Dziś jest: Piątek, 14 sierpnia 2020, godzina 04:16
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map Land of Warcraft - PROJEKT UPADŁ!!!

Temat został zamknięty.

Temat: Land of Warcraft - PROJEKT UPADŁ!!!

Pierwsza     <<   <   ... | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ...  >   >>     Ostatnia
Skrzetuski
Wiadomość [#201]: 15.03.2004 o 23:16

Konto skasowane

Oj, co się czepiacie - dobry kijek nie jest zły. smiley.gif

Rafax_
Wiadomość [#202]: 16.03.2004 o 17:43

Konto skasowane

Można takim kijkiem walnąć po łbie biggrin.gif

Dune
Wiadomość [#203]: 16.03.2004 o 18:15

Konto skasowane

rafax ty juz sie tak z tym offtopem nie rozpedzaj, to samo do reszty.

Shunt
Wiadomość [#204]: 16.03.2004 o 19:38

Konto skasowane

Sz. panie Dune. Wybacz, ale czyż nie lepiej, że rozmawiamy na luzie, komentując po prostu ostatni screen z LoW niż np. uczestniczyć w wielkiej kłótni np. Krayatora z Nooberem? Był taki fajny temat o serwisie bn.pl, przez który np. pan Sigmar zabrał się za aktualizowanie poszczególnych działów o warcrafcie. Później cały temat zszedł na jakąś kłótnię taką jak powyżej i go zamknięto. A szkoda bo fajny temat był, tylko, że ciągle ktos tam się nawzajem ganił za OT itd. Sądzę, że póki się nie kłócimy o jakieś głupoty, a razem żartujemy to chyba nie należy każdego ganić. Dziękuję za uwagę.

Hmmm... teraz zauważyłem, że ta maczuga na screenie bardziej się świeci od normalnej maczugi wróżbity smiley.gif Ciekawi mnie, czy autorzy, robiąc jakieś nowe umiejętności (bo chyba takie robią) zrobią nowe animacje? Bo w wielu UMSach które grałem były jakieś ciekawe umiejętności, lecz postać podczas używania ich w ogóle nie wyglądała aby coś robiła - przez co efekt był strasznie marny, zatem, czy tworzyliscie zupełnie nowe animacje np. czarów? I czy to nie żart że kampania będzie miała aż 52 misje? ;) Bo się nie zmieści na planszy wyboru misji smiley.gif

XARDAS
Wiadomość [#205]: 16.03.2004 o 20:35

Konto skasowane

Tak jak w normalnej kampani - na rasy , albo będzie suwak biggrin.gif

Skrzetuski
Wiadomość [#206]: 16.03.2004 o 20:53

Konto skasowane

Z tego co wiem, to tam raczej okna wyboru kampanii nie będzie (chyba że na akty), a rasę wybierać się będzie w menu w samej grze. Podobnie chyba z lokacjami - będzie się tam chyba po prostu podróżowało poprzez np. wejście na statek w porcie w mieście X, który przewiezie nas do nowego levelu - miasta Y... Ale moge się mylić. :P

ExproTFT
Wiadomość [#207]: 16.03.2004 o 20:55

Konto skasowane

Co do transportu... masz racje i mylisz sie smiley.gif

Shunt
Wiadomość [#208]: 16.03.2004 o 21:51

Konto skasowane

Chodziło mi właśnie o wybór aktów. Co do tego podróżowania to z jednej strony fajnie, bo ciekawa fabuła. Z drugiej, to gdy jakaś misja (akt?) mi się szczególnie spodoba to najczęściej będę musiał najpierw przchodzić jakieś kilka misji przed nią :/ no cóż... trudno...

Czy macie już jakąś wstępną datę premiery? I czy wydacie betę smiley.gif?

Dune
Wiadomość [#209]: 16.03.2004 o 22:10

Konto skasowane

Shunt napisał:
Sz. panie Dune. Wybacz, ale czyż nie lepiej, że rozmawiamy na luzie, komentując po prostu ostatni screen z LoW niż np. uczestniczyć w wielkiej kłótni np. Krayatora z Nooberem? Był taki fajny temat o serwisie bn.pl, przez który np. pan Sigmar zabrał się za aktualizowanie poszczególnych działów o warcrafcie. Później cały temat zszedł na jakąś kłótnię taką jak powyżej i go zamknięto. A szkoda bo fajny temat był, tylko, że ciągle ktos tam się nawzajem ganił za OT itd. Sądzę, że póki się nie kłócimy o jakieś głupoty, a razem żartujemy to chyba nie należy każdego ganić. Dziękuję za uwagę.

masz racje przerobmy wszystkie topiki na pierdolenie o dupie marynie bedzie wesolo. a pan dune to bedzie ewentualnie za miesiac ;p
----------
Wypełniam swój moderatorski obowiązek i nie będę tolerował bluzgów na tej tablicy :>

[Edycja - Dune w 16-03-2004 o 22:11]

[Edycja - aIM.Kra]Y[atoR w 17-03-2004 o 14:43]

to se wlasne posty edytuj - Dune

[Edycja - Dune w 17-03-2004 o 19:30]

a twoich niby czemu nie mogę, jeżeli są nieodpowiednie? :> - Kray

[Edycja - aIM.Kra]Y[atoR w 17-03-2004 o 20:10]

hmm ja myslalem ze to predzej ja powinienem decydowac o takich sprawach, to slownictwo bylo uzyte specjalnie i takie mialo byc. znow zajmujesz sie nie tym co trzeba.

[Edycja - Dune w 17-03-2004 o 22:56]

Skrzetuski
Wiadomość [#210]: 16.03.2004 o 22:46

Konto skasowane

Shunt napisał:
Czy macie już jakąś wstępną datę premiery? I czy wydacie betę smiley.gif?

Heh, to chyba najczęściej powtarzające się pytanie. ;) Cóż, skoro skończli już praktycznie teren, to może gdzieś na, po zrobieniu wyzwalaczy będzie... Co do Bety - mam nadzieje że będzie możliwość zapisani się na betatestera? :]

PS. Dune, tym razem to już ty przesadzasz - musisz akurat w tym topicu pisać o dupach? :/ W 100% zgadzam się ze Shuntem.

Rafax_
Wiadomość [#211]: 17.03.2004 o 13:54

Konto skasowane

Chyba wyobrażam już sobie jak będzie to wyglądać. Grałem już w kilka RPG do wara. Graliście może w Kagz RPG (czy jakoś tak)?

Shunt
Wiadomość [#212]: 17.03.2004 o 15:33

Konto skasowane

Ja z tego co pamiętam grałem. Tyle, że tyle tych RPG już miałem (i mam), że nie pamiętam już co to było... chociaż... dobra, wiem. Nie podobało mi się to smiley.gif Ale zwracam uwagę na szczegół, że KAGZ to była mapka UMS RPG, a LoW to będzie piękna kampania! biggrin.gif.

Tylko mam prośbę. Jeśli tego nie zrobiliście jeszcze w tej kampanii to proszę - zróbcie tak aby można było nacisnąć ESC podczas dialogu i wyłączyć scenkę, a nie tylko sprawić zniknięcie napisu, a scenka dalej leci... Bardzo mnie to wkurza w wielu RPG UMS lub kampaniach. Była taka jedna kampania z jakimiś BONESPLINTERS, czy coś takiego - super kampania, ale powinęła mi się noga, trzeba było zacząć od początku, a na początku jest 20 minutowy dialog nie do pominięcia sad.gif Z kolei w innej kampanii widziałem, że dało się dialogi pominąć (Daendra's story czy coś takiego).

Póki co to polecam poszukać UMSa zwanego Uther's Party smiley.gif super zabawa moim zdaniem. Był w którymś RTS zone ostatnio na płycie CDaction.

p.s. dzięki za poparcie, Skrzetuski smiley.gif

Scarabeush
Wiadomość [#213]: 17.03.2004 o 19:42

Konto skasowane

Myślę że będzie wielu Betatesterów, ci którzy tworzą UMSy i umią w tym buszować to napewno wszystko mogą poprawic ;p miejmy nadzieję że choć Bety szybko przejdą smiley.gif

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
Rafax_
Wiadomość [#214]: 18.03.2004 o 14:37

Konto skasowane

Czy ja wiem. Kaggz to był jeden akt jakby. A LoW to po prostu będzie kilka aktów.

Scarabeush
Wiadomość [#215]: 18.03.2004 o 21:23

Konto skasowane

Wejdzie w właściowściach jakiegoś ze screenów - zobaczcie adres skąd pochodzi i macie niespodziankę smiley.gif

iCeDoOm
Wiadomość [#216]: 18.03.2004 o 21:59

Konto skasowane

imo bety niebedzie -> by sie popsola niespodzianka a jak bedzie to tylko dla czlonkow MDS ;p

PS: krayek :* daj mi bana na dluzej oki ? :* tak do 2010 mi chyba wystarczy... hahaha.gif

Rafax_
Wiadomość [#217]: 18.03.2004 o 22:10

Konto skasowane

Heh nasz ulubiony kolega wrócił. Czyżby banik był za krótki? diablotin.gif To, że bety nie będzie to wiadomo. Kampania już jest przecież na ukończeniu, więc bez sensu mieliby dawać betę.

iCeDoOm
Wiadomość [#218]: 19.03.2004 o 12:57

Konto skasowane

LoL bo ja wiem czy na ukonczeniu ? Myslisz ze pisanie skryptow itd to jest szybka sprawa O_O ?
BTW: krayek dalej pokaz na co Cie stac wyladuj swa zlosc w tego bana ;* love.gif

[Edycja - iCeDoOm w 19-03-2004 o 12:58]

Scarabeush
Wiadomość [#219]: 19.03.2004 o 13:57

Konto skasowane

Pisz normalne posty...

A co do Bet - Co ty możesz wiedzieć ;) Kill mówił że teren jest ukończony, a robienie skryptów ( jak dla nich ;P) to bułka z masłem smiley.gif

Cpt.Majtas
Wiadomość [#220]: 19.03.2004 o 16:32

Konto skasowane

land of warcraft zarobi wiencej niz wow^^

ps. say pray to god, the old demon is back! ice stensknilismy siem lol.gif

REKLAMA
Strona 11 z 115.
Pierwsza     <<   <   ... | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :