Dziś jest: Czwartek, 14 listopada 2019, godzina 23:11
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Przewodnik po UMS-ach

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   >   >>     Ostatnia
Mielo
Wiadomość [#41]: 27.07.2006 o 20:18

Konto skasowane

Shunt napisał:
7 Blademasters / 7 Illidans / 7 Dreadlords
(...) reszta przedmiotów do wyboru, można zapchać ekwipunek szponami +15 bo są dosyć tanie, kula ognia jest dobra bo daje (...)

Sprzeciw. Wówczas nie działają efekty aury obrażeń. Lepiej kupić za to księgi.

Shunt
Wiadomość [#42]: 27.07.2006 o 20:33

Konto skasowane

"Aury obrażeń"? O czym ty mówisz? Może masz na myśli inną wersję niż ja...

Mielo
Wiadomość [#43]: 27.07.2006 o 20:37

Konto skasowane

Mam na myśli artefakt Bębny Wojny (czy jakoś tak, tak czy inaczej ich odpowiednik) zwiększające obrażenia o kilka procent. Dostępne w skilepie za 900 golda. Bynajmniej było tak w Illidan's Seven ^^.

//bynajmniej =/= przynajmniej

[Edycja - Shunt w 31-08-2006 o 18:49]

ulti15
Wiadomość [#44]: 27.07.2006 o 20:41

Konto skasowane

Od kiedy 'Bębny Wojny' lub inne 'Aury Dowodzenia' są niwelowane przez szpony ataku bądź kule? O_o

Forum PBF - Play By Forum rpgsessions.pq.pl
Dla prawdziwych miłośników RPG
ArthasComPl
Wiadomość [#45]: 28.07.2006 o 19:27

Konto skasowane

Footman napisał:
Human vs Orc
344 zbędne wyrazy!!!
-istnieje kod na sword samuraia +100 do ataku, ale go nie podam bo to lamerskie po.gif
64 zbędne wyrazy!!!

Mógłbyś mi ten kod na miecz samuraja przesłać na prywatną wiadomośćconfused.gif

//kiedy ty się nauczysz korzystać z forum??!! Po co kopiujesz całego wielkiego posta, jak chodzi ci o jedną linijkę??!! W ogóle to czemu sam nie napiszesz mu PM??!!

[Edycja - Shunt w 28-07-2006 o 20:09]

DevilWizard
Wiadomość [#46]: 14.08.2006 o 13:43

Konto skasowane

Tak na marginesie polecam ten link wszystkim zapaleńcom UMS-ów jest tu naaaaprawde dużo mapek oto on: www.epicwar.com/maps

Voodoopl
Wiadomość [#47]: 31.08.2006 o 17:59

Konto skasowane

Shunt napisał:
Wow! Brawo Lunar smiley.gif
To chyba dosyc duża musi byc ta mapa smiley.gif
Mam tylko pytanie, czy chodzi Ci o to aby wchodzic do gry, którą zakłada Beorn, czy grac w wersję mapy zrobioną przez Beorna :P Bo jeśli to drugie, to można to sprawdzic dopiero po rozpoczęciu gry :/

Heh, muszę przyznać że się postarał lecz jest big minus mapy, żadko kto się dołącza, a czy opłaca sie grać w wersje 7.4, a gdzie mogę ściągnąć najnowszą wersję mapy 13eorna(to chyba jest jednak 13eorn a nie Beorn)/??/

[Edycja - Voodoopl w 01-09-2006 o 15:22]

[Edycja - Voodoopl w 01-09-2006 o 19:25]

ArKaTeL
Wiadomość [#48]: 11.09.2006 o 19:38

Konto skasowane

Hej, w Footmen Frenzy McBurak krytyczny error miał, teraz to Jaood posiada wind walka, który jest słabszy d tego Bma, bloodlusta, te pijackie opary i awatara, a zamiast death maski to lepsze dzwonki plagi, i zapomniał że awatar to teraz zemsta, ale nie brać jej bo do d jest, i bardzo żadko ktoś bazę techuję grając jaoodem.

Korgdens
Wiadomość [#49]: 28.10.2006 o 19:52

Konto skasowane

Z kąd można ściągnąć Battle of Rohan
confused.gif?
szukałem już w goglach i na wielu stronkach i nic. jak ktoś ma tego fajnego umsa to niech wyśle na poczte:
KORGA.M_(at)_interia.pl

Korgdens
Wiadomość [#50]: 29.10.2006 o 05:49

Konto skasowane

ok juz mam. kolega mi przyslal

Orc123
Wiadomość [#51]: 13.11.2006 o 17:08

Konto skasowane

No to może ja coś opiszę:
Island Troll Tribes
Jest to mapa w której chodzi o to, aby przetrwać dłużej niż inne plemiona (drużyny). Można czekać, aż wrogowie sami zginą lecz jeśli choć trochę umieją grać to nie warto na to liczyć, więc rozsądnym rozwiązaniem jest znaleźć i wyeliminować wrogów.
Każdy gracz kieruje trollem do wyboru jest siedem klas: hunter, mage, priest, gatherer, scout, thief i beast master. Każdy z tych trolli posiada odmienne umiejętności oraz inną liczbę miejsc w ekwipunku co czyni grę bardzo ciekawą. Aby przeżyć nie można pozwolić, żeby życie, energia lub temperatura spadły do zera. Parametry te zmniejszają się z upływem czasu. Aby zwiększyć życie należy jeść (gdy pokona się jakieś zwierzę pojawiają się zwłoki, które zbiera się tak jak wóz mięsa. Można jeść takie mięso od razu, ale lepsze jest gdy się je upiecze), aby zwiększyć energię należy spać (można spać bez budynków lecz wtedy zmniejsza się temperatura i życie lub można spać na przykład w namiocie), a żeby zwiększyć temperaturę wystarczy przebywać przez pewien czas przy ognisku. Na mapie pojawiają się co pewien czas różne przedmioty z których można budować budynki oraz przedmioty w zrobionych już budynkach. Najprostszym do zrobienia, a zarazem najbardziej potrzebnym budynkiem jest ognisko. Reszta budynków nie jest potrzebna do przeżycia, ale bardzo je ułatwia (na przykład w armory można robić różnego rodzaju bronie dzięki którym łatwiej jest polować).
Bugi:
Nie znaleziono smiley.gif
W starszych wersjach o ile dobrze pamiętam nie ma huntera i gatherera.
Mam nadzieję, że spodoba Wam się ta mapa.
Pozdrowienia

ArKaTeL
Wiadomość [#52]: 01.01.2007 o 11:49

Konto skasowane

Ja, dam fajny kod, na nowego bohatera w X Hero Siege:
- nazgul, daję nam to możliwość wyboru króla nazguli, który jest chyba potężniejszy niż tradycyjni herosi, i przed nazgul, jest spacja.

DaNoN3
Wiadomość [#53]: 06.01.2007 o 18:56

Konto skasowane

Napisałem o tym na swoim forum to czego nie miałbym umieścić tego tutaj biggthumpup.gif
Elimination Tournament
Jest to UMS warcrafta 3 w którym wcielamy się w strzelca, którym możemy zakupic w bazie różnego rodzaju granaty czy też kamere szpiegowską lub ładunek C4. Wybiaramy tam również broń którą chcemy walczyć(w każdej chwili gdy jesteśmy w bazie można ją zmienić)Między innymi jest snajpeka, moździerz, laser czy też karabin maszynowy. W grze są 2 drużyny po max. 6 osób i każda ma za zadanie zdobyć flage przeciwnika po czym odnieść ją na miejsce naszej flagi. Zwycięża drużyna która w ciągu 20 minut zdobędzie więcej flag. Gdy sie zginie automatycznie wskrzesza sie po 10 sekundach w bazie. Przydatną zdolnością jest "jump" przy pomocy którego możemy skakać niespodziewanie z wyżej położonych miejsc na wrogabiggrin.gif. UMS jest ładnie zrobiny graficznie przy czym nie prędko nam sie znudzi a dostarczna naprawde wiele rozrywki smiley.gif. Po za tym jest do wyboru jakieś 6 oryginalnych lokacji(sam nie wiem ile xD) i bardzo szybko sie wczytuje co czyni z tej gry prawdziwe cudo

[Edycja - DaNoN3 w 06-01-2007 o 18:57]

DreadLord
Wiadomość [#54]: 07.01.2007 o 13:25

Konto skasowane

ma ktoś namiary na mapkę 7 dreadlords confused.gif

Shunt
Wiadomość [#55]: 07.01.2007 o 17:26

Konto skasowane

Tu możesz ściągnąć jedną wersję...
http://rapidshare.com/(...)w3x.html

Sluggy
Wiadomość [#56]: 07.04.2007 o 19:03

Konto skasowane

MtG Wars
Jest to (nie)zwykły TD.
Jeśli któs grał w "Magicki" (w realu) szybko się połapie. Na początku wybieramy jeden z pięciu kolorów (później można dokupić resztę) i kupowaniu many (ogniki) każdego z kolorów. Za mane budujemy budynki (odpowiedniki kart), które, np.: przywołują jednostki, rzucaja czary. I wszystko automatic :P. Gra polega na zabiciu wrogiego big hero stojącego po przeciwnej stronie planszy. Gra jest b. fajna i wciąga, można grać nawet parę razy. Jest równie fajnie grać 1v1 (jak pro vs noob to 2v1 jak ja zwykle gram ;]) jak 5v5. Bugiem może być że red (kolor magii) jest troche za silny na początku.
A tu macie screena z gry. Każdy wulkan co 2 i pół sekundy zadawał 50 dmg jednostkom wroga (losowym)
http://img249.imagesha(...)glt7.png

[Edycja - Sluggy w 08-04-2007 o 22:41]

maestrino
Wiadomość [#57]: 29.05.2007 o 10:24

Konto skasowane

Parę słów do słów mcBuraka o Footmenie...

Warto brać Dark Rangerkę. Life drain jest świetny biggrin.gif

LoL referral link
ZiemniaczanyZiom
Wiadomość [#58]: 29.05.2007 o 15:22

Konto skasowane

Island of Frogs

Bardzo ciekawa gra, w którą można szpilać praktycznie cały czas, gdyż wg. mnie nigdy się nie nudzi. Mapka z serii TAG czyli polega na uciekaniu/łapaniu.
Uciekinierzy to jak się łatwo domyślić żaby, a łapiący to Draeni. Na początku gry gracz czerwony wybiera tryby gry: Capture, Auto-review, Switch.
Capture polega na zabiciu żaby a następnie zostaję ona przenoszona na środek mapy gdzie czeka, aż jakaś żaba przyjdzie ją uratować ( jak jej się chce).
Auto-review - każdy ( nawet draeni) posiada jakąś ilość żyć, gdy ich liczba spadnie do 0, gracz przegrywa. Gdy wszystkie żaby stracą życia draeni wygrywają.
Switch - gdy draen zabije żabę zamienia się w nią a żaba w draena.
Max ilość graczy to 11 z czego 7 do żaby a 4 to draeni.
Gracz czerwony może również wybrać inne opcje typu ilość czasu gry oraz inne. Gdy czas dobiegnie końca frogi wygrywają.

Porady: Gdy zbudujesz huta, który daje Ci golda idź w inne miejsce, tak aby radary wykryły Ciebie a nie kopalnie.
Item of Heaven jest imba smiley.gif.
Używaj transporterów żeby uciekać przed wrogiem.

E3xody
Wiadomość [#59]: 10.07.2007 o 12:37

Konto skasowane

maestrino napisał:
Parę słów do słów mcBuraka o Footmenie...

Warto brać Dark Rangerkę. Life drain jest świetny biggrin.gif

Tylko że jak ktoś ma paladyna to na już po tobie- niezniszczalność + blask (czy coś tam) i cie nie ma...

A jak do tematu to :

Polar Escape
Opis jak zbudowana jest ta mapa - Jesteśmy łowcą demonów, który nie posiada ataku ani umiejętności. Naszym celem jest dostanie sięna drógi koniec mapy unikając dotyku : -Śniegu ; -dotyku potworów ; -różnego rodzaju przeszkód.
jest dużo bug'ów, a raczej tajnych przejść itp
Każda wersja mapy jest zupełnie inaczej zbudowana, poza sterowaniem i główną postacią
Gra naprawde wciąga xd

maestrino
Wiadomość [#60]: 27.07.2007 o 21:10

Konto skasowane

Age of Myths

Uważam to za dzieło jakie warcraft jeszcze nie widział. Jest podobne do Doty (tak jak naruto) lecz są 4 ścieżki nie 3, wszystkie sklepy są podzielone zależnie od rodzaju ataku. Przykładowo: jesteśmy magiem i możemy kupować tylko w 3 sklepach, dwóch w bazie i w jednym sekretnym oraz w 2 podstawowych do których dostęp mają wszyscy. Również istnieje możliwosc zakupu bardzo mocnych itemów za punkty duszy, tzn. punktów które otrzymujemy po zabiciu danego hero. Bohaterowie nie są wogóle podobni do tych z Doty i ze zwykłego WC3, również są bardzo ukierunkowani w magii tzn. przykładowo bohater nazywa się Astral mage, i wszystkie jego zaklęcia dotyczą grawitacji meteorytów itp. Każdy bohater ma do dyspozycji 6 umiejętności. Pierwszą umiejętność dostaje w prezencie, ale nie może jej poziomować. 2 umiejetności ostateczne może się nauczyć kolejno na 6 i 20 lvlu który jest lvlem maksymalnym. Są bardzo duże możliwości gry, są bardzo efektowne i dobre zaklęcia.
Gra posiada swój własny klimat, większy niż w Docie. Gra ta na prawdę wciąga xD biggthumpup.gif
Można w nią grać zały czasbez RMK!!! po przegranej lub wygranej drużyny zamieniają się i grają od nowa bohaterami którymi wcześniej grali ich przeciwnicy.

Chcecie wiedzieć więcej confused.gif http://www.ageofmyths.org/ ---> forum o AoM.

[Edycja - maestrino w 27-07-2007 o 21:14]

LoL referral link
REKLAMA
Strona 3 z 5.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :