Dziś jest: Wtorek, 17 października 2017, godzina 18:44
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: LCF games

Pierwsza     <<   <   ... | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 |   >   >>     Ostatnia
mabok
Wiadomość [#881]: 31.10.2002 o 23:41

Drogi SirLCF-ie
Nigdy nie miałem przyjemności grać/handlować/expować z Tobą, lecz wiedz, że i ja dokładam się ze swoim zdaniem:
"Non omnis moriar" w umysłach graczy...

PM Email
Devilman
Wiadomość [#882]: 01.11.2002 o 17:11

Konto skasowane

hmmmm

to nie najlepiej ze odchodzisz ale mysle ze tak czy tak wrocisz moze nie bedzie cie tak czesto ale wrocisz tacy gracze nie odchodza lub tez odchodza ale wracaja no chyba ze miales wypadek i nie masz oczu lub tez raczek i nie mozesz grac smiley.gif

tak na powaznie to pewnie wrocisz jak wyjdzie patch albo diablo 3 w kazdym razie to nie najlepiej bo takich ludzi jak ty jest malo

Ezi_
Wiadomość [#883]: 01.11.2002 o 21:29

Powiem tak:
może nie znałem ciebie dokładnie i długo ale i tak będzie mi cię brakować.
Interesuje mnie tylko kto przejmnie po tobie topic: "kto jest kim-czyli jak niedać się zwariować"
Pozdrawiam i wracaj szybko :P

PM Email
Nat
Wiadomość [#884]: 03.11.2002 o 12:23

Rzucam palenie ;-)

Szkoda LCF, szkoda Rene... sad.gif

[Edycja - -Nat- w 03-11-2002 o 12:24]

Law student ;]
University Of Gdansk | Faculty Of Law And Administration
PM Email
NALik
Wiadomość [#885]: 03.11.2002 o 19:36

Zawsze sie z toba fajnie gralo ... tyle krow, tyle innych stworów poszlo uleglo pod ostrzem twojego LCFa biggrin.gif(cos nie gramatycznie to wyglada ... chodzi mi oczywiscie o barba LCF, flagowa postac naszego naczelnego hosta)
Odchodzisz z nie byle jakim dorobkiem.
Rene o tobie tez bedziemy pamiętać. Moze kiedys spotkamy sie jeszcze gdzie indziej biggrin.gif.
Mam nadzieję ze nikt nie skasuje tego topicu... najwyzej trzeba bedzie odświerzyc go co jakis czas.

Troszke puźno ... ale lepiej puźno niz wcale.

[Edycja - NALik w 03-11-2002 o 19:39]

PM Email
Wolver
Wiadomość [#886]: 03.11.2002 o 20:23

A ja sie z nikim nie zegnam - mowie tylko do zobaczenia smiley.gif Spotkamy sie nie w tej grze to w innej (moze kiedys w realu tez sie udasmiley.gif). Zajebiscie sie razem gralo, gdzies kiedys znowu o siebie zahaczymy. Do rychlego LCF beerchug.gif

PM Email
jaqbk
Wiadomość [#887]: 04.11.2002 o 03:13

Konto skasowane

Ja tez sadze, ze predzej czy pozniej Naczelny do nas wroci biggrin.gif
Co tu duzo mowic - to jest nalog i aby sie od niego oderwac trzeba na prawde duzo samozaparcie i z kazdym dniem jest trudniej.
Nie zebym cie podpuszczal ale sam zobeczysz, ze za dwa trzy tygodnie jak usiadziesz przed kompem, myslac "co by zrobic?" byc moze przyjdzie Ci do glowy mysl "ciekawe czy ta moja amka potrafie jeszcze skosic pastwisko w mniej niz 4 minuty?".
Czyli do zobaczenia (i to pewnie wcale nie za dlugo biggrin.gif).

OT: Nawet nie wiece jaka wkurzajaca jest niemoznosc zalogowania sie na forum - bylem w takiej sytuacji przez 4 ostatnie dni. po.gif
Okazalo sie ze przyczyna bylo przestawinie daty u mnie na kompie - sprawdzajac cos w kalendarzu zostawilem omylkowo lipiec 2003 smiley.gif - i z takimi ustawieniami wlazlem na forum.
I w tym momencie posypaly sie "ciasteczka" - po cofnieciu daty cookie z forum mial date pozniejsza niz powinien (czyli lipiec 2k3) i proces logowania bral w leb sucker.gif
Pomoglo dopiero oproznienie "pudelka z ciastkami".

EDIT: korekta+OT

[Edycja - jaqbk w 04-11-2002 o 03:21]

M.I.L.C.Z.A.R.
Wiadomość [#888]: 04.12.2002 o 20:34

Konto skasowane

Wyżej Wyżej.......

sirLCF
Wiadomość [#889]: 20.12.2002 o 17:42

Przegladalem sobie stare screeny, ktore kiedys robilem i wpadlem na genialny (biggrin.gif) pomysl, aby je opublikowac na zakurzonym topicu "LCF games" (a co, zawsze liczba otwarc skoczy [a moze i ktos cos napisze?]). Niektore z nich sa smieszne, niektore ukazuja realizacje naszych dziwnych (czasem) pomyslow. Przepraszam za kiepskawa jakosc (gorzej widac, ale bedzie sie duzo szybciej ladowac). A wiec lecimy...

Nie ma jak Druid z biegunka
Jak tam wejsc?
Dmg mojej Amazonki biggrin.gif
Taxi urywa glowe!
Armia ciemnosci
Nie ma to jak osiem osob na grze (moze znajdziesz swoja postac?)
What's your name?
Jaqbk 99!
Klat na chwile przed "finalem"|i po osiagnieciu 99 lvl
Prezent od Brata Kowala
Krzyz na ziemi
LCF & Rene...|osiagneli 99 lvl...|i ostro imprezuja w barze
Moja ostatnia sesja w Diabelka
Komentowanie meczu Polska - USA...|w wykonaniu: Euro - LCF; Seth - Wolver; Zajebie-Cie - Milczar[/b]
Na noze! (Czarka Pastooha walczy z moja Wiedzma)
Ktos przekroczyl ostro expowanie biggrin.gif
Psychopatyczny Necromanta napada na Amazonke
Spowolnienie novy...|oraz rozkazow
Ostatnia wakacyjna gra
Moja Amazonka sklada propozycja Paladynowi Rene...|ciag dalszy...|i final
Bohaterow (a raczej psycholi) w TCP/IP nie brakuje: smazenie hi-lvl FW+LR kilku smialkow
Zbroja Tal-Rasha w chwile po znalezieniu

Jesli macie jakis zdjecia rodzinne, to dawajcie linki (albo prosze o kontakt ze mna w celu udostepnienia fotek szerszej publicznosci).

PS: Obiecuje uzupelnic spis graczy do konca tego roku biggrin.gif.

[Edycja - sirLCF w 23-01-2004 o 00:54]

Fotografia ślubna | Kraków-Warszawa-cała Polska
PM Email Strona domowa
lucky
Wiadomość [#890]: 20.12.2002 o 18:01

Konto skasowane

lol biggrin.gif spoko screeny

ttD!
Wiadomość [#891]: 20.12.2002 o 23:14

Konto skasowane

LCF szkoda ;] szkoda ze nie zdazylismy pograc na CBN, wpadnij czasem :] i thx za udostepnianie miejsca na serwerze na stronke klanową :]
pozdrawiam i do zobaczenia (kiedyś tam )

tiMetOdiE :]

kosiciel
Wiadomość [#892]: 24.12.2002 o 14:17

Konto skasowane

Dzięx, LCF, zdrowo ryknąłem śmiechem, a i jakaś nostalgia się pojawiła przy kilku... 3m się mocno, poręczy i Wesołych Świąt!
Szkoda, że ani razu nie zagrałem z Wami po tecepe...

Pl43r
Wiadomość [#893]: 24.12.2002 o 15:05

he he. Album pamiątkowy...Widze że żyłeś tym Lcf, ba, nadal tym żyjesz. Ciekawią mnie rzeczywiste powody Twojego odejścia...tak czy siak ku pamięci beerchug.gif
pozdrawiam

PM Email
sirLCF
Wiadomość [#894]: 07.05.2003 o 08:41

Wolver: kto wie, kto wie... biggrin.gif (mam refleks z ta odpowiedzia)

[pamietnik]
Wlasnie odbywam praktyki w klimatycznym biurze i musze fakt ten udokumentowac na forum biggrin.gifsmiley.gif.
[/pamietnik]

PM Email Strona domowa
sirLCF
Wiadomość [#895]: 22.08.2003 o 09:51

"Some memories will never go away" #3

Kolejna (juz trzecia) reanimacja zakonczona (kolejna za ~3 miesiace). Wszystkie tematy (prawie) z data przed lipcem tegoz roku zostalu upgradowane do wersji, ktora pozwoli pozycz troche dluzej.

Pozdrawiam !

PM Email Strona domowa
[w0w]
Wiadomość [#896]: 26.12.2003 o 19:29

Konto skasowane

screeny rox :d

Tiamat
Wiadomość [#897]: 26.12.2003 o 22:06

Konto skasowane

omg.

sirLCF to jak bedziesz odpalal pod 1.10? ja juz mecze Devila, ale nie wiem czy cos wyjdzie, a oprocz Pastooha to nie znam nikogo co by zakladal [i to jeszcze na normie od 0] - fe pastooh monopolista ^^

gogo LCF.

sirLCF
Wiadomość [#898]: 11.07.2004 o 01:18

F5

PM Email Strona domowa
sirLCF
Wiadomość [#899]: 14.07.2004 o 02:59

Pusty ten temat, wiec troszke go ozywie. Jak zapewne sie zorientowaliscie zaczalem sprzatac droga naszym sercom tablice. Niedlugo powywalam wszystkie zbedne topici, aby dokonac dziela zniszczenia - mialem na mysli czyszczenia (to przejezyczenie jest takie tendencyjne, ze az mi zal siebie biggrin.gif).

2-3 miesiace temu mialem ostra nagonke na D1 - nie ukrywam, ze czasem chetnie bym odpalil Diablo 2, ale nieudolna proba upgradowania oryginalnych czcionek do wersji 1.10 spowodowala wieszanie sie gry, przy wybieraniu postaci (zreszta moje savy sa w stanie totalnego balaganu). Moze innym razem. Kawal czasu minal od momentu, gdy zaczynalem swoje podboje. Ide spac, bo jeszcze sie rozbecze jak baba crying.gif .

Pozdrawiam
LCF? Michal smiley.gif

PM Email Strona domowa
Kowal
Wiadomość [#900]: 24.08.2004 o 11:40

Konto skasowane

smiley.gif Milo zobaczyc nieraz jak osoby ktore kiedys widzialem dzien w dzien na serwerach dalej zyja na tablicach. I tak wiedzialem LCFie ze nie opuscisz tego forum ja choc nie gram wogole (oprocz krotkich wypadow z moja dziewczyna ktora jak sie okazalo kocha te gre przypadek czy los? biggrin.gif ) odwiedzam forum zobaczyc jak sie miewaja wszyscy smiley.gif A tak wogole to LCFie savy mozna zawsze uporzadkowac a podboje jeszcze ja pamietam wiec nie takie dawne ...pamietaj biggrin.gif
Pozadrawiam Kowal

REKLAMA
Strona 45 z 47.
Pierwsza     <<   <   ... | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :