Dziś jest: Poniedziałek, 16 maja 2022, godzina 10:40
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map Awaken God 2 (Zbudzony Bóg 2)

Odpowiedź

Temat: Awaken God 2 (Zbudzony Bóg 2)

Pierwsza     <<   <   ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ...  >   >>     Ostatnia
Killstar
Wiadomość [#121]: 26.07.2004 o 17:16

Konto skasowane

a ja uważam że w Polsce jesteśmy nie doceniani, na zachodnich stronach jest wysoki poziom, ale jest inny stosunek do developerów.
"...że mogło by być lepiej", a ja tak się zastanawiam teraz czy warto było go wogóle robić ten trailer.
dalej... mam zmieniać muze w trailerze bo zbyt wolna? A co, wolicie kawałek Death Metalowy... nie ma sprawy. Następnym razem będzie lepiej.

XARDAS
Wiadomość [#122]: 26.07.2004 o 17:25

Konto skasowane

Co wy checie od tej muzyki ?

Scarabeush
Wiadomość [#123]: 26.07.2004 o 17:41

Konto skasowane

HAJSU !!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Tak ogólnie powiem że trailer był ... w sam raz. Podobały mi się tylko te Zergi co z krzaków wyłaziły ^^ Ogólnie 7/10 diablotin.gif

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
Piotrek
Wiadomość [#124]: 26.07.2004 o 23:07

Konto skasowane

Killstar napisał:
mam zmieniać muze w trailerze bo zbyt wolna? A co, wolicie kawałek Death Metalowy... nie ma sprawy. Następnym razem będzie lepiej.

Nie wiem czy ktoś powiedział, że jest zbyt wolna, ale nie pasuje po prostu do starcrafta

gexior
Wiadomość [#125]: 26.07.2004 o 23:38

Konto skasowane

Killstar napisał:
a ja uważam że w Polsce jesteśmy nie doceniani, na zachodnich stronach jest wysoki poziom, ale jest inny stosunek do developerów.
"...że mogło by być lepiej", a ja tak się zastanawiam teraz czy warto było go wogóle robić ten trailer.
dalej... mam zmieniać muze w trailerze bo zbyt wolna? A co, wolicie kawałek Death Metalowy... nie ma sprawy. Następnym razem będzie lepiej.

nie no Kill przecież wiesz że nikt z nas (tych któży komętowali ten trailer) nie zrobił by takiego. Mi osobiści się bardzo podobał (a końcówka i logo mds to już jest wypas), co więcej wysłałem go koledze jego reakcja byla taka jak moja więc jednak jest w kraju nad Wisłą grono osób które was docenia.

Pozdro beerchug.gif

XARDAS
Wiadomość [#126]: 27.07.2004 o 00:14

Konto skasowane

Problem leży w tym że teraz nie chwalimy co jest dobre, a wytykamy co jest niedopracowne sad.gif Nie przejmuj sie killstar tongue.gif
edit: no i kurde ile brak jednego H psuje tongue.gif

[Edycja - XARDAS w 27-07-2004 o 12:42]

Scarabeush
Wiadomość [#127]: 27.07.2004 o 10:38

Konto skasowane

XARDAS napisał:
...że teraz nie cwalimy co jest dobre...

Nikt od dawna na tym forum nie CWALI ^^ to było po pierwsze a po drugie - mleko się wylało. Slyszal;em ze na jakims serwerze dali wersje alfa ZB2 i LoW lol.gifO biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif diablotin.gif

Killstar
Wiadomość [#128]: 27.07.2004 o 14:41

Konto skasowane

na jakimś daliśmy, ale już nie ma, było przez pewnien czas do rozdysponowania pomiędzy członków teamu

XARDAS
Wiadomość [#129]: 27.07.2004 o 15:53

Konto skasowane

Ha a ja wiem jakim :] biggthumpup.gif ale nei powiem

gexior
Wiadomość [#130]: 27.07.2004 o 16:04

Konto skasowane

XARDAS napisał:
Ha a ja wiem jakim :] biggthumpup.gif ale nei powiem

Osz ty pazero diablotin.gif <joke>

P.S.
ja mam 3 pytanka:

1. będom w ZB2 tacy normalni ghostowie (tacy jak w takiej normalnej rozgrywce w starcrafcie)?
2. czy kampania będzie "protect" czy "unprotect"?
3. jak bedzie "unprotect" to będzie mozna sobie z niej brac modele i dawac do wlasnych mapekkampani (oczywiście jak sie credita da)?

P.S.2
nie wiem czy wszystkie nazwy z angielskiego napisałem dobrze ale jak nie to mnie nie besztajcie za to plz lol.gif

XARDAS
Wiadomość [#131]: 27.07.2004 o 16:53

Konto skasowane

Członkowie MDS nie należą do ludzi co by wrzystko co swoje zabezpieczale , nie pozwalali używac smiley.gif wątpie by killstar zabronił używac jego super modeli tongue.gif

Lunar
Wiadomość [#132]: 27.07.2004 o 17:25

Konto skasowane

gexior napisał:
1. będom w ZB2 tacy normalni ghostowie (tacy jak w takiej normalnej rozgrywce w starcrafcie)?
2. czy kampania będzie "protect" czy "unprotect"?
3. jak bedzie "unprotect" to będzie mozna sobie z niej brac modele i dawac do wlasnych mapekkampani (oczywiście jak sie credita da)?

1. Nie
2. "unprotect"
3. będzie można / przynajmniej mnie to wisi

Shunt
Wiadomość [#133]: 27.07.2004 o 23:11

Konto skasowane

Eeee bez ghostów to mi się nie podoba smiley.gif Może jeszcze vultury zabierzecie!

No tak Lunar... ty w końcu tylko teren robiłeś tak? biggrin.gif

gexior
Wiadomość [#134]: 28.07.2004 o 12:57

Konto skasowane

a będom tam hybrydy (połaczenie protossów i zeroli) bo podobno w ostatniej misji w SC była o nich mowa (że cos tam ludzie robia experymęty)confused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gif??

XARDAS
Wiadomość [#135]: 28.07.2004 o 14:20

Konto skasowane

gexior napisał:
a będom tam hybrydy (połaczenie protossów i zeroli) bo podobno w ostatniej misji w SC była o nich mowa (że cos tam ludzie robia experymęty)confused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gif??

Latający ultralisk z tarczą energetyczną i statkami latającymi wokół ? tongue.gif
A może mega szybki zealot ? biggrin.gif

Killstar
Wiadomość [#136]: 28.07.2004 o 16:49

Konto skasowane

Vultury będą na 100%, Ghosty jeszcze nie wiem (narazie nie ma), a co do krzyżówki zergów i protosów to hmm..., wiem ale nie powiem

XARDAS
Wiadomość [#137]: 28.07.2004 o 19:37

Konto skasowane

Cholera wkurza tak : cos wiedziec (mało) i nie móc powiedziec biggrin.gif ale wy3mam
A macie w ogóle modele ghostów ? Biorąc pod uwagę myśli o zb3 raczej tak ale wole byc pewny biggrin.gif

ulti15
Wiadomość [#138]: 29.07.2004 o 01:07

Konto skasowane

troche [pozno s tym startuje, ale tak teraz mi na mysl przyszlo, ta muza co ja macie na stronce lowa by pasowala do traileru. przynajmniej tak mi sie wydaje.
a trailer oceniam 10-/10

Forum PBF - Play By Forum rpgsessions.pq.pl
Dla prawdziwych miłośników RPG
Scarabeush
Wiadomość [#139]: 29.07.2004 o 09:30

Konto skasowane

PFFFFFFFF... Co ty chcesz od muzy. Wiem że lepszy b yłby MEtal typu SOAD (lol) ale nie możesz mówić MDSowi co należy robić ^^ Oni ci nie dadzą lizaczka haha biggrin.gif diablotin.gif angel2.gif

Ziomek2004
Wiadomość [#140]: 29.07.2004 o 22:49

Konto skasowane

Spoko jest ten TRAILER zapowiadający AWEIKEN IN GOD 2 , oglądaliście już go .

REKLAMA
Strona 7 z 21.
Pierwsza     <<   <   ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :