Dziś jest: Środa, 20 marca 2019, godzina 20:44
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map Problem z usunięciem grupy

Odpowiedź

Temat: Problem z usunięciem grupy

Voren
Wiadomość [#1]: 02.08.2016 o 22:13

Konto skasowane

Witam, mam nadzieję że ktoś na forum jeszcze pozostał, i da radę mi pomóc smiley.gif

Mianowicie, przedstawię mój problem:
Jest sobie jednostka (załóżmy gandalf) (Główny czarny charakter) i jedna ze zdolności gandalfa to przywołanie hydry, gdy nasz bohater zabije tą hydrę na jej miejscu pojawia się koleje 2 takie same i tak dalej (to zrobiłem) i żeby pozbyć się tych hydr należy najpierw zabić gandalfa, po jego zabiciu wszystkie te hydry mają zniknąć i teraz mam pytanie:

Zrobiłem taki wyzwalacz:
Wydarzenia:

Unit uniera

Warunki:

unit typ = gandalf

Akcja:

Grupa jednostek - remove all units of (unit type = hydra) from (wybrany region który jest rozłożony po całej mapie)

I chodzi mi o to że wyzwalacz nie działa, jednak wiem że problem leży w akcji ponieważ taki sam wyzwalacz ale (Akcja: Jednostka - remove (hydra) from the game)

Proszę o pomoc, może coś przeoczyłem

Hertaos
Wiadomość [#2]: 03.08.2016 o 21:21

Konto skasowane

Nie jest to wyjście najbardziej eleganckie ale;
Untitled Trigger 001
Events
Time - Elapsed game time is 1.00 seconds
Conditions
Actions
Unit Group - Pick every unit in (Units in (Playable map area)) and do (Actions)
Loop - Actions
If (All Conditions are True) then do (Then Actions) else do (Else Actions)
If - Conditions
(Unit-type of (Picked unit)) Equal to Footman
Then - Actions
Unit - Kill (Picked unit)
Else - Actions

I naprawdę to forum jest zasadzie martwe. Polecam Goblin Factory, tam Ci zawsze ktoś odpowie szybciej, i lepiej

Voren
Wiadomość [#3]: 04.08.2016 o 17:04

Konto skasowane

Wielkie dzięki za pomoc już sobie pod pasowałem to pod wymagania xD, z tym goblin factory masz rację tu już tylko niedobitki ludzi odwiedzają to forum.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :