Dziś jest: Środa, 16 października 2019, godzina 16:26
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Warhammer

MateuszForce
Wiadomość [#1]: 10.03.2013 o 00:23

Konto skasowane

Witam, dawno tu nie byłem i od tego czasu już sporo wiem o edytorze. Jedynie czego nie umiem to zabawa w wyzwalacze.
Mam trzy pytania, z czego prawdopodobnie drugie i trzecie jest niewykonalne.
1.Jak zrobić by po kliknięciu "Wyszkol Siepacza" po jego wyszkoleniu wybiegły 2 jednostki, albo więcej z koszar.
-Wiem że tak się da, ale jak to za chiny nie wiem jak grałem na BN to w pewnej mapie były jednostki, które wychodziły podwójnie z koszar.
2.Jeżeli już wychodzą ci trzej Siepacze z koszar wspólnie to czy da się zrobić by po kliknięciu jednego z nich zaznaczali się wszyscy trzej ? Czyli by nie traktował ich osobno tylko tak jakby wspólnie(jako jeden odział), ale gdy bym zaznaczał wszystkie jednostki np dwa odziały siepaczów(sześciu siepaczy) to zaznaczał by ich wszystkich ?
3.I teraz chyba najtrudniejsze. Czy dało by się zrobić jednostkom "Morale" ? Np potraktować manę jako punkty morale i gdyby spadły do np : 20% jednostki straciłyby parę punktów pancerza i obrażeń a gdy np : spadnie do 0% jednostki zaczną uciekać ?
-Nie bardzo wiem jak to zrobić bo chciałbym by jednostkom ubywało życie podczas walki. A gdy jednostki będą miały mało punktów życia, Morale(mana) zacznie im spadać.
Bądź gdy jednostki sprzymierzone(własne) zaczną uciekać, także zacznie im spadać chęć do walki czyli Morale(Mana)
Sam bym poeksperymentował z umiejętnością "Sprężenie" które po każdym ataku spala ileś tam many, ale nie mam pojęcia jak zrobić by jednostki uciekały gdy morale będzie wynosić 0% albo gdy spadnie do iluś tam procent dostaną minusy w postaci mniejszego ataku oraz mniejszej obrony.

Za pomoc bardzo dziękuję.I chętnie się będę udzielał teraz na forum dosyć sporo wiem o edytorze bo spędziłem z nim już może 6-7 lat.

Suweren15
Wiadomość [#2]: 10.03.2013 o 02:22

Konto skasowane

Temat brzmi "Warhammer" czyżby mapa osadzona w tym uniwersum?

MateuszForce
Wiadomość [#3]: 11.03.2013 o 23:31

Konto skasowane

Tak, za niedługo czyli w lipcu będę na LARPIE w uniwersum Warhammera w Czyżowicach i jakoś znów zacząłem się interesować tym światem.
Grałem też dużo w Warhammer Battle march i chciałbym co nieco przerzucić do warcrafta. Ponieważ czemu nie ? I Warcrafcie można zrobić naprawdę wiele.

Wiem że da się formować jednostki w odziały ponieważ mówi o tym ta mapka ale nie wiem jak jeżeli jest to coś super ciężkiego to dam sobie spokój ale jak spowodować wyjście więcej niż jednej jednostki z koszar zna ktoś odpowiedź ?
Mapka --> http://www.hiveworkshop.com(...)26r%3D20

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :