Dziś jest: Czwartek, 21 listopada 2019, godzina 10:12
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Daily Q

Eniggme
Wiadomość [#1]: 02.07.2013 o 21:14

Konto skasowane

Witka.

Osiągnołem upragniony 90 smiley.gif no i oprócz heroic dougen i scenariuszy z findera chcialbym zacząc robic daily q.

Zabardzo nie wiem jak je znalesc. Wiem ze musze dostac sie na jakas lokacje do ktorej poprowadzi mnie quest ale nie wiem gdzie wziac quest. Ogolnie zrobilem 2 scenariusze na ktore byty questy w miescie Pand i w sumie to koniec. Narazie na raidy chodzic nie moge bo mam maly ilvl i tutaj kolejne pytanko co radzicie zeby dalej sie uzbrajac ? Oprocz dougen i scenario

Czekam na odpowiedz smiley.gif

xioo
Wiadomość [#2]: 02.07.2013 o 21:31

Konto skasowane

na dole pod "balkonem, tarasem" masz przedstawicieli z różnych "ugrupowań"
tam odbierz q i se klepaj

Eniggme
Wiadomość [#3]: 02.07.2013 o 21:50

Konto skasowane

no zgada sie sa, tylko jeden kieruje mnie na heroic dougen *** i nic wiecej, ktos mi mowił zeby wlasnie jakiegos q zrobic ktory odblokuje mi lokacje z daily hmmm ?

[Edycja Eniggme - 02.07.2013 o 21:53]

atylla3
Wiadomość [#4]: 03.07.2013 o 15:15

Konto skasowane

Każda organizacja ma jakieś daily questy. Są one rozsiane po całej Pandarii. Wejdź sobie na wowhwed.com w polu do wyszukiwania wpisuj nazwę organizacji, dla której chcesz robić daily i poszukaj zakładki "quests", w której są wszystkie questy (w tym daily dla danej frakcji). Np dla frakcji Golden Lotus questy zaczynają się w Golden Pagoda w Vale of Eternal Blossoms, dla Klaxxi questy dostaje się w Dread Wastes itd. Tu masz z resztą linka wowhead.com. Tu następny wowpedia.org.

Eniggme
Wiadomość [#5]: 04.07.2013 o 08:49

Konto skasowane

O no i teraz rozumiem, a jesli jeszcze moge o rade prosić.

Czy wszystkie daily na pandari sa podobne czy ktores oplaca sie bardziej robic niz inne i w ktorych moge regionach znalesc te najbardziej oplacalne smiley.gif

Pozdrawiam

Garn
Wiadomość [#6]: 04.07.2013 o 18:49

Konto skasowane

Pandaria ma ogromną ilość Daily Questów.

Generalnie mają tą cechę wspólną że wszystkie Daily Questy w Pandarii dają Valor Points, chociaż ich ilość jest różna - na przykład za zrobienie wszystkich daily na Isle of Thunder można dostać max 60 Valorów, a za daily u Tillersów - 25 Valorów. Każdy pojedyńczy daily to 5 Valorów.

Oprócz tego celem robienia daily jest wbicie Exalted z frakcją, u której zdecydowaliśmy się questować, a jakie są benefity z tego? Zasadniczo można podzielić na dwie kategorie:

1. Frakcje które dają ci gear
Jeżeli ubierasz swoją postać to te frakcje powinny być dla Ciebie atrakcyjne - przynajmniej dopóki nie zaczniesz chodzić na Throne of Thunder Raid Finder, potem możesz je sobie odpuścić. Im lepszy poziom reputacji masz z nimi tym więcej przedmiotów za Valory możesz u nich kupić. Są to:
- August Celestials (ilev 489)
- Golden Lotus (ilev 489)
- Klaxxi (ilev 489)
- Shado-Pan (ilev 489)
- Dominance Offensive / Operation: Shieldwall (ilev 496)
- Sunreaver Onslaught / Kirin Tor Offensive (ilev 496)

Od patcha 5.2 przedmioty z tych frakcji nie są takie atrakcyjne, bo za Raid Finder - Throne of Thunder można dostać przedmioty o ilev 502, czyli trochę wyższym. Mimo to warto żebyś wiedział że coś takiego istnieje, bo żeby wejść do Throne of Thunder musisz mieć średni item level 480, więc gdyby Ci brakowało to zawsze możesz się poratować jakimś itemem.

Jest jeszcze jedna frakcja - Shado-Pan Assault. U niej nie robi się daily. Żeby dostawać u niej reputację i móc kupić itemy 522 trzeba zabijać Bossy na Throne of Thunder - obojętnie czy na poziomie Heroic, Normal czy Raid Finder. Jednak jeden item - Neck - można kupić bez reputacji, za 1250 Valorów, więc odkładaj najpierw na niego.

A oprócz tego jest jeszcze coś takiego jak Darkspear Rebellion - nie jest do końca frakcja, bo nie dostajesz z niej reputacji. Ale raz w tygodniu możesz zrobić Weekly Questa, dzięki któremu możesz dostać jeden z itemów 489.

Ostatnia frakcja(masz już pewnie w głowie zawirowanie tongue.gif ) - to Black Prince. Powiązana jest z questami na Legendary. Rozwija się ją w trakcie Raidowania / Robienia innych daily questów.

2. Frakcje powiązane z drugorzędnymi profesjami
Co tu dużo mówić, frakcje te mniej lub bardziej wpierają te drugorzędne profesje. Są to:
- Tillers (Cooking)
- Anglers (Fishing)
- Lorewalkers (Archeology)

Tych daily questów jest o wiele mniej, więc dają i mniej Valorów, ale zapewniają bonusy do twoich profesji - np. u Tillersów masz farmę na której sadzisz składniki do twojego gotowania.

3. Jest jeszcze ostatnia frakcja - Order of Cloud Serpent. Za wbicie Exalted dostajesz od niej darmowego Mounta Cloud Serpenta, jak i prawo do latania na innych Cloud Serpantach(które są jednak o wiele rzadsze).

Gdzie zaczynać poszczególne Daily?
Jade Forest -> Order of Cloud Serpent
Valley of Four Winds -> Tillers
Krasarang Wilds -> Anglers, Dominance Offensive / Operation: Shieldwall
Townlong Steppes -> Shado-Pan
Dread Wastes -> Klaxxi
Vale of Eternal Blossoms -> Golden Lotus, August Celestials (u nich pierwszy quest poprowadzi cię potem do innej strefy), Lorewalkers, Darkspear Rebellion (teleportem do Barrensów)
Isle of Thunder -> Sunreaver Onslaught / Kirin Tor Offensive, Shado-Pan Assault.

Na więcej pytań możesz znaleźć odpowiedź na Wowheadzie (http://www.wowhead.com/), a co do dalszego gearowania się to polecam ten artykuł: Catching Up to 5.3

[Edycja Garn - 04.07.2013 o 18:59]

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :