Dziś jest: Czwartek, 6 sierpnia 2020, godzina 02:55
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map Land of Warcraft - PROJEKT UPADŁ!!!

Temat został zamknięty.

Temat: Land of Warcraft - PROJEKT UPADŁ!!!

Pierwsza     <<   <   ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ...  >   >>     Ostatnia
XARDAS
Wiadomość [#121]: 29.02.2004 o 14:55

Konto skasowane

to jest :
tytuł - o fortuna
wykonawca - Therion
czy coś takiego :P

ExproTFT
Wiadomość [#122]: 29.02.2004 o 15:46

Konto skasowane

Killstar sie pomylil... na te wieze da sie wstawic lucznikow (ciut kombinatorstwa, ale beda )... Wiec ich tam wstawie...

Scarabeush
Wiadomość [#123]: 01.03.2004 o 16:31

Konto skasowane

FallenDemon napisał:
Moze mi ktos powiedziec jak sie nazywa utworek z samego konca Zbudzonego Boga (przemiana w archona), Muzyka jest mi dobrze znana ale jakos nigdy nie slyszalem tytulu ani autora. Z gory thx.

chyba gregorian albo jakieś sakralne muzy :P

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
WesZ
Wiadomość [#124]: 01.03.2004 o 16:50

Konto skasowane

Kto mi napisze jak najbardziej szczegółowo jak zaimportować wszystkie pliki skina do mapy?

P.S. - podejrzewam że zrobiłem oftopika, przepraszam

Now Playin' Ragnarok Online ^_^
XARDAS
Wiadomość [#125]: 01.03.2004 o 16:53

Konto skasowane

Scarabeush napisał:
FallenDemon napisał:
Moze mi ktos powiedziec jak sie nazywa utworek z samego konca Zbudzonego Boga (przemiana w archona), Muzyka jest mi dobrze znana ale jakos nigdy nie slyszalem tytulu ani autora. Z gory thx.

chyba gregorian albo jakieś sakralne muzy :P

DAłem mu odpowiedz zaraz po jego pytaniu ,więc nie musiałeś tego mówić ,tym bardziej że fałszywe namiary dajesz :P

Killstar
Wiadomość [#126]: 01.03.2004 o 18:11

Konto skasowane

Własnie to utwór kapeli Therion, a oni grają raczej metal nie sakralne jakieś tam smiley.gif
a co do łuczników to... no ee...pomyliłem się sucker.gif

Shunt
Wiadomość [#127]: 01.03.2004 o 18:39

Konto skasowane

W internecie kiedyś widziałem kilka bardzo ciekawych skinów - tyle, że takich, że przypominają postacie z warcrafta - pasują jako nowe jednostki. (na serwisie mapcraftu też są takie np. Stary Thrall) Np. takie: (Ech nie działa... trzeba kliknąć link sad.gif)
Trzy ciekawe jednostki

Czy zamierzacie obcych skinów i modeli też używać? I czy spotkamy wiele takich jednostek?

P.S. Jakby ktoś nie wiedział to ten screen NIE JEST z kampanii LoW

[Edycja - Shunt w 01-03-2004 o 18:52]

XARDAS
Wiadomość [#128]: 01.03.2004 o 18:44

Konto skasowane

C:Moje dokumenty1065277640.jpg biggthumpup.gif nie można z dyskuiu trza z jakiejś stronki

Sigmar
Wiadomość [#129]: 01.03.2004 o 22:40

Konto skasowane

Tym razem MDS postanowił przedstawić wszystkim wygląd nowego domu nocnych elfów - wyspy Teldrassil:

XARDAS
Wiadomość [#130]: 01.03.2004 o 23:35

Konto skasowane

Fajne screeny biggrin.gif zrobili byscie jakąs galerie na mapcrafcie :P

Scarabeush
Wiadomość [#131]: 02.03.2004 o 14:20

Konto skasowane

o fajnie a tam jedzie se na koniu Furion love.gif

Rafax_
Wiadomość [#132]: 02.03.2004 o 18:33

Konto skasowane

Ale Kalimdor z elfami też będzie rzecz jasna? Bo to nie jest ich nowy dom. Część osiedliła się w Kalidarze, a część nadal mieszka w Kalimdorze.

Sigmar
Wiadomość [#133]: 02.03.2004 o 19:03

Konto skasowane

Część elfów przeniosła się na Teldrassil, a część nie zaakceptowała pomysłu utworzenia nowego Drzewa Świata i pozostała w lasach Ashenvale, więc Teldrassil jest jak najbardziej nowym domem dla (dużej grupy) nocnych elfów. biggthumpup.gif

FallenDemon
Wiadomość [#134]: 02.03.2004 o 20:21

Konto skasowane

Co do ciekawych jednostek, moze dacie black sphinxa (czy jak mu tam bylo). Podobno fajnie wyglada, a jeszcze go nie widzialem.

Bobek3000
Wiadomość [#135]: 02.03.2004 o 22:18

Konto skasowane

Zarąbiste SCREENY , dobre są .

Rafax_
Wiadomość [#136]: 02.03.2004 o 22:23

Konto skasowane

Sigmar napisał:
Część elfów przeniosła się na Teldrassil, a część nie zaakceptowała pomysłu utworzenia nowego Drzewa Świata i pozostała w lasach Ashenvale, więc Teldrassil jest jak najbardziej nowym domem dla (dużej grupy) nocnych elfów. biggthumpup.gif

Właśnie. Część przeniosła się, a część nie. A jestem ciekaw co w Lordaeronie będzie. Na pewno Quel Thalas i część Lordaeronu kontrolują wojska Sylvanas. Ale jest tam jeszcze Plaga Nieumarłych, którymi pod nieobecność Arthasa zarządza Kel'Thu Zad. W LoW powinni to uwzględnić. Aha w Lordaeronie zostało na pewno kilka baz ludzi i Nocnych Elfów(z Furionem i Tyrande), którzy przybyli tam we Frozenku, by walczyć.

ulti15
Wiadomość [#137]: 03.03.2004 o 03:48

Konto skasowane

a ja mam troche watpliwosci.. przeciez to to drzewko swiata utrzymywalo jakas tam rownowage i dawalo elfom wieczne zycie, czy znie?? wiec jak elfy mogly 'niezaakceptowac' utworzenia nowego.. poza tym przeciez mowili ze stare drzewo sie regeneruje i odrasta...

Forum PBF - Play By Forum rpgsessions.pq.pl
Dla prawdziwych miłośników RPG
Scarabeush
Wiadomość [#138]: 03.03.2004 o 18:47

Konto skasowane

;p ja sie na tym nie znam ale elfy miałe życie wieczne dzięki temu drzewu. W ostatniej misji Furion z Tyrande mówią że będą musieli żyć jak śmiertelnicy. To jest to wieczne życie. A co do niezaakceptowania dzrewa świata zwykle znajdzie sie te 10% które zostanie w ojczyznie ;p

>:-( po.gif diablotin.gif

Cya

Rafax_
Wiadomość [#139]: 03.03.2004 o 20:44

Konto skasowane

10% to nie. Przcież zobaczcie se mapę WoW. Nadal jest tam stolica. Pomniejsze miasta na pewno też są tylko tam nie są zaznaczone akurat.

Killstar
Wiadomość [#140]: 05.03.2004 o 16:53

Konto skasowane

1. Nie drzewo dawało zycie wieczne tylko to na czym urosło drzewo, czyli maicznej mocy zaczerpnietej przez Illidana ze Studnii Wieczności nim pochłąnęły ją wzburzone wody oceanu. A dlaczego Elfy obawały się tej mocyconfused.gif bo zwabiła ona niegdys Płonący Legion

REKLAMA
Strona 7 z 115.
Pierwsza     <<   <   ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :