Dziś jest: Niedziela, 22 września 2019, godzina 22:39
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Interfejs i Makra Wygląd opisów itemów i możliwe sposoby udoskonalenia.

Odpowiedź

Temat: Wygląd opisów itemów i możliwe sposoby udoskonalenia.

Ketreysis
Wiadomość [#1]: 04.04.2013 o 07:18

Konto skasowane

Witam Serdecznie,

Może nie mam na głowie aktualnie zbyt wielu problemów, ale... Chciałbym zapytać, czy jest jakakolwiek możliwość przywrócenia starych opisów statystyk itemów? Wcześniej miałem podział na staty główne (agility, strenght, stamina, intellect), a pod spodem było osobno, napisane na zielono (Equip: tutaj bonus, jaki dodaje dana statystyka np. Haste + 180) - wszystko, łącznie z transmogryfikacją czy też reforgem była klarownie i jasno przedstawiona. Teraz statystyki są ściubione w jedną całość - zaraz pod głównymi statami widnieje napisane w ten sam sposób +180 Haste +160 Critical Strike Rating - to wygląda cholernie mało przejrzyście i beznadziejnie pod kątem estetyki.

Czy to coś u mnie w ustawieniach nie tak, czy Blizz postanowił schrzanić ten drobny, wizualny element? Opisy przedmiotów na tę chwilę są tragiczne - wyglądają jak z gry budżetowej. Są na to jakieś addony? Może można to jakoś naprawić?

Dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

luney
Wiadomość [#2]: 04.04.2013 o 12:21

Konto skasowane

Tak jest od patcha, który wprowadził upgrade itemów.

Nie da sie tego zmienić, może że jest jakiś addon.

Przyzwyczaisz się.

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :