Dziś jest: Piątek, 29 maja 2020, godzina 21:40
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map Awaken God 2 (Zbudzony Bóg 2)

Odpowiedź

Temat: Awaken God 2 (Zbudzony Bóg 2)

Pierwsza     <<   <   ... | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |   >   >>     Ostatnia
Rafax_
Wiadomość [#361]: 24.03.2005 o 00:35

Konto skasowane

Niektórzy to mają problemy...

Modez
Wiadomość [#362]: 24.03.2005 o 10:31

Konto skasowane

hi hi... jakby coś na stronie mds się zmieniło od 300 lat

Scarabeush
Wiadomość [#363]: 24.03.2005 o 18:03

Konto skasowane

palpatine napisał:
nie heheh:P źle że o pomoc prosze??

Posłuchaj, czy tak trudno sobie zapamiętać ten link, albo skopiować go w miejsce gdzie mozna wpisywać linki? Dla mnie nie jest to problem i nie zachowuje się tak. www.mds.glt.pl <- Skopiuj sobie i daj spokój temu forum..

Edit : Nie wiedziałem że będzie to link więc mówię od razu że mój błąd.

[Edycja - Scarabeush w 24-03-2005 o 18:06]

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
Modez
Wiadomość [#364]: 25.03.2005 o 16:25

Konto skasowane

Temat ma prawie 20 stron i widzę, że te 20 stron poszło permanentnie na marnę. Kiedyś stałem murem za MDS, wierzyłem w nich i że sam im dorównam ale myliłem się. Sześć osób nie potrafiło się wziąć "do kupy" i zrobić dwóch kampanii? Dla mnie to dowcip i to niezbyt zabawny. Z perspektywy czasu widzę, że wszyscy tu mówiący że chłopaki rzucili się z motyką na słońce mieli rację a ja nie. Proponuję by zdechły już MDS odszedł chociaż z honorem i przekazał chętnym prace nad AG2 czy LOW (są chętni?) lub zmutował się w nową (skoro Killstar odszedł) formację i działał dalej ale efektywniej – z klarownym podziałem obowiązków, określonymi celami i priorytetami. Skoro nie chcecie ogłoście wszem i wobec upadłości to wasza broszka – ale po prostu cholerna szkoda, by dwa tak wspaniałe dzieła jak saga AG i LOW odeszły w niepamięć z tak idiotycznych powodów. Tyle ode mnie. Jeśli nic tu się nie zmieni, proponuję by moderatorzy usunęli obydwa topiki – one świadczą jedynie o porażce a porażki nie powinny być rozpamiętywane. C Ya.

Scarabeush
Wiadomość [#365]: 25.03.2005 o 18:00

Konto skasowane

Modez napisał:
Temat ma prawie 20 stron i widzę, że te 20 stron poszło permanentnie na marnę. Kiedyś stałem murem za MDS, wierzyłem w nich i że sam im dorównam ale myliłem się. Sześć osób nie potrafiło się wziąć "do kupy" i zrobić dwóch kampanii? Dla mnie to dowcip i to niezbyt zabawny. Z perspektywy czasu widzę, że wszyscy tu mówiący że chłopaki rzucili się z motyką na słońce mieli rację a ja nie. Proponuję by zdechły już MDS odszedł chociaż z honorem i przekazał chętnym prace nad AG2 czy LOW (są chętni?) lub zmutował się w nową (skoro Killstar odszedł) formację i działał dalej ale efektywniej – z klarownym podziałem obowiązków, określonymi celami i priorytetami. Skoro nie chcecie ogłoście wszem i wobec upadłości to wasza broszka – ale po prostu cholerna szkoda, by dwa tak wspaniałe dzieła jak saga AG i LOW odeszły w niepamięć z tak idiotycznych powodów. Tyle ode mnie. Jeśli nic tu się nie zmieni, proponuję by moderatorzy usunęli obydwa topiki – one świadczą jedynie o porażce a porażki nie powinny być rozpamiętywane. C Ya.

No cóż... nie pozostaje mi nic innego jak podpisanie się pod tym... Popieram Modez, tylko niby tyle obietnic a nic z tego nie ma... wstyd...

Shunt
Wiadomość [#366]: 26.03.2005 o 00:37

Konto skasowane

1. Po co cytować posta, szczególnie większego, jeśli jest tuż nad naszą odpowiedzią? :P
2. Również się zgadzam - niestety, pamiętajmy jednak, że LoW miał trochę ponad 100 stron, co tam 20 :P
3. Nie zgadzam się z usuwaniem - w końcu kiedyś było to coś ciekawego i może ktoś kiedyś wymyśli coś, co zmotywuje jednak MDS do kontynuowania prac (choć wątpię...). Poza tym jest to przykład tego, że nalezy najpierw coś zrobić, potem o tym mówić, bo inaczej może być wielki zawód...

//co do posta poniżej: Nie, po co? Co za różnica czy będzie zamknięty czy nie - taka tylko, że jak ktoś będzie się chciał wypowiedzieć to nei będzie nowego tematu o tym tworzył... poza tym patrz na pierwsze zdanie punktu 3... Po prostu nie piszcie tu głupot :P

[Edycja - Shunt w 26-03-2005 o 02:23]

Rafax_
Wiadomość [#367]: 26.03.2005 o 01:37

Konto skasowane

No to może wątek tylko zamknąć?

Shader
Wiadomość [#368]: 27.03.2005 o 20:12

Konto skasowane

<...>

//Wow, od razu przyjemniej smiley.gif Ten i inne jego posty ostatnio zeedytowane lub skasowane... z LITOŚCI...

[Edycja - Shunt w 27-03-2005 o 22:58]

Modez
Wiadomość [#369]: 28.03.2005 o 10:39

Konto skasowane

Aha i proponowałbym stworzyć nową wersję Predators War, bez bugów i jakoś bardziej przyjazną graczom. Pomysł jest świetny, dużo osób w to zawsze gra (zawsze=jak ja zahostuje grę biggrin.gif) ale przydałaby się nowa wersja z poprawioną kamerą, naprawionym spawnem trzeciego Łowcy, zbalansowanymi zdolnościami itd. W sumie to może ktoś (ale nie chodzi mi o mapkę nooba) pokusiłby się na stworzenie kampanii singleplayer AVP? Jak co mam wersję mapy i modele do edycji, które notabene nie zostały objęte żadnym patentem ani ochorną Killstara, co więcej Kill publicznie zgodził się na wykorzystywanie w/w do własnych dzieł. Kurde, chciałbym żeby coś się w końcu ruszyło skoro MDS= r.i.p

Nie zakłądam nowego tematu jako że poruszane przeze mnie kwestie nadal oscylują wokół rodzimej mapcraftowej "sceny". Chętnych i dużo umiejących zapraszam na GG tudzież via e-mail. Sam nie mam na to na razie czasu, jako że przygotowuje wraz z kimś jeszcze coś innego o czym nie mogę powiedzieć :P. Pokój!

Scarabeush
Wiadomość [#370]: 29.03.2005 o 07:24

Konto skasowane

Shunt napisał:
1. Po co cytować posta, szczególnie większego, jeśli jest tuż nad naszą odpowiedzią? :P

A niby po to że jakby ktoś coś napisał w tym samym czasie co ja, to by to niezgrabnie wyglądało ;/

EDIT : Nieudany Quote

[Edycja - Scarabeush w 29-03-2005 o 07:24]

Rafax_
Wiadomość [#371]: 30.03.2005 o 20:10

Konto skasowane

Modez napisał:
Aha i proponowałbym stworzyć nową wersję Predators War, bez bugów i jakoś bardziej przyjazną graczom. Pomysł jest świetny, dużo osób w to zawsze gra (zawsze=jak ja zahostuje grę biggrin.gif) ale przydałaby się nowa wersja z poprawioną kamerą, naprawionym spawnem trzeciego Łowcy, zbalansowanymi zdolnościami itd. W sumie to może ktoś (ale nie chodzi mi o mapkę nooba) pokusiłby się na stworzenie kampanii singleplayer AVP? Jak co mam wersję mapy i modele do edycji, które notabene nie zostały objęte żadnym patentem ani ochorną Killstara, co więcej Kill publicznie zgodził się na wykorzystywanie w/w do własnych dzieł. Kurde, chciałbym żeby coś się w końcu ruszyło skoro MDS= r.i.p

Nie zakłądam nowego tematu jako że poruszane przeze mnie kwestie nadal oscylują wokół rodzimej mapcraftowej "sceny". Chętnych i dużo umiejących zapraszam na GG tudzież via e-mail. Sam nie mam na to na razie czasu, jako że przygotowuje wraz z kimś jeszcze coś innego o czym nie mogę powiedzieć :P. Pokój!

No ja nie wiem czy Predators War takie popularne. Jak ja zakładałem to mało ludzi przychodziło. Ciężko jakoś zebrać komplet, może ludzi zniechęca długi czas ściągania się mapy. No, ale poprawiona wersja to może być niezły pomysł, chociaż jej popularności raczej nie zwiększy.

Skrzetuski
Wiadomość [#372]: 31.03.2005 o 17:55

Konto skasowane

Przepraszam, to takie cos jak MDS jeszcze istnieje? Bo ja jakis niedoinformowany widze jestem...

Xardas
Wiadomość [#373]: 31.03.2005 o 18:13

Konto skasowane

Jak ktos tak przeczyta twój sig i post to cie moze za debila uznac tongue.gif

Modez
Wiadomość [#374]: 31.03.2005 o 21:34

Konto skasowane

fajnie... członek MDS i nie wie czy jego ekipa istnieje... dobra komunikacja panowie diablotin.gif

Skrzetuski
Wiadomość [#375]: 31.03.2005 o 22:46

Konto skasowane

Na moje oko to juz nie istnieje... a sig mam niezmienny od dawna, bo nie wchodze juz na to forum :P

A poza tym to tak 'in memoriam' (czy jak to sie tam pisze)

[Edycja - Skrzetuski w 31-03-2005 o 22:47]

Lunar
Wiadomość [#376]: 08.04.2005 o 07:35

Konto skasowane

MDS istnieje, ale nie na scenie Warcrafta. Może usłyszycie jeszcze o nas w SC2, WAR4, Earth2160 i takie tam...

Modez
Wiadomość [#377]: 08.04.2005 o 11:55

Konto skasowane

Wielka szkoda... serio. Ale cieszę się, że ktoś w końcu postawił sprawę jasno. Do zobaczenia, gdy Templariusze powrócą na Aiur!

lobo11
Wiadomość [#378]: 28.04.2005 o 14:09

Konto skasowane

mam prośbę do kogoś z nieistniejącego juz MDS-u. Moze byście udostępnili innym to na czym skończyliście?

Reflux
Wiadomość [#379]: 28.04.2005 o 15:05

Konto skasowane

ja z paroma kumplami mógłbym sie tym zając ale nie mam czasu to po 1 po drugie zajęłoby to bardzo duzo czasu poniewaz nie mam scenariusza po trzecie zwyczjanie mi sie nie chce i tyle roboty dużo psu w du** po czwarte pewnie wiekszosc modeli i tak nie ma wiec trzebaby było dorabiać i w tym problem nie jestem tak dobry jak kill...

Modez
Wiadomość [#380]: 28.04.2005 o 20:11

Konto skasowane

To może ja tu napiszę kilka kwestii odnośnie pliku *.w3n czyli niedokończonej kampanii Zbudzony Bóg II. Plik zawiera wszystkie modele jednostek i struktur Terran i Protossów, zrobione jednostki wraz ze zdolnościami (np. z Carriera wylatują Interceptory) i guzikami. Jest też kilkanaście dźwięków, kilka motywów muzycznych i kilka gotowych misji. Triggersy są w funkcjonalne bodajże dla dwóch map. Oprócz tego nowe tekstury terenów i modele dodatków. Kłopot duży stanowią dwie najważniejsze kwestie:

1. Zergowie to tylko Hydralisk, Zergling, Mutalisk, Guardian, Ultralisk, Defiler, Overlord, Lurker. Z budynków tylko Sunken colony, czyli wielki wielki niedosyt.

2. Prawie wszystkie modele nie mają punktów podczepienia, co jest denerwujące. Niektóre nie mają też portretów.

3. Bardzo duże luki w scenariuszu, którego finalna całość jest znana chyba tylko Killowi.

Nie wiem czy mogę plik udostępnić, to zależy od Killa, Lunara i reszty. Plik waży 36 MB jak co.

REKLAMA
Strona 19 z 21.
Pierwsza     <<   <   ... | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :