Dziś jest: Poniedziałek, 16 września 2019, godzina 04:22
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: classic sorc

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
rudy
Wiadomość [#61]: 15.06.2004 o 06:45

Konto skasowane

Kamallo napisał:
Ze co rudy, rozdzialkiconfused.gif? to ze niby gram na cl to musialnym przestawiac na 640x480?? hahaha.gif Daj spokoj, a po co ja kupowalem sobie dodatek, wlasnie dla tej rozdzielczosci!!!!!!

No widzisz, a ja mam takich 2 kumpli co ciorają na 600x480 biggrin.gif (to miałem na mysli mówiąc starzy wyjadacze) Przecież skoro grałem na cl, to chyba wiem, że jak masz LoD to jest 800x600, omg nie bierzcie mnie za takiego głupka. Jeden mój kumpel, do zeszłego roku grał na LoD jeszcze tak, bo jego komp był za słaby biggrin.gif

holek
Wiadomość [#62]: 27.07.2004 o 00:02

Konto skasowane

Sorry, że wyciągam stary temat, ale jak to w końcu jest z bramkami ?
Trzeba robić żmijoszpony i demonologa czy nie trzeba ? Prosiłbym o szybką odpowiedź, bo właśnie zaczynam robić socke no i się zastanawiam czy cold samo czy cold/fire - - biggthumpup.gif

Kamallo
Wiadomość [#63]: 27.07.2004 o 04:04

Konto skasowane

holek napisał:
[...]
Trzeba robić żmijoszpony i demonologa czy nie trzeba ? [...]

trzeba, a bramkarze musza miec durka otwartego. bramkaze tworza gre dopiero po zabiciu dermatologa. A wiec omijasz łazenie po robaczych gniazdach.

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
Joey_sc
Wiadomość [#64]: 27.07.2004 o 12:22

Konto skasowane

holek napisał:
...zaczynam robić socke no i się zastanawiam czy cold samo czy cold/fire - - biggthumpup.gif

Cold/fire najlepsza. Meteor i qlka max, cold and fire mastery na 5, cieplo max, statyk-1, tele-1, mana shield-1, zbroja mrozu-1, resza-cold/fire mastery. Ja taka mialem na starym ladderze i wymiatala.(Taxi moglem spokojnie do diablo robic z diablem wlacznie biggrin.gif) Pozdro

holek
Wiadomość [#65]: 27.07.2004 o 16:27

Konto skasowane

Ok dzięki.
Co do builda to wybiorę chyba ten differenta (tylko w ciepło mam zamiar wpakować trochę punktów), może dlatego, że nigdy z firewallem do czynienia nie miałem, więc coś nowego. biggthumpup.gif

[Edycja - holek w 27-07-2004 o 16:29]

holek
Wiadomość [#66]: 27.07.2004 o 16:44

Konto skasowane

Pff, no spoko. Nabiłem 22 level, to pasuje teraz jakieś krowy/cs`y. Problem w tym, że nie ma żadnych csrunów, a na krowach są postacie na levelach 20-25 i jak otworzą krowy, to zaraz giną. Ktoś ma jakiś pomysł confused.gif

psycho-pl
Wiadomość [#67]: 27.07.2004 o 22:09

Konto skasowane

rush
cs'y robi sie na hellu

holek
Wiadomość [#68]: 27.07.2004 o 22:16

Konto skasowane

Tylko ciekawe, kto mi tego rusha zrobi. ^^ Narazie jakoś na krowach 30 nabiłem, teraz kosz robie (dobrze, że gram z kumplem, więc jest spoko), może coś wypadnie przy okazji.
Btw, Fire Wall fajna zabawka. biggthumpup.gif

psycho-pl
Wiadomość [#69]: 28.07.2004 o 08:19

Konto skasowane

BTW. Holek ^^
O ile sie zgodzisz zostaniesz wykozystany biggrin.gif
Zrobisz mi rusha przez all ^^ za kuznie hell lub jakis itemek na new ladder ;)
Sry, ze cie o to prosze, ale jakos nie mialem czasu sie na nowym ladderze zabrac za ta sorce smiley.gif

Oczywiscie all jak sam nabijesz lvl itp itd

holek
Wiadomość [#70]: 28.07.2004 o 10:27

Konto skasowane

Spoko. smiley.gif Narazie mam 36 lvl hahaha.gif i latam na andariel na koszu. tongue.gif Gdzie wy te wszystkie itemy znajdujecie ? ;p
Acha, na hellu resisty są ile na - ? Bo na koszu -20 z tego co widzę. biggrin.gif

Dobra, idę dalej ją rozwalać. diablotin.gif

EDIT: Andy właśnie rzuciła tą maskę uniq. biggthumpup.gif

[Edycja - holek w 28-07-2004 o 10:34]

holek
Wiadomość [#71]: 29.07.2004 o 13:43

Konto skasowane

Ech, znowu muszę podciągnąć trochę do góry. tongue.gif
Kamallo, gdzie tam mogę coś stradować ? Zakładanie gier raczej odpada, bo nikt praktycznie nie wchodzi, albo wejdzie i idzie na andariel ... Albo jakieś głupki (siedzą w grze i coś gadają). Już mam prawie skompletowany stuffek, no właśnie, brakuje tylko goldskina i frostburnów (a mef lamer nie chce rzucić. po.gif ).
No, to chyba tyle. tongue.gif

MaDas
Wiadomość [#72]: 29.07.2004 o 15:36

Konto skasowane

Hej chlopcy, holek i psycho-pl jak chcecie to wam zrobie rusha do diablo na hellu na clasicu, sam taka sorce na nowym ladderze juz zrobilem i wiem jaki to jest pain in the ass przechodzic na classicu gre i nabijac level. Wiec moge was poratowac smiley.gif dajcie znac w topicu albo na gg: 1787759

MaDas
Wiadomość [#73]: 29.07.2004 o 15:53

Konto skasowane

Kamallo napisał:
holek napisał:
[...]
Trzeba robić żmijoszpony i demonologa czy nie trzeba ? [...]

trzeba, a bramkarze musza miec durka otwartego. bramkaze tworza gre dopiero po zabiciu dermatologa. A wiec omijasz łazenie po robaczych gniazdach.

Mozna zrobic gre od razu bramkarzem, a potem sie dolaczyc innymi postaciami, ktore juz maja andariel zabita. Po prostu trzeba zrobic bramkarza , ktory ma wykonany jedynie quest 2, czyli zlozenie laski i otwarcie grobowca, aby potem "wyjace muly" mogly wykonac sobie zmijoszpony i demonologa.

holek
Wiadomość [#74]: 29.07.2004 o 16:02

Konto skasowane

No więc tak. Mam 57 level, właśnie sobie sam taxi do 3 aktu zrobiłem. Rady pewnie już sam nie zabiję. Generalnie nie jest źle, resy mam na maxa, znalazłem fajny ring 10fcr +life +mana. Mam 580 życia i 340 many. biggrin.gif

MaDas, masz jakiegoś goldskina na zbyciu albo frostburny ? biggrin.gif
Dasz radę Travincal zrobić ? Jakbyś mógł to moje acc *ekoludek smiley.gif

[Edycja - holek w 29-07-2004 o 16:05]

psycho-pl
Wiadomość [#75]: 29.07.2004 o 17:04

Konto skasowane

MaDas napisał:
Hej chlopcy, holek i psycho-pl jak chcecie to wam zrobie rusha do diablo na hellu na clasicu, sam taka sorce na nowym ladderze juz zrobilem i wiem jaki to jest pain in the ass przechodzic na classicu gre i nabijac level. Wiec moge was poratowac smiley.gif dajcie znac w topicu albo na gg: 1787759

nieomieszkam skorzystac z tej wspanialomyslenj propozycji
Bóg zapłać

jak bedziesz odezwij sie na 1087758 [das ist maine gg number]

holek
Wiadomość [#76]: 29.07.2004 o 18:58

Konto skasowane

UWAGA!

Bramki działają, nie trzeba żadnych żmijoszponów ani dermatologa robić !!!
Właśnie przed chwilą sprawdziłem, to działa !!! diablotin.gif diablotin.gif
Kumpel ma postać na 48 levelu, więc skompletowałem mu laskę, zabiłem demonologa, otworzył grobowiec i tyle.
Przeprowadziłem postać do 2 aktu hell, z nikim nie gadała !!
Założyłem bramką grę, kumpel wszedł rune hunterem, ja wyszedłem i wszedłem taxiarką.
Zabiłem duriel, pogadałem z Tyraelem i zaliczyło !!
Ko + Hel z kuźni. sucker.gif Ale dobre i to na początek. diablotin.gif
Mój 58 level rox. hahaha.gif Ale to wystarczy. biggthumpup.gif

EDIT:

Coś nie tak, wcześniej bramka zadziałała, teraz nie chce. crying.gif sucker.gif

[Edycja - holek w 29-07-2004 o 20:02]

krzyq
Wiadomość [#77]: 29.07.2004 o 20:45

Konto skasowane

no wlasnie, to ja jestem tym rune hunterem holka. podejrzewamy ze trzeba zagadac z jerhynem, kiedy juz zabijemy andy hell. wtedy on zleca questa i jak bramka zaklada gre, to po wejsciu hunterem powininem ukazac sie quest Kill Duriel. jezeli ukaze sie Find Tal Rasha's Tomb, to mozemy sobie odpuscic bicie duriela, bo i tak nie zadziala sucker.gif to tyle z dotychczasowych obserwacji. jak sie cos dowiemy, to damy znac.

Instantaneous
Wiadomość [#78]: 03.08.2004 o 19:28

Konto skasowane

different napisał:

szczerze mowiac ja sie dziwie ze musisz kilka razy pisac ... I TO ŹLE !

Dawno nie zagladalem na forum. Dzis wchodze i niechcacy natknalem sie na ten topic.
Oj nie lubie jak ktos mi mowi, ze pisze bzdury. Nigdy nie napisalem nic, bez wczesniejszego sprawdzenia.
Nadal podtrzymuje to co powiedzialem wczesniej.
Bramki dzialaja bez robienia jakichkolwiek questow !!!
Ja robie to srednio 2-3 razy dziennie. Jak ktos chce to zapraszam na prezentacje smiley.gif
Jest jednak jeden drobiazg o ktorym nie wspomnialem.
To dziala tylko na hell.
Zapewne kolega Different testowal to sobie na normalu i dlatego mu nie zadzialalo.
Zachecam do testow na hell, bo przeciez tylko tu jest sens uzycia bramki.
Ja dlatego uzywam tej bramki, gdyz mam sorc oparta tylko na jednym drzewku (cold-blizz).
Imho - tylko taka sorc ma sens. Pakowanie kilku punktow w fire to bzdura. Skilli i tak jest malo.

To co kolego Different, zrobisz sobie teraz bramke ? I nie pisz prosze, ze ktos pisze ZLE
zanim sam dokladnie nie sprawdzisz.

Pozdrawiam

holek
Wiadomość [#79]: 03.08.2004 o 19:30

Konto skasowane

Instantaneous napisał:
...

Grr. Mi poszła raz bramka, ale potem już nie. Trzeba z kimś gadać ? Nie trzeba ? Ja już nic nie rozumiem...

Instantaneous
Wiadomość [#80]: 03.08.2004 o 19:42

Konto skasowane

holek napisał:
Instantaneous napisał:
...

Grr. Mi poszła raz bramka, ale potem już nie. Trzeba z kimś gadać ? Nie trzeba ? Ja już nic nie rozumiem...

Przeczytaj uwaznie wszystkie moje wypowiedzi w tym topicu.
Wszystko jest tu napisane.

Pozdrawiam

P.S. Gratz, ze chociaz raz Ci zadzialala ta bramka. To juz jakis postep smiley.gif

REKLAMA
Strona 4 z 7.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :