Dziś jest: Sobota, 4 lipca 2020, godzina 21:03
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map Prośba o pomysł na koniec mapy

Odpowiedź

Temat: Prośba o pomysł na koniec mapy

Hertaos
Wiadomość [#1]: 10.06.2013 o 14:25

Konto skasowane

Witam, tworzę mapę do Warcrafta która polega na podróżowaniu duszkiem pomiędzy pokojami odpowiadającymi różnym tematykom na przykład night elfów, kupowania tam jednostek i walczenia na arenie z osobą która robi to samo, całą mapę oskryptowałem nawet sztuczną inteligencję komputera zrobiłem, jeszcze kilkanaście custom jednostek, jednak potrzebuję pomysłu na zrobienie kilku pokoi, bo mi starczy na mapie jeszcze miejsce na 3-5, proszę więc o pomysły na tematyki kilku pokojów ale takich rozpoznawalnych na kilka krajów więc jakieś mało rozpoznawalne anime czy polskie seriale odpadają, proszę również o podanie 8 nazw jednostek które mają się tam znaleźc, wiem że osoba która robi mapę powinna mieć pomysły ale ja po prostu chcę zostawić to innym. Jestem od skryptów a nie od myślenia na temat tego co zrobić.
Z góry dziękuję za poradę

[Edycja Hertaos - 10.06.2013 o 15:03]

Renorus
Wiadomość [#2]: 10.06.2013 o 17:43

Konto skasowane

Nie mam pomysłów od teraz, ale nie masz złego podejścia. Jesteś twórcą masz mieć w tej bani trochę więcej niż skrypty.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :