Dziś jest: Poniedziałek, 16 września 2019, godzina 04:22
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: classic sorc

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
blizzkiller-pl
Wiadomość [#101]: 08.10.2004 o 07:00

Konto skasowane

lepiej odrazu skrzynke browca albo 0.7 litra
biggthumpup.gif

Devilman
Wiadomość [#102]: 05.04.2005 o 11:17

Konto skasowane

heh ciezko sie brnie przez ten topic ze względu na dodatki off topic :-)
ale spoko ...
ja tez mam problem z bramkami na hell. Mianowicie za pierwszym razem po zrobieniu bramki wsio bylo ok czyli:
zalozylem gre mulkiem (jeszcze nie bramka) , wszedlem taxowka , team , zrobilem trzonek, zmije, sanktuarium, wsadzilem laske.
wszystko to tylko mulkiem i taxowka

teraz wyszedlem mulkiem (juz bramka), z gry wszedlem mulkiem ktory mial andy hell i nic poza tym
potem team z taxowka ubilem sknere i przed rozmowa z bialaskiem wszedlem pozostalymi 6-cioma mulkami (znowu team)
pogadalem z bialaskiem taxowka .... zaliczylo wszystkim

nastepnie next mulki :
tworze gre bramka, wlaze taxowka, wychodze bramka, dopycham mulka(i), bije durka, gadam z bialaskiem taxowka - nie zalicza nikomu .....
jak to jest ze niektorym bramka dziala w ten sposob a innym nie ? Chyba ze wlasnie tak jak ktos napisal jest jakis drobny szczegol ....

co do buildow to sie nie wypowiadam bo mnie ktos zje zaraz :) zreszta nie znam sie
natomiast jesli omijamy tylko robacze .... to dla mnie minuta czy nawet piec nie ma znaczenia najgorzej jest u zmijek i to bym chetnie omijal

Kamallo
Wiadomość [#103]: 05.04.2005 o 23:29

Konto skasowane

quest bedzie zaliczony jesli tylko chociarz jeden mulek bedzie z toba przy zabijaniu durka, a bramki sa po to zeby laski nieskladac, jednak mulka musisz wprowadzic do durka, a wiec musisz sie pofatygowac po amu, do Dermatologa no i jazda na durka dzieki bramce.

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
RaQ-HPL
Wiadomość [#104]: 06.04.2005 o 01:04

Konto skasowane

bez bramek jest rownie szybko smiley.gif wystarczy troszke wprawy

[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
kuron
Wiadomość [#105]: 06.04.2005 o 18:57

Konto skasowane

no to kawał bramki biggrin.gif tylko po laske nie trzeba leciec, a to jest 2 minuty roboty...
Też jadę bez "pseudo-bramki" beerchug.gif biggrin.gif

lostSoul
Wiadomość [#106]: 06.04.2005 o 22:55

Konto skasowane

Mam kilka pytan mianowice :
-ktore z zywiolow najlepiej sprawoje sie na PvP (o ile wszystkie sa tak samo dobre)
-Ile sorka classik powinna miec optymalnie many do dueli (moja narazie ma 800 i caly czas mi brakuje bo mam ES)
-czy na 105FCR wycisne na hell 75 res all lub wiecej
-czy maksowac cieplo czy telekineze
z gory thx za odpowiedzi a i moze powiedzie jak wygladaja wasze sorki (life/mana/skill)

Kamallo
Wiadomość [#107]: 07.04.2005 o 05:10

Konto skasowane

sosami na pvp niegram wiec ciezko mi powiedziec, ale z tym 105 fcr bedzie ciezko zeby miec resy, many dobrze miec pod 1k (mialem w swoich rekach soske kumpla co miala ok 1k many... ona praktycznie jej nietracila przy telepaniu sie). Co do zywiolow to na cl istnieje - orb i fb, blizz ma za duzo pudluje i ciezko nim ubic, ligh sosek jakos nikt nierobi wiec chyba odpada. Co do telekineza vs cieplo, imo cieplo, bo przy duzym rep na wytelepanie sie z opalow starczy i sie szybko zregeneruje.
No ale na sosce pvp sie niewiele znam, uzywam ich narazie tylko do mf tongue.gif
moja sosa mf (samowystarczalna tongue.gif ) max orb + max cold mastery, max firewall + 1 mastery fire, 1 mastery light + kilka w thunderstorm, 1 w zbrojke mrozu, jak chce es to sobie do lapki biore lache z +2 skill + es i jest ql. mam 66x life 68x many w zwyklym wdzianku na mf, a z 2 sojkami podskakuje do prawie 900. Niepowiem zeby wymiatala, ale ande i mefa rozjade nia komfortowo (blok 71% = twith + straznik), jej resy to 75/75/74/75 (bez sojkow). Taxi tez zrobi do 3 aktu hell smiley.gif . Na duelowanie nia niemam co liczyc ale co do zadan jakie jej przydzielilem to spokojnie daje z nimi sobie rade smiley.gif

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
_Rene
Wiadomość [#108]: 23.07.2005 o 09:58

Konto skasowane

Instantaneous napisał:
different napisał:

szczerze mowiac ja sie dziwie ze musisz kilka razy pisac ... I TO ŹLE !

Dawno nie zagladalem na forum. Dzis wchodze i niechcacy natknalem sie na ten topic.
Oj nie lubie jak ktos mi mowi, ze pisze bzdury. Nigdy nie napisalem nic, bez wczesniejszego sprawdzenia.
Nadal podtrzymuje to co powiedzialem wczesniej.
Bramki dzialaja bez robienia jakichkolwiek questow !!!
Ja robie to srednio 2-3 razy dziennie. Jak ktos chce to zapraszam na prezentacje smiley.gif
Jest jednak jeden drobiazg o ktorym nie wspomnialem.
To dziala tylko na hell.
Zapewne kolega Different testowal to sobie na normalu i dlatego mu nie zadzialalo.
Zachecam do testow na hell, bo przeciez tylko tu jest sens uzycia bramki.
Ja dlatego uzywam tej bramki, gdyz mam sorc oparta tylko na jednym drzewku (cold-blizz).
Imho - tylko taka sorc ma sens. Pakowanie kilku punktow w fire to bzdura. Skilli i tak jest malo.

To co kolego Different, zrobisz sobie teraz bramke ? I nie pisz prosze, ze ktos pisze ZLE
zanim sam dokladnie nie sprawdzisz.

Pozdrawiam

Sprawdzilem dokładnie jak pisałeś - bramka nie działa (na hellu) sad.gifsad.gif

PS
Gram na servie devilmana, wiec może tam jest jakos dziwnie ustawione albo ke. W każdym razie mi NIE DZIAŁA. sad.gif

pakOs
Wiadomość [#109]: 25.07.2005 o 10:07

Konto skasowane

serwer to raczej niema tu nic do rzeczy. a z bramkami to naprawde jesli niby dzialaja to zaoszczedza sie kilka minut, wiec niewidze potrzeby uzywania ich ")

pakos.biz
0ver
Wiadomość [#110]: 25.07.2005 o 10:56

Konto skasowane

Z wiekszosci tych postow sie usmialem biggrin.gif Fire mastery Max cieplo max , static na 10 lvlu ;D <lol2> Widze, ze wiekszosc osob nie ma pojecia co jest na klasyku dobre i sadza , ze czarka bez GOODLY items nie da rady zrobic taxi w godzine.. Ja robie taxe z 7 postaciami ( 4 qmpla ) w godzine .. Jak ? Zrob sobie jeszcze bo barba .. Okrzyk bodajze na 25 lvlu trwa 800sek a daje on ladnego kopa do life i many dla czarki..

Skille:
Orb + synergia Max ( cold mastery moze byc nawet 1 ja dalem 4 )..
Dajesz takze jednego skilla w statyka i nic poza tym.. NIe laduj w zadne tarcze bo na klasyku to po prostu strata skila..
Potem maksujesz FW

Itemy:
Na clasicu baardzo wypasny jest zestaw aniola ( oczywiscie dla tych biedniejszych ) .. Ja uzywam armora ringa i amu ( ladny kop do zycia ) .. Helm ( 3 perf rubins ) tarcza 3 perf diamonds lepsza by byla gotycka tarcza uniq , ale jakos nie moglem jej znalezc .. Rekawice to oczywiscie frosty , ring 10 FCR + mana i jakies tam inne (wulg.)y to i bron ( klinga uniq 50 FCR no i mana ) a buty z resami..

Jednak na 2 act hell sosa sobie nie poradzi ( swiatynia zmijoszponow i duri , wtedy zmienam postac na pala hammera i wszystko pada) ..
Taxe robilem od 64 lvlu juz mam 81.. a nie padlem ani razu..

Rekord na HF quest na hellu (3x hel )

[Edycja - 0ver w 25-07-2005 o 11:03]

pakOs
Wiadomość [#111]: 25.07.2005 o 11:07

Konto skasowane

no fajnie tylko komus kto robi sose tylko pod rushe niebedzie sie chialo robic jeszcze hammewra + barba.
pozatym poco komu bo barb? na csy rozumiem. jak masz 50 lvl i se sam robisz taxi hell tak. ale z powiedzmy 7x-8x lvl na rusha nn bo. moja sosa ma teraz 80 lvl.. blizz sosa to jest. ma 270 many 1k life. i robi rusha bez zadnego barby i hammera. a items? podczas expowania od 0 do 6x mozna ubrac kilka charow juz ;p moja nosi sharda helm res life i te fhr cxzy frw amy narazie 1 skill res, ringi fcr, zbrojek str 3x resy butki resy pas str life res i magefisty. i powiem tyle ze jest prawie niesmiertelna a i tak mam lol itemy ;p

[Edycja - pakOs w 25-07-2005 o 11:10]

pakos.biz
_Rene
Wiadomość [#112]: 25.07.2005 o 11:42

Konto skasowane

Moja sorc taxi na classic wygląda tak:
skille: orb max, cold mastery 3, lightning max, chain lightning troszeczke (tu skopalem troche sad.gif light mastery mogłem dać więcej... sad.gif ) static - 10 tongue.gif
Na classicu static nawet na hellu oslabia prawie do zera, a potem dobijam jakimś czarem.

Staty: siła 75 (zeby uniesc ciezka tarcze z gemami, ktora daje 44% bloku, res all 38, lightning 78) zrecznosc pod sharda, czyli 51, vita: ile sie da, ene: okolo 110 smiley.gif

items: shard, tarcza z gemami, zbroja i pas rare dajace fhr, resy, zycie, oraz mane, amu rare +1 do sorc 19 res all 44 life, ring rare 22 life 52 mana, resy, drugi: 10% fcr, mana, resy, rekawice magefisty, buty rare fhr, resy. smiley.gif czapka: na norm i kosz - 3 perf szafiry, na hell - 3 perf rubiny)

Ogólnie sorc jest troche skopana, ale se radzi. biggrin.gif biggthumpup.gif Ma (hell) 770 zycia i 480 many, 80 fcr, 54 fhr

Największym problemem są dla mnie lagi związane ze słabym kompem sad.gif

0ver
Wiadomość [#113]: 25.07.2005 o 13:53

Konto skasowane

Pakos ja nie pisalem o sc tylko o hc ... Czytaj uwaznie .. Gdybym mial sose na sc classic to lalbym w bo, ale na hc to raczej nie chce zginac .. Od andy na hellu taka sosa bez bo , ktora ma 900-100 life pada na 2 - 3 strzaly .. W swiatyni zmijoszponow z BO juz jest nawet hardcore ( immune cold / immune fire ) takze czytaj uwaznie biggrin.gif A o durim to juz nie wspomne 2 strzaly i sosa pada

NeVeR
Wiadomość [#114]: 25.07.2005 o 14:05

Konto skasowane

Who are you 0ver -.- ?

pakOs
Wiadomość [#115]: 25.07.2005 o 14:50

Konto skasowane

0ver napisał:
Pakos ja nie pisalem o sc tylko o hc ... Czytaj uwaznie .. Gdybym mial sose na sc classic to lalbym w bo, ale na hc to raczej nie chce zginac .. Od andy na hellu taka sosa bez bo , ktora ma 900-100 life pada na 2 - 3 strzaly .. W swiatyni zmijoszponow z BO juz jest nawet hardcore ( immune cold / immune fire ) takze czytaj uwaznie biggrin.gif A o durim to juz nie wspomne 2 strzaly i sosa pada

ekhm ja caly czas pisze o hc bo na sc to moze gralem z tydzien przez cale swoje zycie Cylon_anim.gif
1. sosa rip na andi? a ruszac sie neiumiesz? tricka z blockiem nieznasz?
2. swiatynia to jedyny problem ale nie ze wzgedu na dmg od potworow( wprawdzie duze ale jedynie podczas tele. niezmienia to faktu ze fcr robie swoje i umiejetne robienie tele) a cold immune? zalezy jak potworki sie ulozą wole zalozyc next gre + tele i sprzawdzenie w 15 sekund niz meczyc sie jakas hybrydka nedzna sosa
3. a jsli duriel ci ownuje sose to proponuje ja skasowac badz tez przestac grac hc cl hahaha.gif

[Edycja - pakOs w 25-07-2005 o 14:53]
aha moze ja slepy ale neizauwazylem w twoim poscie zwrotu: "gram hc"
gL

[Edycja - pakOs w 25-07-2005 o 14:55]

pakos.biz
JACK
Wiadomość [#116]: 25.07.2005 o 15:29

Konto skasowane

pakOs napisał:
1. sosa rip na andi? a ruszac sie neiumiesz? tricka z blockiem nieznasz?

Ja nieznam tricka z blockiem o co chodzi?

pakOs
Wiadomość [#117]: 25.07.2005 o 18:51

Konto skasowane

catakumby na 4 poziomie maja 3 komnaty jakby:

w 1 jest zejscie w drugiej potworki a w 3 andi
jesli nieotworzysz drzwi powiedzy 2 a 3 komnata i sciagniesz andi kolo sciany wlasnie pomiedzy nimi mozesz walic blizza na sciane a andi dostaje dmg. tym sposobem ty jastes 100000% safe a ona tak czy siak pada. takie cos to robie jak robei sose mf a niemam stuffu tongue.gif

pakos.biz
_Rene
Wiadomość [#118]: 25.07.2005 o 19:53

Konto skasowane

pakOs napisał:
catakumby na 4 poziomie maja 3 komnaty jakby:

w 1 jest zejscie w drugiej potworki a w 3 andi
jesli nieotworzysz drzwi powiedzy 2 a 3 komnata i sciagniesz andi kolo sciany wlasnie pomiedzy nimi mozesz walic blizza na sciane a andi dostaje dmg. tym sposobem ty jastes 100000% safe a ona tak czy siak pada. takie cos to robie jak robei sose mf a niemam stuffu tongue.gif

E tam, ja się z nią bawię w berka i się gonimy dookoła beczek. biggrin.gif Po co wybijać potwory w 2 komnacie. smiley.gif

0ver
Wiadomość [#119]: 25.07.2005 o 22:53

Konto skasowane

Co do hc to zwracam honor, rzeczywiscie nie napisalem.. Ale pisalem o tym, ze uzywam FO a nie blizzarda ... Troche mnie to smieszy, jak tak piszesz, ale niewazne.. Skoro masz sose blizz i uzywasz tego "block tricka" to Ciekawe jak sobie radzisz z durim z 900 life i 400 many .. Napisz jeszcze, ze z Twoim goodly FCR duri do Ciebie nie dochodzi bo walisz tele i czar.. Z checia bym zobaczyl to jak robisz .. Moze umowimy sie na taxe ? Najpierw robisz Ty sorcka bez bo andyhell i 2act a potem ja? Zobaczymy jaki z Ciebie "gosciu"..

NeVeR
Wiadomość [#120]: 25.07.2005 o 23:10

Konto skasowane

WoW Over tylko niech ci jakas zylka nie (wulg.)nie, bo z twoich tekstow, az czuc agresje lol ^^

REKLAMA
Strona 6 z 7.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :