Dziś jest: Wtorek, 7 lipca 2020, godzina 07:59
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map [PROJEKT] Kampania Tidess of Darkness w stylu WC3

Odpowiedź

Temat: [PROJEKT] Kampania Tidess of Darkness w stylu WC3

zdoonio
Wiadomość [#1]: 09.05.2013 o 12:50

Konto skasowane

Witam serdecznie wszystkich !

Przejdę od razu do sedna poszukuje kogoś niekoniecznie doświadczonego , mappera , który pomógłby mi w moim projekcie ale najpierw zacznę od tego , że sprawdzałem nie ma żadnej konkretnej kampanii angielskiej przedstawiajacej wydarzenia z drugiej wojny , a myślę że takowa by sie zdała. Zaczełem spełniać swój projekt jakiś rok temu jednak wiadomo studia , praca itd. i zostawiłem go w spokoju dzisiaj jednak poczułem motywacje aby jednak go skończyć (przypomniałem sobie przegladajac dysk i znalazlem folder ze wszystkimi niezbednymi pliczkami , modelami , ustawieniami itd.) , jednak jest jeszcze dużo pracy do wykonania dlatego potrzebuje kogos a teraz przedstawie zamysl projektu

Kampania ma przedstawiac wydarzenia z drugiej wojny w nieco bardziej futurystyczny sposob niz jak to bylo w "dwojce" , skladac sie bedzie z 9-10 map grywalnych i 3-4 cinematików przerywników oto zarys projektu i postępy w tworzeniu smiley.gif

ps. zastrzegam ze nieco zmodyfikowalem historie dla potrzeb kampanii i wprowadzeniu bohaterow smiley.gif

Filmik poczatkowy(zrobione) - Przedstawia zebranie lothara i innych wladcow podczas tworzenia przymierza
Rozdzial I (zrobiony) - ladowanie i przejecie okolic hilsbrad przez horde
Rozdzial II (zrobiony) - sojusz z trollami lesnymi i uwolnienie Zul'Jina
Rozdzial III ( zrobiony) - Defensywa na Aerie Peak i sojusz z krasnoludami z Aerie
Filmik - podstep orkow i ofensywa na Quel'Thalas
Rozdzial IV - Bitwa pod Quel'Thalas ciezka walka z ogrami
filmik - zniewolenie krolestwa Alterac
Rozdzial V - walka ze zdrajcami z Alterac
Rozdzial VI - Upadek stolicy Lordearonu
Rozdzial VII - Guldan i porazka jego ekspedycji na wyspach echa
Rozdzial VIII - Lothar Tularyon oraz bitwa pod skala blackrock
Rozdzial IX - Upadek Mrocznego Portalu
Filmik koncowy - mroczny portal

Jezeli jest ktos zainteresowany i chce zobaczyc efekty mojej pracy (wedlug mnie obiecujace) prosze o kontakt na gg 3335442 smiley.gif)

Mam zamiar jeszcze przetlumaczyc kampanie na jezyk angielski i podrzucic na Hive Workshop smiley.gif

[Edycja zdoonio - 09.05.2013 o 00:16]

Odświerzam i dodaje screeny smiley.gif

shadow44
Wiadomość [#2]: 09.05.2013 o 19:32

Konto skasowane

Masz pierwsze 3 rozdziały gotowe -> Dasz zagrać? Przetestowałbym w weekend... ;]

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

Ostatni Bastion - http://forum.battlenet(...)p;page=0
zdoonio
Wiadomość [#3]: 13.05.2013 o 17:04

Konto skasowane

@ shadow : Jasne czemu nie ale ostrzegam jest wiele bugow i zle sformulowanych dialogow (polonista to nie jestem smiley.gif)) . W sobote musialbym jeszcze pare poprawek zrobic , szczerze to potrzebuje motywacji do kontynuowania pracy.
Jezeli chcesz przetestowac odezwij sie do mnie na gg masz wyzej smiley.gif

Udostepniam dla wszystkich pierwsze 3 rozdzialy kampanii

Opinie piszcie w postach smiley.gif

Tides of Darkness

[Edycja zdoonio - 13.05.2013 o 17:05]

shadow44
Wiadomość [#4]: 16.05.2013 o 15:59

Konto skasowane

zdoonio napisał
@ shadow : Jasne czemu nie ale ostrzegam jest wiele bugow i zle sformulowanych dialogow (polonista to nie jestem smiley.gif)) . W sobote musialbym jeszcze pare poprawek zrobic , szczerze to potrzebuje motywacji do kontynuowania pracy.

Tides of Darkness

Narazie do 2 rozdziału doszedłem. Ale już w pierwszym miałem problem, po zdobyciu przyczółku, nie zdążyłem się jeszcze rozbudować, a już atak szedł...

Takie 3 rzeczy, które według mnie kuleją:
- Teren
- Dialogi
- Ruch kamery, przy cinematiksach

[Edycja shadow44 - 16.05.2013 o 16:00]

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

zdoonio
Wiadomość [#5]: 17.05.2013 o 11:06

Konto skasowane

No niestety jestem poczatkujacym mapsterem tzn troche w edytor sc1 kiedys sie bawilem i calkiem fajnie wyszlo no ale niestety ten jest bardziej rozbudowany , temu potrzebuje nieco pomocy w poprawie bugow ;)

shadow44
Wiadomość [#6]: 17.05.2013 o 15:02

Konto skasowane

zdoonio napisał
No niestety jestem poczatkujacym mapsterem tzn troche w edytor sc1 kiedys sie bawilem i calkiem fajnie wyszlo no ale niestety ten jest bardziej rozbudowany , temu potrzebuje nieco pomocy w poprawie bugow ;)

Za bardzo czasu nie mam, ale mogę Ci pomóc przy pierwszym rozdziale, jak chcesz?

Eminem

zdoonio
Wiadomość [#7]: 20.05.2013 o 22:45

Konto skasowane

jak moglbys poprawic ewentualne bugi bylybym wdzieczny smiley.gif a ja bede ogarniac powoli kolejne rozdzialy

Dekajo
Wiadomość [#8]: 07.07.2013 o 18:59

Konto skasowane

zdoonio napisał

Tides of Darkness

Pobieram i sprawdzam... Ok. Pobrało się. Zapowiada się ciekawie. A propos tego cytatu, ten post to motywacja, której potrzebujesz biggrin.gif!

Być na forum, czy nie być na forum, o to jest pytanie! biggrin.gif

Mój kanał na Youtube prowadzony wraz z kolegą: KillerzyDC

Moje Aktualne Projekty:
- Ludzie Vs. Orkowie
- Pogromca (zawieszony)
zdoonio
Wiadomość [#9]: 08.07.2013 o 22:08

Konto skasowane

no teraz mam wakacje chwile wolnego wiec chyba postaram sie zaczac nowe mapki i szlifowac ta kampanie

ps. Poszukuje kogos kto zrobi ladne dialogi po polsku i angielsku dobrze zeby byl ktos z filologi angielskiej biggrin.gif

LordStachu
Wiadomość [#10]: 08.07.2013 o 22:59

Konto skasowane

Alright, mate. I could help you in that as I deal with english on daily basis (go Coventry [my town] tongue.gif). Just send me the polish text and I'll translate it for you ;)

[IMG]http://imageshack.us/a/img132/5193/logobattlepl.jpg[/IMG]
WrathAmon
Wiadomość [#11]: 17.07.2013 o 20:10

Konto skasowane

Cześć smiley.gif

Bardzo lubię remake jakieś starej gry, którą darzę sentymentem smiley.gif dlatego kibicuje takim projektom, jedyne co czego mogę się doczepić to fakt, że użyłem standardowych modeli, był już taki projekt na forum i tam dałem linki do stron, gdzie można takowe pobrać. Pamiętaj, że sam warcraft 3 już na dobrą sprawę jest starą grą i kampania zostanie lepiej przyjęta, jeżeli będzie trochę "odświeżona" smiley.gif

PS
Jeżeli chciałbyś pomocy przy terenie albo scenariuszu to pisz śmiało biggrin.gif Ale z góry uprzedzam, że mam tendencję do robienia wszystkiego w HD biggrin.gif

[Edycja WrathAmon - 17.07.2013 o 20:12]

Dekajo
Wiadomość [#12]: 27.07.2013 o 13:40

Konto skasowane

Przeszedłem sobie kampanie i powiem, że wygląda to dobrze.smiley.gif

PS: Po trzeciej misji widzę, iż kampania Wc3 RoC jest dla ciebie natchnieniem. (przypomina mi ona ostatnią misję gry).

Moje Aktualne Projekty:
- Ludzie Vs. Orkowie
- Pogromca (zawieszony)
Scarab
Wiadomość [#13]: 30.07.2013 o 14:29

Konto skasowane

Zagrałem trochę, dziwna ta kampania i myślę że nie jest źle... język jest trochę ubogi, ale da się przeżyć. Teren jest taki zwyczajny, natomiast w mechanice nie zastosowałeś w sumie nic nowego co wychodzi na minus. Myślałem że będzie trochę jednostek z WC2, że mechanika będzie bardziej przypominała właśnie tą grę ale no cóż... To po pierwszej i drugiej misji - trochę siepy i trudności.

W trzeciej misji jest jakiś dziwny błąd którego nie mogłem usunąć, bo nie wyświetlały mi się opisy czegokolwiek. W dodatku jakoś tak zniechęciła mnie do grania cała scena podczas tej trzeciej misji gdzie nie było w sumie opisane co mam zrobić. Nie wiem, jestem trochę niedomyślny w kwestii gier i często ciężko mi się odnaleźć w nowej sytuacji, ale jeśli opisałbyś mniej więcej co trzeba robić to myślę że nie byłoby problemów z tą misją.

Ogólnie nie jest źle, i nie zniechęcaj się tym co napisałem bo jeśli poprawisz te rzeczy to myślę że kampania będzie przyjemna.

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
Dekajo
Wiadomość [#14]: 30.07.2013 o 15:12

Konto skasowane

Scarab napisał
W trzeciej misji jest jakiś dziwny błąd którego nie mogłem usunąć, bo nie wyświetlały mi się opisy czegokolwiek. W dodatku jakoś tak zniechęciła mnie do grania cała scena podczas tej trzeciej misji gdzie nie było w sumie opisane co mam zrobić. Nie wiem, jestem trochę niedomyślny w kwestii gier i często ciężko mi się odnaleźć w nowej sytuacji, ale jeśli opisałbyś mniej więcej co trzeba robić to myślę że nie byłoby problemów z tą misją.

Ogólnie nie jest źle, i nie zniechęcaj się tym co napisałem bo jeśli poprawisz te rzeczy to myślę że kampania będzie przyjemna.

Oco chodzi w 3 misji to jest proste. Jeżeli przeszedłeś Wc3 RoC to wiesz z ostatniej misji co zrobić - chodzi dokładnie o to samo - wytrzymaj tyle a tyle bo ktoś szykuje coś dzięki czemu wygrasz, ale potrzebuje czasu. Bardzo prostebiggrin.gif

Moje Aktualne Projekty:
- Ludzie Vs. Orkowie
- Pogromca (zawieszony)
zdoonio
Wiadomość [#15]: 05.08.2013 o 20:43

Konto skasowane

oczywiscie juz odpowiadam na krytyke i dziekuje za nia potrzebna jest. Chcialem dodac model elfiego lucznika z wc2 ale tak wyszlo ze portret modelu byl strasznie paskudny a i lepszego nie znalalzlem.. Czeka mnie jeszcze duzo pracy a i jakos ostatnio zastoj mialem z projektem musze sie w koncu zmobilizowac bo wiadomo wakacje smiley.gif

Celem tego projektu jest wlasnie stworzenie kampanii wc2 w stylu wc3 mam w planach jak pisalem 9 10 misji plus filmiki zatem pracy pelno a i na angielski chce przetlumaczyc smiley.gif

@Wrath mozemy sie tak umowic ze ja bede Ci mapy wysylac a Ty udoskonalac bedziesz teren wedlug uznania smiley.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :