Dziś jest: Wtorek, 17 października 2017, godzina 18:52
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Jaka była wasza pierwsza rasa??

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 |   >   >>     Ostatnia
Viisk
Wiadomość [#41]: 09.07.2009 o 12:58

haha ja sobie czytam od poczatku ten topic a tu widze ze to 2004 rok. o.0 Szkoda ze to forum tak upada. A zeby nie bylo offtopic to zawsze gralem(juz nie gram w w3) ludziami ;) Lubilem kanonierow i jakos tak zostalo ;)

This is ten percent luck
twenty percent skill,
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
fifty percent pain,
And a hundred percent reason to remember the name!
PM Email
Olos
Wiadomość [#42]: 09.07.2009 o 14:20

The Governator

Kolejny który twierdzi, ze to forum upada. Ludzie obudźcie sie do ku*wy nędzy, Warcraft 3 ma 6 lat, a wy chcecie żeby cały czas tutaj było po 5 tematów na godzine. Wszyscy grają teraz w WoWa, przyzwyczai sie do tego.

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
PM Email
Viisk
Wiadomość [#43]: 09.07.2009 o 15:42

A moze powiesz mi ze nie upada? Wchodzi to moze ze 2 osoby+moderator dziennie. Dlatego pisze ze mi szkoda, bo w3 to klasyk, i nawet teraz czesto sobie do niego siadam

This is ten percent luck
twenty percent skill,
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
fifty percent pain,
And a hundred percent reason to remember the name!
PM Email
Olos
Wiadomość [#44]: 09.07.2009 o 16:53

The Governator

No nie powiem, że nie szkoda, bo szkoda. Kiedyś miałem więcej pracy, ale ludzie przerzucają sie na WoWa, który chyba jeszcze będzie rządził pare ładnych lat. Ale nie upada, ponieważ nadal wiele ludzi je przegląda. przez tyle lat zostało praktycznie wszystko przewałkowane o Warcrafcie na tym forum, od taktyk po sonde "Jakim hero jesteś". Nie można oczekiwać, ze przez czas który upłynął od wydania tej gry nadal będzie nią tak duże zainteresowanie jak 5 czy nawet 3 lata temu.

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
PM Email
ErdeMO
Wiadomość [#45]: 20.07.2009 o 01:41

Ja wybrałem orców. To daltego że w kampani najlepiej mi się nimi grało.

PM Email
Argan
Wiadomość [#46]: 22.07.2009 o 00:18

Konto skasowane

Orc ze względu na Thralla, opanowany i zawsze przybywa w pokoju. smiley.gif

Mooooooonkin.
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Grim+Batol&n=Argan
MatisonHitsugaya01
Wiadomość [#47]: 27.12.2009 o 17:39

I'm Awesome !

No ja zacząłem grać Elfami.Spodobała mi się ta rasa ze względu na Demon Huntera,najlepszego hero nie pod względem zdolności,spelli lecz pod względem charakteru ^^
Druga rasa to orkowie.Tuż po przejściu małej,krótkotrwającej kampanii z 2 misjami spodobał mi się Thrall.Lubie też orków za fajnych hero,szczególnie BM albo Wróżbita.

PM Email
Matthewu
Wiadomość [#48]: 29.12.2009 o 15:12

Ja na początku grałem ludźmi, z powodu Warcrafta 2, bo tam ciągle nimi grałem. Pewnego razu nie wcisnąłem rasy jaką chce i zostało random. Wyszło na UND wygrałem nimi swojego pierwszego LADDERA i teraz gram nimi ciągle. Mają super unity, tj Żmije (szkoda, że ,magią atakują, bo gdyby nie to atakowali by wszystkich), biesy (sieć), czasami plugastwo, a HERO DK, z względu na kampanie. Bardzo lubię Arthasa, czasami jak gram przeciwko UN to biorę Licha

PM Email Strona domowa
kondi96
Wiadomość [#49]: 30.12.2009 o 22:14

Yup, it's me again.

Ja jestem fanem warcrafta nowej generacji bo zaczalem grac w ta gre dopiero w 3 czesci ^^ na poczatku <jak gralem przeciwko CPU> to uwielbialem ludzi no i nieco mniej NE

powododem tego bylo to ze balem sie krwiozerczych orkow i polzywych nieumarlych biggrin.gif <no co bylem jeszcze maly tongue.gif ale gdy zaczalem grac na batlle.net

zakochalem sie w orkach love.gif Moze dlatego ze slabo mi szlo innymi rasami biggrin.gif ale teraz orki mi zostaly coolgleamA.gif

PM Email
Marcelino
Wiadomość [#50]: 06.03.2010 o 11:33

Konto skasowane

Zaczynałem wszystkie rasy po kolei, no i spodobali mi się nieumarli DK zaje****y, i te banshee mają opętanie to jest the best.

Sigon napisał
Powiem tak. Podobają mi się Nieumarli, ale stanowczo wolę orków. W ogóle w większości przypadkach wolę orków. Są mocni, kierują się głównie siłą i są pewni siebie. Są też niektórzy Inteligenci, np. Taki Thrall. Ale jeśli chodzi o Inteligencję to największa występuje chyba u Nieumarłych... A wy jak myślicie? U jakiej rasy występuje największa inteligencja?
Moim zdaniem u nieumarłych. Jest nim Kel'tThuzad

flajus_POL
Wiadomość [#51]: 06.03.2010 o 20:17

Chodzi wam o to że na 10 lvlu który heros ma najwięcej inteligęcji czy co?

// Właśnie wykazałeś się "inteligęcją". Nie, nie chodzi im o to.

[Edycja Olos - 06.03.2010 o 23:06]

PM Email
sol-ymr
Wiadomość [#52]: 02.05.2010 o 12:31

Moją pierwszą rasą (nie licząc kampanii biggrin.gif ) były nocne elfy. Uwielbiam fioletowy kolor, więc ciągnęło mnie do nich od razu, jak je zobaczyłem (nawet w kampanii orków żal mi było je zabijać potluczony.gif ). Poza tym te zdolności... mmm... nie ma to jak spuścić na wroga deszcz gwiazd, albo zmienić się w demona i wszystko rozwalać lol.gif . No i strażniczka... czuć od niej aurę tajemniczości... bardzo lubię tą klasę bohatera.

PM Email
Starrk
Wiadomość [#53]: 11.07.2010 o 11:15

Od razu po zainstalowaniu WC3 zagrałem elfami z CPU. Pomyślałem, że dobrze będzie jeśli zrobię sobie małą rozgrzewkę przed kampanią. To był pierwszy raz kiedy gralem w warcrafta ;) Ba, nawet można powiedzieć, że pierwszy raz kiedy grałem w jakąkolwiek strategię czasu rzeczywistego. Wcześniej nie przepadałem za tym gatunkiem. Nietrudno się domyślić, że dość szybko przegrałem. ;) Więc darowałem sobie na razie potyczki 1v1 i włączyłem kampanie, którą wbrew moim oczekiwaniom przeszedłem bardzo szybko. Dzięki niej zdobyłem niezbędne doświadczenie do gry z CPU/graczami. Pierwsze mecze w sieci zacząłem orkami. Szło mi średniawo. Czasem wygrywałem, a czasem przegrywałem (z większym naciskiem na to drugie). Następnie się przerzuciłem na UD. Idzie mi całkiem ciekawie i gram nimi do dzisiaj. Chociaż czasami myślę, czy by nie wrócić do orków.

PM Email
Midas
Wiadomość [#54]: 12.07.2010 o 19:19

Undead od początku do końca!

/Fanatyzm religijny/ ;)

PM Email
Nafur
Wiadomość [#55]: 12.07.2010 o 20:47

Orkowie (Obecnie jednak pogrywam ludzmi i ogolnie wole przymierze ), pamietam jak 1 raz przywloklem jeszcze piracka wersje to ni w zab nie moglem odroznicz siepacza od peona ;)

Narcy
PM Email
KingofHills
Wiadomość [#56]: 12.07.2010 o 20:47

GET SMASHED! :D

pierwsza rasa?hmmm...

o ile dobrze pamiętam(a pamięć rzadko mnie zawodzi biggrin.gif )to pierwszy raz gralem HUMem w RoC-u,na mapie Grabież(ah,te stare,dobre czasy bez internetu ^^ ).o dziwo,wygrałem,szczególnie że to był chyba jeden z pierwszych RTS-ów w jakie grałem(no,ale zawsze był to łatwy przeciwnik ^^ ).Później spróbowałem orka,już było troche lepiej,acz ciągle niezadawalająco.No i nadeszły nocne elfy...Żenada,nie umiałem nimi wogóle sterować...aż wreszcie nadeszli...

Nieumarli...ooh,tą rasą mogłem cuda zdziałać coolgleamA.gif .Grałem mecze 4vs4,ja miałem słabych a oni mocnych kompów i prawie zawsze wygrywałem...ach,stare,dobre czasy...oczywiście to wszystko w singlu,bo na BNecie tylko w UMS-y pykałem.Dopiero niedawno zacząłem grać zwykłe mapki...losową xD

oj,ale się rozpisałem yabol.gif

heheh,zielony w tworzeniu UMS-ów diablotin.gif diablotin.gif

WarCraft III TFT rulez!!!biggrin.gif biggrin.gif
PM Email
Marcelino
Wiadomość [#57]: 13.07.2010 o 21:16

Konto skasowane

Powiem coś innego. Zaczynałem grać w RoCa humami tak jak gościu co przede mną pisał tongue.gif również na grabiezu i cienko mi szło, przerzuciłem się na UND i udało mi się orca rozwalić (oczywiście z pomocą poradnika diablotin.gif ) i przerzuciłem rozwalałem orka orka orka i raz, może dwa on mnie rozwalił crying.gif ale ja go za to 100 000 000 sucker.gif przerzuciłem się na bn tam wbiłem 7 lvl przerzuciłem się na UMS-y...

Raz zagrałem w normalną 3v3 rozwaliliśmy jednego orka potem sie pokłuciliśmy mówili że jak taki mocny jestem to żebym rozwalił drugiego ja mówiłem im: Nie, nie mam armii no to powychodzili i było akurat najgorzej bo przeciwnicy to 2 orc Cylon_anim.gif rozwaliłem ich w 2 min biggrin.gif i grałem, waliłem tych orcow ile sie dało potem 1v1 z pro orciem oczywiście go pogrzebałem zarządał rewanżu to mnie rozwalił... Dalej gram undami ale czasem myśle czy by nie wrócić do huma lub na UMS-y...

arve.noob
Wiadomość [#58]: 24.02.2011 o 23:39

Konto skasowane

A ja zacząłem grać elfami i tak zostało
ilidan ulubiony Hero a jednostki driady , druidzi szpona , druidzi pazura , zaklęte smoki smiley.gif

MS Windows 7 Home Premium 64-bit SP-1
Intel Core i3 CPU M 350 2.27 GHz
NVIDIA GeForce 310M
DDR 3 3GB

Lenovo ThinkPad G560

Creative Fatality
A4Tech G7-750
SteelSeries Mini
GMike
Wiadomość [#59]: 25.02.2011 o 14:48

Moja przygoda jako berbeć zaczęła się przy WC 1 - wtedy jeszcze nic nie rozumiałem, z kolei WC2 juz w wieku przedszkolnym i podstawówko-wym zagrywałem się jak szalony.

WC2 tato przyniósł na 40 dyskietkach xD

Oczywiście te 2 części charakteryzuje rasa orków która była niezwykle mistycznie przedstawiona, co z kolei bardzo mi się podobało... no i tak zostało.

Trochę głupio tylko że w WC3 orkowie stali się dżentelmenami ale... to jeszcze nie koniec. Liczę że za parę lat ukaże się WC4

>:-( Footman RULEZZSZZZ
PM Email
SeQur
Wiadomość [#60]: 10.04.2011 o 21:24

Ja wolę orków . W wow gram nimi i w war3smash.gif

PM Email
REKLAMA
Strona 3 z 4.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :