Dziś jest: Poniedziałek, 25 czerwca 2018, godzina 00:25
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Buriza-Do Kyanon

Pchela
Wiadomość [#1]: 22.12.2003 o 11:25

Konto skasowane

Cze, uzywam wlasnie tej kuszy i zrobilem w niej u Larzuka gniazdo, i nie wiem co dać do niej...
Myśle ze albo Shael albo Ohm tylko nie wiem jakie bede mial obrazenia jak wsadze Ohm, moja buriza ma obrażenia 92 - 280... A bazowe to nie wiem bo sie na tym raczej nie znam...
Bo jak Ohm mi da o 50% wieksze niz te czyli 138 - 420 to spoko wsadzam Ohm ale wiem ze to tak raczej nie jest tylko nie wiem jak bo sie nie znam na tych toretycznych sprawach diablo smiley.gif

No dobra juz nie zanudzam tylko prosze was o wasze zdanie co dać do Burizy....

Z góry dzięki

Dune
Wiadomość [#2]: 22.12.2003 o 11:40

Konto skasowane

ile ED ma ta buriza?
tylko shael, nie ma sensu marnowac ohma.

Yamroz
Wiadomość [#3]: 22.12.2003 o 11:44

Konto skasowane

O ile pamietam max fps z burki to 11 i osiaga sie go poprzez 100 fps czy 110 - musisz poszukac:
burka ma na sobie 80, wiec jesli masz te 30 brakujace np. z setu sigona to shael jest bezsensu...

Ohm da ci 50% do PODSTAWOWEGO DMG - czyli zalozmy ze bron ma okolo 10-50 i jest unik i ma na uniku +100%dmg czyli ma 20-100 to po wlozeniu Ohma robi sie po prostu 150% razy 10-50 a nie 50% razy 20-100...

Jak grasz PvM to wloz sobie Amna biggrin.gif - jak PVP to kup spraw luczek chyba ze jestes naprawde dobry...

[Edycja - Yamroz w 22-12-2003 o 11:45]

Pchela
Wiadomość [#4]: 22.12.2003 o 11:57

Konto skasowane

dzięki za odpowiedzi ale ja od neidawna gram na BN i nie wiem raczej co to znaczy ED :P A mam rękawice co dają 20% do szybkości ataku...
A łuk to wiadomo że bym chcial WindForce ale trudno jest dostac dobry luk albo znalezc narazie najlepsze co mam to wlasnie ta buriza Mialem luk Lysandera ale slabe obrazenia mial .....

A wiec ja robie Amke raczej na PvP

Yamroz
Wiadomość [#5]: 22.12.2003 o 12:04

Konto skasowane

Jezeli grasz od niedawna i nie masz doswiadczenia to rowniez nie masz sprzetu dobrego...
a z pytania "co to ED" wnioskuje ze nic nie wiesz o tej grze - moja rada: pograj najpierw troche, poczytaj Diabloii.net, pobaw sie kalkulatorkami, poczytaj faqi, potestuj, pozdobywaj sprzet (najpier zrob postac MF- MAgic Find zeby zbierac ten stuff) i za jakies kilka miesiecy (o ile ne wiecej) przymierzaj sie do takiej sredniej postaci PvP...
No chyba ze chcesz robic amke na PK games, to co innegobiggrin.gif.

A po rozwiniecie podstawowych skrotow zapraszam chocby na FAQ na tablicy ogolnej...

Sonic
Wiadomość [#6]: 22.12.2003 o 13:51

Konto skasowane

Tez zrobilem w burce gniazdo na jaka fajna rune lub cos innego. Tylko najgorsze teraz znalezc i wybrac a chyba jest z czego smiley.gif

Tiamat
Wiadomość [#7]: 22.12.2003 o 14:54

Konto skasowane

ja wlozylem Ohma w bure dla amy PvP [tak wiem ze lame] i ok dzialal, ale jezeli brakuje nam ll to raczej AMN. 40/15 raczej srednio sie oplaca, bo ciezko bure jeszcze przyspieszyc, szczegolnie jak sie bawi czlowiek w sigons gloves+boots [oldschool ~~]

Black Bielack
Wiadomość [#8]: 22.12.2003 o 15:11

Konto skasowane

Ja w Burize zawsze wkładałem Shael.
Moja najlepsza Buriza miała 198% ED i dostałem ją od Mefa na Hell - dawno temu, w 1.09.
Owszem, Burize ciężko jest przyspieszyć, ale warto to zrobić. Zerknij najpierw tutaj: kalkulator speeda podstaw sobie Burize (czyli Ama, Crossbows, WSM 10) i zobacz - trzeba mieć w sumie 138 IAS by osągnąć 12 fps. Czyli Buriza Shael, Sigion butki i lapki i np GoldWrap). Max przyspieszenie Burizy to 11 FPS - potrzebujemy do tego 215 IAS. Bez zbrojki z 4 klejnotami 15 IAS się juz nie obejdzie - ale wbrew pozorom nie tak trudno ją zdobyć - mówię o czystym 60 IAS, a nie 60IAS/160 ED.
A tak na marginesie - elitowany Lycander Aim jest lepszy od burizy w 1.10 - to, rzecz jasna moje zdanie. Wiadomo, że do łuku trzeba dostosować resztę ekwipunku.
Lycander Aim po elitowaniu:

[Edycja - Black Bielack w 22-12-2003 o 15:11]

Diablomaniack
Wiadomość [#9]: 22.12.2003 o 15:24

Konto skasowane

Ale i tak WF nie ma sobie równych smash.gif

_Rene
Wiadomość [#10]: 23.12.2003 o 08:22

Konto skasowane

Diablomaniack napisał:
Ale i tak WF nie ma sobie równych smash.gif

A teraz można go chyba znaleźć nawet w 1 akcie hella
biggthumpup.gif Wnioskuję po tym, że znalazłem eagle'a w lochach wieży. biggrin.gif

Jarokowal
Wiadomość [#11]: 23.12.2003 o 08:56

Konto skasowane

Dokładnie Rene, mi legendarny młot (nie Scheaffera) wypadł w drodze do Andy, jakiś monster go wywalił nawet nie widziałem jaki. Koleś z którym grałem był równie zaskoczony jak ja. Przypominam tylko, że w 1.09 nawet Mef go nie wywalał.
A tak żeby nie odbiegać od tematu Bura nie nadaje się na duele - zbyt wolna. Walki mojego barba z burizonkami prawie zawsze kończyły się wynikiem na moją korzyść. Na PvM jest jednak bardzo dobrą bronią i jaki już ktoś powiedział zapakuj sobie AMN i będzie dobrze. W między czasie trafisz jeszcze kilka burek to będziesz kombinował. OHM - jest wart więcej niż ta burka.
Pozdrawiam

vegosan
Wiadomość [#12]: 23.12.2003 o 09:29

Konto skasowane

Jarokowal napisał:
Dokładnie Rene, mi legendarny młot (nie Scheaffera) wypadł w drodze do Andy, jakiś monster go wywalił nawet nie widziałem jaki. Koleś z którym grałem był równie zaskoczony jak ja. Przypominam tylko, że w 1.09 nawet Mef go nie wywalał.
A tak żeby nie odbiegać od tematu Bura nie nadaje się na duele - zbyt wolna. Walki mojego barba z burizonkami prawie zawsze kończyły się wynikiem na moją korzyść. Na PvM jest jednak bardzo dobrą bronią i jaki już ktoś powiedział zapakuj sobie AMN i będzie dobrze. W między czasie trafisz jeszcze kilka burek to będziesz kombinował. OHM - jest wart więcej niż ta burka.
Pozdrawiam

jak sie umie dobrze grac amka to nawet z piekieliskiem da sie pokonac dobrego barba coolgleamA.gif
ale chyba nic nowego tym nie wnosze...bo to dawna czysta prawda

[quote]Duppon napisał
Przecież nikt nie ma wątpliwości że jedyne co was popycha do najeżdżania na SC2 to frustracja, że jest gra która wzbudza emocje
[/quote]
Jarokowal
Wiadomość [#13]: 23.12.2003 o 11:28

Konto skasowane

vegosan napisał:
jak sie umie dobrze grac amka to nawet z piekieliskiem da sie pokonac dobrego barba ......

OT

Tak jak mówisz. Tylko szkoda że jest tak mało dobrych graczy a wiecej cwaniaków, z całym szacunkiem nie piszę o Tobie, lecz o graczach z którymi się spotkałem. Dlatego z całą odpowiedzialnością stwierdzam że bura jest kiepska na PvP. Wiecej kłopotu może przyspożyć Lysander + łapki crafty z odrzucaniem.
Pozdrawiam

[Edycja - Jarokowal w 23-12-2003 o 11:29]

the_d
Wiadomość [#14]: 24.12.2003 o 16:09

Konto skasowane

Ja moze nie o burce ale zaciekawial mnie wypowiedz:
Yamroz napisał:
O ile pamietam max fps z burki to 11 i osiaga sie go poprzez 100 fps czy 110 - musisz poszukac:
burka ma na sobie 80, wiec jesli masz te 30 brakujace np. z setu sigona to shael jest bezsensu...

gdzie mozna znalesc takie dane. Bo mam luczek Zlota Arka - ten z 50% ias i ogolnie mam ponad 120%ias i chcialem doisc tak do ok 150 ale nie wiem czy teraz jest sens wiec jakie sa progi dla tego luku i dla ulepszonej arki (hydrzy) bo chce ja ulepszyc

Black Bielack
Wiadomość [#15]: 24.12.2003 o 19:05

Konto skasowane

Link do odpowiedniego kalkulatora jest 6 postów wyżej - od niego proponuje zacząć.

the_d
Wiadomość [#16]: 25.12.2003 o 10:13

Konto skasowane

Ok dzieki nie zauwazylem
Tylko tak dla potwierdzenia WSM to jest bazowa szybkosc ataku - dla gotyka, hydrzego 10??
Czyli 147 to max bo 292 to chocbym sie zesral to nie uzbieram
biggrin.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :