Dziś jest: Sobota, 21 października 2017, godzina 23:07
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Ogólna tablica o WarCrafcie III Turniej/Jak zakwalifikować się do następnego etapu?

Odpowiedź

Temat: Turniej/Jak zakwalifikować się do następnego etapu?

Rav
Wiadomość [#1]: 16.03.2014 o 00:32

Od czasu do czasu na battle necie organizowane są turnieje.Orientuje się jakie zasady tam są.Jak się zakwalifikować dalej?

PM Email
uncc
Wiadomość [#2]: 16.03.2014 o 11:49

Everything or Nothing

Ogólnie na turniejach nie opłaca się grać wogóle(od jakiś 3 lat), tak jak na samym battlenecie, bo pełno tam haksów, nawet nie chodzi już o maphacki, ale jakieś lag hacki, disc hacki, tiehacki itp, wątpie, żeby ktoś na nich grał uczciwie. No ale co do pytania, to musisz dostać się do top20 kwalifikacji i zdobyć jak najwięcej punktów żeby przejść dalej do następnego etapu, stan można zobaczyć na stronce laddera, za wina są 3 pkt za losa -1 pkt a za remis 1 pkt.

[Edycja uncc - 16.03.2014 o 11:50]

potluczony.gif
PM Email
Rav
Wiadomość [#3]: 16.03.2014 o 12:43

uncc napisał
Ogólnie na turniejach nie opłaca się grać wogóle(od jakiś 3 lat), tak jak na samym battlenecie, bo pełno tam haksów, nawet nie chodzi już o maphacki, ale jakieś lag hacki, disc hacki, tiehacki itp, wątpie, żeby ktoś na nich grał uczciwie. No ale co do pytania, to musisz dostać się do top20 kwalifikacji i zdobyć jak najwięcej punktów żeby przejść dalej do następnego etapu, stan można zobaczyć na stronce laddera, za wina są 3 pkt za losa -1 pkt a za remis 1 pkt.

[Edycja uncc - 16.03.2014 o 11:50]

Wczoraj grałem na turnieju=wynik:2-1-1,i nie zakwalifikowałem się do następnego etapu.Możesz rozwinąć temat o tych hackach?Ja osobiście słyszałem o maphacku polegającym na tym,że oponent który oszukuje widzi całą mapę.Czy jeśli bym z takim graczem grał i zapisał powtórkę,to dałoby się dowiedziec,że on używał hacka?

PM Email
uncc
Wiadomość [#4]: 16.03.2014 o 22:21

Everything or Nothing

Tak, sprawdza się to bardzo prosto. Jeśli gość używa maphacka i klika na twoje budynki gdy niema wizji, to w powtórce możesz zauważyć jak na twoich budynkach pojawiają się czerwone kółka, ofc "mądrzejszy" nie będzie klikał tylko po prostu wjeżdzał Ci po kryjemu i udawał że ma farta :P. Tak to mniej więcej wygląda: skrin

potluczony.gif
PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :