wiadomość [#107]: 30.12.2005 o 14:46

Konto skasowane

TurieL aja mam lepszy pomysł spróbuj to na rapida zrzucić, teraz mało ludzi na necie siedzi, a tak dasz link i każdy się uciesz, moim zdaniem mniej roboty, niż tak się bawić w dzielenie... [url]http://rapidshare.de/[/url] wiesz jak z tego się korzysta? klikasz przeglądaj czy jakoś tak, i upload, i troszke poczekaj, z góry dzieki...

//albo na http://www.yousendit.com/

[Edycja - Shunt w 30-12-2005 o 17:08]

TurieL
Wiadomość [#108]: 30.12.2005 o 18:41

Konto skasowane

heh, chyba coś nie tę liczbę podałem :P Kampa ma 17 MB ;]
...Właśnie się uploaduje, za chwilę zapodam link...
----------------------please wait-------------------------
--------------------------ready----------------------------

http://rapidshare.de/f(...)w3n.html

Tylko mnie nie bijcie za to - robiłem to jak miałem 17 lat, zresztą nawet tytuł w intrze nie przypomina nazwy danej potem :P

[Edycja - TurieL w 30-12-2005 o 19:01]

palpatine
Wiadomość [#109]: 30.12.2005 o 20:19

Konto skasowane

zapowiada sie ciekawie w dobie dzisiejszych niewypałów temu któremu sie uda zostanie okrzykniety bohaterem biggrin.gif jakbys miał nadal kłopoty z fabuła to gościennie moge pomóc (bo na obecną chwile niespecjalnie mam zajecie)

TurieL
Wiadomość [#110]: 30.12.2005 o 21:06

Konto skasowane

Well, nad BD nie będę już pracował, bo to jest po prostu niemożliwe do skończenia nawet w takiej postaci jak tutaj. No... może do skończenia ale uzmysłowcie sobie, że to wszystko co tam widzicie zrobiłem w 2 miesiące... a i to nawet niedokończone jest. Struktura dialogow jest taka, że jeden wątek trzeba triggerować z poltorej godziny... :/ Zresztą sami zobaczcie, bo nie zamykałem tej kampy.

BTW: najlepiej się w to gra z włączoną kamerą podążającą (komenda '/cam p') i po wypiciu jabłkownika (w grze, nie na serio :P )

Bart_Illidan
Wiadomość [#111]: 31.12.2005 o 18:32

Konto skasowane

TurieL napisał:
i po wypiciu jabłkownika (w grze, nie na serio :P )

yabol.gif za poooznno0ooo ....

-|===> To jest miecz? Cóż za luksus!
oO-|==| To jest koń? A na nogach nie łaska?!
[-|-] To jest hełm? Targowisko próżności!
ulti15
Wiadomość [#112]: 31.12.2005 o 18:33

Konto skasowane

nie moge tego sciagnac :/

Your IP-address xx.xx.xxx.xxx is already downloading a file. You have to wait until it is finished.

a ja nic nie sciagam O_o

nalas
Wiadomość [#113]: 02.01.2006 o 21:42

Konto skasowane

mała sugestia, też niemogłem ściągnąć, ale wziąłem wywaliłem końcówke html i jakoś poszło, spróbuj i ty, mi się podoba kampa, ciekawe rozwiązania, co prawda, imie Wojciech mnie dołuje troszke, ale to Twój wybór Turiel, mi się podoba, naprawde, jakbyś napisał publicznie czemu niemożesz jej zamknąć, to może ktoś by wiedział jak zaradzić twoim problemom, jeszcze nieprzeszedłem, z powodu braku czasu, ale pomysł i wykonanie łądny, a i oczywiście jak dla mnie to niektóre dialogi, są zbyt... hmm, nieklimatyczne, poszukaj gościa obcykanego w fabule oczytanego i takiego co potrafi z głupiego dialogu [np. moje dialogi] przerobić na dialogi klimatyczne [za mnie to robi Paznokietek] i będzie git. ogólnie stawiam 5/6, ale dokładną ocene wystawie jak przejde całość, yoyo, pracuj, bo ładnie to robisz..

ulti15
Wiadomość [#114]: 02.01.2006 o 22:32

Konto skasowane

pomogło, dzieki

Modez
Wiadomość [#115]: 02.01.2006 o 22:53

Konto skasowane

elo elo, właśnie Turiel, pracuj biggrin.gif

KieR
Wiadomość [#116]: 03.01.2006 o 21:07

Konto skasowane

Pracuj jak najszybciej chcialbym sobie zagrac w twoja kampanie xD

nalas
Wiadomość [#117]: 03.01.2006 o 22:23

Konto skasowane

Możesz sobie zagrać, ale niejest albo dokończona albo dopracowana, niewiem nieznam aż tak dobrze Turiela niemoge powiedzieć co z nią jest nietak, ale jakby by było coś co umiem, to mógłbym chętnie pomóc.

KieR
Wiadomość [#118]: 05.01.2006 o 19:31

Konto skasowane

Ej kto robil Ta kampanieconfused.gifBo jestem ciekawy?? Bardoz dobra postac to Janusz Kolodziej xD

Sethiel
Wiadomość [#119]: 05.01.2006 o 20:25

Konto skasowane

Każdy tu wie że kampe robił Marduk razem z King kongiem i Wandorfem potluczony.gif Litości popatrz na autora tematu.

nalas
Wiadomość [#120]: 05.01.2006 o 21:33

Konto skasowane

ale nadal niemożęmy, się dowiedzieć od Turiela, co tam jest niezrobione i dlaczego, możę kiedyś mi ktoś na to odpowie...

REKLAMA
Strona 6 z 7.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :