Dziś jest: Poniedziałek, 16 września 2019, godzina 04:43
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: classic sorc

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
different
Wiadomość [#41]: 05.06.2004 o 13:03

Konto skasowane

-=(ST[o]RM)=- napisał:
Taa wszystko ladnie pieknie tylko different ile razy do K**WY mam mowic ze pierwszy post nic nie mowil O LADDER SORC !!

to nastepnym razem sie zapytaj, albo kmin z koloru czcionki
btw ... czym ty sie chlopcze stresujesz ? "do K**WY" takimi zwrotami chcesz sobie wieku dodac ?

-=(ST[o]RM)=- napisał:
Different nadal nie widze gdzie napisalem ze jestem mastah albo gosu rofl confused.gif

co to znaczy rofl ?
gdzie ja napisalem ze ty jestes mastah ? ciebie nazwac mastah ?hahaha.gif

-=(ST[o]RM)=- napisał:
To ty robisz zamieszanie, ciagle krytykujesz to co mowie jak do ch*ja wiesz lepiej to pisz, a nie piepszysz jakies glupoty

no wlasnie ja napisalem , a ty pieprzysz jakies glupoty
a tak sie nakreciles, ze wyjechales z duped stuff, sojami , dexem (pod blok biggrin.gif), team z barbem ... itp itd hahaha.gif

-=(ST[o]RM)=- napisał:
nullPODKRESLAM CLASSIC NON LADDER OPISUJE BUILD I TYLKO TAKIE UMIEM BO NA LADDER NIE GRAMnull

hahaha.gif

to co zrobiles to akurat italic + caps
caps off n...a plz

-=(ST[o]RM)=- napisał:
Tam cos slyszalem o lod hmm jak bym naprawde chcial to bym zalatwil sobie stuff i moglbym grac, ale niestety LoD jest dla mnie za glupie za duzo tam jest jakis glupot jak reduce dmg czy bog wie co. Po co i na co O_O ?? Na ladder dali jeszcze jakies redukowanie atakow na zimno czy na fire, zeby kazdy mial szanse xD normalnie paranoja.

bla bla kazdy tak pierdzi, tak samo ty pojdziesz na lod ladder, jak ja na non ladder classic
"tam cos slyszales o lod" hahaha.gif

-=(ST[o]RM)=- napisał:
Dalej nie sprawdzalem bramek

to akurat juz wszyscy wiemy po tych bzdurach co pisales,
pytanie tylko , po co je pisales ? nie masz o czyms pojecia to nie pisz , nie wprowadzaj ludzi w blad

replay'a pewnie bedziesz robil ... powstrzymaj sie od zwrotow K**WY, CH*J , n00b, rofl (cokolwiek to znaczy)
bo nam temat zamkna

-=(ST[o]RM)=-
Wiadomość [#42]: 05.06.2004 o 13:43

Konto skasowane

Ten co mi zrobil zglowy nie wie co ROFL znaczy dobra idz wypaluj sie dawaj dex w sorc zeby miec wiekszy blok.
Mam ci pokazac ze pisales a to nie twoje slowa ??" wrzuciles sobie pod opis, jak tego widzisz to slepy jestes " <-- wroc do twojego posta i poczytaj... . Poza tym ty znowu ze j zle build MOWIE 5-6 raz nie wiedzialem ze to LADDER SORC JAK BY WCZESNIEJ PODAL TO BYM INACZEJ GADAL. STFU NAPSIE jak nie wiesz sam co mowisz.

psycho-pl
Wiadomość [#43]: 05.06.2004 o 14:55

Konto skasowane

rofl ? chyba chodzi o ROTFL ===> roll on the floor laughin' hahaha.gif
hmm nadal nikt nie odpowiedzial na moje ostatnie pytania sad.gif
moze zamiast klucic sie i wyzywac od n00bow , k**ew etc moglibyscie ruszyc "swoje leniwe tylki"
(zwrotu moglibyliscie uzylem, poniewaz niedlugo kazdy sie nauczy takich zwrotow jak bedzie czytal posty na tym forum)

[to nie jest bluzg czy cos takiego, tylko dowod mojej frustracji na temat sugestii odpowiedzi na moje pytania]
A cos wam zasugeruje :
a) czy od 25 lvl level dobrze exp leci na cs hell ?
b) 2. teraz mam prosbe: kto moglby mi dac jakies itemki na poczatek dla rush sorcy
[bo teraz mam laske arcanny i unkatowa kolczuge] bylbym wdzieczny chociazby za perfy
Naprawde zacznijcie szanowac ludzi i pomozcie [tyle ze ja gram ladder] (powtarzam sie ale co z tego) :P

ja sie do zadnej klotni nie mieszam i prosze mnie nie bluzgac [z tej racji ze jestem umierkowanym pacyfista :P]

-=(ST[o]RM)=-
Wiadomość [#44]: 06.06.2004 o 09:01

Konto skasowane

Omg czlowieku to wszystko sie tyczy tego differenta gra od 1.00 i podstawowych wzrotow nie zna hahaha.gif normalnie HE OWNED ME xD
1. Tak 25 lvl cs hell ciagle do 99, nawet csy na lod sa lepsze, niz baal runy od 8x lvl wiekszy exp. Ten kolo co pierwszy 99 lvl nabil, wlasnie na csach go nabil.
Pytanie o itemy kieruj do Kamallo on gra ladder i mozliwe, ze moze ci cos tam rzuci.
Co do ROFL, bo ten baran moze sie pluc, to ROFL mozna uzywac tak jak ROTFL tylko, ze kazdy sie myli jak szybko pisze, a THE nie jest tak wazne grins.gif . Psycho-pl nawet ty zrozumiales o co mi chodzi, a ten ciec o glupoty sie pluje.
A to ze takich wzrotow uzylem to to ze mnie wyprowadziles zrownowagi. Tak samo kiedys bylo na pol-x robilem wlasnie swoj kolorowy opis i po go skonczeniu pytam sie czemu nikt z was (lod graczy) nie ma opisu. Odrazu posypaly sie, ze nie potrzebuja, bo tylko mastahy i gosu go maja O_O zaraz wrzuty poszly, a potem kolo mnie wyslal na op pol-pvp, gdzie kolorowy opis kazdy ma i tam spotkalem postac BALKON_BALKON <---- to kto tu jest kretynem confused.gif
Unikatowa kolczuge ... Po pierwsze znajdz sharda 50% fcr 50 mana 10 all res widmowa skorupa inaczej , zrob tarcze z 3 diamentami, Helm to helm szczescia do 50 mf ma +1 do skilli moze sie przydac, bo czasami podczas taxi moze cos wypasc,
glovsy to mage fisty albo frosty, pasek to moze byc nawet dym nocy,amu i ringi no to tak ringi to fcr str lub dex life res, amu to 1+ sorc resy moze str w nim, mozesz miec z tym klopot to nie wiem patrzylem na kazdy zestaw i tylko aniola ringi moglby byc dobre chociaz daja ar ktory jest ci nie potrzebny ale tak to duzo life i 20 dgtm repl, tutaj jest wybor dla ciebie. Buty to moga byc slady cthonu lub jakies rare z 30 frw dex resami lub podobne , armor hmm to najlepszy bedzie goldskin ze wzgledu na resy albo jak chcesz twich, daje inne fajne statsy. Reszte skille i statsy to juz wczesniej mowilem tak samo taktyke. Co do skilli to mowie ci trzeba zrobic sorc jednego typu najlepiej cold lub fire , ale na drugim akcie wiecej jest potworkow na fire np. na arcane te takie byczki, moga sie trafic tez na cold to trzeba bedzie z 5 punktow zainwestowac w statyke, tez moze sie przydac przy twardych magicznych potworkach ... Narazie to wszystko zadaj nastepne pytania

different
Wiadomość [#45]: 06.06.2004 o 12:45

Konto skasowane

-=(ST[o]RM)=- napisał:
... bo ten baran moze sie pluc..., ... a ten ciec o glupoty sie pluje...
A to ze takich wzrotow uzylem to to ze mnie wyprowadziles zrownowagi.

to nie jest wyprowadzanie z rownowagi, tylko brak argumentow u ciebie
nie umiesz normalnie porozmawiac, lubisz sobie pokozaczyc i pobluzgac bo nic inteligentnego nie jestes w stanie napisac
typowy classic (l)user

-=(ST[o]RM)=- napisał:
to ROFL mozna uzywac tak jak ROTFL tylko ze kazdy sie myli jak szybko pisze, a THE nie jest tak wazne

hahaha.gif

-=(ST[o]RM)=- napisał:
robilem wlasnie swoj kolorowy opis i po go skonczeniu pytam sie czemu nikt z was (lod graczy) nie ma opisu.

bo nam niepotrzebny kolorowy opis zeby sie dowartosciowac

-=(ST[o]RM)=- napisał:

Po pierwsze znajdz sharda 50% fcr 50 mana 10 all res widmowa skorupa inaczej , zrob tarcze z 3 diamentami, Helm to helm szczescia do 50 mf ma +1 do skilli moze sie przydac, bo czasami podczas taxi moze cos wypasc,
glovsy to mage fisty albo frosty, pasek to moze byc nawet dym nocy,amu i ringi no to tak ringi to fcr str lub dex life res, amu to 1+ sorc resy moze str w nim, mozesz miec z tym klopot to nie wiem patrzylem na kazdy zestaw i tylko aniola ringi moglby byc dobre chociaz daja ar ktory jest ci nie potrzebny ale tak to duzo life i 20 dgtm repl, tutaj jest wybor dla ciebie. Buty to moga byc slady cthonu lub jakies rare z 30 frw dex resami lub podobne , armor hmm to najlepszy bedzie goldskin ze wzgledu na resy albo jak chcesz twich, daje inne fajne statsy. Reszte skille i statsy to juz wczesniej mowilem tak samo taktyke. Co do skilli to mowie ci trzeba zrobic sorc jednego typu najlepiej cold lub fire , ale na drugim akcie wiecej jest potworkow na fire np. na arcane te takie byczki, moga sie trafic tez na cold to trzeba bedzie z 5 punktow zainwestowac w statyke, tez moze sie przydac przy twardych magicznych potworkach ...

to samo podalem w 2 poscie tego tematu !

badziewie:
straznik 40 all res
oblicze grozy 10 all res, 20 str
zlota skora 35 all res
widmowa skorupa 10 all res 50 fcr
piesc maga
dym nocy
ringi mana, life fcr , str, dex,resy
amulet + ring aniolek
itd itp

przypomnijmy sobie co napisales ...
"ROOOOOOOOOOOFL omg zajebiscie normalnie build rozwalil mi glowe"
"A tak przy okazji ten build, jak bys sie pokazal gdzies to odrazu kazdy by pomyslal, ze noobem jestes"

-=(ST[o]RM)=- napisał:
to kto tu jest kretynem confused.gif

nikt juz chyba nie ma watpliwosci ... TY !

btw co znaczy "ROOOOOOOOOOOFL" ?
hahaha.gif

spicz do moderatorow:
w oczekiwaniu na zmiane tonu wypowiedzi pewnych uzytkownikow PROSZE o nie zamykanie tematu !

[Edycja - different w 06-06-2004 o 12:54]

psycho-pl
Wiadomość [#46]: 06.06.2004 o 14:56

Konto skasowane

ehh ...
normalnie to ja sie klucic nie lubie ale zobacz storm :

"ten baran moze sie pluc"
"a ten ciec"
"K**WY"
a) baran to pewne zwierze, zas nie wiem co ma ono wspolnego z czlowiekiem / nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz
ze different to baran
b) the same as higher ^
c) ales sie zbulwersowal ~~

Nie zasmiecaj mi prosze topica takimi wyrazeniami !
Kumam, mozna przeciez odpowiedzec elegancko na argument / zasugerowac wlasyn itemsetup
Ale nie trzeba innym od razu wrzucac !

-=(ST[o]RM)=- napisał:
to ROFL mozna uzywac tak jak ROTFL tylko ze kazdy sie myli jak szybko pisze, a THE nie jest tak wazne

to nie pomylka z the bo we wczesniejszych postach takze uzywac tego zwrotu bez the np ROOOOOFL itp
nie mozna sie mylic caly czas z tym samym wyrazem. IMO wg mnie uzywales go bo kazdy tak robi, nie bedac pewnym
jego znaczenia.

A to ze takich wzrotow uzylem to to ze mnie wyprowadziles zrownowagi. Tak samo kiedys bylo na pol-x robilem wlasnie swoj kolorowy opis i po go skonczeniu pytam sie czemu nikt z was (lod graczy) nie ma opisu. Odrazu posypaly sie, ze nie potrzebuja, bo tylko mastahy i gosu go maja O_O zaraz wrzuty poszly, a potem kolo mnie wyslal na op pol-pvp, gdzie kolorowy opis kazdy ma i tam spotkalem postac BALKON_BALKON <---- to kto tu jest kretynem

co to ma do rzeczy ? czy jak ktos nazwal postac balkon_balkon to jest kretynem ? czy to znaczy, ze gdybym nazwal soja postac "ciepla_kupa" bylbym kretynem ? otoz nie

po co sie chwalisz ze masz kolorowy opis ? to bylo proste do wyjasnienia . Ludzie nie lubia gdy ktos sie przechwala
swoim opisem [bo niby to on taki gosu ze moze wszystkim powiedziec ze nie maja opisu] Moze i miales dobre intencje, ale
liczy sie ich wyrazenie a nie to ci miales na mysli

co do wyprowadzenia z rownowagi . To ty byles wyprowadzony, czy ci gracze ktorych wkorzyles i zdenerwowales ?

Po pierwsze znajdz sharda 50% fcr 50 mana 10 all res widmowa skorupa inaczej

a jak niby mam sobie to znalezc ? nie mozna czegos znajdowac na zyczenie [moze to byc najwyzej przypadek]

Co do skilli to mowie ci trzeba zrobic sorc jednego typu najlepiej cold lub fire , ale na drugim akcie wiecej jest potworkow na fire np. na arcane te takie byczki, moga sie trafic tez na cold to trzeba bedzie z 5 punktow zainwestowac w statyke, tez moze sie przydac przy twardych magicznych potworkach

a) po co dodawac statica na immuny skoro i tak nie ma czym dobic ?
b) jak zamiezasz se poradzic jednozywiolowa z immunami ?
c) dlaczego ma byc jednozywiolowa skoro 2-zywiolowa tez robi taxi
d) dwuzywiolowa jest latwiej z immunami
e) sorca moja nie ma wymiatac tylko robic taxi do 2 aktu wiec nie musi byc az tak silna
f) chodzi o to zeby lakla kazdego rowno, a nie zabil niektorych bez problemu, a niektorych nawet nie mogla ruszyc
g) skoro bramki dzialaj "nie do konca" to i tak trza paru kolesi ubic [a maja oni immuny]

Narazie to wszystko zadaj nastepne pytania

na razie nie ma

pare powyzszych zdan napisalem abys nie zasmiecal / prowokowal / bluzgal innych
NIektore Twoje wypowiedzi prowokuja do konstruktywnej krytyki ktorej ty nie mozesz przyjac/
Tak , tak jest prawda. czlowiek ktory bluzga / przklina / uzywa zwrotow z mowy potocznej jest wyraznie
poirytowany argumentem prciwnika. A czy nie lepiej byloby zroumiec jego intencje i przyznac sie do wlasnych bledow ?
Pewne Twoje wypowiedzi po zespoleniu z kontekstem traca sens. Nie zrozumiales chyba do czego sluzy forum.
Sluzy do wypowiadania sie i milej konwersacji z innymi uzytkownikami. A nie do wyrazania WLASNYCH opini na temat
usera.

Drodzy MOderatrzy : radze zostawic ten temat otwarty, aby kazdy mogl zobaczyc jak potocza sie dalsze losy tej "telenoweli"... A raczej po to aby wreszcie ktos mogl mi podac np sposob w jaki przprowadzac, czym bic bossow i ogolnie jak ulatwic sobie jszcze bardziej tego rusha.

Aha bym zapomnial :
Dzieki storm za podpowiedz dotyczaca expa na cs. W koncu dobrze leci. biggthumpup.gif
Widzisz ? Ja nie tylko krytykuje. Sporo Twoich uwag [raczej mniejszocs :/] jest trafnych.

-=(ST[o]RM)=-
Wiadomość [#47]: 06.06.2004 o 16:26

Konto skasowane

Different po pierwsze rozsmieszyl mnie ten build, bo myslalem ze jest na classic a skad mialem wiedziec ze ladder ?? . W pierwszym poscie nic nie bylo napisane Ladder wiec sugerowalem sie tym ze chodzi o non ladder. A to ze wiekszosc ludzi na LoD gra ladder i mieli namysli ladder to nie moja wina. Psycho-pl gdyby chociaz napisal ladder to juz bym inaczej myslal ...
Ile razy mam powtarzac to zdanie ??

KOLOROWY OPIS - Jest oznaka dowartosciowania sie O_O ?? Pierwsze slysze jak pamietam to po tym pytaniu na channelu uslyszalem, ze tylko mastahy robia kolorowe opisy. Oo mastahy ?? Dziwne myslenie ja zrobilem sobie kolorowy opis, bo moj profil byl takie szary i chcialem go uatrakcyjnic, poniewaz moji koledzy mieli, duzo ludzi go mialo, a niektore byl normalnie zajebiste.
Kozaczyc kozaczyc taa oczywiscie tylko kto mowil ze jestem kotek a ty grasz od 1.00 ?? Myslisz, ze jesli gram od 1.09 to sie nie znam na d2 ? Zartujesz sobie ty powinnienes sie najpierw zastanowic co mowisz i pomyslec co tez inni mieli namysli piszac posta...
Eh co do rofl to oczywiscie jestem kotkiem i nie znam skrotow ktorych sie uzywa na bn i w internecie i nie znam sie na buildach postaci, bo ja przeciez gram od 2 latach to z moim doswiadczeniem jestem NEWBIE. Eh wiesz sam sie zastanawiam po co ja tu wlazlem i chcialem pomoc ... Bezsensu tu udzielac sie, jesli ktos kto gra od 1.00 wie wiecej, niz ja zna sie lepiej na buildach postaci na classicu chociaz gra na lod. No dobra, jesli ja jestem Newbie czy tam noobem bo gram 2 lata to ty kim jestes Different ??

Zastanow Psychol-pl sie czy chcialbys tradeowac z kolesiem co nazywa sie ciepla kupa, albo grac csy co sie nazywa Misiu_Slejer?? Pierwsza mysl noob, a taka osoba ktora pokazuje, ze zna sie na diablo i wie o co w niej chodzi to napewno chce sie wyroznic dajac jakas unikatowy nick, ale taki z sensem lub jakis ze znaczeniem. Ale zobacz np. ten Balkon_Balkon to jest ostro smieszna ksywka, jest bez sensu, przyznaj sam.
Psychol-pl odpowiedzi na twoje pytania sugestie:
a) Jak wczesniej wspominalem mozna zrekrutowac kolege i BvS zrobic 6 runehunterow to tez duzo. Wydaje mi sie ze to jest jedne z lepszych rozwiazan.
b) Gram od 2 lat jakos do tej pory bylo tak, ze kto mi robil sorc taxi to zawsze sobie radzil. Ja jak byl okres czasu na poczatku 1.10 robilem taxi za soje to najpierw norm i kosz , hell andi robilem sorc, a potem bvs robilem reszte. Na 1.09 robilo sie classic sorc burza+orb, ale ze wzgledu na bonusy odchodzi sie od tego.
c) Ale nie wyrobisz sie z puntkami by np. orb byl mocny musisz dac do bonusow punkty i tracisz na innych umiejetnosciach, ktore sa tez wazne. Patrz i policz sobie kazdy ile ci co zajmie punktow. Pamietaj o 20 cieplo bo nie wyrobisz sie z mana mozesz z 10 nie wiem ja zawsze daje 20. Dalej zeby orb byl mocny musisz dac do mastery i do bonusa tak samo na drzewka fire mastery bonusy do fb i tak ci nie starczy punktow i dobrze nie rozwiniesz odpowiedniej umiejetnosci.
d) Jest latwiej ale bedziesz mial za slabe czary i za duzo czasu ci zajmie. Bvs by sie przydal.
e) Y nie musi byc musi umiec zabic bossow i potworki stajace na drodze np. przy dermatologu albo przy andi.
f) eee... to omijac trzeba tych co nie mozesz zabic proste tongue.gif . A ja bedzie naprawde ciezko to next game eh.
g) BvS i jeszcze raz BvS z takim zespolem naprawde nikt nie jest wstanie przeszkodzic, jesli sorc nie da rady zabic bo immue to bvs sie tym zajmie jak on nie to sorc. Jedno uzupelnia drugiego. A to ze bedzie 6 runehunterow to jest nie wielka strata, ale masz szybsze taxi i bedziesz mogl wiecej ludzi przeprowadzic.
Jak potrzebujesz build do BvS pisz.
Hmm co do itemkow skad to wezmiesz itd. Ja bym na twoim miejscu wymienil sie z kims lod ladder items na classic ladder .
Jest ryzykowne, ale niektore rzeczy na lod ladder sa bardzo duzo warte i na classicu duzo moga dac za nie. To jest jedno z rozwiazan. Drugie ja bym poszukal kogos kto gran na ladder classic a takze na lod ladder i wymienil sie za lod itemy na classic itemy no mniej wiecej to samo co wczesniej. No nie wiem na darmowe na classicu trudno liczyc, a zestawy i sety sa cos warte na ladder bo dupow nie ma i sa bardziej przydatne na poczatek.

psycho-pl
Wiadomość [#48]: 06.06.2004 o 20:47

Konto skasowane

no widzisz ? jak chesz to umiesz
na wstepie zaznaczam ze BvS odpada [nie mam kumpli na classicu]

a) patrz wyzej
b) patrzy wyzej ^^
c) mastery [powyzej 5-10 lvl maly przyrost = nie oplaca sie dawac] , czlowieku synergia do kulki to 2 % na poziom
nawet glowy se tym nie nazlez zawraca 10 pkt gora /// ja nie ide w fb tylko w fw
20-kulka
20-fw
20-mastery fire
10-mastery cold
gora 10 - lodowy pocisk
20 -cieplo
NIe wyrobie ? biggrin.gif Pewnie ze wyrobie !!
d) BvS odpada / czary sa dosyc mocne [na 2 akt hell styknie]
e) a jak potworki od dematologa rzuca sie na muly [i beda mialy immuny]
f) nie mam czasu na next game
g) NIEMA BvS / dla mnie nie istnieje
h) .... kurcze nie ma H :P

jakby co to jeszcze napisze THX

co do kwestii nie dotyczacej mnie to sie nie wypowiadam

Wolver
Wiadomość [#49]: 06.06.2004 o 21:14

Konto skasowane

10 mistrzostwo zimna i 10 synergia do kulki? A po kiego, skoro wiekszy damage bedzie jak wymaksujemy mastery?
Zakladam brak sprzetu +skills i gre na hell ofc biorac pod uwage Twoje posty smiley.gif

[Edycja - Wolver w 06-06-2004 o 21:22]

-=(ST[o]RM)=-
Wiadomość [#50]: 06.06.2004 o 21:26

Konto skasowane

Co do bvs no to mowie wez umow sie ze swoim kolega z lod i razem grajcie ...
Dobre skille tylko, ze wez pod uwage kiedy bedziesz mial tak wymaxowane skill na 9x lvl ??
U nas ciezko sie lvl bije napewno wolniej niz na lod.
Dermatolog robisz fast wjazd na jego chate ( tam gdzie stoji) wymiatasz all FW i puszczasz muly.

psycho-pl
Wiadomość [#51]: 09.06.2004 o 15:13

Konto skasowane

mam spory problem

testowalem moja sorcke :
i pomyslelem ze przeprowadze kumpli przez classic
no i zabilem diablo na koszu , oni wlezli na hell
i taxi na hellu chcialem im zrobic na lodzie ...
po convercie oni mowia ze nie moga na hellu gry zalozyc !!!!
why help ?
to chyba chodzi o to, ze converta trza robic w 3 akcie hella tak ?
nie wiem jak to dziala moze mi ktos wyjasni ?

-=(ST[o]RM)=-
Wiadomość [#52]: 09.06.2004 o 19:44

Konto skasowane

Nah trzeba zabic andi na hellu i dopiero, bo tak to konwert i baala trzeba zabic. Albo wystarczy chyba pierwsza misje w pierwszym akcie. Cos takiego poprobuj nastepnym razem.

rudy
Wiadomość [#53]: 09.06.2004 o 20:49

Konto skasowane

No dobra, robi się tu taki śmietnik, że wrzuce tu coś od siebie.

Storm ile trza mieć dex pod block i w jakiej tarczy (3 diamond). Pozatym blok fajnie współpracuje z fw, ale za niego stracimy coś na hp - hm trzeba się zastanowić, gdzie mamy casterów do pojechania. W sumie to nigdzie (takich mocnych ofkoz), ok block pasi, ważne żeby nas Duriel nie killował 1-2 shotami. Na twoim miejscu podbił bym coś lvl diff.
Ofcoz 63 fcr nie podlega dyskusji, no i jest dylemat. jeżeli jesteśmy bogaci można soje włożyć, wtedy ściągamy frosty, w zamian za magefisty. Jeżeli nie, frosty i z ringów, amu musimy wyciśnać te 13 conajmniej. Resiki też max są fajne, co do skili jakiś cold shield by się przydał. EnSh, nie jest super na pvm, szczególnie z naszą ilością many. Więc IMO:
Stuff: Skorupa, 2*10 fcr, res, str/dex, life/mana rings (jakby ich było na pęczki), Armorek mógłby być jakiś rare, w zależności od resów goldskin, ewent. Victor, Amu do skila resy i inne bajery, butki - to jest wypaśna rzecz na cl. Można fajne z dexem, fhr, resami wysokimi, gloveski frosty, pasek tyż life, str, fhr, Shield bodajże dragon z 3 brylancikami.
Statsy: standard, czyli wiadomo a jak nie to dobra powiem (str - stuff, dex- block, vita reszta, albo vita/energy reszta, trza pamietac ze miksturki sa w sklepie :P)
Skile: orb, pocisk, mastery, fw, potem mastery/warm (fw tak super nie bedzie przydatny), zresztą kto jak woli - this is IMO. no teleporcik, static, frozen armor
Pamiętać ludzie że to ma być sorca tylko i wyłacznie żeby przerzucić kolesi do 2 aktu. żadne svs czy meph sorc jak tam niektórzy się chwalili

Cya and GL

PS Question - wyciągliście może ktoś soj z cl hazardu, a jak to ile, i wogóle jaka była to sytuacja, co o tym myslicie - myślę że nie trzeba nowego topa robić

different
Wiadomość [#54]: 09.06.2004 o 22:20

Konto skasowane

-=(ST[o]RM)=- napisał:
Nah trzeba zabic andi na hellu i dopiero, bo tak to konwert i baala trzeba zabic. Albo wystarczy chyba pierwsza misje w pierwszym akcie. Cos takiego poprobuj nastepnym razem.

konwert na lod dopiero gdy skonczycie act 2 i jestescie na akcie 3 (hell of korz)

[Edycja - different w 09-06-2004 o 22:35]

Kamallo
Wiadomość [#55]: 10.06.2004 o 19:19

Konto skasowane

rudy, na cl potrzeba 0 dex do max bloku biggrin.gif
Co do twojego PS Question: To chyba było mozliwe na patchu 1.06 badz wczesniejszym jak ktos juz wspomniał, bo teraz ani ja ani zaden z moich kumpli nie wyciagnal nigdy soja z hazardu.

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
-=(ST[o]RM)=-
Wiadomość [#56]: 10.06.2004 o 21:05

Konto skasowane

Rudy ten build jest zbyt drogi pamietaj ze psycho-pl nie ma nic na poczatek ten zestaw co opisalem chyba bedzie najtanszy. Poza tym to samo wczesniej pisalem i potwierdzasz to swoja opinia.
63 fcr co to znaczy ??
Cold shield ??
Ensh dla sorc wtf ??
Jak mowilem wczesniej do dexa dajesz tyle ile potrzebujesz do widmowej i trzeba patrzec ze stuff tez daje dex i wyliczyc.
Co do bloku to ja nie wiem o co chodzi na tym lod. I tak ten dex w duzym stopniu nie daje i to jest czysta glupota.

Co wiem jest mozliwe ze na hazardzie sety lub uniq mozna wygrac, mi sie jednak to nie udalo.
Nawet jesli to jest prawda to musialbys sie duzo nahazardowac tak samo jest ze znalezieniem. Bardzo ciezko go znalesc

Kamallo
Wiadomość [#57]: 10.06.2004 o 22:42

Konto skasowane

Zbrojenie:
Jesli masz juz ponad chociarz 4x-50 lvl i masz w czyms dmg ponad powyzej 300 no i radzisz sobie z tym co masz na koszu to zalecam Andariel na koszu, moze ona wywalic wszystko czego potrzebujesz, a w szczegolnosci amu i ringi z fcr, res, +str/dex, +mana/life, czasem jakis sprzet niezly, nawet mi ostatnio rzucila Straznika 46 all res i Oblicze grozy. ona własciwie co jakis czas rzuca wszyskie rodzaje sprzetu nawet jak sie ma male mf. Wiec kilkadziesiat runkow na Andy na koszu i masz juz cos do zalozenia na siebie ^^.
Robie teraz nową sorke czystą pod zimno (pochwale sie ze bawiac sie telekineza po krowkach na normie ze skrzynki wypadła mi mewa biggrin.gif no mało nie padłem biggthumpup.gif ), no i majac 40 lvl sam na koszu idąc na cs rozwalam wszystko co sie rusza 1 czy 2 orbami (bosy sa na 3 do 5 orbow), nartafilem raz na Seisa z Cold Immune no to go osłabilem statykiem, a ze nie mialem zadnej broni recznej zeby go dobic to napazałem go telekineza (1-2 dmg) hahaha.gif po jakiejs minucie padł (zaznacze ze dzieki telekinezie prawie nie mogl sie ruszyc jak go przyparłem do muru biggrin.gif )
Moja sorca (42lvl) ma statsy narazie:
Str - base (10)
Dex - base (35 chyba to jest)
Vita - 200
Mana - base jak narazie, ale bedzie więcej zdecydowanie.
Jak juz pewnie zauwazyliscie jest to sorca pod orb (+ synergia, mastery zimna i ciepło). Mysle ze ona sobie da spokojnie rade z taxi do 3 aktu hell dzięki bramkarzom, bo dzieki nim nie musze rozwalac tych z cold immune, i mysle ze to bedzie naprawde szybkie taxi.
Aha, zastanawiacie sie zapewne jak ja majac 10 str cokolwiek unioslem? .. hehe, mianowicie do 18 lvl byłem niemal goły (sprzet only bez srt req lub req do 13 str bo miałem czapke z +3 str) ale potem załozyłem czapke co znalazlem mając 2 lvl z 2 dziurami w ktorą włozyłem 2 perf ametysty (+20str) no i juz było cymuś biggrin.gif norma na tym przeszedłem (no i oczywiscie ze sprzetem co mało wymaga a daje jakies dobre bonusy). Teraz dobijam lvle do paska co mi da +16 str 10 fhr, jakies resy i 44 life (50 lvl req, 0 str req) i rekawiczek co mi dodadza +11 dex resy dwa po 2x (0 str req, 48 lvl req) dzieki czemu czapke bede mogl zmienic ^^. W sprzecie mam najbardziej wymagające rzeczy na 60 str req ale juz po 50 lvl bedzie w sumie te 6x str z bonusami biggrin.gif , a dex sie załapie z rekawiczek jeszcze albo 2 ringow zeby nosic frosty i widmowa. Na start moze tez byc dobry Cyklon (ta rozczka dla necra daje 13 many, 30 fcr, wymaga tylko 14 lvl i 0 str - chyba nie jest nazbyt cenna). Pomyslicie po co ja wam to pisze skoro wy nic nie macie? A po to zebyscie wiedzieli gdzie i co szukac jesli bedziecie szukac (za wiele czasu to nie zajmie, poswiec te pol godzinki dziennie na andy na koszu a po kilku dniach juz cos bedziesz z tego miał wartosciowego). Moze super sprzetu nie znajdziecie (choc na cl wszystko jest mozliwe), ale co wam bedzie potrzeba to znajdziecie, a Andy na koszu nie jest zbyt ciezka. Wiec zeby nie prosic sie nikgo o sprzet radze tam polatac biggthumpup.gif .
Powodzenia.

PS. Jesli komuś nie chce sie tego czytać to w skrocie mi chodziło o to: Polatjcie na Andy na koszu zeby sie dozbroic w miare przyzwoicie biggthumpup.gif

Hammerdin PvP
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
rudy
Wiadomość [#58]: 11.06.2004 o 11:21

Konto skasowane

Heh no trzeba przyznać, że nie grałem dużo classic biggrin.gif. W takim razie są tam jakieś progi fcr, fhr czy może ias? Z blokiem też ciekawie, mi się w cl podoba to najbardziej, że nie ma problemów z ustalaniem zasad pvp. biggrin.gif Mam hammerdina na 77 tam (gołego np diff :P). Może od nowa se zaczne. Jedyne czego współczuje tym starym wyjadaczom Cl to rozdziałki biggrin.gif
Cya and GL

Kamallo
Wiadomość [#59]: 13.06.2004 o 05:34

Konto skasowane

Ze co rudy, rozdzialkiconfused.gif? to ze niby gram na cl to musialnym przestawiac na 640x480?? hahaha.gif Daj spokoj, a po co ja kupowalem sobie dodatek, wlasnie dla tej rozdzielczosci!!!!!! (800x600 zeby nie bylo nieporozumien). A to z dexem to jest zarabisty "+" dla CL bo nie psuje nam statystyk biggrin.gif jak to ma miejsce w LoD (co prawda sa bonusy od itemow, ale to i tak jest uciazliwe).
Kolejny plus to sumowanie sie wszystkich aur paladynow zwiekszajacych obrazenia (fizyczne i mlotkow) tak wiec z 3 palami (konc + fanatyzm + moc - wiadomo ze moc to 1 + bonusy) wychodzi dmg mlotkami lekko 17k, niektorzy z wiekszymi bonusami do skili maja po 19k. To jest dopiero wymiatanie wtedy biggthumpup.gif
na 2 takich aurach tez jest milo (12 do 14k dmg zaleznie od ilosci bonusowych skili). Na LoD mnie to uderzylo ze tego nie ma :/

Hammerdin PvP
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
-=(ST[o]RM)=-
Wiadomość [#60]: 13.06.2004 o 10:58

Konto skasowane

lol.gif mowisz ze nie stosuja cons+ fana +moc confused.gif?? OMG eh to wydawalo mi sie ze na lod jest wszystko wieksze tzn. dmg itd. jesli maja skillery i inne glupoty. Ciekawe ciekawe ... Kamil slyszales o tym ias w ww biggrin.gif ?? Normalnie padlem jak uslyszalem pytanie czy ias daje cos do ww tzn. zwieksza szybkosc trafien i za tym idzie wiecej dmg idzie na przeciwnika ??
Eh tak samo z koncetrancja u barba kiedys rozmawialem z kolesiem o koncentracji co jest lepsze. Odrazu powiedzialem ze ww jest najlepsze. Ale koles upieral sie ze koncetrnacja, wkoncu na to wyszlo ze on myslal o pvm a ja o pvp ROFL.

REKLAMA
Strona 3 z 7.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :