Dziś jest: Poniedziałek, 18 grudnia 2017, godzina 13:52
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: LCF games

Pierwsza     <<   <   ... | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 |   >   >>     Ostatnia
Pavlo
Wiadomość [#861]: 01.10.2002 o 11:17

Konto skasowane

jaqbk napisał:
(...)
4. skoro jest serv dedykowany to moznaby zaczac closed (w tak malym gronie moglaby to byc ciekawa rozgrywka - unikaty bylyby rzeczywiscie unikalne ;)

A wiesz że to zajebisty pomysł...

past00h
Wiadomość [#862]: 01.10.2002 o 12:27

ooo chicki chicki
me thinks well idea (optimabiggrin.gif) - closed u lcf mmhmmm smiley.gif

PM Email
licence
Wiadomość [#863]: 01.10.2002 o 15:13

Ja nie moge jakbys LCF takie cos zmajstrował to byłby raj na ziemii. Postacie przechowywane u ciebie!! Wobrażasz to sobie pelna konktrola, zero cheatow , zero dupów zero tego szajsu co jest teraz wszędzi -prawie wszędzie . Mała społeczność - wszystkie itemy konktrolwane- raj na ziemii ale czy to moze być realconfused.gif?

PM Email
kowal
Wiadomość [#864]: 01.10.2002 o 18:22

Konto skasowane

Wyobrazacie Sobie to.....znowu tak jak dawniej...nie to ze co 2 osoba ma winda czy cos.......czasy ze burizka to byla kozak. Ehh. Czadowy pomysl jak dla mnie

Alhene
Wiadomość [#865]: 01.10.2002 o 19:06

Konto skasowane

Gdyby to było do zrobienia... jest czymś więcej niż tylko dobrym pomysłem smiley.gif

Gacek
Wiadomość [#866]: 01.10.2002 o 19:08

jest to niemozliwe z prozaicznego powodu...... sdi to za slabe lacze na taki server, pytalem juz sie LCF'a o takie rozwiazanie - niestety...... sad.gif

PM Email
sirLCF
Wiadomość [#867]: 01.10.2002 o 19:23

Niestety sen o closed serwerze TCP/IP nie zisci sie.

1. SDI (i do tego nie tylko na moja glowe [dzielone]) ma za mala wydajnosci.
2. Na game serwer potrzeba ~1,5 GB.
3. Wyobrazcie sobie metlik zwiazany z przenoszeniem postaci na serwer (bo od nowa nie kazdy by mial ochote grac). Zreszta jak sprawdzic, czy jakis nOOB, ktory ma ochote do Nas dolaczyc nie ma itemow nielegalnego pochodzenia?.
4. Nie kazdy by chcial braku dostepu do swoich savow.
5. Borykam sie z problemami w dzialaniu samego "czata", wiec cieszmy sie gra open (ktora raczymy sie kawal czasu).

[Edycja - sirLCF w 04-10-2002 o 00:05]

Fotografia ślubna | Kraków-Warszawa-cała Polska
PM Email Strona domowa
Pavlo
Wiadomość [#868]: 01.10.2002 o 19:58

Konto skasowane

Nie zgadzam się z punktem 3. Na tym by polegała cała zabawa że by się zaczynało od nowa

licence
Wiadomość [#869]: 02.10.2002 o 09:08

właśnie popierem pavlo właśnie oto chodzi od początku wszystko trzeb by było znaleźć od nowa w tym cała zabawa

PM Email
SzymonK
Wiadomość [#870]: 05.10.2002 o 21:11

Konto skasowane

Właśnie przydałby się jakiś taki reset duży .Ja mógłbym grać od początku ( Hehe zrobić postać na 88 lvl to nie problem [ bo na tym jest moja najwyższa postać ] tongue.gif ) .

kubalon
Wiadomość [#871]: 25.10.2002 o 19:30

Konto skasowane

chcecie LEGIT gry to chodzcie na Twierdze - 0 oszustwa, chyba ze rajcuje was to , ze bedziecie grali w malym gronie, bo na twierdzy jest kilkuset graczy.

Ezi_
Wiadomość [#872]: 25.10.2002 o 20:42

Kubalon
1. Może i na twierdzy nie ma czutów ale jest coś równie złego - chamstwo graczy. Znam qmpla kóry jak usłyszał o naszych zasadach, regułach i przyzwyczajenia zrobił bardzo ładną kopare.
2. Na twiredzy jest CHAMSTWO jakiego nie ma tu - PK(nawet na SC). Wiem o tym bo jeszcze sie mnie qmpel pytał jak zrobić postać na PK, jak mu powiedziałem że niewiem bo na TCP/IP sie tak nie robi bo by gościa zapisano na odpowiednim topiku - qmpel przemyślał sprawe dokładnie.
3. Nasze grono jest mniejszym gronem więc wszyscy sie znają i wiedzą mniejwięcej kto co ma - więc łatwo czitera wykryc i ... umieścić w odpowiednim topiku smiley.gif) (pozdro nicponim)
4. Grałem na twierdzy 2 dni i narazie zwątpiłem może kiedys tam wróce (K L I M A T - ci gracze niby lepsi mają się za bogów)

Pozdrawiam

[Edycja - Ezi_ w 17-12-2002 o 20:21]

PM Email
SzymonK
Wiadomość [#873]: 25.10.2002 o 21:05

Konto skasowane

Tak jak powiedział Ezi my się znamy . Nie wiem czy ktoś kto tu już gra sporo czasu chciałby iść na twierdze i grać tam z ludźmi których wogóle nie zna .

sirLCF
Wiadomość [#874]: 30.10.2002 o 20:53

Pozegnanie

Od blisko miesiaca dojrzewalem do podjecia decyzji o zakonczeniu mojej kariery w swiecie jakze kochanej przez Nas gry Diablo II. Tak sie sklada, iz przez ostatnio rok poswiecilem tej grze wiele chwil. Z biegiem czasu sama gra zeszla na boczny tor, tym co ciagnelo nas do monitora jak kurz do odkurzacza byli (i sa) klimatyczni ludzie. Niestety po roku nieustannego (drobne przerwy sie przytrafialy) penetrowania pastwisk (i oczywioscie 5 aktu) calkowicie stracilem ochote na tego rodzaju zabawy. Poza ogolnym znudzeniem D2, jeszcze kilka czynnikow (uzytkowanie komputera mocno ograniczylem [bardzo mocno biggrin.gif]) zadecydowalo o moim zakonczeniu kariery. Ponizej wypisze wszystkich (no moze prawie wszystkich, bo kogos zapewne pomine) ludzi z jakimi "spotkalem" sie przez ostatni rok.

Alhene, Barthg, Blue, Butcher, Casio, CruiX, DevilMan, Ezi, Facar, Fafik, Faszczu, Gacek, Gully, Jaqbk, Klat, Kowal, Kreonis, Kunol, License, Machu, MaximuS, Milczar, Mlody, Nalik, Nat, Pastooh, Pavlo, Pawlik76, Petrik, Rafi, Rand_pl, Rene, Rzozak, SebSon, Skala, Sopel, Tomtom, Wolver.

Wielkie dzieki dla Was za wszystkie chwile jakie poswieciliscie wspolnej grze w Diabelka. Ciezko uwierzyc, iz gra komputerowa mogla tak zjednoczyc ludzi.

Do zobaczenia w przyszlosci
-LCF

[Edycja - sirLCF w 29-12-2002 o 13:23]

Fotografia ślubna | Kraków-Warszawa-cała Polska
PM Email Strona domowa
_Rene
Wiadomość [#875]: 30.10.2002 o 21:26

Konto skasowane

Kolejne pożegnanie...

Będziemy Cię mile wspominać. Jednak nie mów że juz nie zasiądziesz w ogóle do diabełka. Tak od czasu do czasu, kiedy żona/dziewczyna/kochanka będzie spać, albo będzie nudny deszczowy dzień, kiedy nie można pić pod gołym niebem możemy zasiąść do kompów i pozabijać nudę w postaci krów. A serwer d2.na.pl będzie slużył jako czatowisko. Pamiętaj, że nasza banda poznała się na pastwisku, oraz innych lokacjach, gdzie razem sprzymierzaliśmy się przeciwko niewinnym stworkom.
Raz na jakiś czas proponuję zasiąść spowrotem i tak dla jaj (już nie dla itemów i expa) pozabijać parędziesiąt krów. Rozrywka mało obciążąjąca umysł a więc nie szkodząca poziomom naszych rozmów. biggrin.gif Co Ty na to? Bo urywać kontakt też szkoda... yabol.gif

Było miło z wami grać. Ja się również żegnam z wami. Z tymi którymi miałem przyjemność expować/handlować/duelować/robić taxi.
Alhene, SirLCF, Ezi, Facar, Gacek, Klat, Kowal, Milczar, Machu, Młody, Pastooh, Wolver - oto ludzie, z którymi najczęściej grałem, oraz rozmawiałem na GG, nie tylko o Diablo, ale również na wiele innych tematów. beerchug.gif za wspólną grę i do zobaczenia na pastwisku ponownie.... Ale od czasu do czasu, żeby powspominać stare dobrze czasy..

edit - parę błędów biggrin.gif

[Edycja - _Rene w 30-10-2002 o 21:30]

Pavlo
Wiadomość [#876]: 30.10.2002 o 21:30

Konto skasowane

Przykro to czytać... w tym momencie skończyła sie pewna era w światku forumowego TCP/IP. Odchodzi naczelny host... Na pewno wszystcy cie bedą mile wspominać i pamietać o Tobie. Mam nadzieje że czasami wpadniesz na jakąś gre i zabijemy jeszcze wspólnie pare krówek...

Alhene
Wiadomość [#877]: 30.10.2002 o 21:42

Konto skasowane

Słowa pozostają słowami, ale czasem trzeba ich używać.
Jest czas powitań i czas pożegnań. Ludzie przychodzą i odchodzą. Ae zawsze po tym co było coś pozostaje- poznani ludzie, kilka postaci 99lv ;)
Miło się grało w miłym gronie- choć ostatnio czasu było zbyt mało by na gry wpadać.
Szkoda że odchodzisz, lecz chyba częściowo tylko- zawsze można jeszcze wpaść w odwiedziny do starych dobrych krówek lol.gif
I mam nadzieję że wpadniesz gdy wreszcie złamię zasadę trwającą od początkków D2 i w końcu zabiję tę ostatnią expową krowę, by na liczniku zobaczyć 99...
Bo już chyba najwyższy czas- gra się niewiele, dlaczego by więc nie skończyć i tego?
W sumie... spotkamy się za 5 pastwisk na spotkaniu starych znajomych, co Ty na to? diablotin.gif
Chociaż kto wie, kiedy to nadejdzie.
Mówię żegnaj dotychczasowemu LCF- hostowi
Ale sam LCF nadal jest diablotin.gif

licence
Wiadomość [#878]: 30.10.2002 o 21:43

Powiem krótko....szkoda bo odchodzi nie byle kto...

PM Email
Fafik
Wiadomość [#879]: 30.10.2002 o 22:28

Konto skasowane

licence napisał:
Powiem krótko....szkoda bo odchodzi nie byle kto...

Nie odchodzi nie odchodzi... tylko przestaje grać w diabełka (tak przynajmniej zrozumiałem).Chyba trzeba sie pogodzić z faktem że każdy kiedys powie DOŚĆ nawet swojej ukochanej grze. LCF myśle że jeszcze kiedyś zrobisz coś w stylu mało znanego zawodnika Chicago Bulls numer 23 niepamiętam nazwiska biggrin.gif - joke i powrócisz choćby na chwilkę.
Pozdro
Fafik
ps. LCF ale chyba nie odinstalujesz diabełka ?? nie zrobisz tego ?? prawda ? biggrin.gif

past00h
Wiadomość [#880]: 31.10.2002 o 22:06

no wiesz co? akurat jak mnie cięli w szpitalu to Ty takie rzeczy tutaj confused.gif diablotin.gif
eh duża strata jeśli chodzi o diabełka, jeszcze większa jeśli chodzi o osobę sad.gif - ale mam nadzieję że od czasu do czasu zobaczymy Cię na 4um
mam tylko nadzieje że dostałeś ostatni numer Reseta? biggthumpup.gif
powodzenia cokolwiek wybrałeś - myśle że choć znając Cię krótko moge powiedzieć ze Ci się uda coolgleamA.gif

ps
pamiętaj że mam twój adressmiley.gif a moja praca wiąże sie z podróżowaniem po Polsce.... so be prepared beerchug.gif

PM Email
REKLAMA
Strona 44 z 47.
Pierwsza     <<   <   ... | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :