Dziś jest: Wtorek, 25 stycznia 2022, godzina 11:54
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map Awaken God 2 (Zbudzony Bóg 2)

Odpowiedź

Temat: Awaken God 2 (Zbudzony Bóg 2)

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ...  >   >>     Ostatnia
Lunar
Wiadomość [#81]: 07.07.2004 o 16:14

Konto skasowane

Scrat napisał:
Lunar medyczka ja to coś co mi na linku przysłałeś?biggrin.gif(sorry raczej tylko Lunar pokapuje sie o co chodzi)

hy... hy... smiley.gif
Scrat napisał:
-Aiur jest ładny

Już nie
Scrat napisał:
-Sharukas "efektownie" wygląda

Ale tam jest nudno. Nie ma roślin i panienek. Chyba, że zamierzasz mieć dziecko protossa...
Scrat napisał:
-Braxis skoro nie ma tam zergów to moge sie tam schować:P

Bratnia dusza... smiley.gif
Nie ma zergów, ale za to są czujne i wielkie wojska terranów. Tam się można czuć najbezpieczniej. Na dodatek w bazie Volta są ładne panienki smiley.gif. Ale i tak wolę te laski z koloni Gamma. Pamiętasz te murzynkę, ghostkę Scar? smiley.gif Do dziś pamiętam twoją minę, gdy nakryłeś nas gdy ją całowałem. biggrin.gif Pamiętasz jak ona ma na imię? smiley.gif

[Edycja - Lunar w 07-07-2004 o 16:18]

[Edycja - Lunar w 07-07-2004 o 16:18]

Scarabeush
Wiadomość [#82]: 07.07.2004 o 17:02

Konto skasowane

A byli tam Protosi confused.gifconfused.gif

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
WesZ
Wiadomość [#83]: 07.07.2004 o 19:18

Konto skasowane

To ja jestem za Braxis diablotin.gif

Now Playin' Ragnarok Online ^_^
Skrzetuski
Wiadomość [#84]: 07.07.2004 o 22:20

Konto skasowane

Na Braxis byli zergowie w liczbie jeden - Kerrigan, oraz nieco później przelotnie, razem z wojskami Reynora i Fenixa, w czasie likwidowania Psi Disrupter.

PS. Ja osobiście jestem za Shakuras.

PS2. No tak, Lunar, nigdy nie wspomnisz kto Ci w tym zestawieniu i pomyśle pomagał...

PS3. Owszem, na Braxis byli protossi (razem z Kerrigan) , którzy zdążyli zlikwidować kilka baz w poszukiwaniu krysztalu Uraj i wysadzić w powietrze część floty UED okupującej planetę. ;)

[Edycja - Skrzetuski w 07-07-2004 o 22:33]

Lunar
Wiadomość [#85]: 07.07.2004 o 22:28

Konto skasowane

Skrzetuski napisał:
PS2. No tak, Lunar, nigdy nie wspomnisz kto Ci w tym zestawieniu i pomyśle pomagał...

Dziękuję Markowi Skrztuskiemui, za głónie nazwanie planet które były na tapetkach dostępnych na SC blizzard.com smiley.gif To mi pomogło w opisie planet. Dziękuję jeszcze za szczegółowy opis historii Starcrafta.

XARDAS
Wiadomość [#86]: 08.07.2004 o 09:11

Konto skasowane

Skrzetuski napisał:

hahaha.gif hahaha.gif Niewiem dlaczego ,ale jesteś na forum jakiś taki niedoceniany tongue.gif

Scrat
Wiadomość [#87]: 08.07.2004 o 13:29

Konto skasowane

XARDAS napisał:
Skrzetuski napisał:

hahaha.gif hahaha.gif Niewiem dlaczego ,ale jesteś na forum jakiś taki niedoceniany tongue.gif

Na forum:może; ale może pamięta jak jakiś patałach gratulował mu doprowadzenia oficjanej pol strony wara do porządkusmiley.gif

PS Lunar pamiętam podbite oko jak chciałeś więcej biggthumpup.gif
PS2 Na imie miała Kunekunda a na drugie Gozzila:P
PS3 Scar? Co to skrótconfused.gif Kurde mam krótką xywe:P
PS4 Moja mina:
[Edycja - Scrat w 08-07-2004 o 13:33]

[Edycja - Scrat w 08-07-2004 o 14:26]

Where do gangsters go when they die?
They don't go to heaven where the angels fly
Scarabeush
Wiadomość [#88]: 08.07.2004 o 19:12

Konto skasowane

Scrat napisał:
PS3 Scar? Co to skrótconfused.gif Kurde mam krótką xywe:P

lolq o co ci chodzi ? :P Aha Skrót to takie coś dzięki czemu można ułatwiać sobie zapamiętyanie nazw ^^ hehe

[Edycja - Scarabeush w 08-07-2004 o 19:13]

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
Lunar
Wiadomość [#89]: 08.07.2004 o 19:23

Konto skasowane

Scar i Scrat, qufa czemu macie podobne ksyfki!? Może przybiorę następujące kryptonimy:
- głupek 1
- głupek 2

<joke> biggrin.gif biggrin.gif

Scrat
Wiadomość [#90]: 08.07.2004 o 19:50

Konto skasowane

Scarabeush to Scarab, Lunar ale ty leń:P
Lunar który z nas to 1 a który to 2?smiley.gif

Where do gangsters go when they die?
They don't go to heaven where the angels fly
Rafax_
Wiadomość [#91]: 08.07.2004 o 22:36

Konto skasowane

Co do planet w Starcrafcie to w książkach na motywach tego uniwersum były jeszcze planety Bhekar Ro i Bountiful.

Skrzetuski
Wiadomość [#92]: 08.07.2004 o 22:46

Konto skasowane

Jak chcesz, moge ci wymienić jeszcze ze 30 innych planet które pojawiły się w StarCraft, zarówno w grze jak i w fabule czy książkach. Ale przedstawione są tylko te planety, których obraz możemy zobaczyć - pojawiły się w tłach w grze.

Lunar
Wiadomość [#93]: 09.07.2004 o 09:35

Konto skasowane

Scrat napisał:
Scarabeush to Scarab, Lunar ale ty leń:P
Lunar który z nas to 1 a który to 2?smiley.gif

Zgaduj. biggrin.gif
P.S. Niedługo dam screena z naziemnym oddziałem terranów.

Lunar
Wiadomość [#94]: 15.07.2004 o 17:11

Konto skasowane

(Wybacz mi Cypis za duble-post) A więc tak jak obiecałem pokazuję wam 2 screeny przedstawiające 2 nacje ze świata SC. Bazę terranów oraz rasy protoss. Po prostu modele Killa są miodzio. smiley.gif

XARDAS
Wiadomość [#95]: 15.07.2004 o 18:51

Konto skasowane

Command centre i suply depot przedniej jakości biggrin.gif

Rafax_
Wiadomość [#96]: 15.07.2004 o 19:26

Konto skasowane

Firebaci biedni(Marine ze zmienionym kolorem).

Lunar
Wiadomość [#97]: 15.07.2004 o 22:43

Konto skasowane

Powtarzam, to jest Alpha. Być może Medyk i Firebat będą mieli osobne modele od marines'a.

Shunt
Wiadomość [#98]: 15.07.2004 o 22:44

Konto skasowane

Wiem, że glupio zabrzmi ale... yyyy! Czy to jest Starcraft czy kampania do waraconfused.gif bo na serio nie poznałbym! Świeeeeeeeeeeeeeeetne modele! Wuhuuu! Może blizzard was zatrudni do robienia Starcrafta 2! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

gexior
Wiadomość [#99]: 15.07.2004 o 22:52

Konto skasowane

fakt modele są najlepszymi jakie mialem okazje ogladać na wc3search i nie tylko (dragony są zaajebiste takie jak w SC- koniec z żółtymi pająkami biggrin.gif ) w moim skromnym zdaniu narazie jedyna kampania na wara 3 jaka moze konkurować w ZB 2 jest LoW biggthumpup.gif no ale chyba za jakieś 2 dni wychodzi RotD więc sie zobaczy ale jedno jest pewne - chłopaki trzymajcie tak dalej bo jest zajebiście biggthumpup.gif biggthumpup.gif biggthumpup.gif biggthumpup.gif biggthumpup.gif biggthumpup.gif biggthumpup.gif

Lunar
Wiadomość [#100]: 16.07.2004 o 09:03

Konto skasowane

Shunt napisał:
Wiem, że glupio zabrzmi ale... yyyy! Czy to jest Starcraft czy kampania do waraconfused.gif bo na serio nie poznałbym! Świeeeeeeeeeeeeeeetne modele! Wuhuuu! Może blizzard was zatrudni do robienia Starcrafta 2! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Prędzej Killa. A tak wam w tajemnicy coś powiem. smiley.gif
Kiey blizzard szukał dobrego modelarza to powiedziałem o tym killowi. Chłopak się ucieszył nie wiem co chciał zrobić. Spełniał prawie wszystkie wymagania oprócz jednego, o którym wspomniałem mu potem :
- Ta osoba musi mieć możliwość usiedlenia się w San Francisco. biggrin.gif (Przynajmniej wiem gdzie jest blizzard dokładnie biggrin.gif )

REKLAMA
Strona 5 z 21.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :