Dziś jest: Wtorek, 22 października 2019, godzina 08:20
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Aury

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Smoczydło
Wiadomość [#41]: 16.06.2007 o 10:14

Konto skasowane

No to na Arreacie jest kolejny błąd potluczony.gif
Bo żelaźniaczka w ramach testów na singlu robiłem z pasów płytowych, rękawic typu Chain Glowes i Gauntlets oraz noży do rzucania -to są przedmioty metalowe diablotin.gif
Z większości maczug da się zrobić golema, w końcu wekiera, maul czy młot bojowy to klasa maczug -a z nich można.
Zaraz sprawdzę, czy da się zrobić z Gidbinna i Mallusa tongue.gif
Sprawdziłem lol.gif -da się zrobić z Gidbinna diablotin.gif

[Edycja - Smoczydło w 16-06-2007 o 10:26]

Crosser
Wiadomość [#42]: 16.06.2007 o 11:40

Konto skasowane

kurcze, wcielo mi posta podczas pisania :P klasa broni sie chyba tlumaczy na bronie obuchowe, a maczuga oznacza ta pierwsza i najslabsza - z niej tez da sie zrobic? no coz w diabelka daaawno nie gralem (a teraz wlasnie sie uzeram - bezskutecznie sad.gif - z instalacja) wiec sam sprawdzic nie moge... poza tym slownikowo maczuga to mace, a club oznacza palke :P moze dalem ciala z tlumaczeniem, a moze oni nie sprecyzowali... skoro da sie zrobic golema z chain gloves a elitarne skorzane rekawiczki to "bramble mitts" (a nie bramble gloves) to ja w tej chwili nie mam sensownej hipotezy roboczej :P

no a z Gidbinem to widocznie wpadka biggrin.gif ale nie ja tworze Arreat a na szukanie po forach jestem troche zajety ( instalcja po.gif ), wiec jesli ktos ma jakies pomysly co i dlaczego z zelazniakiem to niech sie podzieli... bo jak dla mnie to wyglada ze chlopaki z Blizza troche pomieszali a teraz dorabiaja ideologie biggrin.gif

REKLAMA
Strona 3 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :