Dziś jest: Sobota, 24 sierpnia 2019, godzina 00:06
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Przewodnik po UMS-ach

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   >   >>     Ostatnia
PanebOgnik
Wiadomość [#81]: 01.02.2011 o 22:54

Konto skasowane

Garn napisał
PanebOgnik napisał
A ja zacząłem sobie grac w WoW Cataclysm (wersja wc3) grałem sobie na singlu bo niby można no i można pięknie ładnie się gra tylko przydał by się jakiś poradnik (moze byc po angielsku) bo kompletnie nie umiem wykonać polowy misji, np. przyprowadzić do sylvanas jakiegoś przywołanego stwora z bramy demonów ale gdy nazwy stworów są po polsku a nazwa stwora w quescie po angielsku to trudno wyczaić, próbowałem tez wszystkie stworki ale tez jakoś żadnej reakcji, a to tyko jedne przypadek tak czy inaczej jakiś poradnik by się przydał.

Grasz w jakąś zarąbistą kampanię i nawet nie linkniesz skąd ją ściągnąłeś ? ? ? sad.gif

[Edycja Garn - 27.01.2011 o 09:55]

Ściągnąłem ja z epicwar.com jak szukałem jakiś mapek na signle player i pojawili mi się world of warcraft cataclysm. Ściągnąłem zacząłem pykać i gites ostatnio doszedlem do wniosków ze mapa jest zbugowana bo jest kilka misji: idź gdzieś, przywołaj potworka i przyprowadź. A tak w gwoli ścisłości to nie kampania tylko ORPG i pewnie dlatego nie idzie grac na singlu, tzn. idzie ale niektóre misje są zbugowane.

Lowca
[img]http://aikayasou.269g.net/image/aikayasou-2005-09-18T20:41:55-1.jpg[/img]
REKLAMA
Strona 5 z 5.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :