Dziś jest: Poniedziałek, 21 października 2019, godzina 22:20
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map The Battle Of Ore - Potrzebny Grafik

Odpowiedź

Temat: The Battle Of Ore - Potrzebny Grafik

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Suweren15
Wiadomość [#21]: 05.04.2013 o 01:00

Konto skasowane

Midass napisał
Niestety jakbym ci zdradził fabułe musiałbym cię zabić ^^

nie chodzi o fabułę wystarczy jakiś wyjęty z kontekstu screen albo na pustej mapie (płaskiej takiej) pokazana byłaby każda jednostka danej rasy...

WrathAmon
Wiadomość [#22]: 05.04.2013 o 02:53

Konto skasowane

Midass napisał

Luz na szelkach, pożegnałem się z mamą, możesz mówić biggrin.gif

Zresztą zdradzenie części fabuły, a napisanie trochę o fabule to różnica smiley.gif I tak jak kolega wyżej powiedział, zwykłe przedstawienie jednostek również nie zagrozi projektowi, a wręcz przeciwnie, także przemyśl sprawę.

PS
Z tatą też się pożegnałem smiley.gif

shadow44
Wiadomość [#23]: 05.04.2013 o 16:07

Konto skasowane

Midass napisał

Nie! Nie zabijaj go... Kto mi będzie testować projekt xD?

Parę scr wam nie zaszkodzi xD Ale oczywiście, ja osobiście mogę poczekać na to, aż będziecie gotowi coś pokazać.

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

Ostatni Bastion - http://forum.battlenet(...)p;page=0
MateuszForce
Wiadomość [#24]: 07.04.2013 o 00:31

Konto skasowane

A Ja mogę poczekać na wersję testową.
Fajnie by było gdyby można było pograć znowu ludźmi, ale ludźmi ludźmi a nie mieszanką elfów ludzi i krasnali, chodź do tych ostatnich nic nie mam.
Bo jako tako Gobliny i Trolle to tak pod jedno można brać.
Demony będą ciekawe.
Ale nikt nie przedstawia nic ze strony przymierza jeżeli ono wgl występuje
<Pytanie>Serio Przymierze (W sensie jakakolwiek rasa) występuje jako np rola przeciwników ?
Wszędzie jest pełno kampani Orków, Tych zdradzieckich Elfów, nieumarłych ludzi też się zdarzają.
Ale gdyby tak pokazali kampanie Drenai którzy wyzwalają się z pod władzy Ilidana, albo przedstawili kampanię Jainy Proudmorne z warcrafta Region of Chaos, bądź ostatni przykład coś o Krasnoludach.
Co do mapy terenu myślę że jest estetyczna i zadbana oraz nie jest "Prostym kawałkiem ziemi z parom drzewami"

Rohan
Wiadomość [#25]: 07.04.2013 o 12:47

Konto skasowane

MateuszForce napisał
Ale gdyby tak pokazali kampanie Drenai którzy wyzwalają się z pod władzy Ilidana

To by nie miało sensu, zauważ że oni dobrowolnie WSPARLI Illidana, on ich nie brał za niewolników. Oni mu tylko POMOGLI pokonać władcę odchłani by mieć spokój z orkami.

MateuszForce
Wiadomość [#26]: 07.04.2013 o 21:51

Konto skasowane

Tak, ale gdybyś oglądał "Patche" z World of warcraft wiedziałbyś, że Ilidan po pokonaniu orków stał się prawie takim samym tyranem dla Drenai co wcześniej ten Maragoth cyz jak mu tam było dawno nie grałem w kampannie więc mnie poprawcie.

WrathAmon
Wiadomość [#27]: 07.04.2013 o 21:59

Konto skasowane

Zapewne chodzi Ci o Magtheridona tongue.gif

A co do tych kampanii, to mnie trochę dziwi, że przymierze to taki niechciany wątek na kampanie, ale wiadomo, ze gry, filmy, ksiazki itp. z antagonistami w roli głównej cieszą większym powodzeniem biggrin.gif I ja osobiście wolałbym pograć Królem Liszem i zniszczyć jakieś królestwo, niż opierać nieumarłym/orkom po stronie Paladynów. Ale faktu to nie zmienia, że co za dużo to niezdrowo smiley.gif

[Edycja WrathAmon - 07.04.2013 o 22:02]

LordStachu
Wiadomość [#28]: 08.04.2013 o 01:31

Konto skasowane

Wrath, Ty zło wcielone tylko byś niszczył ;)

A co do tematu to naprawdę byłoby ciekawe gdybyście pokazali jakieś nowe filmiki z kampanii jak na przykład przerywniki filmowe.
Projekt zapowiada się ciekawie. Ale jak już faktycznie chcecie nazwać go "warcraftem 4" to calkowicie zmiencie interface ikony i głosy jednostek, chyba że pewnie już nad tym pracujecie smiley.gif, podoba mi się. Przede wszystkim duuuuży plus za to że w ogóle ktoś jeszcze bawi się w WE warcrafta (wszyscy przerzucili sie na WE starcrafra sad.gif ). Trzymam kciuki i służę pomocą w każdej dosłownie dziedzinie oprucz modelarstwa co najwyraźniej najbardziej jedt wam potrzebne z tego co piszecie.

[IMG]http://imageshack.us/a/img132/5193/logobattlepl.jpg[/IMG]
Rohan
Wiadomość [#29]: 08.04.2013 o 14:44

Konto skasowane

MateuszForce napisał
Tak, ale gdybyś oglądał "Patche" z World of warcraft wiedziałbyś, że Ilidan po pokonaniu orków stał się prawie takim samym tyranem dla Drenai co wcześniej ten Maragoth cyz jak mu tam było dawno nie grałem w kampannie więc mnie poprawcie.

Co do WOW,a to ja się tym nie intes\resuję więc nie wiem.
A poza tym nie wiemy czy akcja dzieje się przed czy po Wow,ie, więc jeżeli po to ty masz rację, jeżeli przed to ja mam rację.

WrathAmon
Wiadomość [#30]: 08.04.2013 o 14:51

Konto skasowane

LordStachu napisał

A co do tematu to naprawdę byłoby ciekawe gdybyście pokazali jakieś nowe filmiki z kampanii jak na przykład przerywniki filmowe.
Projekt zapowiada się ciekawie. Ale jak już faktycznie chcecie nazwać go "warcraftem 4" to calkowicie zmiencie interface ikony i głosy jednostek, chyba że pewnie już nad tym pracujecie smiley.gif, podoba mi się. Przede wszystkim duuuuży plus za to że w ogóle ktoś jeszcze bawi się w WE warcrafta (wszyscy przerzucili sie na WE starcrafra sad.gif ). Trzymam kciuki i służę pomocą w każdej dosłownie dziedzinie oprucz modelarstwa co najwyraźniej najbardziej jedt wam potrzebne z tego co piszecie.

No właśnie coś scena z kampaniami do SC2 też leży, przynajmniej ja nie widziałem jakiejś znaczącej liczby projektów sad.gif

shadow44
Wiadomość [#31]: 08.04.2013 o 15:43

Konto skasowane

WrathAmon napisał
LordStachu napisał

No właśnie coś scena z kampaniami do SC2 też leży, przynajmniej ja nie widziałem jakiejś znaczącej liczby projektów sad.gif

Może temu, że Blizzard zaplanował te 2 dodatki, czy 3. Nie pamiętam dokładnie.

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

Ostatni Bastion - http://forum.battlenet(...)p;page=0
WrathAmon
Wiadomość [#32]: 08.04.2013 o 17:00

Konto skasowane

Możliwe, że ludzie dopiero się rozkręcają biggrin.gif A jeżeli o mnie chodzi, to lepiej znam i orientuje się w edytorze WC3, więc zajmie mi trochę czasu opanowanie SC2. W każdym razie wszystko dla ludzi smiley.gif

SMwarProject
Wiadomość [#33]: 12.04.2013 o 20:03

Konto skasowane

Witam, piszę jako jeden z przedstawicieli projektu SMwarProject i odpowiem na parę ważnych kwestii za Midasa. - to mój kolega a ja jestem współzałożycielem.
Nie jesteśmy teamem który idzie na łatwiznę i macie od nas słowo że wszystko będzie zrobione najlepiej jak się tylko da i nie ma u nas ograniczeń na różnorodność czarów, czy na modele postaci.
Gameplay który widzieliście był stworzony od razu po stworzeniu testowej rasy Trolli. Nie chodziło w nim o czary, czy chociażby dokładność w nazwach postaci. A głównie o to, aby zaprezentować trolle.
Po Trollach o których Midas powiedział wcześniej pojawi się gameplay goblinów również.
Niedługo pokażemy "bestiariusz trolli" - czyli jednostki które są przypisane do tej rasy. Ponieważ od 6 miesięcy prawie wszystko się zmieniło i zmiany są niemałe. Midas dobiera ostatnie modele do trolli aby wyglądały jak najlepiej. Midas zajmuje się Trollami a ja dbam o Gobliny o których później się więcej dowiecie.

Trolle jak i Gobliny robiliśmy od podstaw, ponieważ potrzebne są nam do kampanii którą zrobimy na mapie a nie znaleźliśmy odpowiednich wzorców aby z kogoś czerpać wiedzę

No, tak więc o trollach dowiecie się więcej, zaraz po stworzeniu ostatnich modeli przez Midasa.
Niedługo pojawi się gameplay również Goblinów. To całkiem inna bajka wiec jednym może się spodobać bardziej, a niektórym mniej.
Postacie są już gotowe a czary i zdolności cały czas dla nich udoskonalam i ulepszam.

1. Cały mod składa się z 3 map, (nie mniej nie więcej) z których tylko ta główna będzie grywalna w trybach multiplayer.
2. Cd. głosów postaci - tak, w najbliższym czasie i tym się zajmiemy. Najpierw do wersji Polskiej, a potem do Angielskiej. 90% trolli jest z WoWa, a te 10% to klasyczne z Warcraft 3. Każdy czar który mają bohaterowie jest przez nas opracowany od podstaw a w gameplay'u nie kładliśmy nacisku na czary tylko na pokaz postaci.
3. Screeny z mapy pojawią się niedługo, (trwają cały czas pracę nad nową unikalna mapą) Suweren15 - każda jednostka rasy pokazana będzie w bestiariuszu zaraz po skończeniu modeli przez Midasa.
4. Fabuła jest najtajniejszą rzeczą w projekcie, nawet jeżeli dowiecie się o stosunkach między rasami to główny wątek może zostać ujawniony dopiero, po skończeniu modu.
5. Niestety nie będzie "testowych map do pobrania". Gdyby były to byśmy nie zamierzali robić gameplay'ów. Chodzi o to, że lokacje zamieszczone na mapie i rasy (poza goblinami i trollami) są powiązane ściśle z fabułą, gdyby każdy mógł obejrzeć mapę szczegółowo stracił by tak wielką przyjemność z przejścia kampanii. Wypuścimy naraz 2 tryby 1 - Kampania (3) rasy 2 - Tryb wojenny tzn zwykła nawalanka bez misji na tej samej mapie.
6. Mapa jest przeogromna, i włożona w nią praca to kilkanaście godzin dziennie niekiedy po nocach i niekiedy pół dnia. Opracowywaliśmy nowe tryby panujące na mapie i dziesiątki przygód podczas kampanii w czasie gry.

Coś o Goblinach: Jest 2 starych herosów i 2 nowych (4)
Bestiariusz Goblinów z opisami w naszym modzie nie chodzi głównie o postaci ale o ich wspaniałe zdolności i czary które projektujemy od postaw unikalne.
A tutaj dla tych co nie lubią czytać, Bestiariusz z samymi Modelami Bestiariusz Goblinów same modele
Obie grafiki robiłem na szybko profesjonalne bestiariusze będą wyglądać inaczej. Po prostu chciałem wam pokazać gobliny które znają się w rasie.

Samych ras będzie 5 - będą podziały na plemiona, kasty, mapa będzie pełna życia i zapewniamy was, że nigdy wcześniej nie zobaczycie u kogoś innego podobnej rzeczy. Nam nie chodzi o mapkę z grywalnymi rasami, tak jak Midas mówił robimy mod i najważniejsza i najcenniejsza w nim jest fabuła kampanii. Ale niestety musi pozostać tajemnicą.
Mam nadzieje że odpowiedziałem chociaż na część nurtujących was pytań. Jak coś to piszcie.

_________________________________________________________________________________________ POZDRO potluczony.gif

[Edycja SMwarProject - 12.04.2013 o 20:09]

[Edycja SMwarProject - 12.04.2013 o 20:11]

Oficjalny profil SMwarProject coolgleamA.gif
Kontakt: WarMapTeam_(at)_gmail.com
Rohan
Wiadomość [#34]: 12.04.2013 o 20:28

Konto skasowane

PIĘKNE!!! TO JEST PIĘKNE!!!!!
Ciekawie zrobiona rasa goblinów, jestem ciekaw czy miedzy rasami będą jakieś sojusze użyte w kampanii, np. mamy kampanię goblinów i są one tam w sojuszu np. z trollami.

[Edycja Rohan - 12.04.2013 o 20:28]

SMwarProject
Wiadomość [#35]: 12.04.2013 o 20:39

Konto skasowane

smiley.gif ekhmmm no wiesz.. właściwie główny wątek akcji między Trollami a Goblinami opiera się na wojnie między nimi i wrogim nastawieniem wink.gif
ale to tyle co powiem na temat fabuły, reszta tajna.

POZDRO potluczony.gif

Oficjalny profil SMwarProject coolgleamA.gif
Kontakt: WarMapTeam_(at)_gmail.com
WrathAmon
Wiadomość [#36]: 13.04.2013 o 00:19

Konto skasowane

Macie profesjonalne podejście do tematu biggrin.gif to się chwali smiley.gif Z oceną wstrzymam się do czasu premiery, powodzenia smiley.gif

REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :