Dziś jest: Wtorek, 22 września 2020, godzina 16:43
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map Land of Warcraft - PROJEKT UPADŁ!!!

Temat został zamknięty.

Temat: Land of Warcraft - PROJEKT UPADŁ!!!

Pierwsza     <<   <   ... | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | ...  >   >>     Ostatnia
ExproTFT
Wiadomość [#241]: 20.03.2004 o 12:16

Konto skasowane

Jest tu moze gdzies opcja pomijania postow poszczegulnuch userowconfused.gif

BTW. IceDoOm od kiedy jestes w MDSconfused.gif Bo ja cie przy zadnym projekcie dojrzec nie moge...... Bo jak nie jestes, to twoj podpis szybko zniknie......

iCeDoOm
Wiadomość [#242]: 20.03.2004 o 13:04

Konto skasowane

ExproTFT napisał:
Jest tu moze gdzies opcja pomijania postow poszczegulnuch userowconfused.gif

BTW. IceDoOm od kiedy jestes w MDSconfused.gif Bo ja cie przy zadnym projekcie dojrzec nie moge...... Bo jak nie jestes, to twoj podpis szybko zniknie......

zapytaj killstara

XARDAS
Wiadomość [#243]: 20.03.2004 o 14:32

Konto skasowane

Krayek : masz modka , to pokasuj te posty rafaxa iceedooma ,i wszystkie kłotliwe ,a nie sam uczestniczysz w tej wojnie słow !!! jak będziesz kasował 2 rzzy dziennie to im sie znudzi pisać głupoty
sory za OT

[Edycja - XARDAS w 20-03-2004 o 14:36]

aIM.Kra]Y[atoR
Wiadomość [#244]: 20.03.2004 o 16:03

Konto skasowane

A potem będzie, że krayek kasuje niewygodne mu posty i nadużywa władzy moderatorskiej :P
Kasacja raczej nie rozwiąże problemu. Wolę, żeby już kasowaniem się zajmowali globale. A kłótnie starajcie się ignorować. Jeżeli będą one dalej postępować to się uporamy z prowokatorami...

Raziel
Wiadomość [#245]: 20.03.2004 o 16:16

Konto skasowane

Skoro od kasowania sa globale to ty od czego? Banować nie możesz sam, musisz poprosic globala ktory ewentualnie moze twojej prosby wyslucha.

Dune
Wiadomość [#246]: 20.03.2004 o 16:27

Konto skasowane

eee z tego co cos slyszalem to tablicowi moga banowac na tablice.

Raziel
Wiadomość [#247]: 20.03.2004 o 18:15

Konto skasowane

Od kiedy? I na tablice? Ciekawe

iCeDoOm
Wiadomość [#248]: 20.03.2004 o 18:29

Konto skasowane

ta....ice robi ot...
propo tematu: macie jeszcze jakies (dosc ciekawe) pytania :P ?

ulti15
Wiadomość [#249]: 20.03.2004 o 18:35

Konto skasowane

ja mam , mianowicie, kto byl wodzem naczelnym polski po smierci pilsudzkiego? 1zhelp.gif

Forum PBF - Play By Forum rpgsessions.pq.pl
Dla prawdziwych miłośników RPG
Rafax_
Wiadomość [#250]: 20.03.2004 o 19:31

Konto skasowane

aIM.Kra]Y[atoR napisał:
A potem będzie, że krayek kasuje niewygodne mu posty i nadużywa władzy moderatorskiej :P
Kasacja raczej nie rozwiąże problemu. Wolę, żeby już kasowaniem się zajmowali globale. A kłótnie starajcie się ignorować. Jeżeli będą one dalej postępować to się uporamy z prowokatorami...

Skasuj tą śmieciowatą kłótnię tongue.gif Ja pretensji mieć nie będę no i temat oczyści się z durnot Icedooma.

Skrzetuski
Wiadomość [#251]: 20.03.2004 o 20:24

Konto skasowane

Ostatnie 17 postów, (może z wyjątkiem jednego o tym kto robił trailer) w tym ten mój - serdecznie przepraszam, nie ma najmniejszego związku z tematem - uprzejmie proszę o skasowanie ich. (i raczej większość się ze mną zgodzi - np. pan od posta powyżej ;) ) Ten temat ma chyba dotyczyć Land of WarCraft, co nie? Nikt chyba nie chce aby i ten topic się zamienił w kłótnie.

Shunt
Wiadomość [#252]: 20.03.2004 o 20:37

Konto skasowane

Ale nie myślmy, że moderatorzy zawsze za nas wszystko naprawią... każdy musi choć trochę dbać o teblicę na której się udziela przez własną kulturę (m.in. nie wdawanie się w kłtótnie) i zauważanie tylko niezbędnych do zauwazenia błędów.
Znowu pewnie wrócilibyśmy na temat gdyby przyszedł nowy screen. Ale niestety ktoś zdradził informację i choć mamy dostęp do wszystkich screenów to nie bardzo możemy wrócić na temat. smiley.gif No chyba, że któryś z autorów zdecyduje się podać jakieś szczegóły dotyczące np. zadań w grze. W sumie to o LoW wiemy mniej niż o WoW biggrin.gif

Rafax_
Wiadomość [#253]: 20.03.2004 o 20:48

Konto skasowane

Racja. Mogliby coś napisać jakie będą klasy do wyboru w LoW i jakie umiejętności będą miały.

iCeDoOm
Wiadomość [#254]: 20.03.2004 o 21:47

Konto skasowane

Rafax_ napisał:
Racja. Mogliby coś napisać jakie będą klasy do wyboru w LoW i jakie umiejętności będą miały.

jakie beda klasy hmm? różne.
a tak na serio to narazie niemozna nic wyjawic bo sie niespodzianka popsoje sad.gif

aIM.Kra]Y[atoR
Wiadomość [#255]: 20.03.2004 o 21:59

Konto skasowane

Ok, od tej pory będę kasował wszystkie posty nie na temat. Tyle, że przez to nie będzie dowodów na banowanie :P

Skrzetuski
Wiadomość [#256]: 21.03.2004 o 17:52

Konto skasowane

No to prosze bardzo, nowy screen z topicu na www.wc3campaigns.com przedstawiający Black Morras:

gemin
Wiadomość [#257]: 21.03.2004 o 21:17

Konto skasowane

Mam pytanko. Pewnie wielu z was będzie się ze mnie śmiało ale proszę o litość. Jak już się ukaże tak kampania to do jakiego katalogu ją wrzucićconfused.gif Niewiem też do jakiego katalogu wrzucić kampanie "zbudzony bóg" Próbowałem do różnych: campains i replays ale nie działa. WIĘC JAK URUCHOMIĆ KAMPANIEconfused.gif "Zbudzony bóg" lub inną.

Shunt
Wiadomość [#258]: 21.03.2004 o 22:10

Konto skasowane

W głównym katalogu (W3 TFT) masz folder Canmpaigns. Wrzuć to (kampania ma ikonę książki) tam, a w grze jak dajesz pojedyńczego gracza to potem nie dajesz "własna gra" tylko własna kampania i powinno się pojawić okienko wyboru. Ja tak mam i jeśli tak Ci nie działa to chyba masz jakiś błąd w Warcrafcie. Z kolei pojedyńcze mapy (z ikoną zwoju) wrzucasz do Maps, a replaye do Replays

iCeDoOm
Wiadomość [#259]: 21.03.2004 o 23:08

Konto skasowane

gemin napisał:
Mam pytanko. Pewnie wielu z was będzie się ze mnie śmiało ale proszę o litość. Jak już się ukaże tak kampania to do jakiego katalogu ją wrzucićconfused.gif Niewiem też do jakiego katalogu wrzucić kampanie "zbudzony bóg" Próbowałem do różnych: campains i replays ale nie działa. WIĘC JAK URUCHOMIĆ KAMPANIEconfused.gif "Zbudzony bóg" lub inną.

a masz dodatek do warcrafta ? jak nie to zakup go :P jak tak to wpakuj ją do (...)Warcraft IIICampaigns
lol zobaczcie godzine O_O ja odpowiedzialem wczesniej o_O

[Edycja - iCeDoOm w 21-03-2004 o 23:10]

XARDAS
Wiadomość [#260]: 22.03.2004 o 07:02

Konto skasowane

Pamietaj żeby ją rozpakować jak jest w zipe

REKLAMA
Strona 13 z 115.
Pierwsza     <<   <   ... | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :