Dziś jest: Środa, 16 października 2019, godzina 19:55
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map Land of Warcraft - PROJEKT UPADŁ!!!

Temat został zamknięty.

Temat: Land of Warcraft - PROJEKT UPADŁ!!!

Pierwsza     <<   <   ... | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 |   >   >>     Ostatnia
Wes101
Wiadomość [#2261]: 15.09.2005 o 15:36

Konto skasowane

Wandrof z tego co wiem większość modeli można sciągnąc z jedenj stronki http://www.wc3sear.ch/index.php , nie wiem czy Lunar i inni z MDS'u udostępnią wam projekt. Ale jeśli okaże sie że będzie cię mogli go dokończyć to życzę wam powodzenia. Sam też mam wiele pomysłów na Rpg'a itp, ale narazie ważniejsze jest dla mnie dokończenie obecnych projektów. Z informacji na stronce MDS'u wynika że jeszcze wiele pozostało do zrobienia. (Co do kilometrów i miejsc zamieszkania to mało jest od tego zależne, teraz wystarczy skype i mikrofon). Jeszcze raz gl & hf.

Lunar
Wiadomość [#2262]: 15.09.2005 o 15:53

Konto skasowane

Rozpatrzę te prośbę, ale trzeba to omówić z Killem no i jaką mam pewność, że umiecie co umiecie? Może zaserwujecie jakąś kampanią/mapą czy coś?

Wandorf
Wiadomość [#2263]: 15.09.2005 o 16:00

Konto skasowane

Lunar, nie mamy na swoim koncie tam ambitnych projektów jak wasze, ale niektórzy z nas ćwiczyli posługiwanie się wyzwalaczami itp itd.
Jak najbardzie omówcie to z guru (Killstarem). Jak będzie trzeba to możemy poddać jakąś mapkę, jak narazie poczekamy na zdanie Killstara smiley.gif Ale dzięki za zainteresowanie się moją skromną osobą ;) Pozdrawiam.

Killstar
Wiadomość [#2264]: 15.09.2005 o 16:34

Konto skasowane

Jesli tylko macie czas i ochotą, my osobiście tego na 120% nie skończymy jesteśmy zajęci innym projektem

Wandorf
Wiadomość [#2265]: 15.09.2005 o 16:36

Konto skasowane

Mamy duuużo czasu i jeszcze więcej ochoty, więc jesteśmy gotowi przejąć pałeczkę smiley.gif Życzymy wam powodzenie z waszym projketem, może powiecie coś o nim? biggrin.gif

palpatine
Wiadomość [#2266]: 15.09.2005 o 19:21

Konto skasowane

z całym szacunkiem ale: lepiej nie mówice ani słowa o swoich nowych projektach bo skończą jak ten tutaj jest to znakomita lekcja dla nas wsyztskich jak reklama potrafi zepsuć wiele godizn cieżkiej bez watpienia pracy(znam inne przypadki w których reklamowanie przd wypuszczeniem okaząło sie błędem :] )

Killstar
Wiadomość [#2267]: 16.09.2005 o 10:10

Konto skasowane

Nasz projekt nasza sprawa, dowiecie się jak skończymy, powiem tylko tyle że przestalismy się już bawić

Metzger
Wiadomość [#2268]: 16.09.2005 o 10:43

Konto skasowane

A więc będzie program edukacyjny, Thrall i Arthas uczą angielskiego albo podstaw fizyki diablotin.gif

You come to the Den and you don't know who Metzger is?
Visca el Barça!!!
go de Oz para siempre!
ProfilW3:TFT
Wandorf
Wiadomość [#2269]: 16.09.2005 o 10:53

Konto skasowane

Metzger napisał:
A więc będzie program edukacyjny, Thrall i Arthas uczą angielskiego albo podstaw fizyki diablotin.gif

Daruj sobie te złośliwości... ;)

Modez
Wiadomość [#2270]: 16.09.2005 o 13:33

Konto skasowane

do ex-MDSu:

Może przestaniecie się w końcu błaźnić. Zrobiliście 3/4 tego LOWa i się obsraliście bo wam triggi wyjebałoconfused.gif A teraz jak ktoś jest chętny kontynuować to to jeszcze jakieś narady, wątpliwości czy udostepniać czy nie. Nie wyszliście z niczego z twarzą, teraz z perspektywy roku czasu wstydzę się że zmarnowałem swój czas (chociaż zmarnowałem go chyba najmniej z racji najkrótszego członkostwa). Moje świeże pomysły do AG2 zostały zignorowane, mimo że probowalem by ta kampania nie byla jedynie kolejna niewiadoma bez tła i swiadomosci o co w tym wszystkim chodz,i lecz ciekawa spójną historia. To nie, Lunar musial obstawiac na swoim i doprowadzil wiemy wszyscy do czego. M.i.n dlatego też Turiel odszedł a ja za nim bo ta cala farsa nie miala juz sensu. A potem wszystko się rozsypało.

Przestańcie sie wozić że nowe projekty, ze to juz nie zabawa itd. bo to jest smieszne a nawet zalosne. Zabawa tez nie bylo ponad 100 stron topicu i gorączkowe oczekiwania ludzi z forum i nawet calego swiata (wc3campaigns). Udostepnijcie wszystkim modele (przede wsyztskim dziesiatki gotowych niewykorzystanych dodatkow) i zajmijcie sie tą swoja kopia starcrafta a nie jeszcze fochy ze ludzie chca cos z LOWem pozytywnego zrobic.

Lunar napisał:
Rozpatrzę te prośbę, ale trzeba to omówić z Killem no i jaką mam pewność, że umiecie co umiecie? Może zaserwujecie jakąś kampanią/mapą czy coś?

To mnie w ogóle rozbiło. A co to ma do rzeczy czy cos umieja? Ważne że IM SIĘ CHCE i się nie zesrają z byle powodu... Liczą się szczere chęci. No i jeszcze chce od chłopaka kampanie na próbe... Czlowieku wez otrzezwiej to nie qrwa CV do pracy...

Tyle z północy. Pozdro uzi2.gif

[Edycja - Modez w 16-09-2005 o 13:47]

Devil2000
Wiadomość [#2271]: 16.09.2005 o 13:36

Konto skasowane

Ja w 100% popieram Modeza smiley.gif Nic dodać nic ująć!

palpatine
Wiadomość [#2272]: 16.09.2005 o 13:59

Konto skasowane

no ja tez popieram wytrwałość jest podstawa jak komuś jej brakuje neich nawet nie zaczyna

Wandorf
Wiadomość [#2273]: 16.09.2005 o 15:03

Konto skasowane

Może zbyt surowo oceniacie Killa. Uważam, że każdy w życiu popełnia błędy i nie należy go za to przekreślać. Ja osobiście wierzę w to, iż Killstarowi uda się zrobić jakiś projket. Może wy potraficie mu wygadywać jego błędy, ale sami nawet nie spróbowaliście zrobić jakiejś kampanii. Kill to zapoczątkował i choćby za to należałoby go cenić.
A co do odpowiedzi Lunara, to rozumiem go doskonale, chciał wiedzieć w czyje ręce pokłada projekt. Mnie osobiście to nie przeszkadza i wam też nie powinno.

TAK CZY INACZEJ... KILLSTAR, LUNAR I RESZTA MDS JA WAS POPIERAM I ZAWSZE BĘDĘ W WAS WIERZYŁ!!! Z CAŁEGO SERCA ŻYCZĘ UDANEGO PROJEKTU! POZDRAWIAM smiley.gif

palpatine
Wiadomość [#2274]: 16.09.2005 o 16:02

Konto skasowane

jeśli mówiłeś też o mnie to wypraszam sobie (ekspedycja) coolgleamA.gif

Devil2000
Wiadomość [#2275]: 16.09.2005 o 16:08

Konto skasowane

No my też sobie wypraszamy - Origin

Scarabeush
Wiadomość [#2276]: 16.09.2005 o 16:14

Konto skasowane

Wandorf napisał:
Może zbyt surowo oceniacie Killa. Uważam, że każdy w życiu popełnia błędy i nie należy go za to przekreślać. Ja osobiście wierzę w to, iż Killstarowi uda się zrobić jakiś projket. Może wy potraficie mu wygadywać jego błędy, ale sami nawet nie spróbowaliście zrobić jakiejś kampanii. Kill to zapoczątkował i choćby za to należałoby go cenić.
A co do odpowiedzi Lunara, to rozumiem go doskonale, chciał wiedzieć w czyje ręce pokłada projekt. Mnie osobiście to nie przeszkadza i wam też nie powinno.

TAK CZY INACZEJ... KILLSTAR, LUNAR I RESZTA MDS JA WAS POPIERAM I ZAWSZE BĘDĘ W WAS WIERZYŁ!!! Z CAŁEGO SERCA ŻYCZĘ UDANEGO PROJEKTU! POZDRAWIAM smiley.gif

tak btw to jest tu sporo ludzi którzy znają się na edytorze wc3, i mogą pokazać swą klasę nieraz, lecz jeśli uważasz że wszyscy którzy czytaja te posty i nie potrafią nic zrobić, to jesteś w błędzie.. Może ja nie zaliczałem własnych projektów, ponieważ nie miałem ich jak opublikować, nie miałem współpracy, i czasami brała mnie wściekłość.

palpatine napisał:
jeśli mówiłeś też o mnie to wypraszam sobie (ekspedycja)

podpisuje sie pod tym wszystkimi konczynami.

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
Bart_Illidan
Wiadomość [#2277]: 16.09.2005 o 16:37

Konto skasowane

nie no mi umiejetnosci nie brak ale ZADNEGO projektu jeszcze nie zrobilem z lenistwa, a powiem wam mialem juz w glowie takie genialne mysli i to razem z polowa systemu gry i 1/3 trigerów tongue.gif a jak chcialem to przeniesc do editka to gdzies sie (wulg.) tongue.gif nawet umsa nie moge zrobic (pozdro Hudy tongue.gif jesli to czytasz xP )

-|===> To jest miecz? Cóż za luksus!
oO-|==| To jest koń? A na nogach nie łaska?!
[-|-] To jest hełm? Targowisko próżności!
Shunt
Wiadomość [#2278]: 17.09.2005 o 00:21

Konto skasowane

Ta rozmowa jest bez sensu :/ Jestem pewien, że była gdzieś w okolicach 100 stron podobna tongue.gif
Sugeruję, aby temat ten zamknąć i otworzyć, gdy Wandorf z ekipą coś zrobi (wtedy niech mi PM pośle) - co wy na to?

Bart_Illidan
Wiadomość [#2279]: 17.09.2005 o 08:16

Konto skasowane

ty tu jesteś bogiem niemoja skromna osoba xD ale ja jakoś nie mam wielkich nadzieji na to ze im sie uda, nie to zebym nie wiezyl w ich umiejętności ale poprostu nad ta kampania widac ciązy klątwa ;p

-|===> To jest miecz? Cóż za luksus!
oO-|==| To jest koń? A na nogach nie łaska?!
[-|-] To jest hełm? Targowisko próżności!
Wandorf
Wiadomość [#2280]: 17.09.2005 o 09:57

Konto skasowane

nigdy nie mów nigdy... Shunt zgadzam się zamknij ten teamt, jak Killstar dostarczy kampanię to dam Ci znać. To będzie najlepsze wyjście.

REKLAMA
Strona 114 z 115.
Pierwsza     <<   <   ... | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :