Dziś jest: Środa, 20 września 2017, godzina 23:38
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc jak zmienić starter edition do full version?

Odpowiedź

Temat: jak zmienić starter edition do full version?

mjhallll
Wiadomość [#1]: 15.12.2013 o 14:13

mam kupione obie części sc2 oryginalne i mam pewien problem .
Nie wiem jak zmienić podstawową wersje starter edition do pelnej wersji za kazdym razem gdy uruchamiam gre wyskakuje komunikat z mozliwoscia upgrade jednak po nacisnieciu upgrade odsyla mnie do stro na ktorej moge pobrac plik ktory po uruchomieniu wlasciwie nic nie robi . Sprawdza aktualizacje i uruchamia program battle.
bardzo zalezy mi na tym zebym mogl w pełni kożystać ze starcrafta

PM Email
Krecik
Wiadomość [#2]: 15.12.2013 o 15:01

i'm what i'm

Musisz zalogowac sie na swoje konto na eu.battle.net, i z prawej strony bedziesz mial napis Dodaj Klucz gry, wprowadz tam klucze. Wtedy twoje konto zostanie upgradowane do pełnej wersji.
Klient gry jest ten sam dla wszystkich wersji konta.

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
PM Email
mjhallll
Wiadomość [#3]: 15.12.2013 o 17:38

wprowadziłem kod do wings of liberty z pudełka już wcześniej . Natomiast hos kupiłem na stronie battle więc nie musze wpisywać kodu.

Jak sam widzisz opcja upgrade jest dostępna . mógł byś mi wytłumaczyć jak zrobić to dalej? był bym bardzo wdzięczny

PM Email
Krecik
Wiadomość [#4]: 16.12.2013 o 17:26

i'm what i'm

Jeżeli już wpisywałeś klucz poprzez opcję na obrazku wyżej zielony guzik Add, i dalej ci wywala że masz starter musisz się skontaktować z obsługą techniczną blizzarda by ci to poprawili. Czasem taki bug się zdarzał i tylko oni to mogli rozwiązać.

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :