Dziś jest: Poniedziałek, 6 lipca 2020, godzina 07:59
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Wolisz LoD czy Classic D2?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
feX_d2
Wiadomość [#21]: 09.01.2004 o 23:05

Konto skasowane

Xelos^.^ napisał:
HC CL

Valk proponowalbym jeszcze zamiescic hc lod i hc cl. Dlaczego hc cl? Niepowtarzalny klimat, wszyscy sie znaja, itemy wylacznie rare (zeby znalezc cos dobrego trzebas sie sporo nabiegac). Lod mi nie odpowiada, za duzo ludzi, nikle szanse dla newbie zeby znalazl dobrgo znajomego, wiekszosc mashterow jest aspolecznych. Za najwiekszy blad blizzarda uwarzam polaczone kanaly, imho sux, trudno wypatrzec swoich ziomkow z cl

Gralem sporo na lod ale wrocilem tam gdzie zaczynalem i jest mi z tym dobrze. Zrazilo mnie w lod te ciagle aspiracje ludzi do bycia najlepszymi za wszelka cene, cheats, hacks, bots. Na cl duzo mniej tego. Widac w tym pewna analogie do innych 4um. Gdzie trwa ciagle nabijanie postow. CL i Lod to tak jakby porownac 4um.bn.pl z http://www.nocker.now.pl/forum <--vide

[Edycja - Xelos^.^ w 09-01-2004 o 11:15]

dziadoskie te forum co podales ;P o tej glupiej grze;]

a co do tematu:
heh teraz to lod zostaje... blizz chce zniszczyc cl...
a lod bo:
- itemki
- jak to moj kolega mowi slowa rolnicze ;]
- crafty
- 5 akt + aska + druid (teraz wymiata ele dru i trap aska)
jak rowniez przeciw:
- resztki dupow;]
- hacki ;]
- resztki bugow;]
- dla niektorych zbyd wypasione itemy.. co psuje troche pvp
- sa duele 1 shot... tzn. raz cie walnie i death... w cl moze sie zdazaja takie ale jak sie zdazaja to nie czesto...
- i wiele innych...
Podsumowujac:
4 do miliona ;] W takim razie powinien wygrac classic ale na lod sa hacki to zhackowali wynik hehheh ;] Czyli lod win ;]

PS: nie czepiajcie sie polskich znakow ;]
PS2: Wypij ze mna browara beerchug.gif :P

[Edycja - feX_d2 w 09-01-2004 o 23:06]

xxmcxx
Wiadomość [#22]: 10.01.2004 o 14:09

Konto skasowane

Xelos zgadzam sie z tobą w 100% :> uzi2.gif

Alleg_pl
Wiadomość [#23]: 10.01.2004 o 17:21

Konto skasowane

JA powie tak.. W/g mnie LOD jest trochu lamerski... ponieważ wiekszosc czitów jest pomyslana szczególnie pod lod-a ( vide pindle-bot, itp) w 1.09 wystepowały także kochane ITH items ( inaczej zwane Boskie itemki no wiecie 10k dmg w broni + 100 % ll ml i niezniszczalny... a to tylko wyciag z "wybranych umiejętnosci") zreszta na Classic sie gra w/g mnie bardziej Lajtowo czyli jest wiecej zabawy ( trudniej bo nie dodali nowych wypasionych itemow i na hellu y jest.... TRUdno...) a przy okazji... na classic sie gra inazcej ( technika gry) poniewaz całowicie inaczej buduje się postacie.... zreszta... gdyby nie 1.10 dalej grał bym na Cl ( teraz to nie ma sensu bo krówki hell ( moja dotychczas ulubiona forma zabawy) zamieniono w cowminatory...)... mozliwe że się czepiam dla tego ze mam nie thye best itemy w diabełku lod ale.... wolalem classic.. a ze teraz gram lod.. cóż blizzard nie pozostawił wyboru.....

tzn w sumie chciałem powiedziec ze sie z xelosem zgadzam....

[Edycja - Alleg_pl w 10-01-2004 o 17:25]

Graver
Wiadomość [#24]: 10.01.2004 o 17:31

Konto skasowane

Lamerskie to wlasnie chodzenie na krowki na Cl. Tam w przypadku HC liczyli sie tylko Duke/Duchess. King/Queen sux.

Crosser
Wiadomość [#25]: 14.01.2004 o 16:32

Konto skasowane

Jakieś deja vu czy co ? Ja w każdym razie głosuję za LoD. A co do któregośtam postu powyżej - mówić, że LoD jest lamerski, bo jest na niego mnóstwo cheatów to tak, jakby mówić, że quake jest lamerski, bo ma konsoli God Mode. Aluzja chyba dostatecznie jasna ?

Xelos^.^
Wiadomość [#26]: 15.01.2004 o 12:34

Konto skasowane

Graver napisał:
Lamerskie to wlasnie chodzenie na krowki na Cl. Tam w przypadku HC liczyli sie tylko Duke/Duchess. King/Queen sux.

omg czlowieku, ty chyba nie wiesz co mowisz, wlasnie jest dokladnie odwrotnie, na LOD jest nieustanne ubijanie krow, a na cl hc od 88 na cs sie lata (1.09), a teraz w dobie ladder wylacznie cs'y.

Graver
Wiadomość [#27]: 15.01.2004 o 16:42

Konto skasowane

Przeczytaj jeszcze raz dokladnie mojego posta i pokaz mi gdzie napisalem cos innego niz ty.

xxmcxx
Wiadomość [#28]: 06.02.2005 o 11:03

Konto skasowane

podyskutujmy...

T-1000
Wiadomość [#29]: 01.03.2007 o 03:42

Konto skasowane

Hello all, mam pytanie, pogralbym sobie znowu w D2 ale teraz wlasnie na HC i to CL, ale cos widze, ze na 1.11 przy tworzeniu nowej postaci nie ma wyboru HC, oco chodzi ? dzieki za odp.

DontAskMeWhy
Wiadomość [#30]: 01.03.2007 o 09:14

Konto skasowane

T-1000 napisał:
Hello all, mam pytanie, pogralbym sobie znowu w D2 ale teraz wlasnie na HC i to CL, ale cos widze, ze na 1.11 przy tworzeniu nowej postaci nie ma wyboru HC, oco chodzi ? dzieki za odp.

musisz przejsc chociaz raz gre zeby ci sie uaktywnila ta opcja

different
Wiadomość [#31]: 02.03.2007 o 21:09

Konto skasowane

nie wiem potluczony.gif

REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :