Dziś jest: Sobota, 23 listopada 2019, godzina 01:01
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Instancje

wepek123
Wiadomość [#1]: 23.07.2013 o 20:49

Konto skasowane

Siemanko ;) Mam trochę głupi problem. Chodzi mi o Instancje. Za instancje jest napisane, że dostajemy expa i worek z jakimś itemem. Kiedyś jak robiłem instancje to te rzeczy dostawałem. Zawsze miałem ten worek. Teraz jak instancja się skończy i daje tam u góry pod mini mapa opuść grupe instancji to jak przeniesie mnie z instancji do gry to nie dostaje tych worków z itemami. Może mi ktoś powiedzieć czemu? Może jakoś źle wychodze czy coś. Ogólnie to w wowa dopiero gram z 3 tyg.

Alzat
Wiadomość [#2]: 24.07.2013 o 13:20

Konto skasowane

Byloby zdecydowanie latwiej gdybys podal ciut wiecej informacji o swojej postaci, glownie chodzi o jej poziom. Generalnie jest tak, że do pewnego momentu za random instancje dostajesz exp + bag z losowym itemem w srodku. Od instancji z dodatku Wrath of the Lich King ( a wiec po 68 levelu postaci) zamiast worka dostajesz Justice Pointy, za ktore to mozesz kupowac juz nie losowe przedmioty, a konkretne z widocznymi statystykami u vendora.

Jesli nie grasz jeszcze w dodatku WoTLK i nie osiagnales 68 poziomu postaci, tzn ze zamiast random dunegon wybierasz konkretna instancje, a za to nie ma dodatkowego bonusu.

Pozdrawiam

Alzatka - Retribution Paladin - Burning Legion EU
Sithalzat - Assassination Rogue - Burning Legion EU

Arena -Albionu
wepek123
Wiadomość [#3]: 24.07.2013 o 13:23

Konto skasowane

Ok wielkie dzięki ;) Mam 70 lvl,a nie robilem jeszcze instancji z WOTLK A gdzie mozna te justice pointy wymieniać?

Alzat
Wiadomość [#4]: 24.07.2013 o 14:08

Konto skasowane

nie sadze zeby udalo ci sie zebrac taka ilosc JP w trakcie expienia z 70 do 80 lvl, zebys mogl zebrane JP wymienic na itemy, ale w kazdym glownym miescie danego dodatku masz Justice Point vendora w WoTLKu tym miastem jest Dalaran, w Cataclism Orgrimmar. JP podczas levelowania skapuja bardzo powoli i tak naprawde pierwsze przedmioty ktore warto kupic za JP to juz te z aktualnego dodatku w Pandarii.

Alzatka - Retribution Paladin - Burning Legion EU
Sithalzat - Assassination Rogue - Burning Legion EU

Arena -Albionu
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :