Dziś jest: Poniedziałek, 20 listopada 2017, godzina 01:04
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Przedmioty MF - ITEMKI - CAŁA PRAWDA

Odpowiedź

Temat: MF - ITEMKI - CAŁA PRAWDA

Pierwsza     <<   <   ... | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |   >   >>     Ostatnia
ZonePL
Wiadomość [#181]: 19.08.2004 o 08:10

mi na lvlu 81 czarki i z ok 250 mf wypada zbroja qua-hagena czy cos takiego [z mefa na hellu] i to juz cos

PM Email
PoPeJ
Wiadomość [#182]: 19.08.2004 o 15:59

Konto skasowane

A j apowiem Tak: NIech Mef,Pindel,Baal i wszyscy inni ktory "powinni" dobrze zucac niech sie schowają biegam na nich wszystkich od tygodnia i dali mi Aniola Struża,Odkupiciela(berlo dla pala) i Grzywe Jalala sad.gif A moj kolega mefuje i pindluje i w ciagu 3 dni padl mu Armor Ik,Aemor,Aldura,StormShiled,2xShaft,Heelslayer Aż chce sie płakac z mojego pecha teraz przestalem mefowac i przezucilem sie na Trade.Trade Rulezzzzzzzz yabol.gif yabol.gif >:-( sucker.gif

ooscarr
Wiadomość [#183]: 27.08.2004 o 13:18

Konto skasowane

Jak widze kolesi którzy mówia, że nie myślcie o uniqach tylko o ubijaniu mefa. Przecież samo słowo mef to już myslimy o mf, itemach itd... A po co bysmy mieli chodzic na mefa jak nie dla itemków o tym sie nie da niemysleć...
Z pindlem jest różnie ale tez mysli sie o szczęściu i o itemach. Nie myslenie o itemach sprawdza sie w tych lokacjach w 1 poście wtedy możemy zamiast o itemach myslec o expie :]... musze przetestować te lokacje moze sorc mojego kumpla cos mi odpali (cos kolo 5xx mf ma, lvlu nie znam)

Dzisiaj sie pomodle troche do wujka mefa i innych badziewi aby dały jakies sensowne dropy. Jutro wreszcie bede mial kompa :] biggrin.gif i ofc D2x... uzi2.gif

RoZpIeRdal@tOr
Wiadomość [#184]: 27.08.2004 o 15:06

Konto skasowane

Przeczytałem cały temat i chciałbym odpowiedzieć na kilka irytujących mnie w tym topicu odpowiedzi, a także powiedziec co nieco o własnych doświadczeniach jak chodzi o MF.

Uno z tego co pamiętam to:

Doombringer czy jakos tak - wielkie lol o tym ze w przeciagu 10min nie moga wypasc dwa topowe itemki, nicponim doskonale to opisal (przyklad z skarpetkami bardzo mnie rozbawil smiley.gif ) Nie dalej jak wczoraj... ale o tym to pozniej...

Robawiło mnie tez zapytanie o komendę MF :P no ale nie kazdy od razu jest prosem i zna sie na wszystkim, do taego 3ba zawsze czasu.

Trzecia sprawa to wszelkiego rodzaju boty i delikwent pytajacy sie o linki do takich cheaterskich rzeczy jak dla mnie powinien dostac zółtą kartkę jak i nie ban, wlasnie przez takich lolków caly bnet traci na swoim uroku...

Dobra dosc dywagacji na temat wczesniejszych odpowiedzi teraz 3 grosze ode mnie:

Moja postac to Pure Fire Sosa MF 77lvl (narazie, a robie ja od jakis 3tyg btw. jakims mega maniakiem wiec nie jestem smiley.gif )
Stuff jaki nosze* prawie :P idealny do mefowania to:

- Ali Baba
- 2Sqlder +perf top
- Szyszak sczescia 67 (sredni :/) juz perf top wlozony
- Milaberga (lipa, ale rym na trade dalem koledze smiley.gif )
- 2x Nagel
- Złoty powróz
- Amu 29mf
- WT (war traveler) 45mf

w sumie ok 460mf (narazie bo jeszcze nie znalazlem kilku topow : czako, perf nagel, greed, isty do ali itp)

* podczas dochodzenia do mefa (kazmaty :/ i ich cholerna wielkosc) i samego dobijania go meteo wymieniam:

Ali Baba na Wizardspike
Milaberg na Wanda 46 all resy + ligh resy dodatkowo +48
takze mam max resy all, i jak juz mef jest na wykonczeniu szybko W i tyle.

Itemki które na dzien dzisiejszy nosze sa troche lepiej niz srednie ale... i tu cel mojej wypowiedzi: Mef runy są wrecz niesamowite!!! i nikt mi nie wmowi ze to co nam daje darczynca mefisto caritas sp. z o.o. nie ma wplywo na mf jaki posiadamy, bo ma i to bardzo duzy!
Generalnie gram na Star Gate i przez okres 3 tygodni stalem sie tam bardzo bogaty smiley.gif

Oto przykłady moich ostatnich dropów:

- Za jednym razem wizardspike + arachnid mesh + jakiś tam uniq sredni
- W przeciagu 10 min powtarzam 10min!!! dwie szaty ormusa, moze nie najlepsze (1x 3blaze, 1x3Energetic) ale za to max dmg od fire lightning i cold czyli 15%.
- W przeciagu 30min 2x Flamebellow w tym jeden eteryk 240-490
- W przeciagu kilku h (nie bylo to kilka godzin grania ale w jeden dzien w roznych odstepach czasowych) Blood Ravens Bow x2
- Amu the Oak Mahim Curio
- 2x manald
- W jednym dropie Corpsmourn + Haemosu zbrojka
- W jednym dropie Homonuculus + Sunan Yari czy jakos tak
- W jednym dropie Helm tala + Zbroja z ucznia + Magnus skin
- W jednym dropie Wiesniacza + Nokozan + Splendor Hwanina

itp. itd.
To tylko czesc z moich mefow, do tego doszlo jeszcze duzo srednich iniqow magefisty itp.
Ogolnie to zrobilem moze ze 100-150 mefow, z roznym mf, ale ten ktory mam obecnie jest zdecydowanie najlepszy.

Co do innych lokacji to:

Cmentarz z podlokacjami: jest w miare niezle, ale i tak na mefie lepiej sie gra, mniej chodzenia i szukania bosów, a tam bardzo czesto maja immuny sic!:/

Hrabina: Moja fire sosą tam nie choidze bo mam slabego merca sic! ale sama hrabinka potrafi chojnie rzucic Runki, ale i również złote itemki czasem da. (zalezy w jakiej pozycji ja wezmiemy, najlepiej od tylu ;) )

Pity: niezle do nabijania expa, itemki moga byc.

Travincal: ehh tam cos sie dzieje procz rady imho biednej jak kazda rada miejska :P

Pindel: chojny ale zadko... wole zrobic 100 x mfa i dostac 15 shako niz 100 x pindla i dostac Leviathana.

Elditrch: jak juz rzuci jakis uniq to jestesmy bogaci.... tylko kiedy on cos nam rzuci!! sic! :/

Baal: niezle dropy nieraz sa z bala, ale lepiej chodzic tam z mysla o expowaniu a nie na polowanie.

Aha chcialbym rowniez zdementowac czyjs poglad na temat wypadajacych itemkow ktory niby zalezy od naszego lvl... to kompletna bzdura, lvl itemu zalezy od lvl potworka, przykladem moze byc arachnid mesh z 80lvl ktory mialem z mefa na 77 lvlu

Coś dla tych mniej obeznanych:
Levele postaci:

Andi hell: ok 80lvl dokladnie nie pamietam

Mef hell: 90 lvl

Ball: 98 lvl

Diablo klon: 113lvl

Dla mniej obeznanych rowniez powiem ze Soj-e bedace wyznacznikami cen za itemki (teraz troszke je runy wypieraja sic!) najczesciej wylatuja z Andi na koszu, nie na hell a wlasnie na koszu!

Oho ale sie rozpisalem, zwlaszcza ze w pracy siedze :P Dosyc mojego wywodu i mam nadzieje ze komus sie on przyda.
Milego mefowania, cmentarzowania, pitowania, pindlowania i czego tam jeszcze chcecie wam zycze.

Pozdro
RoZpIeRdaL@tOr aka Artax

[Edycja - RoZpIeRdal@tOr w 27-08-2004 o 15:28]

Shacool
Wiadomość [#185]: 27.08.2004 o 18:22

Konto skasowane

Ciekawe podsumowanie

Ja osobiscie odwiedzam Lodowy, Kryształwe,Droge Starożytnych + piewnice i grota+w/w
Jest trudno ale moj Necro 93lvl sobie radzi coolgleamA.gif
m.in Monarcha zbroja Tang`oula , Griswolda, Czako,Gniew Lorda
Runa Gul ohm mal ber

Najlepsze itemy lecą ze Złowrogich urn
a z złotych skrzynek tylko raz miałem maske uniq
To tyle .
POMYŚLNYCH LOWOW

Tsosna
Wiadomość [#186]: 27.08.2004 o 18:36

Rzeczywiscie ciekawa analiza
RoZpIeRdal@tOr - moze ty w takim razie, majac 460 mf zauwazyles ze np przy 460 mf wypadaja ci niezle itemki ale juz przy 461 lub 459 jest kicha

PM Email
ooscarr
Wiadomość [#187]: 27.08.2004 o 20:34

Konto skasowane

Tsosna i tak to własnie jest w diablo. jak sie przekroczy pewien próg mf to juz jest źle :] Nawet gdy przekroczymy na + ten próg to itemy niewypadaja...

RoZpIeRdal@tOr
Wiadomość [#188]: 28.08.2004 o 01:54

Konto skasowane

Jeżeli chodzi o różnicę w mf to jestem przekonany, iż więcej mf daje większe szanse na dobry drop. Chociaż przy mf od 450 do 700 różnice między szansą na lepszy item są bardzo niewielkie. Co do mojego mf to myślę że spokojnie jeszcze za jakiś czas będzie go więcej.

P.S.
Dziś po przyjściu z pracy usiadłem na jakiś czas przy D2 i dropy nawet były niezłe:

Mef: Gaza prawie perf 19DR , Jalala, Butki IK, Hełm TR, The Wand, Wieśniacza eter 162, Wnętrznościowiec, Zbroja Tankreda i masa innych uniqów średnich.

Poszedłem też zrobić cmentarz i: Maska Horroru czy jakoś tak, w sumie uniq crap a chodziołem tam z 10min (dla przykladu dzis 10mf runów w 20min)
pozdrawiam

Bosteam
Wiadomość [#189]: 12.09.2004 o 08:36

Konto skasowane

A ja ostatnio robie baalruny na koszu i powiem wam że mam 200~300 mf i leca mi cuda ... 2xAlibaby , IST , Skullders , STORM , Gladiators Bane , Czaszkogrzmot :] , Hellslayer , i najlepszy drop GUL , TalArm w 1 dropie :]

clon-s
Wiadomość [#190]: 12.09.2004 o 09:58

Konto skasowane

schacool, ty te itemki/runke znalazłeś zabijając bala czy w drodze do niegoconfused.gif ile chodzisz na bale kosz?? sam czy w grupie ??
ty za odpowiedź

mzss
Wiadomość [#191]: 20.09.2004 o 19:17

Konto skasowane

A ja dzisja mialem najelepszego dropa oa kiedy biegam na mefa na hellu czyli jakies 3 miechy smiley.gif . W 10 minut wypadlo mi czako oraz okulus co wczesniej przez te 3 miechy niewypadlo ani razu ... smiley.gif

Gotcha
Wiadomość [#192]: 28.09.2004 o 01:46

Konto skasowane

Ja pewnego niedzielnego poranka znalazłem w kilka minut Swięty Pancerz z Nieśmiertelnego króla i Mroczną Zbroję Płytową z Aldura. Ale byłem uchachany.

Master007
Wiadomość [#193]: 28.09.2004 o 09:34

Konto skasowane

A ja dzisiaj sobie chcialem polatac do mefa. Zrobilem kilka runow (chyba z 5) i nic. Mysle fajnie by było znaleźć czako albo zaka. Ide do mefa a tu .... zakarum :} No to ucieszony polatalem sobie jeszcze kilka razy i znalazlem alme negre eth oraz lidles wall. A moje najlepsze dropy to: w ciagu jednego dnia: mal(nie z kuzni), skulder eth, woal skrzydel nocy, mara 30. A 3dni poxniej czako, okulus i gheed. diablotin.gif

exedek
Wiadomość [#194]: 28.09.2004 o 19:25

Konto skasowane

Ehh caly ten MF. A tu przede wszystkim od szczcescia zalezy. JA nie narzekam tydzien mefowania 6 shak 3 stormy 2 wizardy, 2 skulerki i KUPA innego stafu (caly set ucznia razy 2, set aldura, i wiele innych) latalem czarka mf roznie od 300 do 450. Czasem niezly drop w 5 min czasem 2h nic. Apropo prastarych tuneli biggrin.gif szaleje tam sorca 91 lvl i exp leci doskonale 1,5 do 2 mln w 2 minuty biggrin.gif oczywiscie w 8 graczy. na mefie sie dorobilem wspanialych itemow biggrin.gif ale wiecej daja rush runy i handel. Dobre obracanie itemami/runkami i mizesz duzo zarobic biggrin.gif Rzycze powodzenia. I jeszcze jedno: miksowanie GC jest najlepsza metoda na zarobek. Tak stworzylem ponad 10 skillero wartych 3 gul runki min biggrin.gif Gram tylko HCL wink.gif

budasty
Wiadomość [#195]: 29.09.2004 o 14:46

Mam dwie czarki: 89 lvl z mf 524, 86 lvl z 96 mf, ta z 86 lvl jest lepiej zrobiona i ma sprzet "bojowy", mefa zabija szybciej niz ta z 89 lvl ale duzo rzadziej znajduje wartosciowe itemy, moge to stwierdzic nie na podstawie kilku godzin grania lecz kilkudziesieciu godzin mefowania kazda z nich wiec moim zdaniem mf ma baardzo duze znaczenie.

PM Email
Szopen
Wiadomość [#196]: 13.10.2004 o 14:28

Konto skasowane

a ja mefa dawno olalem
moja sorc przedstawia sie tak
shako + pt
scull +pt
nagel 24,29
splenodor + ocu
amu jakis +3 cold +86 hp (centaur)
rekawice 36 mf
wt 48
i ten pasek do blizza snowclash chyba
gheen 36
Razem cos kolo 460 mf

z mefa nic nie leci co najwyzej scull + ss ale locznie to jest um ;d

Chodze tlyko po 1 akcie czyli crypta + masouleum i Andariel
Andariel = 3x ocu i juz ni epamietam ale jakies itemki sprzedane za pul lub um. Czyli shaka i sculle i tyty (perf)

a z crypty i masoleum:

griffins prawie perf
neil wing ( to od cold)
tr armor
ss
shaffer
vex
wsyztsko jednego dnia ;d

Rzymian_Lg
Wiadomość [#197]: 10.11.2004 o 09:46

Konto skasowane

RoZpIeRdal@tOr napisał:
Coś dla tych mniej obeznanych:
Levele postaci:

Andi hell: ok 80lvl dokladnie nie pamietam

Mef hell: 90 lvl

Ball: 98 lvl

Diablo klon: 113lvl

Pozdro
RoZpIeRdaL@tOr aka Artax

[Edycja - RoZpIeRdal@tOr w 27-08-2004 o 15:28]

Troche poprawek:

Baal - 99lvl
Diablo 94 lvl
Mef -87 lvl
Andy - 75 lvl
Duriel -88 lvl
Izual - 86lvl
Pindel - 85 lvl

Uber Diablo - lvl 110

MiecioZabujca
Wiadomość [#198]: 13.11.2004 o 20:09

Konto skasowane

Siemka

hehe to ja sie musze pochwalic ze dzisiaj mi z krowy na koszu runa Pul wyleciala biggrin.gif a mam barba z 23 mf

A propos noobkow na cbn.
Niedawno ztradowalem Full Set Sigona za Umbiggrin.gif

cane4hdd
Wiadomość [#199]: 13.11.2004 o 22:57

Konto skasowane

a Ja mam Cold Sorc na mf i mialem takie itemki kiedys
shako+topaz
talarmor+topaz
ali (0 ists :/)
rym
wt 32 :/ mialem 570 cos mfu i wyleciala mi mara26gheed39,arachnid 2shako
2 nagele
i oslony 38%
gheed 39
Teraz mam
full tal set
lidless wt i mam 380 mf i tez spoko itemki mi leca nie narzekam. Trzeba miec poprostu szczescie.... mf sie az tak nie liczy...

JACK
Wiadomość [#200]: 15.11.2004 o 18:17

Konto skasowane

MiecioZabujca "A propos noobkow na cbn". MF nie ma żadnego wpływu na to jakie runy wypadaja w wolnym tlumaczeniu tzn, ze majac 1000mf maga ci same El wypadac i majac 0mf maga ci same Zody leciecsmiley.gifA jezeli chodzi o zestaw Sigona to chyba normalna cena a to dlatego ze jest to chyba najczesciej uzywany zestaw na CBN dla poczatkujacych postaci,a UM to daja za niego nie noobki a raczej bardziej doswiadczeni gracze, a UM to dla nich tyle co dla Ciebie zestaw Sigona. Wiec zastanow sie na przyszlosc jak bedziesz kogos nazywal noobkiem

Rzymian_Lg napisał

Troche poprawek:

Baal - 99lvl
Diablo 94 lvl
Mef -87 lvl
Andy - 75 lvl
Duriel -88 lvl
Izual - 86lvl
Pindel - 85 lvl

Uber Diablo - lvl 110
Rzymian_Lg Jezeli to co piszesz jest prawda to wyjasnij mi dlaczego mef niemoze wyrzucic wszystkich itemow majac wiekszy mlvl niz Pindel, ktory teoretycznie moze wurzucic wszystkie itemy(nie liczac anni)
Pozdrawiam

REKLAMA
Strona 10 z 13.
Pierwsza     <<   <   ... | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :