Dziś jest: Środa, 19 czerwca 2019, godzina 04:57
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo III Pomoc Ogromny ping tylko w Diablo III

Odpowiedź

Temat: Ogromny ping tylko w Diablo III

incon
Wiadomość [#1]: 19.11.2013 o 18:51

Konto skasowane

Witam!
Otóż od paru dni w grze ms dochodzi mi nawet do 3000. Nie wiem co z tym zrobić szukałem informacji na ten temat wszędzie i nic nie znalazłem. Jeżeli chodzi o inne gry to np. w LoLu jest normalnie 60-80. Speedtest pokazuje mi także normalny ms 60-80.. Problem występuje dopiero od paru dni, wcześniej wszystko chodziło perfekcyjnie... Może wy będziecie znali jakieś rozwiązanie na to;-C.

Pozdrawiam.

War54x
Wiadomość [#2]: 20.11.2013 o 11:41

Konto skasowane

Problem z pingiem występuje o każdej porze czy tylko w jakimś przedziale godzinowym ? Jeżeli dochodzi do takiego pingu tylko w Diablo III to bardzo możliwe, że to wina serwera spowodowanego dużym ruchem graczy co powoduje takie lagi. Polecam także spojrzeć w ustawienia graficzne gry, może je zmniejszy i zobacz czy twoj ping zrobi się mniejszy czy nie. Jeśli nie to znaczy, że wina leży po stronie serwera i niestety nic na to nie poradzisz poza znalezieniem pory gdzie lagów nie będzie

Błach smash.gif
incon
Wiadomość [#3]: 20.11.2013 o 18:21

Konto skasowane

Dzięki za pomoc.

jolka
Wiadomość [#4]: 21.12.2013 o 12:24

Konto skasowane

Polecam program ping plotter, on pokazuje dokładnie gdzie leży problem, czy u twojego dostawcy, czy na którymś serwerze po drodze, czy tez na samym hoście diablo.

Rano robię biznes plan potem dyżur bo ratownictwo medyczne katowice nie próżnuje
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :