Dziś jest: Piątek, 23 kwietnia 2021, godzina 15:15
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Przedmioty MF - ITEMKI - CAŁA PRAWDA

Odpowiedź

Temat: MF - ITEMKI - CAŁA PRAWDA

Pierwsza     <<   <   ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ...  >   >>     Ostatnia
MwFog
Wiadomość [#121]: 19.03.2004 o 22:50

Konto skasowane

Czegos tu chyba nie rozumiem... Albo Cie Slash Bóg opuscil i nie jestes swiadom tego jakie bzdury piszesz, albo mnie oczy zawodza i wysylaja do mozgu informacje, ktorych on nie jest w stanie odczytac i pojac. Co ty piszesz o jakichs komendach??!! MF=Magic Find to szansa na znalezienie magicznego przedmiotu. Ni ma tu zadnych komend, tylko jest to zdolnosc wbudowana w przedmioty. Jesli chcesz miec postac z MF i szukac przedmiotw to naladuj ja itemami z ta zdolnoscia i idz na potwory. Nastepnym razem poczytaj troche postow i zorientuj sie w temacie zanim walniesz podobna bzdure.

Ato_Boldon
Wiadomość [#122]: 20.03.2004 o 02:45

Konto skasowane

Czy ktokolwiek z Was, kiedykolwiek znalazł białego, dziurkowanego bądź nie, kaduceusza ? Planuję pewien build, ale jego słabość polega na tym, że musiałby być robiony w oparciu o item (czego bardzo nie lubię). So ... ?

-="Do tego potrzebna jest umiejętność czarodziejki: Urok. Wi9ęcbierzesz rzucasz urok na swojego najemnika i wtedy na chwile otacza go ogień. Kiedy przejdziesz przez tp razem z tym najemnikiem ten ogień znowu go otoczy."=-
Slash[PL]
Wiadomość [#123]: 20.03.2004 o 07:26

Konto skasowane

sory to ze zmęczenia. Niedoczytałem Sory za pisanie głupot

MwFog
Wiadomość [#124]: 20.03.2004 o 08:14

Konto skasowane

Tez sry za najechanie na ciebie Slash. To ze wkurzenia smiley.gif Co do tego kadyceusza wydaje mi sie, ze istnieje taki z dziurami, bo skoro sa ine berla z dziurami, to czemu nie kadyceusz.

Mithrian Highriver
Wiadomość [#125]: 20.03.2004 o 12:07

Konto skasowane

Wystarczy ze znajdziesz zwyklego Kadyceusza i wprawisz gniazdo u Larzuka. Tego gościa lubie bo moze wszystko podziurwaic biggrin.gif

Ato_Boldon
Wiadomość [#126]: 20.03.2004 o 12:27

Konto skasowane

Af korz, ale jakoś nigdy nie wypadł mi nawet zwykły kaduceusz sad.gif

-="Do tego potrzebna jest umiejętność czarodziejki: Urok. Wi9ęcbierzesz rzucasz urok na swojego najemnika i wtedy na chwile otacza go ogień. Kiedy przejdziesz przez tp razem z tym najemnikiem ten ogień znowu go otoczy."=-
Sorcerer
Wiadomość [#127]: 20.03.2004 o 12:28

Konto skasowane

Ato_Boldon napisał:
Czy ktokolwiek z Was, kiedykolwiek znalazł białego, dziurkowanego bądź nie, kaduceusza ? Planuję pewien build, ale jego słabość polega na tym, że musiałby być robiony w oparciu o item (czego bardzo nie lubię). So ... ?

ja miałem kiedyś magiczny ;p

OT : jaki to bulid mniej więcej ? ;p

Ato_Boldon
Wiadomość [#128]: 20.03.2004 o 14:28

Konto skasowane

A tak mnie qsi zrobić old school avangera, bo nie moge pogodzic sie z mysla ze jest tak zupełnie do doopy ;)

A magiczny to luz, przeca to w sklepiq moszna qpić.

[Edycja - Ato_Boldon w 20-03-2004 o 14:29]

satanica
Wiadomość [#129]: 22.03.2004 o 18:09

Konto skasowane

Mnie kaduceusz wypadł tylko raz.
Biały, 3 sockety, +3 Conv, +1 Fana, +1 cośtam.
Do dziś ma go jednen z mułów, bo nie mam co w niego włożyć (czyt: nie mam run na dobre słówko) - gram single.

sus3l
Wiadomość [#130]: 11.04.2004 o 17:05

Konto skasowane

Najlepsza rzecz z pindla na 1.09 = skullders
runów = coś około 250 000 (chyba troche przesadziłembiggrin.gif)

Najlepsza rzecz z pindla na 1.10 = zbroja naja ( wczorajbiggrin.gif)
runów = coś około 1 000

Joey_sc
Wiadomość [#131]: 16.04.2004 o 18:56

Konto skasowane

hehe coraz bardziej mnie kusi zeby pochodzic sobie po mauzoleach itp. smiley.gif

_Rene
Wiadomość [#132]: 21.04.2004 o 18:42

Konto skasowane

A mnie coraz bardziej kusi, żeby zainstalować diablo smiley.gif

Zeu$
Wiadomość [#133]: 21.04.2004 o 18:47

Konto skasowane

A mnie kusi aby odinstalowac diablo albo zagrac na singlu bo lamki z Bn mnie dobijaja

Wolver
Wiadomość [#134]: 23.04.2004 o 01:01

Konto skasowane

_Rene napisał:

Don't be ashamed, go for it man diablotin.gif

tomtom
Wiadomość [#135]: 23.04.2004 o 03:54

Konto skasowane

_Rene napisał:

Kaman kaman, devilman realm ap and raning biggrin.gif

fudo
Wiadomość [#136]: 16.05.2004 o 09:42

Konto skasowane

Czolem.Po raz kolejny udziele sie spolecznie smiley.gif Ja mam swoj sposob na itemki: mefuje,pindluje tylko w godzinach od 14.30-16.00 biggrin.gif
Z pewnoscia wyda wam sie to smieszne,ale w tych godzinach sa najlepsze dropy.Zeby nie bylo ze to z palca wyssalem to wam powiem
ze jak bylem przez tydzien chory, to od 8/9 do 20 gralem w d2 (lekki nalog nie? diablotin.gif ) i co? Dobre dropy byly tylko w tych godzinach.
Oczywiscie mogl to byc zwykly zbieg okolicznosci ale codziennie w tym przedziale wypadalo mi full zwyklych uniq,2/3 exept i jeden super
uniq smiley.gif
Aha.. inna sprawa. Od jakis 2tyg pindel nie rzucal mi doslownie niczego.Nic,zero,nul... Ani sorcka 450mf,ani sorcka 300mf no nic.
Az tu nagle wczoraj o godzinie 15,45 boom: stalorwij 54%, nastepny run: coa 1/28/15, jeszce jeden: bk5ll. Bylem z lekka zszkowowany biggthumpup.gif
Moze mi sie znow pindel "wlaczyl" smiley.gif :
qrde piszac to zrobilem sobie ochote na pindelka- misiu ideeeeeeeeeee... diablotin.gif

Lilly
Wiadomość [#137]: 16.05.2004 o 12:43

Konto skasowane

A wiecie co? Ja tam tak srednio wierze w te lokacje. Glowna rzecz przy mfowaniu to szczescie i nic wiecej. Na przyklad mnie ostatnio na koszu w drodze do hrabiny wypadl amu tala. A kiedys tez na koszu, w ktorejs z jaskin wypadla mi maska. Standarodowo wiadomo, ze z wiekszych bosow leca lepsze rzeczy, ale lokacje mnie tak srednio przekonuja. Chociaz nie przecze, ze sprobuje ta krypte i mauzoleum biggrin.gif

Swish
Wiadomość [#138]: 19.05.2004 o 16:33

Konto skasowane

Szkoda, że zamknięto ten top na ogólnej, co się można było chwalić dropami... ale właśnie z jednego ze sługusów pindla wypadła mi... mniejsza mikstura leczenia!! szansa na jej wypadnięcie to: 0.00005306 wg. d2data.net, czyli mniej więcej taka jak runki GUL (0.00005062), nie ma to jak fart, hehe ;p

m@nticor3
Wiadomość [#139]: 19.05.2004 o 17:10

Konto skasowane

lol czytając takie wypowiedzi zaczynam odnosić wrażenie, że ta gra jest złośliwa ^^. Jak już wsomniałem w innym topicu mi tal amu wypadł z pindla na normalu biggrin.gif, a z takich "fartownych" dropów to raz wypadł mi z mefa hell 2x ząb ceglawa ( 2 identyczne itemy za jednym dropem )....czemu nigdy nie wypada np 2x soj ;p ??

jk02hl
Wiadomość [#140]: 31.05.2004 o 19:47

Konto skasowane

Mam skromne pytanko. Na pewnej stronie internetowej(nie chce robić kryptoreklamy) jest napisane gdzie mogą wypaść dane itemki. TJ:
Mephisto, Diablo, Pindleskin, Lister, Baal i...
...Hellbovine. Co to znaczyconfused.gif?Może ktoś potrafiący prawić po angielsku mnie oścwieci.(Czyżby chodziło tu o hrabine confused.gif) Z góry thx za odp.

REKLAMA
Strona 7 z 13.
Pierwsza     <<   <   ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :