Dziś jest: Środa, 18 października 2017, godzina 03:40
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Problem z KEYBINDAMI dla DK

mrocznyDK123
Wiadomość [#1]: 01.01.2015 o 12:22

Witam

Niedługo kończę levelowanie dk i stanie przedemną problem bo nie gram na bindach a klikam. Jest mi strasznie trudno przestawić się na zbindowane klawisze to taka jazda bez trzymanki. Miałbym prosbe kogos doswiadczonego w pvp o podanie swoich bindów , takich ktore mu sie sprawdzily, na ktorych dobrze mu się gra, postaralbym sie tego nauczyć. Sam poki co próbowalem ustawić to tak :

Q - strife w lewo
W - do przodu
E - strife w prawo

1 - frost strike
2 - plague strike
3 - obliterate
4- death strike
5 - icy touch
Problem mam w tym że ciężko jednoczesnie "siedzieć na targetcie" goniąc go i używać skilli , zwyczajnie jest to niewygodne i jak musze uzyc kilku przycisków 1,2,3,4 to palce puszczają kierunki (bo to musialbym miec chyba jeszcze kilka wolnych palców) i przeciwnik moze uciec, ponadto jak uzywam tych klawiszy na górze 1,2,3,4,5 to potem ciężko spowrotem trafic na klawisze kierunkowe. Bede wdzieczny za wszelkie sugestie dotyczące tego jak poprawnie grać na bindach (jak je najlepiej ustawić), szukalem po youtube filmików ale tam głównie pokazują casterów (chyba łatwiej casterem na bindach?) ktorzy atakują z dystansu a nie musza siedziec cały czas agresywnie na targetcie jak melee. 1zhelp.gif

[Edycja mrocznyDK123 - 01.01.2015 o 12:24]

[Edycja mrocznyDK123 - 01.01.2015 o 12:24]

PM Email
Chivas
Wiadomość [#2]: 22.02.2015 o 11:45

Albo "autorun" pod boczny klawisz myszy i wtedy tylko A / D żeby biegać wokół przeciwnika, a pozostałe palce wykorzystujesz na klikanie bindów, albo NumPad do kierowania ruchem postaci, a resztę klawiatury po lewą rękę masz na skille. Ale w tym drugim przypadku będzie problem z widokiem - kamera może szaleć. Chyba, że da się ją jakoś na stałe ustawić w jednej pozycji, ale raczej wątpię bo wszelkie daszki / mostki / fillary zmieniają zazwyczaj rzut kamery.
Ja akurat gram w tej pierwszej opcji. Klawisze 1-5 łapie się bez problemu, 6 też się da sięgnąć, dodatkowo R i F można zbindować bo są blisko, No i jeszcze zostają Ci modyfikatory Shift + .... i Alt + ... . Więcej bindów raczej nie potrzeba do PvP.

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :