Dziś jest: Sobota, 6 czerwca 2020, godzina 07:33
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: POMOCY-wariująca kamera

kolbunio
Wiadomość [#1]: 24.09.2016 o 18:55

Konto skasowane

Witam wczoraj kupiłem nowego laptopa i instaluje aktualnie na nim wow'a. Instalacja jest na etapie zwanym optymalna, ale po włączeniu i wejściu do gry ruszanie kamerą za pomocą prawego przycisku myszy staje się niczym roller coaster, kamera jest super szybka lata jak chce nie da się przez to swobodnie jej ustawić i grać w przyjemny sposób. Ustawienia czułości myszy nie pomagają i teraz nie wiem czy poczekać na koniec instalacji czy od razu usunąć pliki gry i instalować jeszcze raz czy też próbować z inna myszką. Z góry dziękuję za odpowiedź. smiley.gif

nabonid
Wiadomość [#2]: 29.09.2016 o 14:35

Konto skasowane

Nie wierz w ustawienia optymale. ^^ WoW ma teraz naprawde spore wymagania. Wylacz zbendne bajery. Sciagnij cala gre i dopiero sprawdz jak chodzi. ja mam inny problem. Jak schowam gre do paska i ponownie gre wyciagam na wierzch to mi fps spada do 30 i tak trzyma. Pokombinowalem troche i zauwazylem, ze jak zabije w pamieci proces Agent.exe to fps-y wracaja do normy.

drongal17
Wiadomość [#3]: 14.10.2016 o 13:57

Konto skasowane

kolbunio napisał
Witam wczoraj kupiłem nowego laptopa i instaluje aktualnie na nim wow'a. Instalacja jest na etapie zwanym optymalna, ale po włączeniu i wejściu do gry ruszanie kamerą za pomocą prawego przycisku myszy staje się niczym roller coaster, kamera jest super szybka lata jak chce nie da się przez to swobodnie jej ustawić i grać w przyjemny sposób. Ustawienia czułości myszy nie pomagają i teraz nie wiem czy poczekać na koniec instalacji czy od razu usunąć pliki gry i instalować jeszcze raz czy też próbować z inna myszką. Z góry dziękuję za odpowiedź. smiley.gif

Siema i jak rozwiazales problem mam dokladnie to co Ty z nowym lapkiem i wowem

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :