Dziś jest: Poniedziałek, 21 października 2019, godzina 22:11
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Kampania Beyond Death

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
TurieL
Wiadomość [#41]: 07.07.2004 o 15:24

Konto skasowane

Wraz z Lunarem zrobiliśmy... las. Work in progress. Cypis, nie zamieniaj tych obrazków na linki plz...

http://ashenvale.fpp.p(...)hp?id=76
http://ashenvale.fpp.p(...)hp?id=75
http://ashenvale.fpp.p(...)hp?id=74

[Edycja - cypis w 07-07-2004 o 15:36]

Scrat
Wiadomość [#42]: 07.07.2004 o 15:29

Konto skasowane

Ładny ten lasek...

PS Cypis sie posłuchał ;)

[Edycja - Scrat w 07-07-2004 o 16:12]

Where do gangsters go when they die?
They don't go to heaven where the angels fly
XARDAS
Wiadomość [#43]: 07.07.2004 o 15:39

Konto skasowane

Bardzo ładny

TurieL
Wiadomość [#44]: 07.07.2004 o 16:58

Konto skasowane

TurieL napisał:

[Edycja - cypis w 07-07-2004 o 15:36]

Damn... :P

Skoro więc tak to oszczędzę mu roboty i sam dam linki. Tym razem, żeby nie być gołosłownym co do features'ów - screeny z gameplaya. Zastrzegam, że WSZYSTKO co na tych dwóch obrazkach widzicie może się zmienić, z racji, że projekt nie jest nawet jeszcze w fazie alfa...

http://ashenvale.fpp.p(...)hp?id=83
http://ashenvale.fpp.p(...)hp?id=82

[Edycja - TurieL w 07-07-2004 o 17:30]

Lunar
Wiadomość [#45]: 07.07.2004 o 18:20

Konto skasowane

No na pewno! biggrin.gif Trzeba nowy Layout zrobić po pierwsze. Po drugie nowe tekstury przedmiotów i umiejętności. No a po trzecie nie zrobiliśmy ogromnego świata i mapek. ;p

WesZ
Wiadomość [#46]: 07.07.2004 o 19:17

Konto skasowane

I po czwarte nie za dużo tych sceenów? tongue.gif

Now Playin' Ragnarok Online ^_^
XARDAS
Wiadomość [#47]: 08.07.2004 o 08:59

Konto skasowane

Ej no cypis po co żeś na linki zmieniał confused.gif Przecież forum sie nie rozjechało , a łatwiej jest oglądać w jednym miejscu !!

Lunar
Wiadomość [#48]: 08.07.2004 o 09:54

Konto skasowane

XARDAS napisał:
Ej no cypis po co żeś na linki zmieniał confused.gif Przecież forum sie nie rozjechało , a łatwiej jest oglądać w jednym miejscu !!

Bo Cypis jest zły. diablotin.gif Jako, że ma ubogie życie osobiste i mnóstwo wolnego czasu aby uprzykrzyć nam żywot biggrin.gif diablotin.gif A pozatym zamknął ciekawy topic o panienkach. biggrin.gif (to był joke Cypis) diablotin.gif

cypis
Wiadomość [#49]: 08.07.2004 o 10:39

Konto skasowane

@xardas
widzisz, ja pracuje na 800*600 i screeny takiej wielkosci rozwalaly wyglad forum - Tobie moze to nie przeszkadzac, ale innym pewnie tak. Latwiej ogladac mowisz .. czy jedno klikniecie to taki wielki problem?
@lunar
g***o cie obchodzi moje zycie osobiste - plz stfu. Zdanie o autorze (wiedz, ze sprawdzanie ip na tym forum to bardzo przydatna rzecz) wyrazilem w tamtym temacie - stfu kk?

I bez oftopow mi tu, wszystko co napisaliscie mozna bylo na pm wyslac -_-

Chudson
Wiadomość [#50]: 08.07.2004 o 11:25

Konto skasowane

a mógłbyś Turiel zdradzić nam trochę fabuły więcejconfused.gif na screenach jest jakiś rycerz/palladyn (ta ikonka z krzyżem) Wojciech - on jest głównym bohaterem??

XARDAS
Wiadomość [#51]: 08.07.2004 o 15:11

Konto skasowane

cypis napisał:
@xardas
widzisz, ja pracuje na 800*600 i screeny takiej wielkosci rozwalaly wyglad forum - Tobie moze to nie przeszkadzac, ale innym pewnie tak. Latwiej ogladac mowisz .. czy jedno klikniecie to taki wielki problem?

Rozumiem twe roszczenia ,ale zdecydowana więkrzośc ( tak mi się wydaje ) używa 1024 na 768 rozdzielczości , do której teraz się prawie wrzystko przystosowuje,
No offence , ale nie jesreś pępkime forum tongue.gif

Skrzetuski
Wiadomość [#52]: 08.07.2004 o 15:34

Konto skasowane

Odczep się Xardas, ja też mam 800x600. :P

/no offence/

[Edycja - Skrzetuski w 08-07-2004 o 15:36]

WesZ
Wiadomość [#53]: 08.07.2004 o 15:57

Konto skasowane

OT: 1024x768 RULZ!!!

Now Playin' Ragnarok Online ^_^
TurieL
Wiadomość [#54]: 08.07.2004 o 17:32

Konto skasowane

Chudson napisał:
a mógłbyś Turiel zdradzić nam trochę fabuły więcejconfused.gif na screenach jest jakiś rycerz/palladyn (ta ikonka z krzyżem) Wojciech - on jest głównym bohaterem??

1) Ten krzyż to miecz biggrin.gif W przybliżeniu widać lepiej.
2) Fabuła: niech będzie - oto streszczenie wstępu smiley.gif :

Polityczne sprawy na kontynencie Adraken szły, powiedzmy, jak trzeba. Ludzkie królestwa i księstwa (Kalameth, Tanis, Lektaghan, Roghar, Meren, Thorlandia, Antaria i Glapeiad), chociaż drobne, podzielone i zwaśnone między sobą - w obliczu ogólnego zysku (czytaj: ludzkiego) potrafią szybko i sprawnie się zsolidaryzować i połączyć siły. Na południu krasnoludzkiego królestwa Nhad'Kerhenn odkryto bogate złoża złota, srebra i żelaza. Zjednoczeni ludzie zorganizowali wielką wyprawę na te ziemie, planując odebrać ją krasnoludom i podzielić (teoretycznie sprawiedliwie) bogactwa między sobą. Rozpętała się długa, krwawa wojna między rasami. Jednakże krasnoldy, chociaż są wyśmienitymi wojownikami, borykają się z trudnymi do zwalczenia problemami wewnętrznymi. Ich górskie królestwo jest nękane przez liczne plemiona barbarzyńców, przez co mieszkańcy Nhad'Kerhenn nie są w stanie stawić odpowiedniego oporu ludzkim najeźcom. Z roku na rok ponoszą kolejne klęski. Leśne elfy zamieszkujące ogromny obszar na wschodzie - Puszcze Eskelonu - stoją z boku, obserwują to wszystko i ogólnie mają niezły ubaw (a wojnę mają w dupie - jak wszystko inne poza granicami Eskelonu). Dumne ludzkie królestwo Sturgia jak zwykle zachowuje neutralność i nie pochlebia obu stronom. Podobnie wysokie elfy w swoim państwie Aer Thanad - jednakże udzielają pomocy krasnoludom. Nie jest to jednakże taka pomoc, dzięki której możnaby przechylić szale zwycięstwa.

Ten 'sielankowy' obraz nagle przerywa pojawienie się nieumarłych. W dużych ilościach. Ich liczba wzrastała z miesiąca na miesiąc, gnijące zwłoki wyłaziły z grobów cmentarzy i krypt, siejąc zniszczenie w pobliskich wioskach, a niekiedy nawet miastach. Najciekawsze było to, że nigdy wcześniej nieumarli nie zbierali się w armie, nie atakowali z taką precyzją i wyczuciem czasu. Nigdy wcześniej prawdę mówiąc nie myślały. Całe to zajście przypisano oczywiście nekromantom - uzasadniając to ich 'chętką' na władzę nad światem. Jak się okazuje, nie tylko w obliczu ogólnego zysku ale także ogólnego (także ludzkiego) zagrożenia ludzie potrafią się ze sobą porozumieć. Królowie i książęta dość szybko powołali Zakon Aghnaara (bóg życia i światła - patron Zakonu) - dość nietypową organizację, zrzeszającą wojowników, magów i kapłanów aby szkolić ich do walki z nieumarłymi i przeciwdziałania magii nekromantów. Główną siedzibą Zakonu jest twierdza Soulkeep, położona nad Oceanem Zachodnim w królestwie Kalameth. Zadaniem zakonnych było od początku do końca eliminowanie nekromantów i ich sługusów. W krótkim czasie liczebność praktykantów 'zakazanej' magii zmalała o około 70%. Zakonni urządzili im nieopisane rzezie, nie oszczędzając ich rodzin, w obawie, że ich dzieci mogą 'przejąć interes' po tatusiu/mamusi. Resztka nekromanckich niedobitków połączyła się w kika grup i rozeszła się po kontynencie. Każda grupa założyła sobie kryjówkę - Azylus - magicznie chronioną przed wykryciem. Azylusy są praktycznie niemożliwe do wykrycia, mogą być wszędzie: w piaskach pustyni, w sercu puszczy, a nawet pod chatą niczego nie spodziewającego się wieśniaka. Jednakże Zakon znalazł sposób na ich znajdywania, jak dotąd pozostaje on tajemnicą zakonnych magów.

Mniej więcej w tym momencie rozpoczyna się gra. smiley.gif Naszym bohaterem jest młody wojownik, jeszcze żółtodziób w Zakonie. Cel gry pozostawię póki co owiany tajemnicą - pozostawiam go waszym domysłom smiley.gif

Chudson
Wiadomość [#55]: 08.07.2004 o 19:00

Konto skasowane

całkiem fajne, mi się podoba - można z tego wiele wyciągnąć( i na to skrycie licze). osobiscie chcaiłbym skopać tym ludziom dupę za grabienie biednych krasnoludów.

Lunar
Wiadomość [#56]: 08.07.2004 o 19:32

Konto skasowane

cypis napisał:
@lunar
g***o cie obchodzi moje zycie osobiste - plz stfu.

To był tylko joke.

cypis napisał:
@lunar
Zdanie o autorze (wiedz, ze sprawdzanie ip na tym forum to bardzo przydatna rzecz) wyrazilem w tamtym temacie - stfu kk?

hy..hy..
P.S. Człowieku tamten topic to też był joke. A tak wogóle to ja już mam dziewczyne Kinge. :P A znam ją nawet bliżej. Możesz się spytać ludzi biggrin.gif. hmm... powtarzam topic był joke, a tamte panny były jak sie pewnei domyślasz dla userów forum. Co miałem po jakiego grzyba nazywać "Nie dla dzieci"??. A tak wogóle to po co pisać to na offtopic'u? biggrin.gif Tam mało osob brew pozorom zagląda.
(no co ty Cypis może facetó wolisz? biggrin.gif bo widzę, że tamte panny cie nie zadowoliły)

Chudson napisał:
całkiem fajne, mi się podoba - można z tego wiele wyciągnąć( i na to skrycie licze). osobiscie chcaiłbym skopać tym ludziom dupę za grabienie biednych krasnoludów.

I będziesz miał okazje smiley.gif

[Edycja - Lunar w 08-07-2004 o 19:33]

Chudson
Wiadomość [#57]: 08.07.2004 o 21:42

Konto skasowane

Lunar napisał:

BLA BLA BLA.........I będziesz miał okazje smiley.gif....BLA BLA BLA

Jupi Jupi Jupi, włąśnie sie spodziewałem żę będzie taka opcja, bo TurieL mówił o bardzo zawiłej fabule czyli jeszcze pewnie zlikwidujemy ten zakon biggrin.gif

P.S Lunar już koniec, Cypis Ty też juz nic nie pisz!! to wszystko można by PW zrobić!!! zły przykłąd dajecie!!!! koniec tego offtopa!!!

Lunar
Wiadomość [#58]: 09.07.2004 o 09:41

Konto skasowane

Chudson napisał:
Lunar napisał:

BLA BLA BLA.........I będziesz miał okazje smiley.gif....BLA BLA BLA

Jupi Jupi Jupi, włąśnie sie spodziewałem żę będzie taka opcja, bo TurieL mówił o bardzo zawiłej fabule czyli jeszcze pewnie zlikwidujemy ten zakon biggrin.gif

Nie no... bez przesady biggrin.gif

Chudson napisał:
P.S Lunar już koniec, Cypis Ty też juz nic nie pisz!! to wszystko można by PW zrobić!!! zły przykłąd dajecie!!!! koniec tego offtopa!!!

Chcesz mi powiedzieć, że Cypsi robi OT? biggrin.gif No cóż za to mu płacą <joke> biggrin.gif

TurieL
Wiadomość [#59]: 09.07.2004 o 13:05

Konto skasowane

Oto ostatni screen z wylewu, następnych możecie spodziewać się za jakiś miesiąc...
Altemeriańskie Ruiny po zresajzowaniu tekstur (na prośbę Michaexa):

http://ashenvale.fpp.p(...)f171b857

Lunar
Wiadomość [#60]: 10.07.2004 o 15:46

Konto skasowane

Dzięki temu, że Warcraft jest grą świateł i cieni to wszystko ładnie wygląda.

REKLAMA
Strona 3 z 7.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :