Dziś jest: Środa, 24 kwietnia 2019, godzina 14:00
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map Ludzie vs. Orkowie (kampania war3)

Odpowiedź

Temat: Ludzie vs. Orkowie (kampania war3)

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Dekajo
Wiadomość [#1]: 13.07.2013 o 12:17

Konto skasowane

Wszelkie info na temat projektu będzie uaktualnione tylko tutaj:
http://goblinfactory.pl/forumdisplay.php?fid=31

[Edycja Dekajo - 08.08.2016 o 15:30]

Być na forum, czy nie być na forum, o to jest pytanie! biggrin.gif

Mój kanał na Youtube prowadzony wraz z kolegą: KillerzyDC

Moje Aktualne Projekty:
- Ludzie Vs. Orkowie
- Pogromca (zawieszony)
Leszczyk
Wiadomość [#2]: 13.07.2013 o 17:20

Konto skasowane

Dekajo napisał
(...)
- Królewski Doradca Bob
(...)

Miej litość. Tylko nie Bob... crying.gif

Bold motherfucker
Don't you limit your mind
Can't you see that the message
Have fallen behind
All the hate in your heart
Will be leaving you blind
So bold motherfucker
Dekajo
Wiadomość [#3]: 13.07.2013 o 19:23

Konto skasowane

Leszczyk napisał
Dekajo napisał
(...)
- Królewski Doradca Bob
(...)

Miej litość. Tylko nie Bob... crying.gif

Niestety, teraz zbyt ciężko było by to zmienić. Jeżeli chcesz, moge udostępnić intro i dwie misje (aktualnie trwają prace nad trzecią misją).

Moje Aktualne Projekty:
- Ludzie Vs. Orkowie
- Pogromca (zawieszony)
Leszczyk
Wiadomość [#4]: 14.07.2013 o 12:35

Konto skasowane

Dekajo napisał
(...) Jeżeli chcesz, moge udostępnić intro i dwie misje (...).

Byłbym bardzo wdzięczny. biggthumpup.gif Szczególnie ciekawi mnie jak zrobiłeś intro.

Bold motherfucker
Have fallen behind
So bold motherfucker
Dekajo
Wiadomość [#5]: 31.07.2013 o 15:34

Konto skasowane

Tak więc oto link do pobrania kampanii zawierającej Intro i dwie misje:

Intro i Dwie Misje

Sorki, że po takiej przerwie, ale byłem u kuzyna który nie ma neta sad.gif Jeżeli zauważysz jakiś dziwny błąd w mapie (np. WK Ernest: Teraz kópcy mogą spać spokojnie! itp.) to napisz. Jeżeli chcesz możesz ocenić mapę. Miłej gry życzę biggthumpup.gif

[Edycja Dekajo - 27.07.2013 o 13:29]

Mam mały problem. Jak zrobić, że jak najedziesz myszką na jednostkę innego gracza u góry pojawi się ten napis (ten w żółtej ramce) przedstawiający nazwe gracza do którego należy ta jednostka (np.Siły Dalaranu)

Moje Aktualne Projekty:
- Ludzie Vs. Orkowie
- Pogromca (zawieszony)
shadow44
Wiadomość [#6]: 31.07.2013 o 16:11

Konto skasowane

Dekajo napisał
Tak więc oto link do pobrania kampanii zawierającej Intro i dwie misje:

Intro i Dwie Misje

Sorki, że po takiej przerwie, ale byłem u kuzyna który nie ma neta sad.gif Jeżeli zauważysz jakiś dziwny błąd w mapie (np. WK Ernest: Teraz kópcy mogą spać spokojnie! itp.) to napisz. Jeżeli chcesz możesz ocenić mapę. Miłej gry życzę biggthumpup.gif

[Edycja Dekajo - 27.07.2013 o 13:29]

Mam mały problem. Jak zrobić, że jak najedziesz myszką na jednostkę innego gracza u góry pojawi się ten napis (ten w żółtej ramce) przedstawiający nazwe gracza do którego należy ta jednostka (np.Siły Dalaranu)

zakładka scenariusz - właściwości graczy.

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

Ostatni Bastion - http://forum.battlenet(...)p;page=0
Dekajo
Wiadomość [#7]: 02.08.2013 o 13:19

Konto skasowane

Wiem to Shadow! smiley.gif Mam to tak np.
Nazwa: Siły Dalaranu
Kolor: Srebrny
Kto: Komputer
I kiedy na nich najeżdżam myszką mam tam napis Komputer (normalny) więc co mam zrobićconfused.gif

Moje Aktualne Projekty:
- Ludzie Vs. Orkowie
- Pogromca (zawieszony)
shadow44
Wiadomość [#8]: 02.08.2013 o 15:21

Konto skasowane

Dekajo napisał
Wiem to Shadow! smiley.gif Mam to tak np.
Nazwa: Siły Dalaranu
Kolor: Srebrny
Kto: Komputer
I kiedy na nich najeżdżam myszką mam tam napis Komputer (normalny) więc co mam zrobićconfused.gif

to teraz chyba wystarczy wejść w zakładkę strony i zaznaczyć 2 opcje - Użyj własnych stron i tą drugą pod nią. I powinno działać.

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

Leszczyk
Wiadomość [#9]: 03.08.2013 o 20:11

Konto skasowane

Dekajo napisał

To się robiło wyzwalaczami, ale niestety nie pamiętam dokładnie jak. Sprawdź, a znajdziesz na pewno.

Bold motherfucker
Have fallen behind
So bold motherfucker
Dekajo
Wiadomość [#10]: 03.08.2013 o 20:45

Konto skasowane

Na szczęście zażegnałem już problem dzięki radom Shadowa. Dzięki Shadow.

Mam w planach zrobić przerywnik pomiędzy 2 a 3 misją.

Zachęcam do pobrania tej kampanii i zagrania.

@Leszczyk

Czy grałeś już w 2 pierwsze misje udostępnione wyżej. Bardzo ciekawi mnie, jaką ocene wystawił byś tym misją. Gdybyś wymienił też liste co było zje***e a co zajefajne, byłbym wdzięczny.

Z poważaniem
DekajocoolgleamA.gif

Moje Aktualne Projekty:
- Ludzie Vs. Orkowie
- Pogromca (zawieszony)
shadow44
Wiadomość [#11]: 04.08.2013 o 21:33

Konto skasowane

Dekajo napisał
Na szczęście zażegnałem już problem dzięki radom Shadowa. Dzięki Shadow.

Mam w planach zrobić przerywnik pomiędzy 2 a 3 misją.

Zachęcam do pobrania tej kampanii i zagrania.

@Leszczyk

Czy grałeś już w 2 pierwsze misje udostępnione wyżej. Bardzo ciekawi mnie, jaką ocene wystawił byś tym misją. Gdybyś wymienił też liste co było zje***e a co zajefajne, byłbym wdzięczny.

Z poważaniem
DekajocoolgleamA.gif

No masz, mega teren do poprawy. Ja na przykład od razu się zniechęcam, jak widzę słaby teren. I nie chodzi tu o to jakiej jakości są modele. Bo wystarczy, że teren będzie zbliżony do tego, co robił Blizzzard i mogę grać w to.

Eminem

Dekajo
Wiadomość [#12]: 09.08.2013 o 16:43

Konto skasowane

@Shadow

Czyli kolejne 4 tygodnie poprawiania terenu crying.gif

Ale wszystko dla dużej popularności projektu!

Z poważaniem
DekajocoolgleamA.gif

PS: Gdyście mogli wystawić ocenę opisową, taką jak w mapach próbnych, pokazowych w Everdenie lub Bastionie byłbym wdzięcznysmiley.gif

PS2: I napiszcie czy podobało sie intro biggrin.gif

Ok. Postanowione. Poprawie dwie pierwsze misje, zrobie przerywnik, następną misję w 2 częściach (jak w Kampanii Nieumarłych w TFT) oraz outro. Krótka, mówiąca za siebie dość amatorska kampanijka autorstwa Dekajo, pierwsza na forum. Daje 99% że to skończe. I nie wiem, dlaczego ani Shadow ani Leszczyk nie piszą ocen confused.gif Czy prośba o ocenę to za wiele dla autora Bastionu i... Leszczykabiggrin.gif?

PS: Oczywiście, niech inni przeglądający nie myślą, że ich nie chcę. Każdy może ściągnąć i pograć w moje dwie misje i intro, a później i w całą kampanię. Dla tych, co pobierać nie chcą, może będą screeny...

Moje Aktualne Projekty:
- Ludzie Vs. Orkowie
- Pogromca (zawieszony)
shadow44
Wiadomość [#13]: 09.08.2013 o 18:00

Konto skasowane

Dekajo napisał
@Shadow

Czyli kolejne 4 tygodnie poprawiania terenu crying.gif

Ale wszystko dla dużej popularności projektu!

Z poważaniem
DekajocoolgleamA.gif

PS: Gdyście mogli wystawić ocenę opisową, taką jak w mapach próbnych, pokazowych w Everdenie lub Bastionie byłbym wdzięcznysmiley.gif

PS2: I napiszcie czy podobało sie intro biggrin.gif

Ok. Postanowione. Poprawie dwie pierwsze misje, zrobie przerywnik, następną misję w 2 częściach (jak w Kampanii Nieumarłych w TFT) oraz outro. Krótka, mówiąca za siebie dość amatorska kampanijka autorstwa Dekajo, pierwsza na forum. Daje 99% że to skończe. I nie wiem, dlaczego ani Shadow ani Leszczyk nie piszą ocen confused.gif Czy prośba o ocenę to za wiele dla autora Bastionu i... Leszczykabiggrin.gif?

PS: Oczywiście, niech inni przeglądający nie myślą, że ich nie chcę. Każdy może ściągnąć i pograć w moje dwie misje i intro, a później i w całą kampanię. Dla tych, co pobierać nie chcą, może będą screeny...

Jak znajdę czas, to zagram i napiszę Ci coś. Obiecuje.

Eminem

Dekajo
Wiadomość [#14]: 10.08.2013 o 10:20

Konto skasowane

shadow44 napisał

Jak znajdę czas, to zagram i napiszę Ci coś. Obiecuje.

Ok. Dzięki... Myślałem, że zainteresowanie projektem zmalało z 2% na 0%.potluczony.gif

Moje Aktualne Projekty:
- Ludzie Vs. Orkowie
- Pogromca (zawieszony)
Leszczyk
Wiadomość [#15]: 11.08.2013 o 20:35

Konto skasowane

Dekajo napisał
(...)
@Leszczyk
(...)

Sorry, że odpowiadam dopiero teraz, ale wyjechałem na jakiś czas i nie miałem dostępu do WC3 crying.gif
Hmm... Moim skromnym zdaniem poprawek musisz zrobić... sporo. I nie chodzi tu tylko o w.wymieniony teren, ale spotkałem także kilka błędów ortograficznych i językowych już w samym intro.
Nie mam także pojęcia, czemu Orkowie nie mają swojego Hero (którego moim zdaniem powinni posiadać - fabuła byłaby w ten sposób ciekawsza).
Dobrym pomysłem byłoby także dodanie cinematixów na początku i końcu każdej misji (tu znowu podniesie to ,,walory" fabularne).
Podoba mi się natomiast ukazanie całej historii z perspektywy obu stron konfliktu, bo jest to rzadko stosowany patent, a także to, że ukazane jak dotąd wydarzenia nie są ,,ogromnymi bitwami o nic nie znaczącą wioskę" (wiele hałasu o nic), ale ponieważ to dopiero początek wojny, więc wszystkie posunięcia mają charakter dywersyjny (ofensywa na mniejsze posterunki, blokady szlaków handlowych).

Ok, wiem, że wymieniłem więcej minusów, niż plusów, ale taka jest prawda. Masz przed sobą jeszcze dużo pracy, a niechciałbym zniechęcać Cię do robienia tej kampanii moim bezsensownym pier****niem, więc na koniec powiem tylko:
Pracuj dalej, bo może z tego wyjść coś ciekawego!!! biggthumpup.gif

Bold motherfucker
Have fallen behind
So bold motherfucker
Dekajo
Wiadomość [#16]: 12.08.2013 o 14:50

Konto skasowane

Krytyka jest potrzebna. Cinematiksami (oprócz przerywników) zajmuje się zwykle na końcu, a to było dopiero to, co miałem po dwóch tygodniach pracy. Wiem, że minusów jest więcej, ale nie spodziewałem sie czego innego. Jakbyście powiedzieli w której misji był gorszy teren byłbym wdzięczny. (nie chodzi o to, że poprawie tylko tą jedną, ale chce wiedzieć, bo nad pierwszą pracowałem dłużej niż nad drugą, i chce wiedzieć, czy warto było tyle robić nad tą pierwszą.)

PS: @Leszczyk
Czy patrzyłeś w Edytorze, czy tylko w grze?

Moje Aktualne Projekty:
- Ludzie Vs. Orkowie
- Pogromca (zawieszony)
Leszczyk
Wiadomość [#17]: 12.08.2013 o 15:55

Konto skasowane

Dekajo napisał
(...)Cinematiksami (oprócz przerywników) zajmuje się zwykle na końcu.(...)

To dobrze, bo bez nich dobra kampania nie istnieje (przynajmniej ja mam takie odczucia biggrin.gif ).
Dekajo napisał
(...)Jakbyście powiedzieli w której misji był gorszy teren byłbym wdzięczny.(...)
(...)chce wiedzieć, czy warto było tyle robić nad tą pierwszą.(...)

Oczywiście, że warto siedzieć trochę więcej nad mapą! (Chyba nie chcesz zrobić tej kampanii ,,na odp***dol" Cylon_anim.gif )
A co do terenu to przyznam, że jednak trochę lepszy był w misji pierwszej, bo druga to w większości góry...
Dekajo napisał
(...)PS: @Leszczyk
Czy patrzyłeś w Edytorze, czy tylko w grze?

Mam taką zasadę, że nie otwieram, ani nie edytuję map innych. tongue.gif
A tak btw, to na co miałem zwrócić uwagę?

Bold motherfucker
Have fallen behind
So bold motherfucker
Dekajo
Wiadomość [#18]: 12.08.2013 o 17:05

Konto skasowane

@Leszczyk
(...) To dobrze, bo bez nich dobra kampania nie istnieje (przynajmniej ja mam takie odczucia). (...)

Ja tak samosmiley.gif beerchug.gif

(...) Oczywiście, że warto siedzieć trochę więcej nad mapą! (Chyba nie chcesz zrobić tej kampanii ,,na odp***dol" ) A co do terenu to przyznam, że jednak trochę lepszy był w misji pierwszej, bo druga to w większości góry... (...)

Ja nie robie map na odp***dol. A co do czasu, chodziło o to, że zrobienie terenu do 1 misji trwało dłużej niż do drugiej.

(...) Mam taką zasadę, że nie otwieram, ani nie edytuję map innych. A tak btw, to na co miałem zwrócić uwagę?

Chciałem, byś mógł mi powiedzieć, czy robie wyzwalacze chociaż w 10% dobrze.

@Shadow
Rozumiem, że ciągle nie masz czasu. To nic, kiedyś będziesz go miał. biggthumpup.gif

Moje Aktualne Projekty:
- Ludzie Vs. Orkowie
- Pogromca (zawieszony)
shadow44
Wiadomość [#19]: 12.08.2013 o 20:11

Konto skasowane

Dekajo napisał
@Leszczyk
(...) To dobrze, bo bez nich dobra kampania nie istnieje (przynajmniej ja mam takie odczucia). (...)

Ja tak samosmiley.gif beerchug.gif

(...) Oczywiście, że warto siedzieć trochę więcej nad mapą! (Chyba nie chcesz zrobić tej kampanii ,,na odp***dol" ) A co do terenu to przyznam, że jednak trochę lepszy był w misji pierwszej, bo druga to w większości góry... (...)

Ja nie robie map na odp***dol. A co do czasu, chodziło o to, że zrobienie terenu do 1 misji trwało dłużej niż do drugiej.

(...) Mam taką zasadę, że nie otwieram, ani nie edytuję map innych. A tak btw, to na co miałem zwrócić uwagę?

Chciałem, byś mógł mi powiedzieć, czy robie wyzwalacze chociaż w 10% dobrze.

@Shadow
Rozumiem, że ciągle nie masz czasu. To nic, kiedyś będziesz go miał. biggthumpup.gif

Ogólnie: Dużo błędów w zdaniach np: doeadcy króla Boba - czy coś takiego pisało. Napisz coś najlepiej w Wordzie i potem to wklej do mapy, albo przeczytaj co napisałeś kilka razy.
(I serio zmień to imię - Bob...)

Intro: Praktycznie zero ruchu kamery. Mogłeś w intrze pokazać, jakieś krajobrazy, jakieś niebo. Budynki w oddali. Oglądnij sobie na przykład moje intro - Intro albo tutaj masz jak można fajnie kamerą operować Tralala

Każdą mapę powinien otwierać i kończyć jakiś cinametiks. Teren, jak już pisałem mi się nie podoba. No i staraj się nie stawiać tak blisko siebie tych chatek, co mają ludzie.

Eminem

LordStachu
Wiadomość [#20]: 13.08.2013 o 05:03

Konto skasowane

shadow44 napisał
(I serio zmień to imię - Bob...).

Też się zgadzam z Shadowem, imię Bob nie pasuje do króla. Poza tym Bob to skrót od Roberta i wydaje mi się, że to imię już bardziej pasuje, tak bardziej dostojnie. To tak jakbyś stworzył króla Lucka zamiast Króla Lucjana, mała powaga jak na króla jeśli wiesz o co mi chodzi smiley.gif.

[IMG]http://imageshack.us/a/img132/5193/logobattlepl.jpg[/IMG]
REKLAMA
Strona 1 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :