Dziś jest: Niedziela, 5 lipca 2020, godzina 11:42
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: ladder czy unladder???

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Sea-Angel
Wiadomość [#21]: 27.06.2004 o 22:56

Konto skasowane

>>Ponoć ktoś nieużywający MH i botów to tam smieć, lama i skończony noob.

Zależy jak interpretujesz te słowa. Nooby fakt, na pewno nie używają mh, bo nawet nie wiedzą co to jest i z takimi się właśnie gra najprzyjemniej, bo nic nie kombinują, nie spamują, tylko se spokojnie grają. Lamer z definicji to właśnie ten, który używa MH, a że śmieć przy okazji dla mnie to swoją drogą.

marco156
Wiadomość [#22]: 05.07.2004 o 16:40

Konto skasowane

ja gram non lader z prostych przeczyn:
1 wole sam zbierac staff i nie uzywam do tego zadnego bota i innego badziewia nawet ni mam mh bo nie potrzebuje
2 trejd lamezy z ladera tak spamuja ze zygac mi sie chce pozatym prawie nigdy nie kupuje itemków
3 mam w dupie caly spadek ladera jaki niedlugo nastapi poniewaz i tak caly lader to dupped items i go skasuja po pierwszym skanie
4 mam w dupie caly ranking bo i tak badziew jeden wielki
5 a nowe itemki sa dla lemerow ktorzy bez przegietego staffu grac nie umieja

[Edycja - marco156 w 15-12-2004 o 19:48]

TheStructor
Wiadomość [#23]: 05.07.2004 o 17:00

Konto skasowane

widac chlopcy ze malo graliscie adder, bo ja gram cale 5 dni i wlasnie ide 3cia postac zaczynac smiley.gif

a non-ladder to syff, po porstu ktos nie moze przyznac ze zebral iles tam itemow (nie wiem w uczciwy/nieuczciwy sposob) i ze drugi raz nie jest w stanie tego zrobic to wtedy zostaje na non-ladder
na ladder lamerzy ? lol.gif chyba jednak na non-ladder zostalo cale duped-towarzystwo, MH ? hmmm czasem ktos uzywa w grze ale rzadko mi sie udaje to wychwycic
non-ladder - przegrancy, nie potrafiacy juz grac i sie bawic, nie wiem jak tam jeszcze sie utrzymuje cos takiego jak TRADE O_o
ladder - ludzie zyjacy nadzieja na restart i nowy sezon i nowa zabawe i potrafiacy zebrac wsyztskie itemki ktore chca w krotkimokresie czasu smiley.gif

Wspaniale.
AddMaster
Wiadomość [#24]: 05.07.2004 o 19:12

Konto skasowane

80% ludzi gra ladder wiec to chyba o czyms swiadczy (ok. 80%, z moich obserwacji) ja gram ladder i po resecie zaczynam od nowa, konto oddałem .. biggrin.gif

ZOD_Ostry
Wiadomość [#25]: 18.07.2004 o 23:45

Konto skasowane

Oczywiscie za LADDER smiley.gif tylko ladder i zawsze ladder na non ladder jest tyle itemow ze runa maja duza cene i jest lipa teraz na new ladder shako Ist kosztuje i to jest piekne jak widze kogos z HOTO to wiem ze elita a nie ze karzdy ma Hoto i enigme jak karzdy ma to lipa :{{{{{ LADDER RULES lol.gif

K4z4n
Wiadomość [#26]: 29.07.2004 o 18:06

Konto skasowane

co do mh i botów : ) są na ladder : ) i to masa : )
nie wiem jak to wygląda na no ladder, bo tam nie gram, ale wiem ile lam jest na ladder : )

Kaktus
Wiadomość [#27]: 19.11.2004 o 22:34

Konto skasowane

Denerwuja mnie wypowiedzi w stylu:" Na non ladder sa same lamy" itp. Kazdy gra tam gdzie chce i jak chce. Ja wybralem non-ladder bo od zawsze na nim gralem i bede gral. Na HC nie gram bo wiem ze po 1 ripie bym przestl wiec nawet nie zaczynam smiley.gif. Nie wiem po co od razu najezdzac na siebie za to ze ktos ma oddmienne zdanie.

Godadam
Wiadomość [#28]: 19.11.2004 o 22:54

Konto skasowane

Spójrz na datę ostatniego posta....... sucker.gif

Barre
Wiadomość [#29]: 19.11.2004 o 23:07

Konto skasowane

TheStructor napisał:
widac chlopcy ze malo graliscie adder, bo ja gram cale 5 dni i wlasnie ide 3cia postac zaczynac smiley.gif

a non-ladder to syff, po porstu ktos nie moze przyznac ze zebral iles tam itemow (nie wiem w uczciwy/nieuczciwy sposob) i ze drugi raz nie jest w stanie tego zrobic to wtedy zostaje na non-ladder
na ladder lamerzy ? lol.gif chyba jednak na non-ladder zostalo cale duped-towarzystwo, MH ? hmmm czasem ktos uzywa w grze ale rzadko mi sie udaje to wychwycic
non-ladder - przegrancy, nie potrafiacy juz grac i sie bawic, nie wiem jak tam jeszcze sie utrzymuje cos takiego jak TRADE O_o
ladder - ludzie zyjacy nadzieja na restart i nowy sezon i nowa zabawe i potrafiacy zebrac wsyztskie itemki ktore chca w krotkimokresie czasu smiley.gif

n/c nl to syf....

ja nie wiem, jakoś gram nl 3 miesiące już i jakiś syfiasty wcale nie jest!

xKXx
Wiadomość [#30]: 19.11.2004 o 23:58

Konto skasowane

nie wiem o co wam chodzi... nie uzywam ani mh, ani bota, ani innych ch.j wie jakich cudów.... gra mi sie dobrze, jakos tam powoli sobie zbieram itemy, dorabiam sie szybciej niz duzo ludzi ktorzy sobie zainstalowali mh i "szpanuja"... tak wiec nie wiem o co tam chodzilo ze ten kto na ladder nie ma mh, bota itd. to lama :/ moze WTEDY tak bylo, ja zaczalem gre na CBN poczatku wrzesnia, a co bylo wczesniej to niewiem

EDIT
od pocz. wrzesnia cbn, nie ogolnie ofc ;)

[Edycja - xKXx w 06-12-2004 o 17:35]

Herb
Wiadomość [#31]: 25.11.2004 o 15:31

Konto skasowane

A wiec nie wiem gdzie tego posta napisac po tym co widzialem wszedzie tego typu zostały zamykane ;/

Wiec chce zamienic itemy ladder na itemy nld ..

-Hoto 32%
-anni 12/10/10
-anni 11/10/9
-shako um ,zaka um , serafin 2/2 , arach
-troll nest 3 soc with 2 ist [1 free soc]

Do tego dojdzie troche itemkow sorc mf itp.

Co do ceny sie dogadamy .. gg 2170201

HcRulezz
Wiadomość [#32]: 25.11.2004 o 18:20

Konto skasowane

hm.. a ja powiem tak zaczynalem grac w d2 z 4 miechy temu po 1 resecie zostalem troche na nld potem ld (mowie sc) wygasly mi all mule na nld to niegram juz nld ( jak gralem na nld nie wiedzialem nci o mefowaniu itd dostalem all za darmo) tera gramm ponad 1 miech na hc ld i powiem tak hm.. na hc jest ciekaweiej a od tego kto woli ld czy nld to raczej bez znaczenia na ladder to ranking i nic takiego nowego na hc mowil ktos ze bez mh i bota to lama wsumie ja gralem z mh ale bez czikena itd pierdoool na ld sam juz niewiem jak grac na cl niemam zamiaru raczej na sc nie wrooce jednak na hc mi sie podoba a czy ld czy nld hm to raczej sie patrzy na to gdzie sie komu podoba i czy f l idzie gdzie tzn chu... bylo by ja na hc ld a moje f l nld :F w sumie znam tylko 3 osoby co sa ok i moge przy nich przewakac i wiem ze niezajebia na ld a na nld nieprobowalem moze sie skusze :F

Jaromisz
Wiadomość [#33]: 06.12.2004 o 15:37

Konto skasowane

Wole grać ladder.Jak widać większość osób woli ladder niż unladder. cool.gif

kOOtek
Wiadomość [#34]: 06.12.2004 o 17:46

Konto skasowane

non ld = pvp
ld = pvm

... wszystko jasne ...

Sivy11
Wiadomość [#35]: 06.12.2004 o 21:51

Konto skasowane

a ja tam od wszytskich Waszych ladderow, non-ladderow wole poprostu singielka smiley.gif moze i to wyda sie smieszne ale od 3 lat gram only single player z wyjatkiem 2 miesiecznego okresu na bn jeszcze na patchu 1.09 - nie podobalo mi sie i wrocilem do singielka because this is MY MY WORLD hahaha.gif (sorry nie umailem sie powstrzymac hahaha.gif )

POILNER
Wiadomość [#36]: 07.12.2004 o 14:16

Konto skasowane

A ja mam pytanie z innej beczki. Ile trwa juz ten nowy ladder ? I na kiedy jest przewidziany jego reset ? Zaczynam grac po dlugiej przerwie i chce wiedziec na czym stoje...

Kasjusz
Wiadomość [#37]: 07.12.2004 o 14:25

Konto skasowane

nowy ladder zaczal sie 8 lipca , a kiedy sie skonczy to nie wiedomo

POILNER
Wiadomość [#38]: 07.12.2004 o 14:31

Konto skasowane

A pierwszy ile trwal, rok ? Przestalem grac po 2 miesiacach to nie mam pojecia

REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :