Dziś jest: Czwartek, 6 sierpnia 2020, godzina 02:36
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map Land of Warcraft - PROJEKT UPADŁ!!!

Temat został zamknięty.

Temat: Land of Warcraft - PROJEKT UPADŁ!!!

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ...  >   >>     Ostatnia
Bobek3000
Wiadomość [#41]: 08.02.2004 o 11:43

Konto skasowane

Dobry jest ten screen wyspy Echa , nie ma co . Już nie moge sie doczekać kiedy bedzie gotowa kamapania LAND OF WARCRAFT.
biggthumpup.gif biggthumpup.gif

XARDAS
Wiadomość [#42]: 09.02.2004 o 09:48

Konto skasowane

Mam pytanie: czy tu się będzie grało tylko herosem ?

Scarabeush
Wiadomość [#43]: 09.02.2004 o 10:37

Konto skasowane

Parę pytań do MDS-u
1. Ile jest kontynentów ?
2. Ras będzie 11 - W tym 4-5 niewiadomych. Ja wiem na pewno że to będzie vampire biggrin.gif Reszta to... ?
3. Czy będzie można grać w to Online ?
4. Pod jaki adres można wysyłać teren itd?
5. (>.<) Kiedy będzie kampania dokładnie ? (Premiera ? :P )
6. Nie mam więcej pytań wysoka izbo smiley.gif

[Edycja - Scarabeush w 09-02-2004 o 10:38]

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
Shunt
Wiadomość [#44]: 09.02.2004 o 15:52

Konto skasowane

Właśnie... mam nadzieję, że będą jakieś mapy na których będzie się prowadziło bazę, bo chyba sam heros się w końcu znudzi sad.gif

ExproTFT
Wiadomość [#45]: 10.02.2004 o 13:07

Konto skasowane

Scarabeush napisał:
Parę pytań do MDS-u
1. Ile jest kontynentów ?
2. Ras będzie 11 - W tym 4-5 niewiadomych. Ja wiem na pewno że to będzie vampire biggrin.gif Reszta to... ?
3. Czy będzie można grać w to Online ?
4. Pod jaki adres można wysyłać teren itd?
5. (>.<) Kiedy będzie kampania dokładnie ? (Premiera ? :P )
6. Nie mam więcej pytań wysoka izbo smiley.gif

[Edycja - Scarabeush w 09-02-2004 o 10:38]

1. Tajemnica
2. Ras bedzie wieccej niz 11...
3. W kampanieconfused.gif lol.gif
4. Nie wysylac
5. Jak skonczymy smiley.gif
6. Prosze siadac smiley.gif

eszu
Wiadomość [#46]: 14.02.2004 o 13:06

Konto skasowane

juz to widze moze najwyzej zmienia skin arthasa na inny kolor jak w zbudzonym bogu w sumie te kampanie ich sa fajne tylko dla niewymagajacych i zadowalajacych sie czyms niespecjalnym, pasja do tego nie jest wystarczajaca jesli sie robi cos powaznego sad.gif

Skrzetuski
Wiadomość [#47]: 14.02.2004 o 14:49

Konto skasowane

A wyspy echa z pomnikami? A Iron Forge z fortecą? A krypta wampirów? A wioska Taurenów z chatami, Totemami?
To wszystko są całekiem nowe modele, nowe efekty. Nawet zmiana tekstury na nową, DOBRĄ jest cholernie trudna. Cóż, są ludzie, którzy zawsze wiedzą lepiej...

Scarabeush
Wiadomość [#48]: 14.02.2004 o 14:54

Konto skasowane

Spoko przecież są screeny. A Zbudzony Bóg to tylko dopiero intro MDS-u. Killst4r nie odejdzie :] Jeszcze będzie jako dziadek robił mapki do WarCraft 3 :] Więc dajcie spokój z uwagami przecież ludzie pracują tak świetnie że sam bys pozazdrościł :] Co do Arthasa - rotfl jak zobaczyłęm spadlem z krzesła - niby z czego mają być robione jednostki ? Z gliny i przyczepiane do monitora i mają chodzić nie ? ;P Za wygodny chłopie jesteś smiley.gif

aIM.Kra]Y[atoR
Wiadomość [#49]: 15.02.2004 o 11:53

Konto skasowane

Dotychczas chłopaki nie podziwiałem zbytnio waszej twórczości, ale ten screen z orkową bazą zrobił na mnie wrażenie, pomijając parę błędów:p

Edi_rewolucje
Wiadomość [#50]: 15.02.2004 o 12:22

Konto skasowane

Jedno jest pewne Szykuje sie naprawde niezla kampania Nowatorska Mam nadzieje ze wniesie nieco swiezosci w nieco zasiedzialy swiat WC Powodzenia wink.gif

Rafax_
Wiadomość [#51]: 15.02.2004 o 17:15

Konto skasowane

Niezłe dynie biggrin.gif Fajnie też wygląda to podwodne miasto. Tylko jak się w nim będzie grało confused.gif

[Edycja - Rafax_ w 15-02-2004 o 17:17]

malff
Wiadomość [#52]: 15.02.2004 o 22:03

Konto skasowane

Wszystko cacy gdyby nie to ze kampania bedzie tylko po angielski... sad.gif
Pokapuje sie, ale 100 razy bardziej wolalbym w jezyku ojczystym :/

Shunt
Wiadomość [#53]: 15.02.2004 o 23:10

Konto skasowane

to LoW ma być po angielsku??!! Rozumiem, że chcemy pokazać co potrafimy ale to lekka obraza, że Polscy twórcy robią grę najpierw nie dla Polaków ale dla zagranicy sad.gif A ta starcraftowa kampania była po polsku i wszystko było w porządku. Powinno się robić w takim wypadku dwie kampanie naraz - identyczne, tyle, że jedna po polsku druga po angielsku. Wprawdzie znam angielski ale wielu pewnie nie zna i byłoby zawiedzionych sad.gif Zresztą ja też byłbym.

WesZ
Wiadomość [#54]: 16.02.2004 o 21:14

Konto skasowane

1. Czy KillSt4r wygląda taq jak na afq?
2. Podajcie mi nazwy wszystkich programów jakie użyliście do tworzenia "Zbudzonego Boga" i "Land of Warcraft"
3. A to ktoś widział - http://republika.pl/wesz/images/W31.jpg
- http://republika.pl/wesz/images/W32.jpg

Now Playin' Ragnarok Online ^_^
Edi_rewolucje
Wiadomość [#55]: 16.02.2004 o 23:13

Konto skasowane

Czyli co nie mozemy liczyc na zadne screeny ani info o LOW??

dark01
Wiadomość [#56]: 17.02.2004 o 15:17

Konto skasowane

Na pytanie 1. sam se odpowiedz ;/

ExproTFT
Wiadomość [#57]: 17.02.2004 o 15:18

Konto skasowane

Mozecie... kto powiedzial ze nie?

A co do uzytych programow:
- WE i UMSWE
- IMG EXT II
- Program do grafiki 2D (np. Pain Shop Pro, Gimp)
- 3D Studio Max

Chyba tyle...

Sigmar
Wiadomość [#58]: 18.02.2004 o 16:44

Konto skasowane

Otóż dzisiaj przeprowadziłem krótką rozmowę z Killstarem w której odpowiedział na niektóre pytania związane z kampanią "Land of Warcraft":

Pytanie: Czy w LoW będzie można stać się na tyle potężnym aby zniszczyć wrogie miasto (np. krasnolud podbijający Orgrimmar), czy straże będą nieśmiertelne i uniemożliwią to?
Odpowiedź: Bohater może stać się bardzo potężny, ale czy na tyle aby zniszczyć całe miasto? To zależy tylko i wyłącznie od gracza. Straże są jak najbardziej śmiertelne...

Pytanie: Czy planowane są różne zakończenia gry? A jeśli tak to od czego będą one zależeć?
Odpowiedź: Jak najbardziej, zakończenie będzie zależało zarówno od rasy postaci jak i od zadań jakie się wykona.

Pytanie: Czy Illidan będzie w grze?
Odpowiedź: Tak, jak się okazało przeżył walkę na Koronie Lodu i uciekł stamtąd...

Pytanie: Czy w LoW będzie Outland?
Odpowiedź: Jak najbardziej...

Pytanie: Czy w grze będą pewne dodatki o których panom z Blizza nawet się nie śniło? =]
Odpowiedź: Tak.

Pytanie: Czy napotkamy na swej drodze innych znanych bohaterów? Nawet tych zapomnianych?
Odpowiedź: Tak, na przykład będzie można spotkać nieumarłego Uthera Lightbringera

Pytanie: Czy nawet znane nam postacie takie jak Thrall, Furion czy Sylvanas będą wyglądać inaczej niż w TFT?
Odpowiedź: Niektóre tak samo, ale większość inaczej. We Frozen Throne wykorzystano małe, niewyraźne tekstury 256x256 u nas bohaterowie będą nieco zmodyfikowani na texturach 512x512

Pytanie: Co z umiejętnościami bohaterów? Czy będzie wyglądać to jak w War3 (3 umiejętności i ultimate), czy inaczej?
Odpowiedź: Umiejętności będzie więcej i będą miały więcej poziomów...

Pytanie: Czy planowane jest wprowadzenie do kampanii nowych dźwięków i muzyczki?
Odpowiedź: Tak, jak najbardziej...

Na sam koniec dosyć smunta informacja: Odszedł z teamu jeden z głównych mapmakerów, powodem odejścia są problemy osobiste...

XARDAS
Wiadomość [#59]: 19.02.2004 o 19:09

Konto skasowane

Tylko nie zapomnijcie ustawic by sie dalo filmiki skipowac !!!!!!!!!Bo denerwuje jak chcesz restartowac , a tam minute filmu.

Scarabeush
Wiadomość [#60]: 19.02.2004 o 19:16

Konto skasowane

No niestety jest tak w Polskich kampaniach że gdy leci filmik naciskasz ESC a tu odwołuje się jeden dialog. Co do tych restartów jest prosta teoria - SAVE biggrin.gif

REKLAMA
Strona 3 z 115.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :