Dziś jest: Poniedziałek, 16 września 2019, godzina 16:55
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Przewodnik po UMS-ach

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   >   >>     Ostatnia
Przemo770
Wiadomość [#61]: 28.07.2007 o 08:30

Konto skasowane

Enfos Survival 3002
Nie mam pojęcia czy ktoś opisywał tego umsa le przypatrzyłem wszytko i wydaj mi się ,że nie.
W grę może grać bodajże 10 osób.Na początku wybieramy bohatera wchodząc w krąg cieniem przed danym bohaterem(sory za powtórzenie ale ni9e umiałem tego lepiej sprecyzować :P).Każdy bohater ma dane 5 zdolności w tym jedna która podwyższa cechy(siła zwinność inteligęcja)Wymagania pozimowe to do 3 pierwszy 1lvl 4 od 6lvl a 5 od 10lvl.Bierzemy bohatera i idziemy w przód na creepy które mamy zatrzymać przed dotarciem do naszego kręgu mocy.Mapa jest podzielona na dwie połówki dal 2 drużyn tak aby bohaterzy nie mieli wstępu na połowę przeciwników.Creepy wychodzą z dwóch portali.Na samym końcu strzelają filary (przed samym kręgiem).Ach zapomniałem dodać ,że creepy mogą atakować.Jeśli jest jakikolwiek unit na mapie który można zaatakować creepy go atakują i przestają brnąć do kręgu.Krąg ma 100hp.Każde wejście creepa pozbawia go 1hp.Na samym środku połowy przeciwnika są księgi przywołań.Przywołują np. nam pomoc albo przeszkodę przeciwnikowi(czyli creepy którymi kierujemy ale uwaga one pojawią się dopiero kilka rund później więc trudniej je ubić),zaklęcia rzucane na przeciwnie hero,zrzucamy jednostki które np. dają aurę do szybszego ruchu lub ataku czy ożywiania zamarłych(w tym przypadku to zaklęcie nie aura xD).Można kupować artefakty a co ciekawe są sklepiki w których można za złoto kupić drewno a inne leprze przedmioty kosztują drewno i czasem złoto na raz.Cała mapa w tej grze jest odsłonięta.Wygrywa drużyna która najdłużej wytrzyma ataki creepów.

Azuriel
Wiadomość [#62]: 30.12.2007 o 13:06

Konto skasowane

A ja polece:

Hungry Hungry Felhounds

Chcesz poćwiczyć micro? A może sam reflex? Micro Wars ci sie znudziły? Chcesz sprubować czegoś innego? HHF jest dla ciebie!

Na czym polega gra?

Kilku elfów zostało umieszczonych na arenie.
Portal otwiera się na środku areny i wyrzuca z siebie dziwny kamień.
Okazuje się że po owym kamieniu wychodzi z portalu demon i rusza w pogoń za właścicielem kamienia.
Pozbądż sie go najszybciej rzucając do innego gracza!
Owym demon ma niestety mała przyczepność do podłoża i robi niezłe "zrywy" itp więc łatwo go uniknąć.

I tak zaczyna sie Felhound Hyper Cup! Bądż jedynym który przeżyje spotkanie z piekielnym tropicielem!

Felek już po ciebie biegnie! Zdążysz odrzucić kamień?
(Recenzje napisał mój kumpel bo mu sie nudziło i chciał mieć zajęcie więc dałem mu je smiley.gif A mapke polecam od siebie smiley.gif )

PS> Kupa, sraka, gowno itp itd czyli gracze których nicki zwiazane są z wydalaniem to prawdopodobnie ta sama osoba! Jest on w tę gre imba i bliske spotkanie z nim to pewny dead ^^ Informuje was abyście sie nie zniechęcali gdy was killnie pary razy z rzędu xD

"Ludzie którzy mają wersje gry inna niż najnowsza i obowiązująca na b.necie - nie pisać na gg..."
Even in death, I serve. -|- I'm back again, and again. -|- Our faith is our shield -|- The order of Malius has sent us to aid you -|-
For the greater good -|- Whatever the greater good demands -|- You can't kill what you can't see -|-
Chaos is the only true answer -|- Do you hear the voices too? -|- For Chaos! -|- Do not theaten with me, worm -|-
New corp sir! -|- For the Imperial! -|- Basilisk artillery ready -|- There are too many! We can't hold 'em! -|-
Kill the Mutant, Burn the Heretic, Pure the Unclean

Moje poradniki:
Kopiowanie zaklęć z innych map
Porady dla początkujących i zaawansowanych
1954
Wiadomość [#63]: 22.02.2008 o 19:24

Konto skasowane

Shunt napisał
Temat... "działa" smiley.gif Wszelkie informacje poniżej (pod listą)

Spis UMSów opisanych już tutaj (w kolejności wsytępowania):
Elite Snipers
Warhammer War
Castle Madness
Ring Wars
DOTA Allstars
Tides of Blood
Angel Arena
Uther Party
Lego Wars
Ninja vs Samurai
Zolimar Shinobi
Fussball/Soccer
Footman Wars Armageddon
Worm Wars
Asterix & Obelix
Darwin's Island
Resident Evil
Mini Gunners
12 Brewmasters
Balin's Tomb
Spellcraft
The Great Strategy
Tech Wars
Temple Snipers
Run, Panda, Run!
LOTR Hero Siege
Matrix
Alien vs Predator
Ring Wars Second Age
War of the Jewels
Pain's Party
Sheep Tag
Legacies: Tides of the Serpent
7 Paladins
Life of a Peasant
AOS GT
Battle fo the Middle Earth (BFME)
DOTA Allstars
(uzupełnienie)
Footman Frenzy
(uzupełnienie)
Warhammer 40k
Ninja vs Samurai
(uzupełnienie)
Human vs Orc
DragonBallZ Tribute Ultra
Risk Revolution
SWAT Aftermath
7 Blademasters / 7 Illidans / 7 Dreadlords
Peon Wars / Wisp Wars
Island Troll Tribes
Elimination Tournament
Magic the Gathering Wars

Proponuję, aby opisywać tutaj UMS-y (czyli mapy z "Własna gra"), które ostatnio są sławne na battlenecie.

Jestem za formą taką:
--------------------------------------
Ogólna nazwa mapy (bez wersji)
Opis jak zbudowana jest ta mapa - czyli czy jest to Tower Defence, a jak jakas nietypowa to szerzej opisać jej mechanikę
Opis jakie są zadania-cele każdej drużyny
Opis w jaki sposób nalezy wykonywac zadania (bardzo ogólnie)
Wady, bugi na które trzeba uważać (ewentualnie)
Jakieś odstępstwa w innych wersjach tej mapy (np. w niektórych są inne umiejetności, w niektórych dodane kilka miejsc dodatkowych itd.)
Dlaczego warto zagrać (ewentualnie)
---------------------------------------
Myślę, że może to zachęcić do poszukania niektórych map i zagrania w nie, a także zrozumienia dokładnego określonych celów do wykonania (może się mapa bardzo podobać, choć nie wiemy o co w niej chodzi biggrin.gif)
Może ten temat się przyjmie - na początek jeden opis ode mnie...

---------------------------------------

Elite Snipers

Jest to mapa nieco podobna do paintballi - chodzimy strzelcem i naszym zadaniem jest zdobycie jak największej ilości punktów przez zabijanie gości z przeciwnej drużyny i zdobywanie flagi. Uważam tę mapę za dopracowaną. Strzelcy zdobywają poziomy i nowe umiejętności w miarę zabijania kolejnych wrogów - ale nie można w tym czasie zostać zabitym bo zaczynamy nabijanie lvl od nowa...
Zadaniem jest zdobycie większej od przeciwników liczby punktów - wygrywa ten kto będzie miał więcej gdy skończy się czas (około 20 minut).
Aby zdobyć flagę trzeba podkraść się do bazy wroga, zabrać flagę tak jak przedmiot normalny, dotransportować ją do swojej flagi zostając żywym smiley.gif po zabiciu gościa z naszą flaga automatycznie wraca do bazy gdy ją dotkniemy. Wrogów można zabijać normalnie atakując lub wykorzystując którąś z umiejętności.

Raczej nie zauważam tam bugów, w większości wersji (w tych najnowszych oczywiście smiley.gif)

W niektórych wersjach są lekkie zmiany dotyczące włączenia sie mapy, umiejętności posiadanych przez sniperów oraz przedmiotów. Poza tym w nowszych sniperzy mają zdolność "snipe" (z duuuużej odległości strzelamy w wroga jeśli jest nieruchomy) i "grenade" (na pewne pole są zrzucane granaty zabijające przebywających tam, ostrzega o tym animacja "uderzenia płomieni"). Także w nowszych sniperach na planszy jest kilkoro osobliwych gości - np. Phantom Sniper - od większości z nich kupimy bardzo oryginalne i ciekawe rzeczy
Najbardziej polecam wersję z "remix" na końcu...

[Edycja - Shunt w 22-07-2006 o 13:51]

[Edycja - Shunt w 25-07-2006 o 18:32]

[Edycja - Shunt w 08-04-2007 o 10:45]

że (wulg.) huj?

http://pl.youtube.com/watch?v=oNotZLAi1d4&feature=related - -_-
zwodnik
Wiadomość [#64]: 27.02.2008 o 15:29

Konto skasowane

No dobra:

Vampirisms (np. Fire, Zero, Crazy's[by Crazy Monkeys])

GRA:
Dwóch graczy-Vampirów(często nazywanych Vampami)
Dziesięciu ludzi(po "dedzie" zmieniają się w pomniejsze vampiry)

"Vampy" muszą zabić ludzi, którzy budują bazy, a później "slayerów"(kto grał ten wie), którzy mają pomagać w obronie.
Slayerzy mają w każdej wersji "blinka"

W zależności od wersji gra się trochę inaczej:
ZŁOTO
We wszystkich wersjach złoto można zdobyć poprzez zabicie Vampów i sprzedania przedmiotów, które wypadły z Vampa.
We wszystkich wersjach złoto można "zakupić" w specjalnym budynku.
W wersji Fire i Crazy's złoto zdobywa się po 15 min. gry.
W wersji Zero złoto zdobywa się niszczą "Gold Supplier" Slayerami
W wersji Crazy's złoto zdobywa się dodatkowo po ulepszeniu "Economys" w "Technic Center"(co kosztuje trochę złoto)
&
I to chyba tyle. Pa!

No dobra:

Vampirisms (np. Fire, Zero, Crazy's[by Crazy Monkeys])

GRA:
Dwóch graczy-Vampirów(często nazywanych Vampami)
Dziesięciu ludzi(po "dedzie" zmieniają się w pomniejsze vampiry)

"Vampy" muszą zabić ludzi, którzy budują bazy, a później "slayerów"(kto grał ten wie), którzy mają pomagać w obronie.
Slayerzy mają w każdej wersji "blinka"

W zależności od wersji gra się trochę inaczej:
ZŁOTO
We wszystkich wersjach złoto można zdobyć poprzez zabicie Vampów i sprzedania przedmiotów, które wypadły z Vampa.
We wszystkich wersjach złoto można "zakupić" w specjalnym budynku.
W wersji Fire i Crazy's złoto zdobywa się po 15 min. gry.
W wersji Zero złoto zdobywa się niszczą "Gold Supplier" Slayerami
W wersji Crazy's złoto zdobywa się dodatkowo po ulepszeniu "Economys" w "Technic Center"(co kosztuje trochę złoto)
&
I to chyba tyle. Pa!

lordszynencja
Wiadomość [#65]: 19.08.2008 o 00:31

Konto skasowane

Tropical Tower Wars

GRA:
A więc są dwie drużyny po 3 graczy
każdy gracze może wybrać jednostkę na początku (chyba że jest sll random wtedy ci losuje)
która buduje wieże
wieże są do niszczenia potworów, które przychodzą gdy je zamówimy w budynku(twoje idą do wroga a wroga do ciebie)
można budować coraz silniejsze wieże za więcej kasy ale za potwory wysyłane w budynku przychodzi income

BUGI:
w wersjach z nieograniczoną liczbą wież można zniszczyć nawet "niezniszczalnego" (Undefeatable)który jest najlepszy
w nowych wersjach(od5.00 w górę) brak bugów

Słońce świeci, ptaszek śpiewa, a mnie w szkole krew zalewa.
Nie rozumiem, po co kobietom tyle pieniędzy.Jedzą mało, piją mało, nie grają, nie palą i nie mają przyjaciółek które muszą utrzymywać.
Będzie dobrze, a jak nie będzie dobrze, to będzie źle, a jak będzie źle, to też będzie dobrze, bo przynajmniej będzie się coś działo. uzi2.gif
Nho_pro
Wiadomość [#66]: 03.11.2008 o 21:26

Konto skasowane

MAD BALLS

Gra zaczyna sie od 5 .. 4.. 3.. 2.. 1.. na srodku (gracze przy starcie startuja z kólka utworzonego przez postacie tutaj to wiesniacy) lezy bodajze 5 ball ( tutaj refleks) kto podniesie ball'a rzuca w innych zawodników . W czasie gry z nieba spadaja skrzynie z róznymi ball'ami ( np. fragment ball jak uderzy o ziemie rozbija sie na kawalki ktore jak trafia przeciwnika to dead na miejscu) lub z normalnymi które mozna uzyc za 10 zlota w tanku ktory mnozy predkosc balla i range tez jest wiekszy ( moim zdaniem bardzo przydatne ) . Sa 2 sklepy 1 z itemami drugi z ball'ami ( ten drugi rzadko wystepuje). Za zabicie kogogs dostaje sie 20/30 golda oczywiscie w niektorych wersjach aby utrudnic gre po jak ktos cie zabije tracisz zloto.

Sojusze: Mozna ustawic na poczatku gry ale rzadko ktos ustawia sojusz chyba ze jakis noob ktory oczywiscie nie chce przegrac ( dostanie kicka to juz nie bedzie ). xD gra ogolnie fajna nie zauwazam tam bugów nie podoba mi sie ze jak sie rzuci w pzeciwnika i on tez rzuci ale szybciej to on mnie zabija a od niego ball sie odbija xd WIELKIE SORRY ze nie ma polskich znakow ale mam problem z kompem crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif

Powtarzam po raz ostatni, jestem upiorny wladca a nie upojny ...
Spirol
Wiadomość [#67]: 10.06.2009 o 17:12

Konto skasowane

co to jest UMS ? Cylon_anim.gif

Olek21
Wiadomość [#68]: 25.02.2010 o 13:05

Konto skasowane

Co to jest UMS ? :P Też bym polecił Hungry Felhounds. Nieco zapomniany ums, a jeden z lepszych. Liczy się skill a nie ITEM.

flajus_POL
Wiadomość [#69]: 25.02.2010 o 15:11

Konto skasowane

UMS - User Map Setting taka mapa nie do walki wręcz.

MatisonHitsugaya01
Wiadomość [#70]: 25.02.2010 o 15:24

Konto skasowane

Wiem że post Azuriela jest stary(z 2007 roku), ale powiem Ci tyle, że kupa jest już noobem gorszym odemnie w Hungry fel. Dam wam aktualną listę kilku pro graczy w HHF :

1.L.i.p.a.
2.Olek_15(coś w tym stylu)
3.Worek_Kleszczy
4.chmiel

,i wiele innych. Za dużo wymieniania ;p

[Edycja MatisonHitsugaya01 - 25.02.2010 o 19:02]

BeatMe111
Wiadomość [#71]: 25.02.2010 o 18:28

Konto skasowane

z tego co wiem to powinno być L.i.p.a. Olek_15 to dobrze wpisane. Ale worek to nie pro. Jeszcze jest master-mage. To polscy pro gracze. A kupa jak kupa legenda gry, no ale to juz nie ten co kiedys...

[Edycja BeatMe111 - 25.02.2010 o 18:34]

MatisonHitsugaya01
Wiadomość [#72]: 25.02.2010 o 19:02

Konto skasowane

No tak, Lipy pomyliłem nick. Worek to pro przecież, co wygadujesz? ;p

Master-Mage'a nie wpisałem, bo nie gra teraz na bnecie, nie widzę go.

[Edycja MatisonHitsugaya01 - 25.02.2010 o 19:03]

BeatMe111
Wiadomość [#73]: 25.02.2010 o 19:51

Konto skasowane

Ja tam nie wiem. Ale jak worek gral z tymi glownymi prosami to ostro go Olek okladal z bartkiem.

[Edycja BeatMe111 - 25.02.2010 o 22:15]

MatisonHitsugaya01
Wiadomość [#74]: 26.02.2010 o 11:44

Konto skasowane

Z jakich to czasów? Bo jak rok temu to się nie dziwie że pro jeszcze nie był,

PS. Zapomniałem jeszcze do listy wpisać gościa o nicku "komar". Znasz?

BeatMe111
Wiadomość [#75]: 26.02.2010 o 12:28

Konto skasowane

Worek czy komar, to oni sa po prostu dobrzy ;p. Ja jestem noob no ale jak taki komar z workiem dostaja baty od Olka, kupy czy lipy do 0 to wiesz smiley.gif. A to było pare dni temu.

[Edycja BeatMe111 - 26.02.2010 o 12:28]

Marcelino
Wiadomość [#76]: 03.08.2010 o 21:36

Konto skasowane

napisze coś ktoś o wojnie o gondor? ;d

Krzysztof95
Wiadomość [#77]: 20.08.2010 o 14:54

Konto skasowane

no i są jeszcze wojny klanów smiley.gif

A więc tak:
8 graczy wciela się w 8 różnych nacji połączonych w rozmaite sojusze (elfy z drzewcami vs 2 ludzi z krasnoludem vs horda i bandyci vs zombi)
Na początku może się wydawać nie fair że ludzi są we 3 a zombi jest sam. Lecz biorąc pod uwagę rozmieszczenie na mapie, dochodzimy do wniosku że to ludzi(zazwyczaj) mają najtrudniej gdyż są atakowani z wszystkich stron! Jednak ich stolica jest dobrym miejsce obronnym. Gre urozmaicają różne tryby gry:
normal
zombi mode-horda i bandyci zamieniają się w zombi i atakują ludzi i elfy z drzewcami
stolica- horda bandyci i red muszą zdobyć stolice ludzi w określonym czasie
Są także inne "poboczne ustawienia":
mgła-mapa jest zakryta
bez mgły-widać całą mapę
z hero-w grze są bohaterzy
bez hero-w grze niema bohaterów
z stratami poziomów-bohater traci poziom po śmierci
bez strat-bohater nie traci lvla
z shopem-pojawia się sklep w którym można kupować itemy
bez z shop-niema sklepu
A co jest innowacyjnego w tej grze?
Otóż to że każdy gracz posiada ok.4 koszar w których szkolą się wojska(na uwagę zasługuje fakt że jednostki szkolą się automatycznie po zajęciu 3 pól w kolejce szkolenia). A żeby zdobyć koszary należy zniszczyć koszary wroga które przechodzą pod twoje władanie(oczywiście dostosowane do twojej rasy).
Kase z kolei dostaje się za zabijanie jednostek wroga. A wydaje się ja na ulepszenie koszar(są 2 możliwości) lub na kupowanie itemow(pod warunkiem że tak wybrał gracz czerwony). W grze występują także drabiny które pomagają w oblężeniu.
Mapa została stworzona przez ; Zimek_krk i gwardziste
A jedyny znany mi klan to: Wkt

[Edycja Krzysztof95 - 02.09.2010 o 15:21]

[Edycja Krzysztof95 - 02.09.2010 o 15:22]

[Edycja Krzysztof95 - 02.09.2010 o 20:56]

DeAthWinG86
Wiadomość [#78]: 14.11.2010 o 10:39

Konto skasowane

Ktoś opisywał Azeroth Wars Strategy, ja opiszę Azeroth Wars LR. Jest to podobny UMS (można powiedzieć że bardzo) ale np. Ludzie ze Stormwind i Krasnoludy są razem (gracze mówią na nich south alliance) a ludzie z Lordaeronu, Elfy i Dalaran nie są z nimi (north alliance). Mamy do wyboru:
Team 1: Scourge, Legion i Fel Horda
Red - Scourge - Trudna frakcja, pewnie się domyślacie jakie jest nasze zadanie? :P Cały Lordaeron do zniszczenia! Zacznę tak: na początku mamy potężną baze w Northrend i Scholomance w Lordaeronie. W Northrend mamy Anub'araka a w Lordaeron Kel'thuzada (nekromantę). Po 5 min gry jest dostępna zaraza, która zamienia wieśniaków w lordaeronie w zombie a potem zyskujemy nowego herosa: Barona Rivendare (jego aura rox). możemy zniszczyć Stratholme z pomocą blue (w Alterac ma fel orków a w Northrend Drak'Tharon Keep, ale do fel orków nie ma town halla ani peonów), bo jeśli Stratholme zostanie zniszczone będziemy widzieć mały obszar naokoło Arthasa, a jeśli go zabijemy to dostaniemy go złego (z Frostmournem). W Northrend możemy zabić Sapphirona (a taka mała tajemnica pro, nie trzeba go zabijać bo Ner'zhul ma zaklęcie ,,Charm'' a Sapphiron znajduje się blisko Ner'zhula... biggrin.gif za życia Sapphiron jest silniejszy bo ma 2 chaos ataki a jak go zabijemy to ma 1 atak przebijający na jednostki naziemne a chaos na latające). Jak zniszczymy pałac Lordaeronu to Uther będzie Unrevivable. Jak zniszczymy Lordaeron bierzmy się za Dalaran. Dalaran bez Lordaeronu niewiele zdziała, bo ma dupne unity, mały armor, słabe dmg, tylko mają heala ale to się przydaje do knightów Lordaeronu. Tak więc bez Lordaeronu łatwo zniszczyć dalaran więc bierzemy księgę i przywołujemy Legion. Nie musimy mieć księgi, bo jak Kel'thuzad umrze możemy go ożywić jak zniszczymy sunwell ale lepiej zdobyć księgę, bo sami nie zdołamy zniszczyć elfów. Potem zwykle ci którzy grają redem zapominają o greenie i albo idą z blue na night elfy, albo idą pomóc tealowi jak pink (orkowie) nie przyjmnie Blood Pactu. Jak zły Arthas osiągnie 12 poziom to idziemy nim do Ner'zhula i Arthas się przemienia w Licz kinga, ale tracimy Ner'zhula i zaklęcie ,,Charm". Arthas który jest królem liszem zaczyna na 5 lvlu. Jak Nerzhul/Arthas dednie lub sam Ner'zhul to tracimy kontrolę nad wszystkimi jednostkami, lecz jak zabijemy Sylvanas dostajemy ją nieumarłą i grupkę undead i new beginning :>

Blue - Burning Legion - Zaczynamy z 2 herosami: Tichondriusem w Drak'tharon keep i Mal'Ganisem w Alterac. Ci herosi nie przydają się za bardzo po przywołaniu legionu, ale są niewidzialni i możemy szkolić dreadlordsy. Tak więc pomagamy Redowi w Lordaeronie i... no nie iwem, nie mam chyba nic do opisania bo wszystko napisałem w redzie xD. To zaczniemy od przywołania Legionu. Dostajemy Archimonda i Kil'jaedena a teal (fel ork) dostaje Mannorotha. Mamy również w twisting Nether 3 bramy demonów przez które możemy je przywoływać. Od nas zależy, czy idziemy najpierw na night elfy czy orki (pinka) i greya (trolle). Ja bym rozwalił ich obu na raz :P. Dalsza gra od nas zależy. Wszystko opisałem w redzie XD

Teal - Fel Orkowie z Draenoru- Mamy dość silną bazę w Draenorze, i małą w Blackrock Spire. Mamy 3 herosów: Kargatha Bladefista koło Hellfire Citadel, Maghteridona przed Black Temple i Renda Blackhanda w Blackrock Spire. Maghteridon nie może być ożywiony chyba że zniszczymy Ironforge i Stormwind. Minusem jest to, że musimy sami się uporać z nimi chyba że red z blue się szybko upora z Lordaeronem :P. Możemy zaoferować pinkowi (orkowie) Blood Pact, który zmienia go w fel orków. Tracimy wtedy Ally z Blue i Tealem, ale mamy pomoc z Yellowem (dwarf) i Darkgreenem(Stormwind). To chyba tyle, nie umiem opisywać za bardzo a teal nie ma za wielkiego celu w grze.

Team 2: Przymierze Lordaeronu, Dalaranu i Quel'Thalas.

Purple - Lordaeron - Mamy naprawdę silne imperium, ale musimy szybko zrobić armię i zabić wieśniaków w ciągu 5 minut zanim zamienią się w zombie. Naszym celem jest zniszczenie Scholomance i Alterac. Najlepszym sposobem na wygraną jest robienie knightów. na nimi archerzy greena (elfy) i magowie "którzy leczą" oranga (dalaran). Mamy 3 herosów: Arthasa i Uthera w Andorhalu (ich aury rox, muszą być w pobliżu każdej armii) oraz Garithosa w Stratholme. Garithosa mamy do końca gry, Arthasa zabiera nam red, a Uther nawet jeśli przetrwa szturm na Capital Palace (jak dednie Uther Unrevivable) to długo nie pożyje. Jak Stratholme zostanie zniszczone, tracimy wszystkie jednostki i budynki na wschodzie oprócz Tyr's Hand a jeśli Capital Palace dednie stracimy wszystko na zachodzie oprócz Hearthglen i Scarlet Monastery. Gdy te 2 budynki zostaną zniszczone, dostaniemy Kul'Tiras i Admirała Proudmoore'a, a jeśli stracimy Arthasa zystamy Alexandrosa Mograine'a. Dalsza gra zależy od nas :>

Orange - Dalaran - No i tutaj musze kończyć bo muszę iść do kościoła xD. Później dokończe.

,,Nie powtarzaj w kółko, że świat jest coś Ci winien. Świat nie jest Ci nic winien. On był tu pierwszy." - Mark Twain, amerykański pisarz
,,Dajcie mi polskich żołnierzy i niemiecką technologię, a podbiję cały świat." - Adolf Hitler, kanclerz III Rzeszy
,, Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia." - Karol V Habsburg, cesarz Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego, król Hiszpanii.
PanebOgnik
Wiadomość [#79]: 29.12.2010 o 21:06

Konto skasowane

A ja zacząłem sobie grac w WoW Cataclysm (wersja wc3) grałem sobie na singlu bo niby można no i można pięknie ładnie się gra tylko przydał by się jakiś poradnik (moze byc po angielsku) bo kompletnie nie umiem wykonać polowy misji, np. przyprowadzić do sylvanas jakiegoś przywołanego stwora z bramy demonów ale gdy nazwy stworów są po polsku a nazwa stwora w quescie po angielsku to trudno wyczaić, próbowałem tez wszystkie stworki ale tez jakoś żadnej reakcji, a to tyko jedne przypadek tak czy inaczej jakiś poradnik by się przydał.

Lowca
[img]http://aikayasou.269g.net/image/aikayasou-2005-09-18T20:41:55-1.jpg[/img]
Garn
Wiadomość [#80]: 27.01.2011 o 09:55

Konto skasowane

PanebOgnik napisał
A ja zacząłem sobie grac w WoW Cataclysm (wersja wc3) grałem sobie na singlu bo niby można no i można pięknie ładnie się gra tylko przydał by się jakiś poradnik (moze byc po angielsku) bo kompletnie nie umiem wykonać polowy misji, np. przyprowadzić do sylvanas jakiegoś przywołanego stwora z bramy demonów ale gdy nazwy stworów są po polsku a nazwa stwora w quescie po angielsku to trudno wyczaić, próbowałem tez wszystkie stworki ale tez jakoś żadnej reakcji, a to tyko jedne przypadek tak czy inaczej jakiś poradnik by się przydał.

Grasz w jakąś zarąbistą kampanię i nawet nie linkniesz skąd ją ściągnąłeś ? ? ? sad.gif

[Edycja Garn - 27.01.2011 o 09:55]

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
REKLAMA
Strona 4 z 5.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :