Dziś jest: Wtorek, 25 stycznia 2022, godzina 11:27
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map Awaken God 2 (Zbudzony Bóg 2)

Odpowiedź

Temat: Awaken God 2 (Zbudzony Bóg 2)

Pierwsza     <<   <   ... | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | ...  >   >>     Ostatnia
XARDAS
Wiadomość [#301]: 26.10.2004 o 22:27

Konto skasowane

Chloe napisał:
A jak chcecie robic juz cos po angielsku to moze skonsultujcie to z kims kto ten jezyk ZNA

A jak chcesz cytować to się naucz dobrze (dwa razy /quote) i podpisuj kto :] Dlaczego mielibyśmy coś robić tylko dla polakow ? :/

Chloe
Wiadomość [#302]: 26.10.2004 o 23:40

Konto skasowane

Co jest zlego w tym quocie oprocz tego ze nie napisalem kto?
I gdzie napisalem ze oni maja robic tylko dla polakow? (chociaz osobiscie nie sadze zeby ktokolwiek spoza grupki parunastu osob z tego forum gral w te ich umsy). Napisalem tylko ze jak chca robic cos w obcym jezyku to warto jest znac go DOBRZE i wcale nie wymagam zdolnosci literackich. Najgorsze to brac sie za cos o czym ma sie blade pojecie.

Lunar
Wiadomość [#303]: 30.10.2004 o 18:22

Konto skasowane

Miałbym do forumowiczów wielką prośbę. Ze względu na kampanię i niektóre moementy upominam się o lektorów. Zgłaszajcie się smiley.gif
Jak już ktoś ma mikrofon i dobry głos pasujący do protossa lub terrana to niech sięzgłosi a my zapewnimy odpowiednie teksty. Prosilibyśmy koniecznie też o teksty próbne ORAZ jakieś zwroty marinesów walczących z zergami. Macie pole do popisu, mogę was naprowadzić np. "Dawajcie chłopcy! Jest ich jużtylko sześciu" albo "Skopać im tyłki" lub "Jesteś ochydny" itp. itd. Zwroty między marinesami oraz różne okrzyki do przeciwnika itp. itd. Z góry dziękuję wszystkim którzy się zgłoszą smiley.gif

Modez
Wiadomość [#304]: 13.11.2004 o 13:38

Konto skasowane

Witam wszystkich. jestem nowy na forum ale nie w świecie StarCraft i WarCraft. Po pierwsze żałuję że tak mało osób w pełni docenia pracę ekipy MDS. To co robią chłopaki jest cudowne i dodatkowo motywujące innych (w tym mnie). Nie doceniając ich pracy (robionej z pasji, nie ze względów materialnych) skazujecie ich projekty na kolejne opóźnienia czy nawet na finalne porażki. Ja jestem z MDS od Zbudzonego Boga 1, i choć było kilka zgrzytów ta mini kampania miała coś, czego nie udało się wklepać Blizzardowi do oryginalnych kampanii WC3 - niesamowity klimat. I chyba to jest najważniejsze - że czujesz ten świat - a nie perfekcyjne modele czy inaczej postawione krzaki. Ludzie, trochę pokory i szacunku - narzekać każdy może ale po co!!! Sam chętnie dołączyłbym do MDS ale z modelowania nic niestety nie wiem. Tak czy inaczej, jak ktoś przeczytał wszystko to może da mu do myślenia. MDS i Killstar - jestem z Wami! Peace out!

Modez
Wiadomość [#305]: 13.11.2004 o 13:47

Konto skasowane

Aha, zapomniałem: jeśli o mnie chodzi, kampanię zróbcie najpierw w wersji polskiej, potem w angielskiej - trochę klepania w Edytorze, ale chyba się opłaci. Jak Wam się nie będzie chciało chętnie się zajmę profesjonalną wersją zagraniczną. Znam język i historię uniwersum StarCraft'a dobrze, więc jakby co - walcie na GG. Merytoryka może nie jest najistotniejsza ale zawsze...

Kolejna kwestia to odgłosy jednostek - żywi aktorzy to nienajlepszy pomysł. Pozostawienie oryginalnych głosów jendostek doda klimatu. Serio. Tylko wtedy trzeba też zadbać o takie szczegóły jak "Upgrade / Research complete" lub "Base is under attack" - wiecie o co chodzi...

Aha, i zanim wydacie finalną wersję sprawdźcie triggersy - nawet w trailerze widać znowu koszmarne literówki (tak jak w AG1). Nie jest to najważniejsze, ale mimo wszystko razi...

Dzięki za uwagę i jeszcze raz - powodzenia. Pokój!

TurieL
Wiadomość [#306]: 13.11.2004 o 17:30

Konto skasowane

--> Modez

Wielkie dzięki stary. Te słowa ne serio wiele dla nas znaczą, a ja jestem poniękąd zaszczycony komentarzem kogoś kto miał swój wkład w 1 części kampanii. smiley.gif Robimy wszystko co możlie, żeby kampania nie straciła swojego klimatu i tego "czegoś" co mnie także przykuwało i przymykało oczy na te drobne niedociągnięcia. Tylko tym razem staramy się także, żeby nie było niedociągnięć biggrin.gif

Co do dźwięków - bądź spokojny, jednostki mają podstawione oryginalne sample ze StarCrafta. Aktorów chcemy "zatrudnić" na rzecz cut-scenek, chociaż sam nie sądzę, żeby to wypaliło - nie znajdziemy chyba tylu chętnych osób z dobrym głosem. "Upgrade / Research Complete / Base is under attack / You've not enough minerals" - to już jest smiley.gif

I jeszcze jedno: nie tylko dzięki umiejętnościom graficznym ludzie dostają się do MDS. smiley.gif Wystarczy polot, upór i dobre chęci smiley.gif

Modez
Wiadomość [#307]: 13.11.2004 o 19:03

Konto skasowane

Turiel źle mnie zrozumiałeś. Jestem z Wami czyli wspieram Was mentalnie od Zbudzonego Boga 1. Niestety nie miałem nic wspólnego z pracami. Wyjaśniam aby nikt mnie nie posądził o podszywanie się pod kogoś z MDS-u. Jestem zwykłym szarym graczem, nic poza tym, ale chciałbym Wam chłopaki pomagać. C Ya.

Lunar
Wiadomość [#308]: 13.11.2004 o 19:23

Konto skasowane

MDS jest otwarty na młodą, świerzą krew. Jeśli chcesz się przyłączyć, droga wolna, przyczynisz się do szybszego ukończenia kampanii poprzez pomoc w tworzeniu kampanii i nie tylko smiley.gif

Norinrad
Wiadomość [#309]: 14.11.2004 o 01:15

Konto skasowane

Można przyłaczyć sie do MDS'u? To ja sie zglaszambiggrin.gif powiedzcie co mam zrobic żeby zostać przyjety plz

Shunt
Wiadomość [#310]: 14.11.2004 o 01:32

Konto skasowane

Witam po mojej długiej nieobecności spowodowanej brakiem komputera i/lub internetu smiley.gif
Czy poszukujecie dalej lektorów? Bo ja mogę spróbować w najbliższym czasie - tylko czy warto. Głos mam taki sobie - mikrofon też nie najlepszy ale chęci dobre smiley.gif Mam już pomysł jak zrobić sztuczny szum z radia smiley.gif

Lunar
Wiadomość [#311]: 14.11.2004 o 14:07

Konto skasowane

Norinrad i Shunt - zgłoście się do mnie na gg 1907890.

Norinrad - omówimy co potrafisz i co możesz dla nas zrobić. Jak efekty będą pomyśle to z radością cie powitamy. smiley.gif
Shunt - też się zgłoś na gg do mnie smiley.gif omówimy pokładniej kogo, możesz zagrać, a potem wyślemy WSZYSTKIE kwestwie jakie musisz nagrać *ty* smiley.gif

Scrat
Wiadomość [#312]: 01.12.2004 o 20:50

Konto skasowane

Może powiecie coś o soundtracku? Ja podan jeden tytuł... Papa Roach-Living Room(z albumu "Old Friends From Young Years", który został wydany w 1997r.)

Where do gangsters go when they die?
They don't go to heaven where the angels fly
warlock4
Wiadomość [#313]: 02.12.2004 o 13:36

Konto skasowane

Czy tak jak zapodał Lunar AG 2 wyjdzie na Mikołajki ?

Shunt
Wiadomość [#314]: 02.12.2004 o 20:20

Konto skasowane

Osobiście wątpię - gdyby tak było to pewnie byloby teraz "głośno" w tym temacie...

gexior
Wiadomość [#315]: 02.12.2004 o 21:50

Konto skasowane

MDS coś już długo siedzi cicho (przynajmniej na tematech swoich projektów bo nie wiem jak na pozostałym forum) coraz bardziej się wszystko staje wontpliwe...
a do OST pasował by Pulse Ultra - Build Your Cages

pozdrawiam

Modez
Wiadomość [#316]: 15.12.2004 o 21:37

Konto skasowane

ja tam wierzę w chłopaków z MDS, grunt że projekt idzie do przodu. Beta na Gwiazdkę? Przydałoby się znaleźć pliczek 24 grudnia o 23:59 :D

XARDAS
Wiadomość [#317]: 15.12.2004 o 22:48

Konto skasowane

Prace nad AG2 zostały wstrzymane do czasu ukończenia WOWa (lowa)

Rafax_
Wiadomość [#318]: 17.12.2004 o 15:28

Konto skasowane

Ja mam wrażenie, że prawie cały czas były wstrzymane tongue.gif

Lunar
Wiadomość [#319]: 17.12.2004 o 23:22

Konto skasowane

Ja od pewnego czasu teżtak myślałem. No ale trzeba wziaśc pod uwag, że większość MDS'owiczów jest w graniach klasy maturalnej no i trzeba ich niestety zrozumieć.

Rafax_
Wiadomość [#320]: 19.12.2004 o 19:46

Konto skasowane

Tia, oni chyba od zawsze są w tej klasie tongue.gif

REKLAMA
Strona 16 z 21.
Pierwsza     <<   <   ... | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :