Dziś jest: Poniedziałek, 21 października 2019, godzina 22:50
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Kampania Beyond Death

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Michaex
Wiadomość [#61]: 11.07.2004 o 11:52

Konto skasowane

thx Teraz to wygląda świetnie biggthumpup.gif , lasek też niezły wink.gif .

Lunar
Wiadomość [#62]: 23.07.2004 o 09:51

Konto skasowane

A mnie się czasami wydaje, że to może być lepsze od Lowa biggrin.gif

Chudson
Wiadomość [#63]: 23.07.2004 o 16:25

Konto skasowane

post po prostu aż przytłacza swoim prezsłaniem >.< ;)
ale pewnie ożywi teamat. i tak jest lepiej niż na temacie o lowie. tu chociaż nikt nie stęka. a Ty lunar nie rb nam smaku bo znowu będziemy stękać zę długo czekamy itd. będzie tak samo jak na lowie.

Lunar
Wiadomość [#64]: 23.07.2004 o 23:33

Konto skasowane

Wiesz to będzie RPG to bardzo dużym terenie. Większośc tego ów terenu nie bedzie należała do fabuły i wątpię, aby ktokolwiek zwiedzał najdalsze i ciemne zakątki królestwa, a nawet poza jego granice. Wierzcie mi.

TurieL
Wiadomość [#65]: 24.07.2004 o 18:47

Konto skasowane

Planujemy zrobić szeroki zestaw questów pobocznych, dzięki którym będzie można odwiedzić miejsca, które w głównym wątku nie będą poruszane, a ponadto znajdą się takie lokacje, które będzie można 'pozwiedzać' z własnej, nieprzymuszonej woli. Poza tym, nie będzie możliwe zaliczenie wszystkich występujących w BD questów grając tylko jedną postacią - będzie ich kilka do wyboru.

Chudson
Wiadomość [#66]: 24.07.2004 o 21:40

Konto skasowane

zapowiada się obiecujaco smash.gif

Lunar
Wiadomość [#67]: 25.07.2004 o 00:14

Konto skasowane

Postanawiamy wprowadzić troche humoru oraz przekleństw, które nienaruszają raczej pewnych zasad. np. takie śłóka jakie lubił mówić książkę Kaelthas biggrin.gif Szczególnie Krasnoludy będą dowcipne.

Chudson
Wiadomość [#68]: 25.07.2004 o 12:06

Konto skasowane

a co on lubił mówic bo nie kojarzę sad.gif ??
w grze będziemy prowadzić samefo jociecha czy jakąs ekipkę??

Lunar
Wiadomość [#69]: 25.07.2004 o 13:08

Konto skasowane

No nie pamiętasz księcie Kaela? np. - Cholera! Straciliśmy klatke Illidana!

smiley.gif

A co do różnorodności postaci to ich wybó będzie dość... dziwny smiley.gif Ale to nei popsuje rozgrywki. CO do kilkuosobowej drużyny to zamierzamy zarządzić system panujący w grze Dungeon Siege. Tyle, że osła niosącego itemy nie będzie. Będą za to różne inne sposoby. Zdradzę jeszcze ciekawy sposób zwoju miejskiego portalu. Jego system został przerobiony tak, że otwiera stały portal przez który można dowolnie przechodzićdo wybranego miasta. Pod warunkiem, że je odwiedziliśmy.

XARDAS
Wiadomość [#70]: 25.07.2004 o 13:31

Konto skasowane

"insolent son of a ... i'm starting to hate tham man" to też mówił biggrin.gif

Lunar
Wiadomość [#71]: 25.07.2004 o 14:01

Konto skasowane

Wiem co chciał poweidzieć, ale przetłumaczyli : "Co za typ!? Zaczynam go nienawidzić..."

Chudson
Wiadomość [#72]: 25.07.2004 o 14:39

Konto skasowane

aha, czyli będzie można wybrać różne warianty dal wojciecha, ale głównie bedzie się tym zakonnikeim co tępi (na początku6^) nekromantów. ok. a co do ekipu to w DS'a nie grałem, więc jakbyście mogli przyblizyć system drużyny. komp kieruje, czy my??

TurieL
Wiadomość [#73]: 25.07.2004 o 15:11

Konto skasowane

Póki co kierujemy poczynaniami tylko jednego bohatera. Co najwyżej w pewnych chwilach będą nam towarzyszyć NPC (na czas nieokreślony :P). To czy będą kierowani przez gracza czy przez komputer jest w fazie ustaleń.

Shunt
Wiadomość [#74]: 25.07.2004 o 15:25

Konto skasowane

Jak zrobicie wysoce rozwinięte AI to może być komputer smiley.gif Ale jeśli mają oni radośnie lecieć na hordę wrogów będąc ledwo żywym gdy z tyłu fontanna leczenia lub puszczać czary w stylu starfall lub stampede gdy atakuje 1 kiepski wróg to lepiej my nimi sterujmy smiley.gif

Chudson
Wiadomość [#75]: 25.07.2004 o 17:06

Konto skasowane

jakby starfal kosztował 10 many i się łądował kilka sekund to czemu nie ^^ !!

Lunar
Wiadomość [#76]: 25.07.2004 o 17:14

Konto skasowane

BD będzie jak wiele innych RPG. Wzorzec główny BG2 oraz Nwn. Jeśli graliście w Hou to wiecie, że zaklęcia są najrózniejsze:
od magicznych mieczy, pocisków, ognistych kul, zamieci, słowa ogłuszenie, wyłom, palec śmierci po trzęsące lokację przyzwanie demona, trzęsienie ziemi, wulkany wieczną śmierć oraz ziew smoka i wiele innych smiley.gif w BD planujemy podobnie. Wysokopoziomowy druid będzie postrachem lasów, mag będzie niszczycielem, wojownik terminatorem, złodziej kritical-strike master, kapłan śmiercionośnym wojownikiem bez uczuć.
Wiem że chcecie tego napaleńcy biggrin.gif <joke>

Chudson
Wiadomość [#77]: 25.07.2004 o 17:32

Konto skasowane

chcemy chcemy argh arrrrr auuuuuuuu smash.gif
ale kapłan wojownikiem bez uczuc, dla mneie kapłąn to siemodli do jakiegosboga i ma moce kojarzone z tym bogiem, a nie jakis robkop co tylko fragi liczy:P(statsiarz)
czyli będzie sie dało wybrać klasę WOjtak, no to git biggrin.gif

jak to zrobicie żeby postać miała w whooya czarów?? mi sie ten pomysł z LoWem kojarzy : mamy ikonke na którą klikamy po czym otwiera sie całe okienko (tak jak np. budowanie) i tam jest 12 wolnych miejsc, rozumiem żę to mniej wiecej tak będzie?? bo widziałem umsa, gdzie oprócz zwykłych zdolności dostawał sie ksiegę ze swoim trade skillem ( to był jakiś wowo podobny ums) i jeszcze w tej ksiedze były jakieś czary, tylko to zajmowało dodatkowe miejsce w plecaczku, wiec jak to bedzie jak zrobicie??

P.S. musiałęm zapytać, będzie wątek miłosny??^^ >.<

TurieL
Wiadomość [#78]: 25.07.2004 o 18:00

Konto skasowane

Chudson napisał:
chcemy chcemy argh arrrrr auuuuuuuu smash.gif
ale kapłan wojownikiem bez uczuc, dla mneie kapłąn to siemodli do jakiegosboga i ma moce kojarzone z tym bogiem, a nie jakis robkop co tylko fragi liczy:P(statsiarz)
czyli będzie sie dało wybrać klasę WOjtak, no to git biggrin.gif

Muszę cię ostrzec (i w ogóle wszystkich :P), że Lunar nie wie jeszce o kilku rzeczach dotyczących tej kampanii, mało tego - wysnuł tu kilka rzeczy o których sam nie wiedziałem biggrin.gif Well muszę go doprowadzić do porządku (jeżeli okaże się to drastycznym przypadkiem to będę musiał zastosować patent Expro smiley.gif )

Chudson napisał:
jak to zrobicie żeby postać miała w whooya czarów?? mi sie ten pomysł z LoWem kojarzy : mamy ikonke na którą klikamy po czym otwiera sie całe okienko (tak jak np. budowanie) i tam jest 12 wolnych miejsc, rozumiem żę to mniej wiecej tak będzie?? bo widziałem umsa, gdzie oprócz zwykłych zdolności dostawał sie ksiegę ze swoim trade skillem ( to był jakiś wowo podobny ums) i jeszcze w tej ksiedze były jakieś czary, tylko to zajmowało dodatkowe miejsce w plecaczku, wiec jak to bedzie jak zrobicie??

Odsyłam do strony drugiej tego topicu, gdzie mniej więcej jest to przedstawione.

Chudson napisał:

Pomyślimy ^^

[Edycja - TurieL w 25-07-2004 o 18:08]

//pozwoliłem sobie zeedytować bo coś z cytowaniem chyba nie wyszło... w każdym razie poprawiłęm cytowanie...

[Edycja - Shunt w 25-07-2004 o 21:36]

Lunar
Wiadomość [#79]: 25.07.2004 o 18:39

Konto skasowane

Chudson napisał:

Już jedyny romantyk w MDS (no możę jeszcze Skrzacik) czyli Lunar postara się o wątki romantyczne. :P

XARDAS
Wiadomość [#80]: 25.07.2004 o 19:02

Konto skasowane

Tylko podczas tego bedzie kasa zchodzic szybko ? tongue.gif

REKLAMA
Strona 4 z 7.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :