Dziś jest: Niedziela, 20 października 2019, godzina 01:16
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map Land of Warcraft - PROJEKT UPADŁ!!!

Temat został zamknięty.

Temat: Land of Warcraft - PROJEKT UPADŁ!!!

Pierwsza     <<   <   ... | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 |   >   >>     Ostatnia
Lunar
Wiadomość [#2281]: 17.09.2005 o 12:01

Konto skasowane

Modez - ja po prostu zastanawiałem się, czy warto jakimś nieznanym (mogą być zwykłymi gówniarzami jak Torba, nic nie jest pewne) osobom dawać połtora roku pracy.

Twoje próby podniesienia AG2 były śmieszne. Ja próbowałem to zrobić wiele razy jednak nie było większego sensu, bo sporo zrobiliśmy, ale jeszcze więcej zostało do zrobienia. Ty akurat nie wiesz co to jest ponad rok pracy nad czymś co chce się dać ludziom za darmo. Aby się cieszyli. NIC O TYM NIE WIESZ. Dlatego nie komentuj poczynań MDS'u. Nam przynajmniej na czymś zależało...

Modez
Wiadomość [#2282]: 17.09.2005 o 13:22

Konto skasowane

Sorry wielki map-makerze i wielki pisarzu super-przejzystych fabularnych wątków. Pewnie od przecięcia swej pępowiny siedziałeś nad AG2. Człowieku weź bez kitu oprzytomniej: nic nie zdziałałeś i nic nie zdziałasz, nasze Origin też jest robione za darmo i dla satysfakcji własnej (i nie tylko) więc nie wyskakuj ze zdaniami że nic o tym nie wiem. I to ty jesteś smieszny, wymądrzasz się bez celu, ośmieszasz i szydzisz z Bogu ducha winnych 12-latków a własne ego napuchło juz ci chyba do wielkosci katedry. Nie wiem czy jest chociaż 5 osób na tym forum co maja ksztę szacunku do ciebie... Pozdro diablotin.gif

Lunar
Wiadomość [#2283]: 17.09.2005 o 15:39

Konto skasowane

W porządku. Masz rajce.

A kiedyś uważałem cię za porządną osobę. Teraz gadasz jak małe dziecko.

Mów sobie jak chcesz, ale to Turiel pierwszy zostawił projekt Ag2 zostawiając nas na pastwę losu bez kogoś od triggerów.

I nie mów, że nic nie zrobiłem, bo to ty najmniej tknąłeś Zb2. Nawet nie waż się mówić, że miałeś z tym projektem coś wspólnego.

Powodzenia z Origin.

palpatine
Wiadomość [#2284]: 17.09.2005 o 16:37

Konto skasowane

ja sie juz pogubiłem kto wkońcu ma z nich racje ??

Scarabeush
Wiadomość [#2285]: 17.09.2005 o 17:03

Konto skasowane

Lunar popłacze sie z powodu że Modez nic nie robił w trakcie robienia AG2.. -.- .. Nie wiem po co wogóle ta kłótnia.. obydwaj zachowujecie się gorzej niż te Torby i inni jego pokroju, więc dajcie sobie na wstrzymanie, i tą aczkolwiek mądrą dyskusję pozostawcie między sobą.. Cylon_anim.gif

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
Wandorf
Wiadomość [#2286]: 17.09.2005 o 17:03

Konto skasowane

spokój panowie...
Ogłaszam wszem i wobec, że prace nad Land of Warcraft zostały wznowione właśnie dzisiaj. Dzisiaj już ludzie siedzą i myślą nad tym ambitnym i niezwykle ciekawym projketem!
Myślę, że podołamy zadaniu i nie zmarnujemy wiele ciężkich dni pracy jakie poświęcił MDS. Z dumą bierzemy się za ten projekt i z dumą powiadomimy was o wszelkich nowościach.
Mam duże podstawy i możemy jeszcze dużo zdziałać. Myślę, iż projekt będzie wkrótce obiegał świat. Życzcie nam powodzenia i czekajcie premierę ;). Pozdrowienia i podziękowania za zaufanie dla MDS.

P.S.
Mile widziane wszelkie chęci pomocy i uwagi związane z oczekiwaniami na temat projektu.

Devil2000
Wiadomość [#2287]: 17.09.2005 o 17:28

Konto skasowane

Zapowiada się na kolejne 100 postów biggrin.gif
No nic... ja ze swojej strony życzę Ci powodzenia.

Shunt
Wiadomość [#2288]: 17.09.2005 o 17:29

Konto skasowane

A więc tak...
Modez, Lunar - jeśli chcecie kontynuować tę jakże mądrą i rozwijającą "rozmowę" to róbcie to przez PM.
Wandorf - Zamykam temat, bo robi się zupełnie niepotrzebny śmietnik, napisz mi PM jak już dużo zrobicie i będziecie chcieli poinformować o postępach swojej pracy - nie ma sensu informować codziennie co tam robicie - dopiero jak będziecie mieli coś więcej naraz do powiedzenia, to poinformuj mnie. Tak będzie lepiej...
A wszystkim, którzy mają jakieś propozycje co do LoW, polecam wysyłać PM do Wandorfa (ale proszę - tylko rzeczy sensowne! Nie spamujcie go!)
I zamykamy, do zobaczenia w następnym odcinku ;)

REKLAMA
Strona 115 z 115.
Pierwsza     <<   <   ... | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :