Dziś jest: Piątek, 29 maja 2020, godzina 21:55
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map Awaken God 2 (Zbudzony Bóg 2)

Odpowiedź

Temat: Awaken God 2 (Zbudzony Bóg 2)

Pierwsza     <<   <   ... | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |   >   >>     Ostatnia
Muradin
Wiadomość [#381]: 30.04.2005 o 23:17

Konto skasowane

Bardzo mnie to wszytsko zaintrygowało.... Może jestem zbytnio nie obeznany, ale skąd mozna wytrzasnąć tego moda (czy co to tam jest :P). Prosze o jakiś konkretny namiar.
I jeszcze jedno pytanie, długa jest ta kampania?

Kucyk w avvatarze i mam wyjebane.
Shunt
Wiadomość [#382]: 01.05.2005 o 15:36

Konto skasowane

Ta kampania niestety nie powstała, poza tym chyba prace nad nią zostały porzucone. Jeden z przykładów tego, co się dzieje gdy najpierw się reklamuje swoje dzieło, a potem je tworzy (i zazwyczaj nie dokańcza)...

Muradin
Wiadomość [#383]: 01.05.2005 o 15:39

Konto skasowane

ale chodziło mi o pierwszą część

Kucyk w avvatarze i mam wyjebane.
Shunt
Wiadomość [#384]: 01.05.2005 o 16:33

Konto skasowane

Ach, przepraszam, myslałem, że skoro tutaj piszesz to chodzi o 2 część.
Kampania ma 3 misje z tego co pamiętam, a ściągnąć ją możesz np. stąd:
http://warserwis.pl/g4(...)p;id=114
Aby w nią zagrać musisz wrzucić ściągnięty plik do folderu "Campaigns" w głównym folderze warcrafta (aby w nią zagrać oczywiście musisz mieć dodatek TFT)

Reflux
Wiadomość [#385]: 15.05.2005 o 22:31

Konto skasowane

Modez napisał:
To może ja tu napiszę kilka kwestii odnośnie pliku *.w3n czyli niedokończonej kampanii Zbudzony Bóg II. Plik zawiera wszystkie modele jednostek i struktur Terran i Protossów, zrobione jednostki wraz ze zdolnościami (np. z Carriera wylatują Interceptory) i guzikami. Jest też kilkanaście dźwięków, kilka motywów muzycznych i kilka gotowych misji. Triggersy są w funkcjonalne bodajże dla dwóch map. Oprócz tego nowe tekstury terenów i modele dodatków. Kłopot duży stanowią dwie najważniejsze kwestie:

1. Zergowie to tylko Hydralisk, Zergling, Mutalisk, Guardian, Ultralisk, Defiler, Overlord, Lurker. Z budynków tylko Sunken colony, czyli wielki wielki niedosyt.

2. Prawie wszystkie modele nie mają punktów podczepienia, co jest denerwujące. Niektóre nie mają też portretów.

3. Bardzo duże luki w scenariuszu, którego finalna całość jest znana chyba tylko Killowi.

Nie wiem czy mogę plik udostępnić, to zależy od Killa, Lunara i reszty. Plik waży 36 MB jak co.

skoro tak pierwszy i drugi punkt są najgorsze do przejścia trzeci punkt nie jest tak istotny musiałbym tylko pogadać z killem na ten temat. Jest to wykonalne ale wymaga bardzo dużo pracy i jest czasochłonne a nie wiem czy na świeta bym sie z tym wyrobił. Ale mozesz mi wysłać ten pliczek zobaczyłbym co można z tego zrobić i co trzeba ogólnie dorobić. I pomyśleć z kumplami nad scenariuszem . Zebranie ekipy to dla mnie nie problem ale brak czasu to juz jest problem i to wielki.

Lunar
Wiadomość [#386]: 17.05.2005 o 07:40

Konto skasowane

Ja się wtrącę, że do 6 misji wszystko był ustalone. Zaś potem zaczynały się problemy jak najmoralniej przedstawić... no właśnie nie możemy wam powiedzieć mimo, że projekt upadł.
Misji terran miało być bodajrze 3 (skradanka, asssault imisja strategiczna dla maniaków mocnych wrażeń i eksplozji), a po przerywniku gramy protoss'ami do samego końca. Pierwsza misja toss'ów to strategia, potem mamy RPG, potem przerywnik, potem RPG, potem defense, potem strategia (jak dla mnie misja zaskakująca) i na koniec strategia jeszcze bardziej zaskakująca.
No ale nic nie możemy zdradzić więcej :P
Na pewno spotkacie swoich bohaterów ze Zbudzonego Boga 1.

Bonethorn
Wiadomość [#387]: 17.05.2005 o 17:48

Konto skasowane

z doświadczenia... *napewno* w tematach tego typu nie pasuje.

Reflux
Wiadomość [#388]: 19.05.2005 o 21:39

Konto skasowane

Hmm co spotkacie czyżbyście wznowili prace nad AG2? dziwne i to bardzo confused.gif

Scarabeush
Wiadomość [#389]: 21.05.2005 o 13:34

Konto skasowane

Reflux napisał:
Hmm co spotkacie czyżbyście wznowili prace nad AG2? dziwne i to bardzo confused.gif

Naucz się pisać posty... n/c

Pewnie kto inny sie tym zajmie...

//czemu ma się "nauczyć" - napisał dobrze, tylko o interpunkcji zapomniał - ale sens przecież jest zrozumiały...

[Edycja - Shunt w 21-05-2005 o 17:44]

otoz o tym wlasnie mowie.. 8)

[Edycja - Scarabeush w 23-05-2005 o 13:19]

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
Reflux
Wiadomość [#390]: 21.05.2005 o 18:45

Konto skasowane

E tam czepiasz sie tongue.gif

Killstar
Wiadomość [#391]: 31.07.2005 o 19:51

Konto skasowane

mam nadzieję że mimo wszystko nie niewaidzicie mnie za to co zrobiłe, albo raczej czego nie zrobiłem, jeśli coś komus potrzeba z modeli mogę udostępnić, nawet pliki źródłowe 3d

Scarabeush
Wiadomość [#392]: 03.08.2005 o 18:58

Konto skasowane

Kill... myślałem że napisałeś że chcesz do nas wrócić^^

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
Komek
Wiadomość [#393]: 08.12.2005 o 14:56

Konto skasowane

Skoro Kill stwierdził że może udostępnić materiały dotyczące Zbudzonego Boga 2 to chciałbym aby to dla mnie zrobił... Nie mam zamiaru zbytnio robić kampanii bo oprócz pomysłów i chęci brak mi umiejętności narazie, choć mam zamiar w wolnym czasie troche sie poduczyć edytorka biggrin.gif. Więc prosze was przekażcie mi to co zrobiliście, pobawie się tym być może jakieś modele wykorzystam w mapkach i być może ukończę to co zaczeliście...
Mój mail: natashwwl_(at)_o2.pl
Jeszcze raz proszę, prześlijcie mi to... a przynajmniej odpiszcie...

[Edycja - Komek w 08-12-2005 o 14:58]

Modez
Wiadomość [#394]: 08.12.2005 o 23:14

Konto skasowane

ZOMG!!!111!!1ereven!1!!one!!! PPWNED!!1 hahaha: hahaha.gif Pouczyć edytorka to sie możesz tylko i wyłacznie robiąc WŁASNE mapy/kampanie lolu Ty ; ]

Komek
Wiadomość [#395]: 09.12.2005 o 10:58

Konto skasowane

A kto powiedział że bede sie uczył na tej kampanii? To oczywiste że zaczne od prostych mapek i może coś z tego wyjdzie... poza tym nie wszyscy są tak obcykani w edytorze jak ty... ja przynajmniej potrafie krytycznie powiedzieć o sobie że umiem niewiele...
Nie macie kontaktu jakiegoś z byłymi członkami mds, bo nie wiem czy bywają jeszcze na tym forum i czy przeczytają moją prośbę?

Interforget
Wiadomość [#396]: 09.12.2005 o 15:23

Konto skasowane

DOBRZE WIEMY CZYM KONCZYLY SIE PROBY DOKONCZENIA TAKIEGO PROJEKTU!

Apeluje, aby owy uzytkownik najpierw pokazal swoje umiejetnosci, dopiero potem ocenimy co i jak.. jestem teraz przewrazliwiony na tym punkcie, gdy ktos psuje prace wielu ludzi ktorzy naprawde wlozyli w to duzoooo serca..

Komek
Wiadomość [#397]: 09.12.2005 o 16:50

Konto skasowane

Widzę że nie potraficie dokładnie czytać... Modele i inne rzeczy jak już wykożystałbym dla własnych celów, własnych mapek i własnej przyjemności...
Nie chciałbym kopiować pomysłów innych jako że nie znam ani fabuły ani niczego co pragnęli zrobić. Więc nawet jeśli coś powstanie to nie bedzie to Awaken God 2 tylko coś innego ze wzmianką kto robił modele itp. A co do moich umiejętności to narazie są niewielkie ale to być może zmieni się jak bede miał chęci...
Więc jeszcze raz proszę: Prześlijcie mi to co zrobiliście do Zbudzonego Boga 2 gdyż nie ma tego na wc3search

KieR
Wiadomość [#398]: 03.01.2006 o 21:48

Konto skasowane

moze kots podac linka z kad mozna sicagnaz Zbodzony Bóg 2??

Shunt
Wiadomość [#399]: 03.01.2006 o 22:15

Konto skasowane

Ta kampania nie powstała...

Komek
Wiadomość [#400]: 01.03.2006 o 18:33

Konto skasowane

Mam pytanie do członków MDS (jeśli jeszcze tu zaglądają), czemu nie zakończyliście tej kampanii? Zabrakło wam pomysłów? nie wierzę w to... Sprawdzałem to co udało wam się zrobić i powiem że zapowiadało się ciekawie (z małymi niedoróbkami) ... czemu nie postanowiliście tego skończyć, choćby bez Killstara?

REKLAMA
Strona 20 z 21.
Pierwsza     <<   <   ... | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :