Dziś jest: Środa, 27 marca 2019, godzina 03:50
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Quest nie działa

hunter11
Wiadomość [#1]: 24.10.2015 o 22:53

Konto skasowane

Cześć

Mam problem z questem i już nie wiem jak sobie z tym poradzić. Jest to błąd gry lub sam nie wiem co.

Gram na dodatku Mists of Pandaria, na serwerze Lightbringer. W Hordzie, jako Orc / hunter, na levelu: 85.

Robiłem po kolei questy na Twilight Highlands wszystko szło jak po maśle i doszedłem do NPCa o imieniu Grugthock. On dał mi zadanie grupowe (na 5 osób) "The Crucible of Carnage: The Twilight Terror!". Sam nie dałem rady go wykonać, więc dołączyłem do kogoś z 88 levelem. Pokonaliśmy ich i z tego co pamiętam to mój towarzysz poszedł odebrać ukąńczoneqo questa i poleciał sobie. w nagrodę ja otrzymałem przedmiot "Big Bendy Blasting Bow" i achievement do zadania.

I tu mam teraz problem gdyż nikt nie ma dla mnie kolejnego zadania. Grugthock chyba powinien mieć wykrzyknik nad głową z kolejnym zadaniem dla mnie, a nie ma go. Jak na Grugthock klikam to nie ma dla mnie zadania. Zainstalowałem Addona "Quest Completist" i na mapie pokazuje mi się wykrzyknik w miejscu postaci Grugthocka i jest podpisany: "The Crucible of Carnage: Calder's Creation!", a ten Grugthock i tak nie ma nic dla mnie. Gram pierwszy raz wydaje mi się, że wszystkich zadań w Twilight Highlands jeszcze nie zrobiłem bo przeszedłem dopiero połowe mapy. Addon "Quest Completist" nie pokazuje mi innych questów w Twilight Highlands.

Nie wiem co mam teraz zrobić. Resetowałem interfejs, usuwałem i instalowałem wszystkie addony, zabijałem postać, zdejmowałem ekwipunek, teleportowałem się do innych miast. Może problem jest jakiś banalny, a ja go nie dostrzegam?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

nabonid
Wiadomość [#2]: 28.10.2015 o 01:12

Konto skasowane

Wg Wowheda to jest ostatni quest. http://www.wowhead.com/ques(...)t-terror
Czyli nie powinienes nic wiecej widziec u niego.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :